Анонс

Facebook: Рибальський базар
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Ультралайтові прути і катушки

Спінінг ультралайт: прути, катушки, шнури, приманки, тактика та техніка

Re: Ультралайтові прути і катушки

» 18.05.2016 05:55 pm

Док- щиро вдячний бо хочу ще 2 катушкі заказати, в осени,( зараз невитягую фінансово нажаль). Але як то кажуть, будите в околицях міста Борислав- з мене пиво, за допомогу :D

андрийкарпинский

Повідомлення: 59

» 08.08.2016 05:44 pm

Доброго Усім дня! Хочу Вашої поради. Хочу обновити свій Блю Бірд (1-7 г, 204 см), визначаюся між такими спінінгами як Graphiteleader Finezza Corto а саме Finezza Corto GOFCS 682UL-T;Finezza Corto GOFCS 702UL-T та Yamaga Blanks Blue Current BLC-74. Мене цікавить яка різниця між солідною та тубулярною вершинками (на практиці). І чи вартує переплатити за Фінезу. Буду вдячний за Ваші дописи!

ivanko707

Повідомлення: 5

» 10.08.2016 10:33 am

Вибір з не дешевих "цяцьок", та як кажуть у народі така паличка має бути продовженням руки і тим більше за таку цінову політику приносити море вражень та задоволення від ловлі, колись стикався з похожим вибором, тільки я більше шукав лайтовий дальнобій . Перечитав купу статтей в неті і зупинився на Yamaga Blanks Blue Current а саме придбав собі Yamaga Blanks Blue Current TZ BLC-91/Tz LongCast довжина 2.76 м. вага: 86 гр. стрій: extrafast. вміст карбону: 99,7%. Кольца: Fuji Torzite K-series.Тест по приманкам: 2 - 15 гр. Тест по шнуру: PE#0.3-0.8. Made in Japan.. Всі заявлені параметри відповідають реально дійсності. Враження не передати, бланк легкий як пірїнка а саме головне дзвінкий, найменший дотик до приманки відчувається в руці, на двох грамах плюс приманка два дюйми летить ого як далеко не кажучи вже за п'ять грам, при проводці рельєф дна весь як на ладоні відчувається кожна водоросіль, камінь та ракушка, з анімацією проводок на різних грамах чи то твістера чи віброхвости або не активні приманки жодних проблем не має. Made in Japan постарався на 5+. Вибір за вами і думаю що форумчани не полінуються та не в довзі опишуть Finezza Corto GOFCS 682UL-T;Finezza Corto GOFCS 702UL-T.

tig120881

Повідомлення: 70

» 10.08.2016 11:16 am

Solid vs Tubular - вічне питання :D
За загальним підходом, якщо ловля ведеться в основному з вагами нижньої половини теста(особливо 1гр і менше), то солід дасть суттєво більше інформативності і варіацій проводок. Якщо для Вас низ починається хоча б від 2гр, то краще взяти тубуляр. Він краще відпрацює різкі проводки на більших вагах, при інших рівних буде володіти кращою тактильною чуйкою, буде більш дальнобійним за рахунок більш плавного строю. Зрештою тубуляр більш універсальний, краще працюватиме з блешнями і дрібними воблерками.
Стосовно конкретних моделей...
Був власником Finezza Corto GOFCS-682UL-S... Не претендую на обєктивний відгук, оскільки дружба з цією палочкою у мене відверто не склалась... Без зайвих слів, на мою скромну думку зараз в +\- такому бюджеті є явно цікавіші варіанти... Як на мене, то фінка вже трохи морально застаріла...
Також мав одну ямагу... Тут дуже бажано трусити конкретну палку вживу... В ямаги різні моделі в тій же лінійці(наприклад Blue Current) мають зовсім різні властивості і можна легко помилитись, поклавшись на огляд якоїсь моделі...
На мою думку, ямаги суттєво відрізняються від звичного типажу МДЖ вудилищ, і навряд чи мають моделі придатні для якісного МДЖ з вагами менше 2гр... Хіба що BLC-65/Ti...
Вдалого вибору. :)
П.С. З власного досвіду... Не беріть тубуляр менше 76 довжини, ну мінімум 73(хіба підбираєте палочку для цільової ловлі з човна чи лазання по хащах...) В ідеалі 76-79. Виграєте у всьому.

Fishkeen
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 703

» 11.08.2016 12:48 pm

ivanko707 написав:Доброго Усім дня! Хочу Вашої поради. Хочу обновити свій Блю Бірд (1-7 г, 204 см), визначаюся між такими спінінгами як Graphiteleader Finezza Corto а саме Finezza Corto GOFCS 682UL-T;Finezza Corto GOFCS 702UL-T та Yamaga Blanks Blue Current BLC-74. Мене цікавить яка різниця між солідною та тубулярною вершинками (на практиці). І чи вартує переплатити за Фінезу. Буду вдячний за Ваші дописи!

Якщо брати Корту тубулярну, то в 73 довжині. Дуже крута палочка за свої гроші, буде працювати, як універсал. По джигу від 1.5 до 5-6 дуже класно працює. Має досить велику конусність і відповідно живу вершинку. Взагалі, багато хто каже, що Фінеза Корто 73 тубулярна дуже схожа і ,впринципі, може бути дешевший аналогом Фінези Прототіп 76 Т. Як власник такого Прототіпа можу сказати, що вони дійсно дуже схожі. На рахунок Ямаги,якщо ви звичайно мали на увазі просту Ямагу Блу Курент 74 в звичайних кільцях. Ловив такою кілька повноцінних рибалок. Палочка за свої гроші теж класна, але вона кардинально відрізняється від всіх ФІнез. Досить мала конусність бланку надає їй зовсім інший стрій. Та й загалом на практиці палочка поводить себе по-іншому. Якщо у ФІнези більш кінцевий стрій, то Ямага працює майже половиною бланку і на виважувані включається майже весь бланк, в той час, як у Фінези на виважуванні працює тільки половина бланку. Комфорт роботи по джигу в Ямаги починається від 2 грам. Проте, зі 6 грамами вона працює куди краще, ніж Фінеза Корто. Можна пробувати навіть 7 - 8 кидати. Щодо воблерків, то для твічу Ямага буде краща. З воблерами, направленими на ловлю клена, обидві палки справляються на ура.
Як висновок, можу сказати, що однозначної переваги немає ні у однієї, ні в іншої. Хоч і у Ямаги трішки гірша тактильна чуйка, контролювати з нею проводку буде комфортно. По закиду: обидві кидають дуже класно. Проте, якби такий вибір стояв переді мною, я б,скоріш за все, обрав Фінезу через краще роботу "по низах". Сподіваюсь, Вам допоможе мій допис :wink:

Андрій Стравінський

Повідомлення: 344

» 12.08.2016 03:42 pm

Дякую усім за дописи!
Я взагалі спочатку більш схилявся до YB Blue Current, але прочиташи допис Андрія Стравінського, знов вагаюся... Проблема в тому, що у нас в Тернополі немає в магазинах де помацати (потрусити) ці палки. Ямага BLC 74 є у знайомого, а Фінези я в руках не мав, от і сумніваюся.
Ще хочу запитати в п. Андрія Стравінського,
Андрій Стравінський написав:Фінеза Корто 73 тубулярна
це Finezza Corto GOFCS 732 UL-T? І ще таке, у місцях де я рибалю, часто може влетіти щучка 1-1,5 кг, чи справиться Фінеза в такій ситуації (звичайно із відповідно виставленим фрикціоном та клямкою в голові)?
Ще раз дякую за те що не полінувалися і потратили свій час. І буду ще вдячний за нові дописи, особливо за дописи про фінезу...

ivanko707

» 17.08.2016 08:03 am

Прикупив собі для освоєння ультра-лайту Спиннинг Flagman Sensor Nuovo 6'6" 1.5-7G, може хто юзав, які відгуки по ньому?? Брав як універсал хотів спробувати всьго по трішки...

Андрій1996

Повідомлення: 1

» 17.08.2016 08:24 pm

ivanko707 написав:Дякую усім за дописи!
Я взагалі спочатку більш схилявся до YB Blue Current, але прочиташи допис Андрія Стравінського, знов вагаюся... Проблема в тому, що у нас в Тернополі немає в магазинах де помацати (потрусити) ці палки. Ямага BLC 74 є у знайомого, а Фінези я в руках не мав, от і сумніваюся.
це Finezza Corto GOFCS 732 UL-T? І ще таке, у місцях де я рибалю, часто може влетіти щучка 1-1,5 кг, чи справиться Фінеза в такій ситуації (звичайно із відповідно виставленим фрикціоном та клямкою в голові)?
Ще раз дякую за те що не полінувалися і потратили свій час. І буду ще вдячний за нові дописи, особливо за дописи про фінезу...

Так, GOFCS 73 UL-T. Фінезу ви вже й не потрусите. Вона нова дуже мало де залишилась. І навіть в б\в стані рідко проскакує. Шукайте власника такої, що потримати в руках. Щодо щуки: як на мене, то 1-1,5 кг щука не проблема навіть для менш посилистої палки, але у всіх Фінез велика конусність і потужний комель, тому проблем не виникне. Ви її , звісно, не зможете викорчувати за 10 секунд, як , до прикладу, Авідом до 17 грам :lol: , але при правильному виважуванні проблем не буде і навіть з більшою рибою.

Андрій Стравінський

Повідомлення: 344

» 25.08.2016 08:31 pm

ivanko707 написав:Дякую усім за дописи!

був власником 73 т корти, не без проблем, але таких рибок діставав нею! Впринципі, нею можна навіть трохи притримати таку рибку, якщо та захоче втекти в траву/гілки... Одну з тих щук брав в коряжнику і було достатньо трави, але просто притримував рукою фрикціон і стримував її. Думаю на ямагу 74 буде важче витягнути таку рибу, бо комель не такий посилистий!
Зображення Зображення

назар1998
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 288

» 25.08.2016 11:34 pm

назар1998 написав:був власником 73 т корти

А яку котушку використовував з нею? (якя це котушка на нижньому знімку?)
І якщо БУВ власником, то чим зараз ловиш?
Дякую...

ivanko707

» 13.09.2016 11:22 am

Хтось юзає катуху rioby spiritual dx 800 чи 500 хочеться знати в чому підвох??

Дмитро Полюга

Повідомлення: 8

» 17.12.2016 12:50 pm

Доброго дня шановні колеги. Вирішив я обновити свій УЛ арсенал, хочу купити прут на заміну свому старому Корт-Х від Флагмана. Полистав інтернет і став перед не простим вибором , а саме: 1. Favorite Blue Bird 16 682SUL-S 2,04м 0,5-5г Ex-Fast 2. FAVORITE PROFESSIONAL PLS682UL 2.07 М 1-5 Г FAST 3. Favorite Varita VRT-662UL 4. AZURA KENSHIN KSN 70 0.5-8G 5. AZURA RAIDON 2.05 м 4-10LB 6. Major Craft Solpara SPS-S702M 2,13м 0,5-5г Extra-Fast 7. Major Craft BassPara BPS-632UL 8. GAD Gancho GAN662LLF 9. WFT Penzill Nano Kork UL 2,03m 1-7g . Від читання відгуків вже голова пухне , кожний власник хвалить свій прут. Може у нас на форумі є люди які користувались такими прутами ? Прошу порадити прут .( Ловлю в основному з човна , джиг 2 - 3 гр. ,воблери типу Мідж , Рідж 56 ,залізо дуже рідко. Хочеться щоб джиг 2 - 3 гр. відчувалося в руку (по кінчику щось мені не виходить). Походити по магазинах ,потрусити не варіант ,зараз перед новим роком на роботі повний завал вирватись проблемно. Зараз всюди знижки, після нового року такого може не бути. З повагою.

Мар'ян71

Повідомлення: 44

» 17.12.2016 03:37 pm

Весь ваш список слабо в,яжеться з фразою "2-3 грама в руку".
Пара вудилищ - вклейки без претензій на дзвінкість.
Райдон і Баспара- басової конституції і чутливість по низах у них "нєочєнь".
Ганчо і Варіта - глухуваті в принципі.
хзн...
Можливо Профешинал :roll:

Все це власні бачення, жодним спінінгом із списку не ловив, тільки магазинні обмацування.
Гляньте на спінінги Крейзі Фіш, там у бюджеті проскакують справжні звьозди.
:)

@doc

Повідомлення: 763

» 17.12.2016 04:57 pm

Дякую що відгукнулися. Я з тих всіх спінів тільки Ганчо тримав в руках тому і прошу допомоги у виборі. А по відгукам в інтернеті більша половина тих спіннінгів дуже чутливі в руку ,навіть Блю Бьорд. Хотілося б почути думку реальних власників а не рекламщиків. А можна докладніше про Крейзі Фіш ? Дивився на сайті ,мені сподобався Crazy Fish Levin CFL-6'2"-UL-T , може хтось знає яка ціна на цей спін у Львові. З повагою.

Мар'ян71

Повідомлення: 44

» 17.12.2016 05:16 pm

Маю Лєвін 2-12. Надзвичайно задоволений :D
Брав на перехресті Виговського - Володимира Вел. - Кульпарківська. Там, мабуть, і спитати можна.
або тирнет-магазини...

@doc

Повідомлення: 763

Поперед.Далі

Повернутись в Ультралайт

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей