Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Сотрудничество с Рыбоинспекцией

Все, що пов'язано з охороною навколишнього середовища, боротьбою з браконьєрством

Re: Сотрудничество с Рыбоинспекцией

» 18.03.2011 12:56 pm

Чи можна уточнити у громадських інспекторів від ЛКАВ, чи ведуться переговори із Львівською Рибінспекцією про можливість спортивної ловлі риби в нерестову заборону однією снастю і які результати цих переговорів?
Всім відомо, що спінінгісти винищують сіток протягом рибалки на порядок більше ніж рибінспекція за рейд, тай вся хижа риба до квітня віднереститься - спінінгістам, принаймі, могли би дозволити...

Smutok

Повідомлення: 697

» 18.03.2011 01:08 pm

Такие предложения для нововведений ведуться и не только для спиннингистов, а и для остальных рыбаков - одна снасть с одним крючком в нерестовый период для присутствия на водоёмах нормальных рыбаков и тем самым отпугивания обуревших браков. Но что на это ответит Киевская организация пока не известно. В любом случае мы будем информировать форумчан о всей поступающей информации.

Вова
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 3285

» 27.03.2011 08:21 pm

Якось я писав:
приїхали на Дністер голова спілки мисливців та рибалок і ще двоє підручних ставити сітки, то я все що зміг зробити то хіба що відвоювати територію там де сам рибалив, і то пішов з рибалки з розтріпаними нервами і зіпсутим настроєм. При чому страшили мене не ким небудь а Рибінспекцією!

після того пройшло два тижні і ті самі злодії приїхали вже на полювання ... з тим самим рибінспектором яким мене страшили.
А був це той самий інспектор дані якого є в темі "контактні дані..."

Відповідальні по дільницям:
Дрогобицька дільниця (Турківський, Самбірський, Старосамбірський, Жидачівський, Стрийський)
Сторожук Олександр - 096 527 61 29

Це був той самий Сторожук!
І нічого їм ніхто не зробить! Ну погорланив я на них - і що?
Висновок мій такий: "да здравствует сотрудничество с рыбинспекцией"
І можете мені знов закрити доступ до форуму хоть на 7 днів, а хоть на завжди.
Це мої думки і я так буду думати і на далі!
ІМХО

ДИКОБРАЗ

Повідомлення: 117

» 27.03.2011 09:02 pm

В этой теме мы пишем про НАШЕ сотрудничество и пример выше абсолютно не уместен, хоть и является скорее всего правдой. :?

Вова

» 28.03.2011 04:59 pm

этой теме мы пишем про НАШЕ сотрудничество и пример выше абсолютно не уместен, хоть и является скорее всего правдой. :?

Чому це "не уместен"? Я шо написав про країну Зімбабве область Тумба-Юмба? Я написав про Львівську обл. Самбірський р-н. Чи інспектор Сторожук в це число (НАШЕ сотрудничество, цитата) не входить?

ДИКОБРАЗ

» 28.03.2011 05:07 pm

Прочитайте первое сообщение в этой теме и помёте чему она посвящена.

Вова

» 28.03.2011 06:05 pm

рочитайте первое сообщение в этой теме и помёте чему она посвящена.

Я читав і перше і не менш цікаве друге.
І добре розумію чому вона присвячена. Я не розумію що може вийти доброго від співпраці з такими як інспектор Сторожук, ось тому то і пишу те що думаю. Ну а те що мої думки інші... так для цього і є форум, а інакше це буде подібно на зїзд КПСС! ІМХО

ДИКОБРАЗ

» 28.03.2011 06:21 pm

2 ДИКОБРАЗ. Де конструктивні пропозиції? Вибач, але я не бачу :?
Бачу тільки людину, яка хоче довести що проблема браків тронула тільки її і своїми топіками показує як болить...
Нас тут тільки зараєстрованих біля двох з половиную тисяч, і повір що за браків серце в Них болить не менше твого.
Я особисто знаю чотирьох громадських інспекторів, які порвуть не тільки за сітки, але і за 20 жерлиць і тд. А Ти?

Plitkar
Львівська поплавочна ліга

Повідомлення: 348

» 28.03.2011 06:46 pm

to ДИКОБРАЗ
народ перестаньте один перед другим міряти в кого більший і кому надоїли браки. Браковані думаю надоїли всім і найменше що ти можеш зробити це задати питання в цьомуж розділі рибінспекції так як скоро в нас буде з ними "Конференція" я сам розумію що конструктивної відповіді ти не почуєш але для таких речей є така штука як природоохоронна прокуратура туда листи писати ніхто не забороняв і повір прокуратура мусить прийняти хоч якісь дії написати ще прокурору області для контролю і тоді даного інспектора всеодно викличуть на відповідну розмову маєш бажання пиши мені в ПП зїздими разом на рибалку подивимось на них разом поїду я і ще пару чоловік візьму які також розуміються в даних питаннях і попробуємо щось з тим робити а тут чіплятись за слова і рішати уместно не уместно неварто. ІМХО
П.С.це смішно але телеканал зік полюбляє такі штуки тому туди також можна попробувати написати.
to Вова Скажи будь ласка що потрібно зробити щоб стати громадським інспектором?

yrik_lvov

Повідомлення: 164

» 28.03.2011 07:03 pm

Я особисто знаю чотирьох громадських інспекторів, які порвуть не тільки за сітки, але і за 20 жерлиць і тд. А Ти?

По перше громадський інспектор може "рвати" в межах чинного законодавства, а інакше він бандит.
По друге я теж проти того щоб рибачити більше ніж на 5 жерлиць і сам більше пяти не ставлю.
По третє я не проти чесних громадських інспекторів я проти перевертнів.
Ну і на кінець - в межах Самбора я ще жодного разу не бачив гр. інспектора і тим більше чесного.

ДИКОБРАЗ

» 28.03.2011 07:12 pm

В принципе тут всё есть - Положення про громадських інспекторів рибоохорони
Мы подали список от организации после подписания договора о сотрудничестве.

Вова

» 28.03.2011 07:24 pm

o ДИКОБРАЗ
народ перестаньте один перед другим міряти в кого більший і кому надоїли браки. Браковані думаю надоїли всім і найменше що ти можеш зробити це задати питання в цьомуж розділі рибінспекції так як скоро в нас буде з ними "Конференція" я сам розумію що конструктивної відповіді ти не почуєш але для таких речей є така штука як природоохоронна прокуратура туда листи писати ніхто не забороняв і повір прокуратура мусить прийняти хоч якісь дії написати ще прокурору області для контролю і тоді даного інспектора всеодно викличуть на відповідну розмову маєш бажання пиши мені в ПП зїздими разом на рибалку подивимось на них разом поїду я і ще пару чоловік візьму які також розуміються в даних питаннях і попробуємо щось з тим робити а тут чіплятись за слова і рішати уместно не уместно неварто. ІМХО
П.С.це смішно але телеканал зік полюбляє такі штуки тому туди також можна попробувати написати.

Я і не думаю з кимось спорити. Мене знають в лице і браковані і їхні колеги-рибінспектори, а також знають що я про них думаю, а про це я їм говорю в очі а не на форумі. По крайній мірі там де я ловлю бракований з рибінспектором сіток не ставлять, бо вже знають що мовчки сидіти я не буду! І повір, я ніколи не скажу що наприклад громадський інспектор це погано, адже щоби щось сказати треба бачити результат. А ось те що права такого інспектора явно обмежені - це факт! Про це є тема "Положення про гр. інсп"

ДИКОБРАЗ

» 28.03.2011 09:37 pm

2 ДИКОБРАЗ: є конструктивні пропозиції? викладай по пунктам. Або сам стань рибінспектором. А просто їздити по водоймах і обкладати матом браків-це лише спосіб психологічної розрядки.

oleh

Повідомлення: 814

» 29.03.2011 05:58 pm

ДИКОБРАЗ:1)) є конструктивні пропозиції? викладай по пунктам.2)) Або сам стань рибінспектором.3)) А просто їздити по водоймах і обкладати матом браків-це лише спосіб психологічної розрядки.

1 Ти вже по моєму третій що вимагаєш "конструктивних пропозицій", та ще й "по пунктам". Складається враження що на тому форумі дехто не знає самого поняття веб-форум, ось пояснення: Форум предлагает набор разделов для обсуждения. Работа форума заключается в создании пользователями тем в разделах и последующим обсуждением внутри этих тем. ВІКІПЕДІЯ. Так що перше ніж щось командирити поцікався, подумай і не спіши.
2 Ти перше почитай мої думки на рахунок рибінспекції в попередніх повідомленнях , а потім вже шось кажи.
3 Ти що бачив хоть раз як я з бракованими розмовляю і що я до них говорю?
Не старайся комусь догодити тим що переповторюєш чиїсь слова, це не гарно, не по чоловічому.
Можливо колись познайомимось десь на воді і тоді все зрозумієш.
Нє, ну якщо це форум "конструктивних пропозицій" то нехай мені адміністратор про це скаже прямо і моєї ноги тут більше не буде!
ІМХО

ДИКОБРАЗ

» 29.03.2011 09:09 pm

По третє я не проти чесних громадських інспекторів я проти перевертнів.
Ну і на кінець - в межах Самбора я ще жодного разу не бачив гр. інспектора і тим більше чесного.

А як ти хотів бачити тих громадських інспекторів? Що мають стояти с транспорантами "Я громадський інспектор"?. Вони такі ж самі рибацюги, доречі ти і сам писав, що у них права обмежені. А на рахунок чесності то не треба судити. Тобі вже писали і запрошували приїхати на зустріч, зустрітись в теплій радушній компанії, де можна буде поспілкуватись з тим самим громадським інспектором відповідальним за Самбірський район, якого не бачив.

Виталий

Повідомлення: 32

Поперед.Далі

Повернутись в Еконагляд, рибінспекція

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей