Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Ультралайтові прути і катушки

Спінінг ультралайт: прути, катушки, шнури, приманки, тактика та техніка

Re: Ультралайтові прути і катушки

» 20.12.2016 11:20 pm

Ще трошки спутаю карти :mrgreen:
тиц і тиц
заказні статті, ясне діло, але лишня інформація не зашкодить

Вибір МС у Львові є на Південному, в Шімано (здається)

@doc

Повідомлення: 733

» 21.12.2016 02:15 am

Одне питання мені не дає спокою. Якщо це нова модель, як пишуть оновлена і поліпшена Сольпара , чому вона коштує дешевше ніж стара Сольпара? На приклад стара модель Синьої пташки від Фаворіта коштує дешевше ніж нова. І ще не можу знайти інформації з якого матеріалу вони зроблені.

Мар'ян71

Повідомлення: 38

» 21.12.2016 01:15 pm

Чому дешевша? Тому що конкуренти піджимають))
Зниження платоспроможності населення робить ціну товару основним показником його конкурентоспроможності...
Я 4 роки тому купував зимову гуму Мішелін по 110 баксів за колесо на мій 15-й радіус, а цього року перезувся в Континенталь по 54 баксів за колесо)) Ну це так... оффтопчик...
З чого зроблені? З карбону))) Мене часом дивують питання типу "З карбону якої модульності скатано бланк?", "Хто виробник препрегу?", часто задовбують модерів Фаворітовського сайту таким... :?
Ви шо з тими паткиками в РАЦС підете? :D
Що дасть така інформація пересічному користувачу?
Ну то вже лірика...
В шімано навряд чи будуть присутні нові лінійки мажорів... Та і взагалі десь у Львові...
Якщо дійсно хочеться трусити, то або в Києві/Харкові в магазинах при нагоді, або їхати до Києва на виставку і трусити не перетрусити :D
Хоча бюджет такої прицільної поїздки наближається до ціни того ж Фірсткаста... Вирішувати Вам.
І стосовно відгуків, оглядів... У кожного своє бачення смикінгу вобів, але я б казав добре подумати, перед тим як брати під такі цілі класичний солідний рокфіш... Якщо аджінгові серіїі(короткі, жорсткі вклейки) - інша справа, хоча трусити/мацати, а краще пробувати на воді також дуже бажано...

Fishkeen
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 714

» 21.12.2016 01:33 pm

То може краще взяти Сольпару S 702 M вона коротша ? Може порадьте якийсь інший спін бюджет до 2000грн.

Мар'ян71

» 21.12.2016 03:17 pm

Не знаю... Я фірсткаст в руках не тримав... А Солпару тримав, при чому саме цю сімку солідну, і не просто тримав - ловив... Вибирали товаришу для старту в МДЖ... Хз... в 2012 році вона була норм за свої гроші, зараз я б її не взяв...
В 2000грн можна насправді досить багато варіантів впхати, навіть б.у Сінапса))) Але чогось конкретного радити не хочу, бо не розумію Ваших критеріїв вибору... Таке враження, що головне це ріст, а робочі характеристики значення не мають...
Ви взагалі впевнені, що треба щось міняти? Якщо беруть щось нове, то або точно знають що саме беруть, або знають що не влаштовує в тому, що є зараз...
Що саме Вас не влаштовує в Корт-Х?

Fishkeen

» 21.12.2016 07:58 pm

Як я тільки купив Корт-Х це було напевно років 4 або 5 тому, він мені дуже подобався (я тоді тільки робив перші кроки в освоєнні спінінга, до того був карась на удочку,донку.) Я напевно просто виріс з нього. Не подобається що він лапшистий, воблерки маленькі нормально не посмикаєш, Рідж 56 не хоче летіти бо не спрацьовує система, кидає нормально головку від 3 гр.(тест 0,5-7гр.), анімацію приманки не зробиш бо тубуляр (працюю котушкою) . Хочеться щось краще. Ловлю 80 % - джигом, 15 % - маленькі воблери, 5 % залізо. Для крупніших воблерів маю Гада Ганчо (4 - 16). Хочу нормальний, правильний ультралайт в основному для джига. На Київському форумі один чоловік продає б/в Graphiteleader Calzante EX GOCAXS-732 UL-S що ви про нього скажете.

Мар'ян71

» 21.12.2016 08:26 pm

Мар'ян71 написав:Як я тільки купив Корт-Х це було напевно років 4 або 5 тому, він мені дуже подобався (я тоді тільки робив перші кроки в освоєнні спінінга, до того був карась на удочку,донку.) Я напевно просто виріс з нього. Не подобається що він лапшистий, воблерки маленькі нормально не посмикаєш, Рідж 56 не хоче летіти бо не спрацьовує система, кидає нормально головку від 3 гр.(тест 0,5-7гр.), анімацію приманки не зробиш бо тубуляр (працюю котушкою) . Хочеться щось краще. Ловлю 80 % - джигом, 15 % - маленькі воблери, 5 % залізо. Для крупніших воблерів маю Гада Ганчо (4 - 16). Хочу нормальний, правильний ультралайт в основному для джига. На Київському форумі один чоловік продає б/в Graphiteleader Calzante EX GOCAXS-732 UL-S що ви про нього скажете.

З таким відсотком використання воблерів Кальзанте або інша мікроджига палка найкращий варіант. Але ви оприділіться з вагою приманок. Солідна Кальза десь до 3-4 грам буде нормально. Можете ще звернути увагу і пошукати палочки Каліпсо Фієста. Хоч вони і не такі популярні, вони куди кращі за Кальзанте і інші палки в цій ціні. Особисто мені вони дуже сподобалися.. На рівні з Кальзанте ще Крейзі Фіш перфект джиг, дуже цікаві палочки. Ще як варіант, Фаворіт Екзклюзив. Специфічна палка, але якщо на грам не ловити, то досить класна.

Андрій Стравінський

Повідомлення: 338

» 22.12.2016 11:25 am

Мар'ян71 написав: анімацію приманки не зробиш бо тубуляр (працюю котушкою) .

От тут ніфіга не зрозумів... Шо ж Ви тоді з солідом робити будете?
Раз вже Андрій нагадав про крейзіфіш, то може глянути на наймолодший Аспен Стейк? Короткий універсальчик... Мені "напотрях" сподобався більше ніж Перфект джиг, авторитетні люди казали, що по чуйці не поступається...

Fishkeen

» 23.12.2016 12:34 am

Ви мене неправильно зрозуміли я хотів сказати що пробував зробити анімацію кінчиком але нічого не вийшло бо гнеться весь бланк.

Мар'ян71

» 23.12.2016 11:28 pm

Шось я пройнявся тою заміною Корт-ікса...\

є свіжа мисля: скоро в районі "Кузнєчіка" відкривається новий рибмаг "Ібіс"
Обіцяють страшні знижки - це раз
ТМ" Фаворіт" - їхня тєма - це два.
Там стопудово можна буде підібрати щось на свій смак і кошельок.
як варіант, коротше...
:wink:

і тиць вдогонку

@doc

Повідомлення: 733

» 24.12.2016 01:33 am

@doc написав:Шось я пройнявся тою заміною Корт-ікса...\

є свіжа мисля: скоро в районі "Кузнєчіка" відкривається новий рибмаг "Ібіс"
Обіцяють страшні знижки - це раз
ТМ" Фаворіт" - їхня тєма - це два.
Там стопудово можна буде підібрати щось на свій смак і кошельок.
як варіант, коротше...
:wink:

і тиць вдогонку

Дякую. А коли саме буде відкриватися той рибмаг ? Я напевно буду замовляти собі в інтернеті Major Craft FirstCast Light Game тілки ще не оприділився який тип вершинки S чи T. Про солід найшов пару не поганих відгуків а про тубуляр ні одного.

Мар'ян71

» 24.12.2016 10:17 pm

Major Craft FirstCast ніби їх бачив в світі рибалки на В.Великого

Major Craft

Повідомлення: 27

» 25.12.2016 12:06 am

Дуже дякую. Здається дійсно є :o . Міг сьогодні з'їздити подивитися :wall .Тепер до понеділка треба чекати.

Мар'ян71

» 26.12.2016 11:27 am

Чув, що ІБІС будуть відкривати після нового року...

Fishkeen

» 27.12.2016 12:44 am

Добрий вечір. Був сьогодні на В.Великого в Світі рибалки в наявності дійсно є MAJOR CRAFT FIRSTCAST, потримав, потрусив, з солідною вставкою мені більше сподобався буду брати солід. Знайшов на Хар. спіні ще такі спіни :
Graphiteleader Bosco Nuovo GLNBS-602UL та Kalipso fiesta 722 що скажете про ці спіни?

Мар'ян71

Поперед.Далі

Повернутись в Ультралайт

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей