Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Питання-відповіді про роботу форуму

Обговорюємо цей сайт, як його покращити, як працювати з форумом, як розмістити свої матеріали та фото

Re: Питання-відповіді про роботу форуму

» 04.02.2009 07:23 pm

Чи можливо змінити ім"я користувача? Наприклад з "Ігорко" на ".Ігор."

.Ігор.

Повідомлення: 423

» 04.02.2009 08:55 pm

для Ігорко: можливо

для всіх: думаю що кардинально змінювати ім'я не варто (бо інші користувачі вже звикли) - а незначні корекції цілком можливі ... запити на зміну - в приват

admin
Site Admin
Site Admin

Повідомлення: 614

» 25.07.2009 11:53 am

Чи не можна було би прикрутити оцінку постів "+" і "-", деколи пост дуже сподобався наприклад, писати щось типу супер, молодець, так тримати, це засмічувати тему пустими повідомленнями, а так поставив "+" і той хто писав отримав якусь підтримку, схвалення. І навпаки наприклад , якщо не сподобався пост тиснеш мінус і модератор в подальшому знає що робити :)

тут таке реалізовано, працює бездоганно

а також було би добре прикрутити знизу кніпочку переходу на перший рівень. Тобто якщо я дивлюсь якусь глибоку тему в Рибальстві, переглянув всі повідомлення, то мені треба знов крутити догори щоб повернутись в рибальство, а так знизу поряд з кнопочкою переходу на ріввень вище, ще одну кніпочку переходу.

Альбертович

Повідомлення: 259

» 25.07.2009 06:39 pm

про навігацію: в правому нижньому кутку кожного повідомлення є невеличка стрілочка при натисканні на яку перекидає на початок сторінки, крім того в кінці сторінки є лінк "повернутись ..." для того щоб поврнутись в розділ в якому з находиться тема що зараз переглядається

про рейтинги: я подумаю, виглядає цікаво ... пошукаю чи є вже готові рішення для такого форума як в нас

admin
Site Admin
Site Admin

» 27.07.2009 08:59 am

admin написав:
про рейтинги: я подумаю, виглядає цікаво ... пошукаю чи є вже готові рішення для такого форума як в нас

Це не рейтинг, а просто схвалення чи не схвалення поста.

Альбертович

» 27.07.2009 09:49 am

Це не рейтинг, а просто схвалення чи не схвалення поста.

Це б було на мою думку хорошим нововеденням, і модератором було б простіше, низький рейтинг в спірних постах і можна цей пост видаляти :wink:

ORKO

Повідомлення: 1210

» 04.08.2009 10:56 pm

знайшов наступне рішення: біля кожного повідомлення дві кнопки + та - ... відповідно накопичуються рейтинги окремих повідомлень і сумарний по кожному користувачу ... при натисканні на кнопочки - автору повідомлення відправляється приватне повідомлення про те сподобалось ваше повідомлення на форумі чи ні (можливо з коментарем) ... ну і до рейтинга додається чи віднімається 1 ... але наразі ця функція ще не дороблена до кінця ... тому є два варіанти: зачекати коли її дороблять та спробувати доробити самому ... наразі я схиляюсь трошки почекати ... потім випробую на тестовому компутері - якщо все буде добре то запровадимо на форумі ... буду тримати вса у курсі справ

admin
Site Admin
Site Admin

» 04.08.2009 11:33 pm

я ЗА двома руками!Цікаво буде аж капець...Постарайтесь пліз...

Plitkar
Львівська поплавочна ліга
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 409

» 05.08.2009 08:40 am

+1 :)

volvo-leon
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 751

» 05.08.2009 10:46 am

admin написав:знайшов наступне рішення: біля кожного повідомлення дві кнопки + та - ... відповідно накопичуються рейтинги окремих повідомлень і сумарний по кожному користувачу ... при натисканні на кнопочки - автору повідомлення відправляється приватне повідомлення про те сподобалось ваше повідомлення на форумі чи ні (можливо з коментарем) ... ну і до рейтинга додається чи віднімається 1 ... але наразі ця функція ще не дороблена до кінця ... тому є два варіанти: зачекати коли її дороблять та спробувати доробити самому ... наразі я схиляюсь трошки почекати ... потім випробую на тестовому компутері - якщо все буде добре то запровадимо на форумі ... буду тримати вса у курсі справ

Для чого ТАК ускладнювати?? кнопочки "+" і "-", за ними ОБОВЯЗКОВО список натиснувших і все. Ніяких ПП не треба, накопичення рейтингу юзвєря нетреба.
Також необхідно обмежити заряд плюсомьота :) не більше 10-20 оцінок за день кожному юзверю, заблокувати оцінку поста після 30 днів. (можна після 10)
Якщо потрібна аргументація моєї пропозиції скажіть - напишу.

Альбертович

» 05.08.2009 04:39 pm

я за накопичення рейтингу але без ПП, і блокувати оцінки будь-якими методами рахую недоцільним. От тільки саме оцінювання повинні проводити лише модератори і адмін. А то охочих подпортіть репутацію кому небудь завжди буде мати місце.
:)

volvo-leon
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 751

» 05.08.2009 05:04 pm

volvo написав:я за накопичення рейтингу але без ПП, і блокувати оцінки будь-якими методами рахую недоцільним. От тільки саме оцінювання повинні проводити лише модератори і адмін. А то охочих подпортіть репутацію кому небудь завжди буде мати місце.
:)

От тому і не треба рейтингу. Бо зараз почнемо ділити на модерів і юзверів, адмінів і користувачів, спінігуєв і карпіністів, білих і чорних, українців і москалів.
а плюс і мінус то оцінка кожного зареєстрованого користувача на пост любого. Замість "Дякую дуже цікаво" взагалі пару постів вище я описував...

Альбертович

» 05.08.2009 07:28 pm

Адміни,модератори,юзери-всі рівні,всі активісти і всі мають право на власну думку.Тому ділити не потрібно.
Зробіть якийсь тест-драйв і побачим,що є гуд,а що на свалку.

Plitkar
Львівська поплавочна ліга

Повідомлення: 409

» 06.08.2009 11:27 pm

volvo написав:а ви тільки уявіть якогось одного "обіженого" який буде наліво і направо мінуси кидати...
Оцінювати повинна людина з досвідом і правом на оцінку.

Дядьку, для чого так все усугубляти?
1. плюсомет - для висловлення суб'єктивного, тобто ВЛАСНОГО ставлення до окрмого посту.
1.1. звільняє тему від порожніх НЕІНФОРМАТИВНИХ постів типу +100, супер молодець, так тримати, гоніш, не вірю і т.д.
2. кожний ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ є повноправним учасником форуму
2.1. адмін, модератор, куратор, спонсор - це не окрема каста привелійованих, а УЧАСНИКИ форуму ДОБРОВІЛЬНО прийнявші на себе обов'язки підтримувати форум у робочому стані з цікавим ком'юніті.
2.2. Всі учасники форуму є в першу чергу людьми з доброзикливим савленням до інших учасників, якщо не доведено протилежне.
Якщо одиному з учасників часто неподобаются пости всієї решти, то він скорш за все припине бути учасником форуму.
Зловживання оцінками постів з боку якогось учасника буде зразуже помітно, що буде зайвим доказом його неадекватності.
Оцінка поста неадеватним користувачем, ні до яких негативних наслідків привести не може.
Поділ на заслужених, обіжених, достойних, недостойних, приведе до замкнутості форуму і відповідно його нецікавості.

Альбертович

» 06.08.2009 11:36 pm

все буде добре :)
давайте я спочатку знайду готову примочку ...
ніяких дискримінацій не буде ... як власне їх зараз і немає ... кожен може поскаржитись на повідомлення якщо вважає за потрібне

admin
Site Admin
Site Admin

Поперед.Далі

Повернутись в Правила форума, питання про роботу сайта, пропозицій про вдосконалення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей