Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Фізика бейткастинга, тюнінг

Спінінгуємо з мультиплікаторною катушкою, снасті, техніка і тактика

Re: Фізика бейткастинга, тюнінг

» 11.05.2016 10:15 pm

Привіт.Тарас а з якою саме Шимано ти порівнював?Я використовую Shimano Grease dg-10 для пари і шнека бігунка,враження-позитивні.Для підшипників-ZPI Friction Zero Pen Type Nano Finesse Reel Oil.

vovka.

Повідомлення: 98

» 11.05.2016 11:28 pm

Вітаю. Порівнював з "Shimano Grease spray SP-023A". По відгукам не найкращий варіант для "топ"-мультів, але цілком адекватний вибір у бюджетному сегменті для середньої і нижче ланки інерційних агрегатів. Власне "Shimano Grease DG-10"(промислова упаковка-вел. мет. банка) використовую не перший рік на ГП і враження виключно позитивні. Можливо цього сезону зроблю порівняльний тест і з цією змазкою для "повноти картини". Обов"язково розповім про результат. До слова, з кульковими підшипниками не все так просто, для кожного типу/класу потрібне відповідне рідке мастило. Зокрема у своєму апараті шпульну металокераміку класу ABEC7 прокапую "HEDGEHOG STUDIO Alchemy Oil(Ultra Light)". Мілка шпуля від "Avail" при такому тандемі розганяється задовільно. Вище голови скочити не пробую, в реальний "UL-casting" не планую опускатися, наразі отримую задоволення від того що маю. З пов.

RAT

Повідомлення: 571

» 12.05.2016 10:42 pm

Привіт.Я також капав "HEDGEHOG STUDIO Alchemy Oil(Ultra Light)"в гібриди від ZPI,але мені набрид звук кераміки і я поставив такі ttp://www.hedgehog-studio.co.jp/product/548-ЗОВСІМ ІНША ПІСНЯ. :D На DAIWA T3 SV 8.1L-TW в мене стоїть шпуля F-40 з гібридним підшипником-також шумно в порівнянні з стоковою шпулею.

vovka.

» 13.05.2016 11:21 am

Що стало причиною переходу з "Alchemy" на "ZPI Friction Zero"? Невже така суттєва різниця між цими одинаково високоякісними змазками? :roll: З пов.

RAT

» 13.05.2016 12:24 pm

Думається, перехід на мікро-кулькові підшипники і був тою причиною.
:)

@doc

Повідомлення: 737

» 13.05.2016 03:24 pm

@doc написав:Думається, перехід на мікро-кулькові підшипники і був тою причиною.
:)

Привіт.Трішки не так :) .Коли стояли стокові підшипники,то мазав їх ZPI.Потім купив гібриди для мілкошпулі і мазав їх "Alchemy" ,але мені не подобається той звук кераміки і я замінив їх на мікро-кульки,які й продовжую використовувати з мастилом ZPI F-0.
П.С. Я ж кажу-треба мульт-фестиваль,гуляння,покидушки,тощо...

vovka.

» 13.05.2016 04:21 pm

:D
Як всьо просто і неінтєрєсно )))).

ЗЫ.
А в мене також є історія в "Фізику бейткастінгу"- стоять зараз на катушці китайські гібриди, класу точності АВЕС 0.5 - 0.6 (судячи по люфтах)).
Стоять "на сухо", просто промиті бензином.
І летить на них все зааблака, і не шумлять,
майже :wink:

@doc

Повідомлення: 737

» 13.05.2016 10:05 pm

@doc написав: стоять зараз на катушці китайські гібриди, класу точності АВЕС 0.5 - 0.6 (судячи по люфтах)).
Стоять "на сухо", просто промиті бензином.
Забагато набрав їх на "Алі"? :laugh2 А якщо серйозно така "фізика" також має право на існування, задовільняють параметри значить все ОК. :)
З пов.

RAT

Поперед.

Повернутись в Бейткастинг

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей