Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Ультралайтові прути і катушки

Спінінг ультралайт: прути, катушки, шнури, приманки, тактика та техніка

Re: Ультралайтові прути і катушки

» 22.03.2017 10:29 pm

Дякую за відповіді.
В основному ловлю на озерах тому розглядаю більш дальнобійні.
Які тоді будуть відгуки про Ексклюзив 732ul-s, як для джигу бо розумію без двох палочок не розійтися. Що порадите для ріки з вище поставленими завданями, але тоді якийсь бюджет.
Ще раз дякую.

Vasyamel

Повідомлення: 98

» 22.03.2017 10:40 pm

А чому саме ексклюзив?
Інші варіанти не розглядав?
Який бюджет?
Нове чи б.у. ?

Fishkeen
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 714

» 22.03.2017 10:48 pm

Цікавить нове, щоб можна було потрусити в магазині не обовязково favorit. Я розглядав і солпару і соліус, і навіть кальзанте тримав все перелічене в руках найкраще ліг ексклюзив тай здався на потряс інформативним і досить жорстким не берем до уваги солпару вона жорсткіша. Хотів поради в тих хто має більше досвіду тому і задав питання на форумі. Бюджет до 150 у.о. Якщо є варіанти де придбати і що буду дуже вдячний.

Vasyamel

» 22.03.2017 10:54 pm

потруситти можна і в магазині, а придбати таке ж хороше б.в :)

Taipen

Повідомлення: 575

» 22.03.2017 11:00 pm

Я розумію, але потррібно хочаб опреділитися. Тому прошу вашої поради.

Vasyamel

» 22.03.2017 11:47 pm

Vasyamel написав:Я розумію, але потррібно хочаб опреділитися. Тому прошу вашої поради.

На цей можеш глянути Major Craft AIRock S732M,іще тубулярка Major Craft AIRock T762M за 150 можна знайти

vitalik 1978

Повідомлення: 81

» 23.03.2017 01:30 am

vitalik 1978 написав:
Vasyamel написав: за 150 можна знайти

це космічна ціна за айрок. 110-120 може бути... :roll:

doc

Повідомлення: 208

» 23.03.2017 11:22 am

За 150 Аірок новий можна знайти :)
Також в ту ціну можна знайти K.G. Light...
Б.у. фінку можна знайти в ті гроші... та багато чого...

Fishkeen

» 23.03.2017 09:35 pm

Попробуй цей спіннінг Abu Garcia Mass Beat MS-622UL 1.88м 2-5г собі взяв такий Abu Garcia Mass Beat MS-602SUL 1.83м 1.5-3г (споддобався,як кажуть ліг в руку,чуйка добра,на заброс також дуже добре)

Андрей Popovych

Повідомлення: 49

» 06.04.2017 06:59 pm

Доброго дня!Хотів спитати вашу думку про такі палки як Zemex Spider Pro 0.5-5гр та Favorite Profesional 1-5гр.Бюджет до 1500 за палку.для початку думаю хватить.хто що порадить?!може особисто користувався ними?!Хочеться універсальчик для коливалок,для мікроджигу та воблерки в тесті палки :f1:

Golden_Spider

Повідомлення: 24

» 07.04.2017 11:54 am

Якщо універсал, то напевно Professional краще підійде... В нього стрій пошвидше...
Земекс - сопливенький, він більше під залізо, мормишки... Воблерки хіба дуже маленькі, твічити ним і так не дуже вийде, а кренк в 4гр загне його в бублик навіть на стояку...

Fishkeen

» 14.01.2018 12:06 am

Добро дня :hi
Збираюсь купити нову палочку для гірської ловлі. Звернув увагу на Norstream ULTRA 70 ULF, говорять досить не поганий спін, за свої гроші, добре струю тримає, і в руку віддає непогано. Також звертав увагу на Favorite Arena ,але він більше для ареа рибалки.
Може дехто з вас рибалить в цій місцевості, підкажіть чи нормальна палка, або запропонуйте свої варіанти.
Дякую.

_Mandarun_

Повідомлення: 32

» 19.01.2018 01:06 am

_Mandarun_ написав:Добро дня :hi
Збираюсь купити нову палочку для гірської ловлі. Звернув увагу на Norstream ULTRA 70 ULF, говорять досить не поганий спін, за свої гроші, добре струю тримає, і в руку віддає непогано. Також звертав увагу на Favorite Arena ,але він більше для ареа рибалки.
Може дехто з вас рибалить в цій місцевості, підкажіть чи нормальна палка, або запропонуйте свої варіанти.
Дякую.

Вітаю!!Якщо цікавіть для малих гірських річок маю на продаж такий Спиннинг Norstream Areal AR-60 Gunslinger – самый легкий и короткий спиннинг серии. Ориентирован для борьбы с такими бойкими противниками, как форель, хариус, голавль, голец. Удилище спроектировано таким образом, чтобы максимально форсировано произвести вываживание рыбы в стесненных условиях, не давая той шанса уйти. Наиболее эффективен Gunslinger при ловле на компактные вертушки до №1 включительно, сверхлегкие колебалки и микровоблеры.

vitalik 1978

Повідомлення: 81

» 05.10.2018 10:45 am

Доброго всім дня Потрібна консульиація по палках фірми радіо крафт. Як в живу, ціна завишена чи ні. Аналоги і все остальне. Чи тут лише карпятники тусуються?) Одним словом. Хто де що по форельці виеористовуе. Дуже цікавить ця тема. Заздалегідь, буду вдячний за кожну інфу Одним словом потрібна допомога в пояснені трохі форелево' теми. Ціеї весни, купляв собі першу форелеву Abu GARSIA Maa Beat Extreme MES -602 ul 0.8-3.5.Вроді продавцю пояснив в якіх умовах булу ловити, але сам бачу що палка надто лапшиста на гірський стрий. Але повного колика нехочу. Тут мені в групі одній, риболовні порадили Major Craft Finetail Banshee FBA-602L 183 cm 0.9-5g. Правда після довгих дискусій я зрозумів ,що я вцьому ділі ,дуже далекий початківець)))Ну це таке ,я думаю невсі родились спорцменами риболовлі. Та й ловлю для власного задоволення. Чому питав про першу палку, ціна на неї ужас. А ле я так думаю неспроста. Може хтось щось чув ,чому та як. Бо в попередній групі почали писати що дорого. Нащо тобі топова палка, і катуха вте е не така. Цікаво то що катуху я підбирав якраз , судячи з відгуків спорцменів форелевиків. Це Shimano Soare 2000pgs . Уже третій рік катю ганчю по гірській ріці, довольний як слон. Мені комфортно, а от з палками ніяк ще покі нерозібрався. Спочатку ловив, блю бьордом, не то виривае приманку, при акуратних покльовках, рибі з рота. Абушка бомба, але не мое, виоді все воно то. Але в щось ,незовсім добре в руці лижить і багато іншого . А саме головне що хотілось би, стрій бланка трішкі жорсткіший але не повний колик. Буду вдячний за любу пораду, чи консультацію. Вибачайте якщо щось не так написав.

андрийкарпинский

Повідомлення: 59

» 16.10.2018 09:33 pm

РодіоКрафт більше спеціалізується на ареа, тому і вудки в більшій мірі під такий тип рибалки. Хоча думаю що і стрімові вудки мали б мати в асортименті. Ну але на нашому ринку вони досить рідкісні, тому не варто покладатись на відгуки, я б вибирав серед тих що можна в руках потримати перш ніж придбати. Ти вже трошки половив на гірських потічках і побачив що саме тобі потрібно. Абсолютно з тобою згоден, ща ареа вудка для наших річок не підходить, разом з тим і жорстку басову вудку використовувати не кузяво.
З серійників раджу звернути увагу на стрімові Кардішки від Шимано. Як варіант ще легенда 60 від СентКроя, хоча вона вже для чуток більшої риби.
Сам використовую вудку на бланку Phenix, вона 1.5м довжини з верхнім тестом до 3.5г. Більше 6 футів, я б вудку не брав, немає потреби та й з коротенькою набагато зручніше.

tosi

Повідомлення: 1423

Поперед.Далі

Повернутись в Ультралайт

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей