Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Сотрудничество с Рыбоинспекцией

Все, що пов'язано з охороною навколишнього середовища, боротьбою з браконьєрством

Re: Сотрудничество с Рыбоинспекцией

» 26.04.2011 02:09 pm

Та .., тут , я згідний з Риваком шо треба їздити на рейди , АЛЕ ТАК ПОСТІЙНО БУТИ НЕ МОЖЕ :!: :!:
Потрібно систематичний підхід з боку влади . За кордоном екополіція заробляє 3000 - 4000Є . Про що може бути мова :?:
Я вважаю , що українські рейди - це крапля в морі , яка нічого не дає . Якщо брак б*є по 200 штук щуки крошнями і має за них виручку в 100 разів більшу за штраф , то ....вся суть в українській ментальності .А свідомість людини змінити не реально. :evil:

Якщо шось не так , то вибачте ,нікого не хотів образити , просто висказав СВОЮ (наболілу) думку на рахунок співпраці з інспекторами . А так то я сам ріжу сітки , не падаю духом і багато не теренджу. :D

qwertyuiop
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 188

» 28.04.2011 11:19 pm

Я вважаю , що українські рейди - це крапля в морі , яка нічого не дає . . :D

Повністю підримую.При масштабах Дністра і відношенні ціни одного кг риби до ціни сітки, та сітка коштує копійки і ефект від такої роботи не великий.
а .., тут , я згідний з Риваком шо треба їздити на рейди , АЛЕ ТАК ПОСТІЙНО БУТИ НЕ МОЖЕ :D

Я за рейди при умові, що фінал приблизно такий.Інспектор затримав, оштрафував.Прокуратура розглянула, суд виніс слідуюче рішення ............А щоб зрізати сітку мені інспектор не потрібний.Різав, ріжу і буду різати.
Потрібно систематичний підхід з боку влади . :D

Чхали вони на рибу, а на нас в першу чергу.Тобто поки їх не заставити ніяких підходів не буде.Після аналізу коментів до статті http://ord-ua.com/2010/06/15/organyi-ryiboohranyi-neeffektivno-ispolzuyut-gosudarstvennyie-sredstva/ повний стовбняк.Треба терміново міняти закони.
ЛКАВ очень хорошо относиться ко всем начинаниям хороших дел!
Замечательно, что Вы начали немного организовываться, а то всё только базировалось на наших плечах, тяжко.

Правільно.Ну не може група людей виконати роботу за цілу Львівську обл., а крім того в них своєї роботи достатньо.Молодь і всі небайдужі Львів’яни, пора діяти.Вас є більшість, а значить в плані організаційних питань краще займатись Вам.Я проживаю в районі і готовий до роботи.Зберіться, і давайте будь ласка починати боротьбу з чинушами. Бо як що ні то через років 7 максимум 10 в верхів’ях Дністрі крім маленької верховодки плавати нічого не буде.

Роман333

Повідомлення: 70

» 16.06.2011 02:17 pm

.........А щоб зрізати сітку мені інспектор не потрібний.Різав, ріжу і буду різати.

Однозначно згідний! В чесного рибака нема іншого вибору.

ДИКОБРАЗ

Повідомлення: 117

» 26.06.2011 06:53 pm

Щодо теми "Сотрудничество с Рыбоинспекцией" Хотів зателефонувати Сторожуку по номеру що в темі "контактні дані..." то інспектор не бере трубку. Очевидно щоби налагодити з ними сотруднічєство треба бути особєнним чьтолі.

ДИКОБРАЗ

» 28.11.2011 04:51 pm

Води мало - риба в небезпеці
Погодні умови цьогорічної осені, а саме відсутність опадів спричинили небувало низький рівень води в Закарпатських ріках. Мала кількість води негативно вплинула на вихід риби до зимувальних ям та нерест струмкової форелі. Не останню роль відіграли у цьому і сильні руслові процеси за наслідками повеневих сходів 2010 р.
За спостереженням іхтіологів управління основна кількість риби, що формувалась для зимівлі на українській ділянці р.Тиса, на сьогодні скотилась до с.Четово (Четфалва) Берегівського району і дальше вниз по течії вздовж українсько-угорського кордону.
Ще складнішою є ситуація у верхів'ях русел на р.Тересва, Ріка, Боржава, Латориця, Уж. Традиційні місця зимівлі риби із-за маловоддя не тільки змінилися за розташуванням, але спричинили умови коли велика риба не може перейти до місць зимівлі на глибину і залишається легкою здобиччю для "нечесних рибалок". Так в гірських районах почастішали випадки застосування "острог" для полювання за трофейними екземплярами в тому числі і в нічний час (на р.Боржава "забили" марену бл. 6 кг., на р.Тересва дунайського лосося бл. 5 кг., на р.Уж - 16 кг. дрібної марени і т.п.в.).
Інспекторським складом Закарпатдержрибоохорони вживають всі можливі заходи по збереженню місць скупчення риби, але кількості інспекторів не достатньо для прикриття всих наявних місць. Керівництво Головного управління Закарпатдержрибоохорони просить не залишатися байдужими до проблеми з маловоддям справжніх рибалок та любителів природи.
У разі виявлення фактів браконьєрства на зимувальних ямах, в інших місцях де риба попала в скрутне становище прохання телефонувати на номери вказані нижче.

Головне управління Закарпатдержрибоохорони
Телефони: +38-3143-26610, +38-3143-27450
Відділи оперативного реагування:
Ужанський відділ - 099-029-12-53 (Ужгородський, Берегівський, Перечинський, В.-Березнянський адміністративний район)
Верхньо-Латорицький відділ - 050-157-57-00 (Мукачівський, Свалявський, Іршавський, Воловецький адміністративний район)
Боржаво-Тисянський відділ - 095-884-58-35 (Виноградівський, Хустський, Тячівський, Рахівський, Міжгірський адміністративний район)

Дима (Львов)

Повідомлення: 145

» 29.12.2011 05:40 pm

Сегодня (29.12.11)
http://www.ribaki.org.ua/forum/showthread.php?p=54493
Просьба к администрации выделить пост или перенести его куда следует.

seadoo

Повідомлення: 197

» 06.05.2012 12:58 pm

причина того що впав рівень води є безпощадна вирізка лісів і видобування шутру з русел річок, це знає кожен хто вивчав у школі географію

ДИКОБРАЗ

» 28.03.2013 12:27 pm

В связи с пересмотром базы данных громадських інспекторів рибоохорони, замены удостоверений нового образца - ЛКАВ может сформировать группу громадських інспекторів в 2013 году из 5 человек.

Кто желает поучавствовать в совместных рейдах с рыбоинспекцией, записываемся?
Желательно, чтобы в группе была машина, лодка и другие необходимые атрибуты.
В рейдах нет обязательных выездов, которые могут стать накладкой в работе и повседневной жизни. Всё по возможности.

Вова
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 3285

Поперед.

Повернутись в Еконагляд, рибінспекція

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей