Анонс

Ласкаво просимо на форум любителів активного відпочинку!

Дитяча школа риболовлі та спорту: 1.06 - 1.12.2018 Конкурс дитячого фото на рибалці
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Ультралайтові прути і катушки

Спінінг ультралайт: прути, катушки, шнури, приманки, тактика та техніка

Re: Ультралайтові прути і катушки

» 18.10.2018 11:17 am

нарешті нарив трохі інфи. Скажемо так , це суто ареа палкі. Тіпа лекскса в форелевій рибалці. Вних крім хороших бланків ще й, оброблені золотими аставками і іншими пантами. Ні ну це таке. Комусь це подобаеться і хтось це любить. На кожен товар свій покупець. Покі що буду своею абушкою ловити, а в процесі приглядати щось нове. Тут уже таке, в руках потрусити , так неспорю. Але моя абушка, також фастовп, на потрях досить непогано. Але на водоймі відчуваються нюанси на 33 юзуріках. Мікроколевло ідеально, чи поперек струї чи проти. Поверхневі також супер, до 3 грам. Буду пробувати. Головна проблема в тому. Боюсь щоб я потім так ненапробувася, що дома буду мати купа палок))))А їх ніде незможу продати)

андрийкарпинский

Повідомлення: 59

Re: Ультралайтові прути і катушки

» 19.10.2018 09:21 am

Та й проблема в тому. Що в наших магазинах вибору виликого нема, форелевих палок. Ну щоб пощупати. Такщо приходиться менш більш підбирати в інтернет магазинах. А вже дома обмацувати. Та й толку,я абу гарсію, в магазині і дома обмацав, а на водоймі ,в різних ситуаціях вона себе показала зовсім по іншому. Короче то таке, кожен мусить підбирати під себе.

андрийкарпинский

Повідомлення: 59

Поперед.

Повернутись в Ультралайт

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей