Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Сотрудничество с Рыбоинспекцией

Все, що пов'язано з охороною навколишнього середовища, боротьбою з браконьєрством

Сотрудничество с Рыбоинспекцией

» 20.04.2010 05:47 pm

Для эфективной борьбы с браконьерством во Львовской области и организацией взаимоотношений между "Рыбоиспекцией" и "НФПУ" в состав которого входит "Львовский Клуб активного отдыха" был подписан договор о взаимном сотрудничестве.

С момента подписания договора рыбоинспекция будет информировать общество рыбаков о ежемесячной проделанной работе в направлении борьбы с браконьерством.
Рыбаки в свою очередь будут оповещать рыбоинспекцию о ситуациях на водоёмах и фактах браконьерства телефонным звонком инспектору ( Контактні дані рибінспекції )или своим сообщением на электронную почту рыбоинспекции ( lvivrybooxorona@ukr.net )

SWScan00097.jpg
SWScan00098.jpg

1. Сторони, які юридично підтверджені та діють згідно законів України, домовляються, що для досягнення спільних цілей, маючи взаємну повагу до прав кожної із сторін, та рівну організацію об’єднують зусилля для подальшого загального розвитку та збереження риби і інших водних живих ресурсів у Львівській області.

2. Керуючись Конституцією України, законом України "Про рибу, інші водні живі ресурси та продукцію з них", Законом України «Про Загальнодержавну програму розвитку рибного господарства України на період до 2010 року», та інші нормативно-правові акти, які регулюють рибоохоронну діяльність з метою об'єднання зусиль щодо захисту живих водних ресурсів та боротьбі із браконьєрством у Львівській області, Сторони домовились про наступне:
- спільно проводити правороз'яснювальну роботу з питань рибоохоронної діяльності, сприяти підвищенню правової культури та інформованості громадян, взаємному обміну досвідом роботи;
- проводити семінари, навчання, наради тощо з питань, пов'язаних із захистом живих водних ресурсів;
- систематично вивчати поточні питання щодо умов розвитку рибоохоронної діяльності та антибраконьєрних заходів у Львівській області, та вносити узгоджені пропозиції до Кабінету Міністрів України щодо змін у існуюче законодавство у рибній галузі, та пропонувати проекти законів, розроблені трудовими колективами.
3. Сторони зобов’язуються:
- обмінюватись інформацією про порушення норм та правил рибного законодавства;
- спільно готувати звернення до Голови Державного комітету рибного господарства України та Кабінету Міністрів України про надання допомоги у вирішенні питань, пов'язаних із захистом живих водних ресурсів у Львівській області;
- періодично інформувати Голову Державного комітету рибного господарства України у Львівській області про порушення законодавства у рибогосподарській галузі для вжиття відповідних заходів реагування;
4. Реалізація Угоди покладається:
- з боку 1-ої Сторони - на керівництво НФПУ у Львівській області та її членських організацій;
- з боку 2-ої Сторони – на керівництво Держкомрибгоспу у Львівській області ;
5. За взаємним погодженням Сторін до цієї Угоди можуть вноситись доповнення та зміни, які оформлюються додатковою угодою.
6. Ця Угода укладена на невизначений строк - на увесь час, протягом якого Сторони залишатимуться зацікавленими у продовженні спільної діяльності.
7. У процесі виконання намічених спільних цілей Сторони прагнутимуть будувати свої взаємовідносини на підставі рівності, чесного партнерства та захисту інтересів один одного.
8. Ця Угода є передумовою і підставою для укладання, якщо Сторони визнають за необхідне, конкретних договорів.
9. Ця Угода складена при повному розумінні Сторонами її умов та термінології українською мовою у двох автентичних примірниках - по одному для кожної із Сторін.
10. Зміни до цієї Угоди можуть бути внесені за взаємною згодою Сторін, що оформляється додатковою угодою до цієї Угоди.
11. Додаткові угоди та додатки до цієї Угоди є її невід'ємними частинами і мають юридичну силу у разі, якщо вони викладені у письмовій формі, підписані Сторонами та скріплені їх печатками.
12. Сторони зобов'язуються при виконанні цієї Угоди не зводити співробітництво до дотримання лише наявних у ній умов, підтримувати ділові контакти та вживати всіх необхідних заходів для забезпечення ефективності та розвитку їх зв'язків.

Преса

Повідомлення: 775

Re: Сотрудничество с Рыбоинспекцией

» 20.04.2010 07:08 pm

Ну да, круто конечно.. мол будут рыбаки и рыбоохранники собираться и проводить семинары и, как там написано? обмениваться опытом? Короче, при всем уважении к сторонам этого договора, по моему он мало что дает. Почему не внесли общие рейды, чтоб посмотреть как рыбоохрана работает? Ведь совсем недавно была информация далеко не в пользу рыбоохранников. Была хорошая идея о формировании отрядов из рыбаков, рыбоохранников и милиции, многие поддержали, и ведь эффективно бы наверно получилось. Или может с подписанием этого документа на вызовы чаще отвечать будут? Разве без него рыбоохранники не должны давать информацию о проделанной работе? Или, как там написано, "систематически изучать потоковые вопросы об условиях развития рыбоохранной деятельности"?
Извиняюсь, не сдержался. Как прочитал тему, сразу по ней щелкнул, думал тут конкретные действия будут утверждены. А на деле три пункта, и те бюрократические.
Хотя что-то делается, это наверно хорошо. Но хотелось бы действий посерьезней.

Pivot

Повідомлення: 222

» 20.04.2010 07:41 pm

Ну, во первых договор имеет более широкие возможности чем Вы себе представили + даёт возможность подписывать дополнительные договора.
Во вторых, всё только начинается, поживём - увидим.
В третих - я сегодня видел, кто реально действует, а не философствует возле экрана манитора.

Вова
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 3285

» 20.04.2010 08:02 pm

Вова, я не спорю с относительной ценностью договора - это лучше чем ничего, но просто пункты договора мало что меняют. Жаль, я не могу знать, на сколько трудно было добиться его подписания, возможно кого-то обидел резкими высказываниями.
Что ж, не будем разводить спор, я просто высказал свое мнение. Пусть администрация удалит его, если оно не имеет ценности.

Может, действительно что-то да получится. Поживём - увидим.)
Просто все злюсь из-за недавней истории в этой теме /topic-t3307-45.html, и договор мне напомнил как бы компромис, на который рыбохрана пошла, типа все нормально.

Pivot

Повідомлення: 222

» 20.04.2010 11:29 pm

Если сегодняшние события, как бы они не повернулись, никак не повлияют на дальнейшую работу рыбоинспекции, то я окончательно разочаруюсь в людях, тогда и договор не стоит ломаного гроша.
Договор составлялся не для того, чтобы кто-то им махал и говорил о своих плюсах сотрудничества, а для реальной обоюдной и плодотворной работы в которой обеим сторонам огромный плюс. Сломать налаженный механизм работы с браками, который длится десятилетиями очень тяжело, но это не значит, что не нужно пытаться. На сегодняшний день рыбаки объеденены не только в информативном поле, но и мощьными общественными организациями и глупо это не использовать на общее благо.

Вова

» 21.04.2010 11:24 am

прошу вибачення, та виникло питання - А Вам не здається що якось дивно заключати якісь особливі договори на роботи які дана організація ПОВИННА ВИКОНУВАТИ сама по собі? з таким же успіхом можна заключити договір з пожежниками щоб вони на пожежі приїздили? ХІБА НЕ ПОВИННІ ВОНИ ПРОСТО ВИКОНУВАТИ СВОЮ РОБОТУ без всяких договорів!!!? дієвість чи не дієвість данного договору покаже лише час, та я вважаю що це чергова пуста декларація, сподіваюсь що я помилився.... хіба може він слугуватиме підставою для заключення більш конкретних і дієвих договорів в майбутньому....

seyvalter

Повідомлення: 257

» 21.04.2010 01:16 pm

Абсолютно с Вами согласен - должны выполнять свои функции!
Вы случайно не заметили - если бы все выполняли свои обязанности, то мы бы были показателем и для Евросоюза. :)
Очень странно, но Вы замечаете только банальные стороны договора и не замечаете какие возможности он нам даёт.
Все текущие вопросы будут обсуждаться на встречах рыбаков для плодотворных и эфективных действий сотрудничества с рыбоинспекцией на взаимновыгодных условиях.

Вова

» 21.04.2010 04:04 pm

Очень странно, но Вы замечаете только банальные стороны договора и не замечаете какие возможности он нам даёт.

Просто як показує практика в нашій країні від декларацій до дії ну дууууже далекий! типовий приклад - 6 березня 2008 року Рівненська Міська Рада видала рішення про заборону торгівлі сітками, вже два роки минуло - а сітками як торгували так і торгують, ніхто з продавців про цю заборону навіть не чув :( ....
Якщо Ваша ласка, поясніть в двох словах яке практичне застосування матиме даний договір і які саме можливості він дає простим рибалкам? Буду вдячний!

seyvalter

» 21.04.2010 05:06 pm

Дело в том, что я пока не хочу забегать вперёд и озвучивать в прямом эфире планы без обговаривания их на встречах рыбаков. Выносится вопрос на повестке встречи, утверждается и вперёд.
Элементарный пример:
для того чтобы сделать зарыбление озера или реки - необходимо разрешение и рыбоинспекции.

Вова

» 05.05.2010 01:32 am

Не знаю, кому кляузнічати, але в Гамаліївці з приходом нового рибінспектора (він же власник сусіднього става) сітки ставлять буквально кілометрами...на човнах...в нерест...Доречі, він вже колись був рибінспектором, тоді в Гамаліївці теж браконьєрствували на повну губу.

oleh

Повідомлення: 814

» 05.05.2010 10:56 am

Чому тут дивуватись? як показує практика -це ЄДИНА СПІВПРАЦЯ на яку йде рибінспекція!

seyvalter

» 05.05.2010 12:06 pm

Вчера, после звонка, оперативная группа на Гамалиевку не выехала.
Собираем данные и будем спрашивать - почему?
В данных нужно указывать- время звонка, кому звонили и результат. Хорошо бы и указывать свои данные для подтверждения, можно мне и в п/п

Вова

» 05.05.2010 02:29 pm

Вчора під вечір заскочив на водосховище в с. Гамаліївка.
Погода була тепла, вітряна, збиралась потужна гроза. Гроза водосховище оминула, але рибалок розігнала. Фактично, на озері залишилось 1-2є рибалок.
Коли рибалок поменшало - працівники насосної станції водозабору ТЕЦ, нікого не стидаючись, винесли із за паркану Насосної станції накачану лодку, білий вмістимий мішок і неквапом поплили навпроти понтона сітки перевіряти.
Коли я до них підійшов із зауваженням, що браконєрити особливо в нерест не є гарно - тупо поморозились... Я відразу зателефонував куди треба і мені пообіцяли, що на виклик виїжає оперативна група Рибнагляду, навіть мій телефон записали, щоб на водоймі звязатись. В цей час, браки помітили що я активно спілкуюсь по мобільнику і постарались пошвидше зібрати сітки (з тих що я бачив - це 100 м путанки напакованої плотвою, карасем, окунем).
Сітку ледве запихнули в мішок, лодку на плечі і як погані щурі - назад за колючий паркан на територію насосної станції ТЕЦ. Протягом іх маніпуляцій із сіткою, до них підходив і охоронець із прохідної - теж чоловяга в долі.
Рибінспекція так і не приїхала, не телефонувала - стандартно, одним словом, відреагувала на виклик :(...
Браки відчувають себе там "сухо і комфортно" - захищені від зайвих очей КПП, двометровим парканом із колючкою, щей із власною охороною і це все за рахунок нас з вами - платників податків!!!
Як боротись із браками в формі не уявляю - ламати ноги - так це кримінал і напад на працівника ТЕЦ під-час несення ним чергування-служби... Наступний раз треба буде взяти хоч воздушку і дирявити лодку ще на плаву...
П.С. Також чув від місцевих, що браконєрство на водосховищі кришується паном Михайлом - власником приватних ставків. Він раніше був якимось інспектором рибнагляду, зараз, ніби, знову його поновили...

Smutok

Повідомлення: 697

» 06.05.2010 04:10 pm

Сегодня были с Олегом в рыбоинспекции и разговаривали с начальником - Сивоусом Миколой Івановичем.
Ситуация в рыбоинспекции плачевная, бюджета - 0, все оперативные машины стоят.
Звонков о браках действительно поступает очень много, но реагировать они могут только на 100% результат задержания.
Было принято решение о создании группы гражданских инспекторов на звонки которых прямо начальнику рыбоинспекции оперативная группа будет быстро реагировать.
Давайте попробуем и такой вариант сотрудничества по борьбе с браками, всё равно нужно что-то делать. Да и на звонок гражданского инспектора быстрее отреагирует и простая милиция.
Я записываюсь, кто ещё желает?

В нашей дорогой стране, всё, всегда на плечах простых и настоящих украинцев, мать их! :evil:

Вова

» 06.05.2010 04:22 pm

Ну і я не проти стати громадським інспектором. Але треба уточнити всі моменти, здається там потрібно пройти курси. Крім того, які повноваження у громадського інспектора, він може складати акти чи яким чином фіксувати акт незаконного вилову риби?

Smutok

Повідомлення: 697

Далі

Повернутись в Еконагляд, рибінспекція

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей