Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

РОС (Русский охотничий спаниэль)

Re: РОС (Русский охотничий спаниэль)

» 08.10.2010 08:57 pm

Дімон написав:А ти дійсно позвони попитай з якими документами потім позвони в фмсу і спитай чі визнають вони доки !!!! от тут і починається гемор бо не визнають!!! ніяки іньші крім своїх! а своїх росів у Львові аж цілих два!!! решта їх нащадки!!!! які ще навіть ще не вязались!!!! бо нема з ким, або з мамою або з татом !!!! от їх і нема!!!! от я і чекав 6 місяців а мені сказали що нема цуциків!!! певно пішли понайблищому колу !!! от і лишається знов шукати! А по Україні з розплідників їх цінять ВІД 600 уо!!!!! вот і знайди ! а потім пиши про балалайку!

Дімон написав:Та спробуй потім привезти 1.5-2 місячного цуцика ! десь так з Дніпропетровська! вийде? напевно ні, поїздом? чи машиною? довезеш? навряд перевезеня тварин дозволяється тільки в спец місцях а це під вагоном така коробка темна і страшна! і що ти отримаєш? В кращому випадку тварину з травмованою псіхікою! в гіршому ................ Машиною? можливо .....вартість цуцика від 500-600 баків +бензин ,гаї,дорожні витрати ..так десі до1000 зе дотягне.... тиб купив такого дорогого цуцика? я ні.........
П.С а може автолюксом а? :lol:

"...сон рябої кобили!"

romaha

Повідомлення: 75

» 08.10.2010 09:13 pm

Дімон написав:Та спробуй потім привезти 1.5-2 місячного цуцика ! десь так з Дніпропетровська! вийде? напевно ні, поїздом? чи машиною? довезеш? навряд перевезеня тварин дозволяється тільки в спец місцях а це під вагоном така коробка темна і страшна! і що ти отримаєш? В кращому випадку тварину з травмованою псіхікою! в гіршому ................ Машиною? можливо .....вартість цуцика від 500-600 баків +бензин ,гаї,дорожні витрати ..так десі до1000 зе дотягне.... тиб купив такого дорогого цуцика? я ні.........

Отставить истерику !!!! :lol:
Ти де такого начитався ??? Що ж це ти на " +бензин ,гаї,дорожні витрати" аж 400-500 баксів накинув ? Чи ти на Ферарі їхати зібрався ??? :D :D :D
А якщо серйозно, то ти сильно помиляєшся ...
Поїздом , навіть плацкартом, абсолютно спокійно привезеш собаку, в мене люди забирали цуциків і вертались поїздом не один раз. Жодних проблем не виникало, головне в поїзді не бикувати, всі ми люди всі ми человєкі :D :D :D було б бажання :!:

Sanych

Повідомлення: 331

» 08.10.2010 09:15 pm

До речі, подзвонив спитав - документи ФОСУ, дипломовані робочі батьки, ціни абсолютно не космічні (ці собаки зараз не "модні", щоб за них мульйони дерти ).

Sanych

Повідомлення: 331

» 08.10.2010 10:09 pm

Дімон ти, що з іншої планети? :shock: :? :D Ти той, за різкість вибачай, це звісно твоя справа... Але ти не правий. Чого? Бо твій політ фантазії, на рахунок тих всіх перешкод і витрат, просто, ну Роман вже писав повторювати не буду... Коротше, я свого брав у Вінниці і віз у купе, і спав він зі мною, і "стюардеса" тішилася, яке воно маленьке та гарне. Другий раз, віз його у пів-року в купе, де передачою, із Закарпаття, їхали якісь там, породні кролі, все пройшло гладко. Товариш мій, місяць тому, із Київа, привіз потягом цуценя, а взагалі цього року він возив курцхаара, а минулого ротвейлера, дорослих. На рахунок документів: в мене вони видані в Кривому Розі і все "гуд". :)
Дімон написав:А ти дійсно позвони попитай з якими документами потім позвони в фмсу і спитай чі визнають вони доки !!!! от тут і починається гемор бо не визнають!!! ніяки іньші крім своїх! а своїх росів у Львові аж цілих два!!! решта їх нащадки!!!! які ще навіть ще не вязались!!!! бо нема з ким, або з мамою або з татом !!!! от їх і нема!!!! от я і чекав 6 місяців а мені сказали що нема цуциків!!! певно пішли понайблищому колу !!! от і лишається знов шукати! А по Україні з розплідників їх цінять ВІД 600 уо!!!!! вот і знайди ! а потім пиши про балалайку!

Не жуй сомплі :?

Vitallik

Повідомлення: 100

» 11.10.2010 10:05 am

Дімон, Львівська обл. дзвони 096 901 52 50 - Федір. Цуценята - 3 с. 1 к., батьки дипломовані, документи ФМСУ, ціна доступна. Удачі! :)

Vitallik

Повідомлення: 100

» 26.11.2010 09:22 pm

Мої цуценята
009.jpg
023.jpg
310.jpg

Vasilesku

Повідомлення: 153

» 26.11.2010 10:50 pm