Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Сотрудничество с Рыбоинспекцией

Все, що пов'язано з охороною навколишнього середовища, боротьбою з браконьєрством

Re: Сотрудничество с Рыбоинспекцией

» 29.03.2011 10:19 pm

У водіїв в геометричній прогресії набирає популярності сайт "Дорожній контроль"http://roadcontrol.org.ua/forum/index.php. Активісти по всіх містах давно "щемлять" ДАІ, в хорошому і юридичному сенсі цього слова. І якщо грамотно підійти до війни з бракованими, можна досягнути багато. Хто такий типовий рибінспектор? Півграмотний вуйко, який дав трошки з панчохи за посаду, і прагне відбити разів в 10 більше, дає відкат начальству, котре заплатило більше і більше цивілізованіше, і ложив на всіх грубо-грубо.. Рибацюг багато, пора ламати гнилу систему, боятись повинні вони, коли прийдуть і візьмуть на хабарі. Усі начальники зразу відхрестяться.

Bush
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 68

» 30.03.2011 04:20 pm

Тобі вже писали і запрошували приїхати на зустріч, зустрітись в теплій радушній компанії, де можна буде поспілкуватись з тим самим громадським інспектором відповідальним за Самбірський район, якого не бачив.

Тобі добре говорити живеш у Львові (Рясне це майже Львів). А мені пертися 80 кілометрів щоби аж у Львові(!!!) побачити гр. інсп. відповідального за Самбірський р-н... Зрозумій, я працюю своїми руками і гроші мені ніхто просто так не дає, плюс четверо дітей вдома. Тому то я і говорю що гр. інспектора ще не бачив в своїй місцевості. Будуть лишні гроші приїду до Львова щоб на нього подивитися.

ДИКОБРАЗ

Повідомлення: 117

» 30.03.2011 04:27 pm

І якщо грамотно підійти до війни з бракованими, можна досягнути багато. Хто такий типовий рибінспектор? Півграмотний вуйко, який дав трошки з панчохи за посаду, і прагне відбити разів в 10 більше, дає відкат начальству, котре заплатило більше і більше цивілізованіше, і ложив на всіх грубо-грубо.. Рибацюг багато, пора ламати гнилу систему, боятись повинні вони, коли прийдуть і візьмуть на хабарі. Усі начальники зразу відхрестяться.

Правильні слова! Вони (браковані і їхні друзі рибінспектори) як паразіти - з ними не можливо по нормальному, тільки протистояння і ніяких компромісів. Причому давити треба всіма можливими методами, як блоху, поки не трісне!ІМХО

ДИКОБРАЗ

» 30.03.2011 05:47 pm

Вітаю!!! Вчора в Наварії спостерігав таку картину: від байдарочної бази до рятувальниаів всьо перегороджено сітами.... "ЧТО БЫ ЭТО ЗНАЧИЛО???"
Приєднані файли
IMG_0154.jpg

RUBTSOV88

Повідомлення: 8

» 30.03.2011 08:05 pm

А то і значить , що той дядя , що збирає дань для Утмр ( небагато 10 гр.) чомусь вперто не хоче помічати сіток під носом , і човнів ,під час нересту, які гасають по озеру, і я йому не один раз говорив , а ловлять вони (браки) ніяк не верховодку, а донищують залишки ляща,карася,карпа.

karperman

Повідомлення: 342

» 30.03.2011 09:00 pm

Та невжеж на них управи немає?!!! Цеж просто п.....ц! Якось зимою Володя єгерь казав, що не має права нищити сіти.

RUBTSOV88

» 30.03.2011 09:01 pm

ітаю!!! Вчора в Наварії спостерігав таку картину: від байдарочної бази до рятувальниаів всьо перегороджено сітами.... "ЧТО БЫ ЭТО ЗНАЧИЛО???"

Я коли писав про те , що то не сітки , а дійсно байдарочники так свої траси мітять, то не жартував!!! Не розумію чому постирали?

fisher

Повідомлення: 326

» 30.03.2011 11:00 pm

:laugh2 - Говорили, балакали - сіли і заплакали...

SAS

Повідомлення: 305

» 30.03.2011 11:36 pm

.......Та не міткі байдарочників це! Хочеш сказати, що взимку вони також трасси розмічають щотижня?:) Просто це треба побачити.....

RUBTSOV88

» 31.03.2011 12:41 am

Вони в тому місці стоять ще з осені. Це фото зроблене , якщо не помиляюся з ,так званого, "пляжу". Ще осінню кілька раз їздив туди на шашлики і бачив як байдарочники по них плавають.
В принципі товариш має телефон директора станції , завтра задзвоню і перепитаю, чи вони мають до того відношення.

fisher

Повідомлення: 326

» 31.03.2011 02:30 pm

......Та не міткі байдарочників це! Хочеш сказати, що взимку вони також трасси розмічають щотижня?:) Просто це треба побачити.....

Все просто. Береж спінінг чіпляєш дешеву блешню і кидаєш прямо за буйки, підтягуєш до себе - результат на лице. Я сам так роблю. Ну а якщо це, так як кажуть хлопці і справді байдарочні буйки... прийдеться попрощатися і з колебалкою і з куском плетенки. Зато сумнівів не буде ні в кого.

ДИКОБРАЗ

» 31.03.2011 10:28 pm

Тут не" юредичну" освіту треба мати :) а володіти звичайними маркетинговими прийомами.Ніхто нікому не віддасть державні володіння,ні за яких умов.Тому будемо реалістами.Реалії такі:з/п рибінспектора -1600 грн.Бензину на заправку авто їм виділяють мізер,їздять на уазиках (працюють на заправку).Тому мати криштально чесних інспекторів-утопія.Наша 1 задача полягає в тому щоб присікти масове знищення риби.Тобто витбити електриків,сіточників і т.п.гамадрил.На сьогоднішній день ми можемо проводити рейди разом.І будемо це робити.До наступного нерестового періода ми мусимо внести до Закону поправки.Самі ми це не зробимо,а підключивши ГРУ,ФРСУ і ще парочку багаточисельних організацій+депутатів ми це маємо шанс зробити.
Востаннє редагувалось ryvak в 01.04.2011 11:50 am, всього редагувалось 1 раз.

ryvak
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2209

» 31.03.2011 10:50 pm

Роман333, дай Бог Вам всего самого хорошего!
Очень хорошие мысли и отличный план действий. У меня один вопрос - кто возглавит профсоюз ,,Дністер”?

Вова

Повідомлення: 3285

» 31.03.2011 11:18 pm

Я "возглавлю"!- спуск на землю.Ідеї хороші,але до реалізму як до Пекіна раком.Ніхто не дасть нам власність держави,ніколи інспектор не буде чистим при з/п в 1600 грн,нічого не змінеться поки ми тут триндимо.Треба:
1.Їздити всюди,на всі заборонені ділянки,ловити по принципу "піймав-відпустив",рвати сітки,знімати відео і фото
2.При зустрічі з рибінспекотором:
а) платити щтраф і не вийо...
б) давати на "бензин" і не вийо..
с) за 2 місяці в нерест рибалки на Дністрі я бачив 1 раз інспекцію,після 15 хв. розмови вони попросили відігнати машину з поля зору,я продовжив рибалку.Мною було знищено пару сіток,прару екранів,і 2 морди (фізику не люблю).
На 2012 рік ми мусимо ввести в Україні нові правила:ловимо завжди,всюди!Під час нерестового періоду не ловимо таку чи таку рибу,в такий-то-такий термін.
Протягом моєї їзди на Дністер,Стрий я не бачив електриків,я вирвав більше 100 екранів і сіток,я не заплатив ні разу жодного штрафу за порушення правил лову,я "переконав" 2 бригади сіточників (сугубо легітимно) про недоцільність і непатріотичність їхніх дій.Після НОРМАЛЬНИХ вилазок ЖОДЕН брак не подав заяв до органів,навіть представник органів не булькнув ні про що...Так що народ,діємо!Я отримую масу задоволення від рибальства на Дністрі,Стрию.Коли я можливо заплочу 20 грн штрафу за лов в нерестовий період -я це вважаю як плату за риболовлю.Не слідуйте мому прикладу-він не треться з Законом,але щільно пересікається з мораллю :D
Інспектори! я не хочу вас образити,з вами бачусь частіше ніж пишу,але....можу якось введіть "поняття" моралі в вашу діяльність,бо не так далеко коли вам про неї почнуть нагадувати всякі риваки і вови і ..,але це нагадування дуже суттєвє,грошовите і болячне.

ryvak
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2209

» 01.04.2011 09:40 am

На 2012 рік ми мусимо ввести в Україні нові правила:ловимо завжди,всюди!Під час нерестового періоду не ловимо таку чи таку рибу,в такий-то-такий термін.

Абсолютно конструктивний підхід. Організувати збір підписів по форумах, на паперах, по всіх областях, знайти депутата, котрий крім грошей любить ще й рибалку і згодиться пролобіювати поправки і т.д. Побільше фото і відео в неті, по можливості на місцевому ТВ( на національні вряд допустять). Бракам пояснити, нехай долучаються, бо так ми йдемо до Європи :D , і він з мобільною путанкою зможе на ровері до швабів з"їздити (і одним стане відразу менше :lol: )

Bush

Повідомлення: 68

Поперед.Далі

Повернутись в Еконагляд, рибінспекція

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей