Анонс

Дорогі Друзі, вітаємо Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Чемпіонат з рибної ловлі на території Ходорівського озера

Чемпіонат з рибної ловлі на території Ходорівського озера

» 10.06.2010 12:26 am

Ходорова.jpg
Герб Ходорова
 Ходорова.jpg
Прапор Ходорова

У неділю, 6 червня, відбудеться традиційний Чемпіонат з рибної ловлі на території Ходорівського озера Жидачівського району Львівщини. Про це повідомляє прес-служба Львівського обласного осередку ВГО «Асоціація рибалок України».
На головне рибальське свято року приїдуть гості зі всієї західної України, а також з країн ближнього зарубіжжя.
Незмінним головним правилом змагань є використання одного поплавкового вудилища з одним гачком. Судитимуть усіх учасників компетентні судді.
Серед рибалок розіграють кілька комплектів нагород та кубки. За першість боротимуться як в індивідуальному, так і в командному заліку. Також спеціальні нагороди отримують чарівні леді та діти, які зголосились приймати участь у випробуваннях.
По закінченню Чемпіонату господарі свята частуватимуть усіх учасників смачною юшкою та кулішем.
Початок змагань о 7 ранку, закінчення о 10 год.
Організаторами є Ходорівське міське товариство мисливців і рибалок «Лісівник», Львівський обласний осередок ВГО «Асоціація рибалок України», Львівська міська громадська організація «Рибачок».

Так вийшло, що команду ми зібрали тільки в п"ятницю вечером, тому на змагання вирішили їхати без тренувань.
Я і Млинко Сергій виїхали зі Львова десь о п"ятій ранку і трошки поблукавши біля Зарічча приєднались до Нановського Тараса. Тарас вже був в тих місцях так,що далі ми добрались вже без пригод.
.jpg
Ходорів

Відразу кинулась в око неймовірна кількість народу (і це в неділю о 6:30 ранку).Трошки роздививвшись йдем на жеребкування.Я тягну 120 сектор, Сергій - 123, Тарас - 114.
Виявляється на озері нам секторів не вистарчило і наші сектори не на озері, а на ріці біля нього. :shock:
.jpg
Озеро
.jpg
Ріка

Поки розгружались і несли поколіна в воді наші речі, пролунав сигнал старту (а ми ще навіть небачили наших секторів :) ). Але менше с тим. Якось добріли. Перший погляд на ріку - шок. Вода висока, каламутна, течія як на Карпатських річках, береги залиті. Ну, думаю, приплили :D Рибалка буде не то-що трудова, а ЕКСТРЕМАЛЬНА.
Розкладаюсь, замішуюсь, виміряю глубину і вперед. Моя прикормка полетіла в воду десь біля восьмої. А народ біля мене вже давно вудки мочить, правда не дуже результативно.
.jpg

Насажую на гачок один опариш і один мотиль, перий проплив поплавка по сектору...покльовка...підсєчка... і перша плотва десь біля 100гр. в садку. І так по кругу поки не прегріло сонце і в зону не зайшла верховодка Наварійськіх розмірів. Ох і крові мені попила :twisted:
Тут Сергій зліва через два сектори намацує чарівну ямку і починає методично знімати з неї то плотву, то краснопірку, то густерку. А в мене верховодка :(
.jpg
Сергій

Звоню до Тараса...він також непогано ловить. Значить все не так погано.
До кінця змагань-туру розбираюсь з глубиною і знімаю ще декілька порядних рибок. Фініш.
Йдем на зважування. Сергій МОНСТР.В нього за півтора кг. і в нас з Тарасом десь по кілю.Зважування тільке загально-командне, лічки немає :? Берем рівно 3600гр. і третє місце.
Перші Миколаїв - 4800гр.
Другі Ходорів - 3640гр.
Треті Львів-Стрий-Транзит - 3600гр.
Ми єдині з ріки.
Зареєстрованих участників 165.
Нагородження
.jpg
.jpg

...а далі були куліш з медовухою і рибалка на озері для душі.
.jpg
куліш
 і поплавок.jpg
Сергій спасає відстрілений поплавок
.jpg
пілготовка

Велика подяка організаторам і учасникам і окрема подяка Тарасу і Сергію а також Роману, який робив ці фото.
Хочеться додати, що були також номінації для дитячих і жіночих команд.
 В.М..jpg
Олійник В.М.
.jpg
Призи дітям

Plitkar
Львівська поплавочна ліга
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 348

Повернутись в Звіти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей