Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Гачки

Все про донні снасті

Re: Гачки

» 05.01.2012 10:21 pm

По хаябуса попробуй серію H.KAJ 290 - **рапіра** між людей :) , Січе добре :wink:

Юра М,
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 82

» 05.01.2012 11:05 pm

Може буде комусь цікаво...
Так, як фідер з поплавком насадками сильно не відрізняються, дозволю собі Шановній громаді порекомендувати спробувати гачки Colmic B957.
b957.jpg

Цього сезону тестив Мавер (Катана), Колмік та Престон. Моє враження: Colmic B957 - це ЧУДО.
Для мене основний показник гачка визначається по декілька критеріям (в дужках все імхо, тобто мої спостережння):
- нерезультативна підсічка (гачок повністю не просікає губу риби (Кобра));
- схід риби під час виважування (неякісна бородка (знов Кобра));
- розгинання гачка (це проблема майже всіх Гамакатсу);
- злом гачка (тут в мене в лідерах Овнер, ще й краска в червоних та синіх дуже скоро злазить).
(...але саме основне і саме обідне :) це те, коли бачиш що риба до підсака не доросла і намагаєшся приняти її на груди, а вона в повітрі робить кульбіт і внагло маше тобі на прощання плавником :D
Так ось, B957 навіть в повітрі вяже рибку) 8)

Plitkar
Львівська поплавочна ліга

Повідомлення: 409

» 06.01.2012 03:24 am

Plitkar написав:Для мене основний показник гачка визначається по декілька критеріям (в дужках все імхо, тобто мої спостережння):
- нерезультативна підсічка (гачок повністю не просікає губу риби (Кобра));
- схід риби під час виважування (неякісна бородка (знов Кобра));
- розгинання гачка (це проблема майже всіх Гамакатсу);
- злом гачка (тут в мене в лідерах Овнер, ще й краска в червоних та синіх дуже скоро злазить).

- Взагальому з таким спостереженням згідний. Гачки Кобра, коротко я б описав так, - гарна форма, на цьому всі характеристики закінчуються...
А от, що стосується Гамакатсу, перепрошую, - серед тих гачків, що я використовую (правда тільки на фідер), Gamakatsu LS-3615F №10 і №8 вже довший час, залишаються моїми улюбленими:
Зображення - пробувати їх зламати, або розігнути не раджу, - в кращому випадку прийдеться витягувати з пальця.... І взагалі, використувуючи ці гачки (особливо вночі) впевнено себе почуваеш, - тільки, щоб поводок витримав.
Що стосується Овнера, то такі моменти є, але я так думаю (особливо не вникав) - фірма використовує різні метали, а різновидностей гачків Овнер тепер море ( нижче буде). От наприклад, Pavel K нагадав - Owner Akita Sode 50001, - раніше коли ще фідера не придумали і в Шацьку лящ ловився, я використувува в основному тільки їх (резинка, мах, матч). Вони в мене досі є - в фірменному пакетику зберігаються. І хоча вони вже використовувались і синя фарба позлазила, все одно гострі і засікають (або, як тепер використовують термін - в"яжуть) рибу прекрасно.

Тепер опишу які гачки я використовував в минулому році.
Найчастіше, це напевно - OWNER 50152 Amano Tenkara (бронза) №10 (наживка - апариш, мастирка)
50152_10.jpg

І для інших умов, - використання більшої наживки (напр. "бутеррброд"), розрахунок на грубшу рибу, то як закінчились Gamakatsu LS-3615F №10, а потім і №8 - пробував різні, але найбілше (хоча не ідеально - був би дріт товщий) використовував це OWNER 50656 Honryu Tenkara (бронза) №9:
OWNER 50656_09.jpg

Ще з таких крупніших, використовував OWNER 50922 №10, але (ну це чисто людський фактор) - мені не подобається коли кінчик жала загнутий до середини. А навпаки, подобається мені коли вушко зігнуте до жала - поводок я заводжу зі сторони жала.
І ще, вище в постах згадувалось про нумерацію розмірів гачків. Наприклад якщо взяти для прикладу реальні розміри OWNER 50656 №10 і OWNER 50152 №10 - ну то взагалі не до порівняння, правда Pavel K це описав.
Здається все...
з.і. Вже набрав самих різних Дренанів - в цьому сезоні буду тестувати.
з.і.2 З вигляду сподобались мені Colmic B957, та й Plitkar-ю я довіряю, от тільки для фідера я віддаю перевагу вушку, а не лопатці - якось за поводок на вузлі спокійніше... ІМХО.
Востаннє редагувалось SAS в 06.01.2012 10:39 am, всього редагувалось 1 раз.

SAS

Повідомлення: 328

» 06.01.2012 10:22 am

Хочу трошки добавити від себе, а саме те, що розгинання гачка залежить від товщини проволки з якої саме зроблений гачок. Тому я вважаю, що завжди потрібно дотримуватись співвідношення між величиною риби яку ловиш та товщиною проволки гачка, тому що, тонка проволка добре засікає рибу особливо мілку (плотва, верховодка, густірка та ін.), а при покльвці бонуса при мінімальні перетяжці при виважуванні це схід і як наслідок розігнутий гачок або розрізана губа риби. Хоча це має свої плюси при великій кількості зацепів, коли в наслідок розгину проволки можна вивільнити снасть. Товстіша проволка має переваги при ловлі середньої або крупної риби завдяки масі якої риба добре засікається і гачок не ріже губу, що забезпечує більш впевнене виважування риби. Щодо розміру гачка то я підбираю його під ту насадку яку використовуватиму в процесі лову. Для прикладу якщо насадкою є один опариш або мотиль це №16 - 14, якщо хробак або кілька опаришів це № 14 - 10, а якщо потрібно використовувати більш об'ємну насадку це №10 - 8 для того щоб відсікти мілку рибу.
Також з власних спостеражень скажу номерація розмірів гачків у різних виробників не завжди відповідає дійсності, для прикладу у ТМ Preston розмір №14 суттєво менший ніж № 14 у ТМ Owner. Тому вибираю розмір візуально і з власних потреб. Добавлю ще на рахунок довжини цівки гачка. Як правило використовую довгу цівку при великих довжинах поводків 50 - 100 см, це зумовлено кращим засіканням риби особливо при темповій рибалці на падінні насадки, а малий розмір цівки коли поводки до - 50 см.
Сам користуюсь гачками торгових марок Owner, Preston, Gamakatsu та Trabucco - кожна з них по своєму хороша. Owner та Trabucco добре себе зарекомендували при ловлі на річках,
а Preston і Gamakatsu на стоячих водоймах, хоча це все залежить від моделі гачка. Зараз не маю можливості про це написати, бо не пам'ятаю їх(моделі). Отже продовжу пізніше!

Bocl

Повідомлення: 207

» 06.01.2012 03:59 pm

Bocl написав:Хочу трошки добавити від себе, а саме те, що розгинання гачка залежить від товщини проволки з якої саме зроблений гачок.

Тут я з Вами не зовсім згоден , не обовязково товстіший гачок є міцніший. Треба враховувати якість матеріалу з якого зроблений гачок. І ще треба враховувати чи гачок кований ( тобто грані на гачку додають міцності - читати супромат :) ). Важливим фактором є закалка гачка, калений гачок майже не розгинається хоч може бути з досить тонкого металевого прута.
ІМХО

fisher

Повідомлення: 332

» 06.01.2012 06:37 pm

fisher написав:Тут я з Вами не зовсім згоден , не обовязково товстіший гачок є міцніший.

Якість матеріалу проволки це само-собою, але тут була висловлена узагальнена думка і мова йде про брендові гачки які як правило всі хорошої якості і про переваги їх різновидів в процесі ловлі фідером.
Те що кований гачок додає міцності я не спорю.

Bocl

Повідомлення: 207

» 07.01.2012 10:49 pm

SAS написав:А от, що стосується Гамакатсу, перепрошую, - серед тих гачків, що я використовую (правда тільки на фідер), Gamakatsu LS-3615F №10 і №8 вже довший час, залишаються моїми улюбленими:
пробувати їх зламати, або розігнути не раджу, - в кращому випадку прийдеться витягувати з пальця.... І взагалі, використувуючи ці гачки (особливо вночі) впевнено себе почуваеш, - тільки, щоб поводок витримав.

А де вони у нас є в продажі? І яка орієнтовна ціна?

Taipen

Повідомлення: 552

» 21.01.2012 12:15 pm

Як я вже писав раніше мій улюблений гачок Kamasan B983
За минулий сезон нічого не змінилось - пробував різних виробників, але саме для карася й карпа краще камасану поки що для себе нічого не знайшов :)

На рахунок міцності. Тянгув влітку білого амура на фідерну снасть, вага рибини приблизно було під 6-7 кілограм, так от гачок не підвів!
ось це відео з виважуванням: http://www.youtube.com/watch?v=CvIbCMC0Wyg

І нехай модератори не сприймуть це як порушення правил, я вже давно збираю інформацію про різноманітні гачки для ловлі фідерм. Ось почитав тут багато нового, зараз щось туди додам :)
Востаннє редагувалось stal1n в 13.04.2017 11:45 am, всього редагувалось 1 раз.

stal1n

Повідомлення: 143

» 25.02.2012 11:43 pm

Щось новеньке http://www.easy-2-hook.ru/page.php?id=1

pavlikua100

Повідомлення: 397

» 29.02.2012 03:46 pm

Користуюсь гачками овнер ісема №6,7 нерозгинаються ціна нормальна.

Димон

Повідомлення: 44

» 20.03.2012 12:28 am

Коротка інформація. Сьгодні товариш приніс мені гачки Gamakatsu LS-3615F №8,10. Вони є в магазині "Хата рибака" на вул. І.Пулюя. Як для наших річок - Стрий, Дністер, то це річ.

SAS

Повідомлення: 328

» 30.06.2013 05:16 pm

Останні 3 роки використовую Owner, в основному chinta, chinu, penny hook розміри №8-14. Риба: карась, плотва, підлящик, невеликий карпик. На Дністрі іноді використовую split shotter від того ж ownera. Проте остання рибалка в В.Білці (звіт тут: /topic-t1737-75.html) змусила мене задуматись. Справа ось в чому.
Протягом місця декілька разів ловив на одному невеликому озері з твердим шутровим дном, риба: коропець, карась. Сходів практично не було :!: Пам'ятаю, я, ще зловив себе на думці, бо ловив новим вудилищем, або це мій новий Ultraviolet такий шустрий, або рибалка вже досяг рівня сенсея :roll: :) що не підсік - риба на гачку. На озері в Білці ловив тими ж повідцями(гачками), практично ту ж рибу, але картина цілком інша - купа холостих підсічок, і то при покльовках далеко не делікатних. Різниця між озерами в дні, на попередньому дно тверде шутрове, в Білці сильно замулене. Так от, до чого я веду, напевно риба на різному дні по різному шукає/бере корм :?:

PS. Щойно знайшов коробку від гачків, які в мене були на методі, і на які не було так багато холостих підсічок. Це Iseama Victor #5 тут ссилка http://fish-rod.ru/index.php/kryuchki/product/view/40/690
Цитата: Рыболовные крючки с загнутым внутрь жалом. Предназначены для ловли карповых рыб ( карась, карп, лещ и тд. ), которые предпочитают приманку обсасывать, а не заглатывать с ходу. Обсасывая приманку они не накалываются на жало, и не выплевывают испугано крючок, а значит и количество пойманной рыбы увеличивается, особенно крупной и осторожной.

Ostap

Повідомлення: 28

» 13.01.2015 08:51 pm

хто знає,що то таке і для чого...? :shock:
Зображення

Суканець Роман

Повідомлення: 595

» 13.01.2015 09:31 pm

Якась хрень в'єтнамська. Шось типу "соски" мабуть. В них на сайті якось все мутно :)

Pavel K
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 2777

» 13.01.2015 09:32 pm

Pavel K написав:Якась хрень в'єтнамська. Шось типу "соски" мабуть. В них на сайті якось все мутно :)

Яка соска то ДРАЧ :evil:

nazaruch
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 260

Поперед.Далі

Повернутись в Донка, фідер, пікер

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей