Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Ніж рибака?

Все що потрібно щоб рибалити та відпочивати з комфортом

Ніж рибака?

» 19.05.2010 02:21 am

Оскільки на рибацьких гілках цьго форуму я не зауважив обговорень про рибацькі ножі, то цікаво чи потрібен рибаку ніж?
Якщо потрібен то який?
Підкажіть на що звернути увагу?

|Олег|

Повідомлення: 470

Re: Ніж рибака?

» 19.05.2010 11:37 am

як на мене згодиться любий крепкій мисливській ніж з широким і важким лезом, якім можна і очерет підкосити, і гілку зрубати, і червів накопати при потребі!

seyvalter

Повідомлення: 272

» 19.05.2010 02:13 pm

А я за мультитул на рыбалке. Небольшие размеры + максимум функционала.

Alexandros

Повідомлення: 78

» 19.05.2010 03:11 pm

seyvalter написав:як на мене згодиться любий крепкій мисливській ніж з широким і важким лезом

Якщо мова йде про саме рибацький ніж,то не любий мисливський зможе функціонально конкурувати з спеціалізованим рибацьким ну хоча б таких виробників як VICTORINOX або LEATHERMAN. :) Основним призначенням ножа для рибалки є швидке перекушування ніжки гачка, який сидить жалом в тілі і далеко не всі "мультитули" P.R.C.-шних виробників готові справитися з таким завданням. :wink: Тому сталь з якої виготовлений ніж має бути найвищої якості і звідси відповідно ціна. Мова не йде про т.зв.філейні ножі вони на рибалці практично не потрібні, хіба в довготривалих походах для приготування риби. Отже, для мене з відносно доступних виробників спеціалізованих для риболовлі ножів існують два вказаних вище.
http://www.leatherman.com/products/category.asp?c=1
Змушений признатися,що сумлінно збираю кошти на один з них, оскільки "вітчизняний" бренд-аналог "ГАРТ" мене розчарував. :oops: Все сказане- ІМХО. 8)
п.с. Процес вироготовлення мультитулів від бренду "LEATHERMAN": http://www.youtube.com/watch?v=wwrx100Of9A
Востаннє редагувалось RAT в 16.09.2013 05:44 pm, всього редагувалось 1 раз.

RAT

Повідомлення: 580

» 19.05.2010 04:13 pm

RAT написав:
seyvalter написав:як на мене згодиться любий крепкій мисливській ніж з широким і важким лезом

Якщо мова йде про саме рибацький ніж,то не любий мисливський зможе функціонально конкурувати з спеціалізованим рибацьким ну хоча б таких виробників як VICTORINOX або LEATHERMAN. :) Основним призначенням ножа для рибалки є швидке перекушування ніжки гачка, який сидить жалом в тілі і далеко не всі "мультитули" P.R.C.-шних виробників готові справитися з таким завданням. :wink: Тому сталь з якої виготовлений ніж має бути найвищої якості і звідси відповідно ціна. Мова не йде про т.зв.філейні ножі вони на рибалці практично не потрібні, хіба в довготривалих походах для приготування риби. Отже, для мене з відносно доступних виробників спеціалізованих для риболовлі ножів існують два вказаних вище.
http://www.leatherman.com/products/category.asp?c=1
Змушений признатися,що сумлінно збираю кошти на один з них, оскільки "вітчизняний" бренд-аналог "ГАРТ" мене розчарував. :oops: Все сказане- ІМХО. 8)

побачив би я як цім дивом прогресу Ви будете викошувати для фідерів двохметрову прогалину в очереті або рубати гілку що заважає закидати :D .... Думаю слід мати на увазі ще й вид рибалкі, наприклад в човні при спінінгуванні я обрав би саме Ваш варіант, та при береговій ловлі мій таки кращий (маю недорогий та функціональний і перевірений часом (такий http://grandway.com.ua/site/m-reception/op-items/item_id-519/). китай, але зроблений на совісь! крім того чесно кажучи жаба задавить рубати дрова ножиком за кілька сот баксів! а бувають випадки що і згубиш, і забудеш....

seyvalter

» 19.05.2010 05:51 pm

to seyvalter:Та хто ж сперечається,"мій кращий,ні мій..."? :D Ми ж тут порівнюємо,радимо з практики для кого,для якої специфіки полову і т.д. :) Для моїх умов- варіанти ті що описав,оскільки виключно спінінгую, у варіанті "фідер" справді,наведений тип ножа з потужним лезом буде пріоритетом,біля мангала зовсім іншому буде надано перевагу і т.д. :roll:
Чітка картина може скластися тільки після низки повідомлень форумчан про використання різних типів ножів для різних умов з власного досвіду.(ІМХО) :f1:

RAT

Повідомлення: 580

» 19.05.2010 06:24 pm

RAT написав:to seyvalter:Та хто ж сперечається,"мій кращий,ні мій..."? :D Ми ж тут порівнюємо,радимо з практики для кого,для якої специфіки полову і т.д. :) Для моїх умов- варіанти ті що описав,оскільки виключно спінінгую, у варіанті "фідер" справді,наведений тип ножа з потужним лезом буде пріоритетом,біля мангала зовсім іншому буде надано перевагу і т.д. :roll:
Чітка картина може скластися тільки після низки повідомлень форумчан про використання різних типів ножів для різних умов з власного досвіду.(ІМХО) :f1:

А я і не спиричався, це принципово різні інстументи для принципово різних задач, і рівняти їх не можна! в ідеалі слід мати і те і те!
Я хотів наголосити що універсального РИБАЛЬСЬКОГО НОЖА нема і бути не може! та спільні вимоги можна підсумувати :
1.Надійність
2.Придатність до використання (гострота, здатність тримати заточку, зручність)
3. Відносно невилика ціна, щоб не було "обідно і больно" що цяцька що вартує як добрий човен впала за борт, крім того ніж - цн інструмент - може зламатись , подряпатись і т.д.
4. естетика, хоча може комусь це і зайве....

seyvalter

» 22.05.2010 01:45 am

А я вже давно подумую про мачете, або щось подібне. Руки не доходять по магазинах погуляти. Хтось користується?

Пструг

Повідомлення: 362

» 22.05.2010 08:26 pm

Я думаю, что в данной теме нужно обсуждать именно ножи, а не мультитули. Несколько разными видится их предназначение. Для мультитулов лучше открыть отдельную тему.
Нашел в нете фото неплохого ножа, попробую его повторить для себя (уж больно понравился)
Приєднані файли
Noj.jpg

Мік

Повідомлення: 68

» 22.05.2010 11:07 pm

По власному досвіду знаю що ніж для спінінгуя річ після 20 рядка списка :D Банку консерви відкрити,зрізати путанку або гілку за яку зачепився улюблений воб.Він 100% має бути складним щоб в кишені десь валявся.Правда,іноді на нічних перекатах ,особливо коли якісь звірюшки починають чи то полювання чи то шлюбні ігри після 2.00 то НІЖ дуже приємно тримати в відкритому стані і тішити себе дурного що живим не здамся :D :D :D
Набагато потрібнішим є правильні кусачки (ножниці)-шоб шнур перекусував легко.Знайшов звичайні китайські щипці за 10 грн-шнур ріжуть прекрасно,путанку (головний шнур) просто перекусують.Річ клас!!!

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2453

» 25.05.2010 10:16 am

є у мене такий ножичок філейний ,як на фото тільки від( rapala),річ дуже зручна для приготування стейків та філе в походних умовах ,та й взагалі класна річ, тільки не давайте жінкам в руки бо обовязково поріжеться :lol: перевірено.

мішка

Повідомлення: 3

» 25.05.2010 01:17 pm

Навряд чи подібне кухарське причандалля можна вважати РИБАЛЬСЬКИМ НОЖЕМ ! даний витвір немає ні важкого міцного леза (для використання в якості мачете або лопати) ні мобільності і "мультитульності" потрібної спінінгаторам! це ВИКЛЮЧНО КУХОННИЙ НІЖ для риби-м"яса з гнучким лезом і сумнівним руків"ям (в моделях що бачив лезо кріпилось до руків"я маленьким пиндиком, при навантажені пласмасове руків"я колеться і лезо автоматично стає зйомним :D )!

seyvalter

» 26.05.2010 01:18 pm

Нож "Martini" выпускается в большом кол-ве исполнений. И не смотря на название - филейный, не всегда тонкий и гибкий. В свое время держал в руках такой нож. Толщина клинка у основания была ~ 3,5 мм. Так что в данное название "филейный" иногда говорит о форме клинка. Нож достаточно увесистый и крепкий. Мне понравился.

Мік

Повідомлення: 68

» 08.06.2010 09:38 pm

Більше 15 років користуюсь польським рибацьким ножем фірми Gerlach. https://ssl.allegro.pl/item1071063365_gerlach_noz_scyzoryk_wedkarski_klasyk_376n_poznan.html На мій погляд ця модель, крім чудових утилітарних властивостей (можна і гачок з риби дістати, і випатрати, і пляшку пива відкрити), ще й радує око своєю витонченою формою.
Вперше тримав scyzoryk gerlach (звичайний складний) ще у далекому дитинстві - був у мого діда з передвоєнних часів, і побачивши рибацьку модель не встояв, щоб не придбати. Правда, ніж 1994 року трохи відрізняється від сучасного.
Сучасний (привезли з Польщі минулого року, на фото) прийшлось доводити: гострити, знімати фаски... Не дивлячись на те, що зроблений з нержавіючої сталі, гостриться чудово. Буває ця модель ще й чорного кольору.
На рахунок того, що рибацький ніж має виконувати функції мачете і саперної лопатки, маю певні сумніви. А от саперна лопатка зразка 40-х років минулого століття виконує і свої обов'язки, і мачете, і сокири, якщо її забути вдома. І ще одне, жоден правоохоронець не буде мати до вас жодних претензій за той, що на фото, ніж, так само , як і за саперну лопатку чи сокиру, а за мисливський ніж без документів чи мачете - так. Був прецедент.
Приєднані файли
fisherknife.JPG
фото з alegro.pl

angler

Повідомлення: 72

» 09.06.2010 10:48 am

angler написав:І ще одне, жоден правоохоронець не буде мати до вас жодних претензій за той, що на фото, ніж, так само , як і за саперну лопатку чи сокиру, а за мисливський ніж без документів чи мачете - так. Був прецедент.

Якщо треба буде - причепляться і до шпилькі, теж був прецедент :D .... а даний ніж - жорстке лезо довше 7 см. Є? канавка на лезі є? вітаю - він вільно може трактуватись як холодна зброя (хоч і не має бойового упору і є складним туристичним).....

angler написав:На рахунок того, що рибацький ніж має виконувати функції мачете і саперної лопатки, маю певні сумніви. А от саперна лопатка зразка 40-х років минулого століття виконує і свої обов'язки, і мачете, і сокири, якщо її забути вдома

Що зручніше - носити з собою ніж, сокиру і саперку , чи один функціональний ніж який заміняє все? при наявності машини можна з собою звичайно і бензопилу возити, а якщо мова йде про мобільну ходову рибалку - де кожен лишній кілограм доведеться нести на горбу :wink: ?

seyvalter

Далі

Повернутись в Одяг, намети, меблі, ліхтарі, посуд, рибальска кухня, аптечка, захист

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей