Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Наварія

Про озера і ставки Львівської області де ловиться риба, як туда добратись, звіти
Каталог водойм по районам
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись, а їх авторам може бути закритий доступ до форуму.

Перед створенням нової теми обов’язково прочитайте Про створення нових тем про водойми. Теми які не містять «нормальну» інформацію про водойму будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Re: Наварія

» 24.05.2019 12:02 pm

Добрий день рибакам! :f1: Нуу прийшов час,перший раз пишу ,хоча студіюю тут вже давно :writer . На наварії вже ловлю років з 6 напевно. Був 18.05. в районі пляжу,де рятівники :diver: , приїхав біля 5:00 ,погодка "шепче" , мав одну вудку з собою, підкормив містечко в камишах, на гачок кукурузку з опариком, просидів годину-перша покльовка :f1: плотва грам так 300)) потім друга- краснопера :? тишина 30хв, поміняв наживку на бутерброд( хробак, 2ва опарика) поклювка-чую є))) :huge карась перший цього року 560 гр, потім 2 а за ним 3, і тут пішов я мастити собі канапку)) дивлюсь на поплавок а він як катер на моторчику жене з тих камишів, підсік :hook: і вот воно чую шось тяжке не показується, думаю карась 1кг точно, підтягнув трошки ближче--ЛИН-- :rage :exercise: :huge , підсака нема думаю хоть би не пішов хоч подивитися на нього, витягнув я того красавчика, заважив на 1750кг))) Я в шокови руки,ноги таякби 20км пробіг все підстрибує адреналін зашкалює))) потім відрубало , ше один закорм,15 хв покльовка -карась грам 900). Витягнув я з води за 4год 15 файних таких :exercise: карасів і Бонус проякий писав вище) от така рибалка получилась, задоволений як слон!!)) Сезон відкрив, Єгеря не бачив , хоча рибаки казали шо був гроші збирав..
p.s. Їхав додому питав рибаків чи шось клює, кажуть навіть верховодка не бере, стоять на відкритій воді, рибка вся в камишах зараз, так шо є можливість ше до половини червня, на вудку шось зловити хороше. Показав пару рибакам шо я зловив, були в шоці як? де ? :lol: :roll: .
Так шо всім щасливо фотки закину ще...

Тарас fisherman

Повідомлення: 1

» 07.06.2019 09:58 am

Був вчора ввечері (06.06.19) на водоймі. Свято...народу тьма, вся Наварія в шашличних ароматах. Відпочиваючі не порушують традиції - гадять там, де сидять :super1 .
По факту - хижак пасивний, покльовки на великих паузах з дальніх забросів. Декілька окунців вдалось всетаки зловити на їстівні слаги.
ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення

MoleX

Повідомлення: 66

» 15.06.2019 09:54 am

Всім доброго дня.По березі де був колись пляж зі сторони Малехіва проводиться зачистка берега та заходів у воду для купання.Поки що своїми силами. Є поки що пару чоловік які погодились за гроші попрацювати .Хто може чим допомогти будем вдячні.Основна проблема вирвати камиші з коренем.Поки що косимо траву та прибираємо берег і вирізаємо камиш.Велике прохання до рибачків не сідати на місця де люди купаються.Як казав наш президент потрібно починати з себе.Якщо самі для себе будемо робити то може і срати не будемо де відпочиваємо. Водойма велика місця для всіх хватає.Якщо до цієї справи долучаться небайдужі то в планах відновити і пляж на протилежному березі які вони були колись.Дякую всім за розуміння.

анат.автолікар

Повідомлення: 50

» 16.06.2019 04:08 pm

кщо самі для себе будемо робити то може і срати не будемо де відпочиваємо.

Біда у тому, що ті, хто прибирає чи щось робить, і ті, хто сере - то завжди різні люди. І чмо, яке сере собі під ноги, ніколи не прибирає ні за собою, ні, тим більше, за іншими.

My Dnister

Повідомлення: 71

» 16.12.2019 02:15 am

Був сьогодні зранку на водоймі за окунем покльовки були тільки до 11:00 дальше покльовував через раз окунець розміром з палець!

NazarFisher

Повідомлення: 1

» 25.03.2020 02:38 pm

Та був, мля, у п'ятницю. Поблизу входу Ширки. Спінінгував і фідерував... Повний чупа-чупс!

RYBTVOYUMAT

Повідомлення: 36

» 13.11.2020 08:18 pm

Був сьогодні .Кльов хижака хороший ,навіть дуже https://youtu.be/wDGmPcIO9Jo

OlegSudova

Повідомлення: 39

» 14.11.2020 06:41 am

добра.з якого боку стояли?дяк

ruslan

Повідомлення: 19

» 20.12.2020 02:37 pm

Був серед тижня на Наварії ,планував половити плотвичку на фідер але прийшлось знімати чиюсь сітку. Потім ше єгер приїхав .Кому цікаво як завжди відеозвіт https://youtu.be/Q8MKHsOyHug

OlegSudova

Повідомлення: 39

» 20.12.2020 03:06 pm

Потрібно було рибінспекцію викликати тоді сітку витягувати.

анат.автолікар

Повідомлення: 50

» 28.08.2021 05:30 pm

Всім доброго дня! Давненько не писав тут, але є причина висловитись....
Не рибалив в Наварії ще від зими, мормишив. От хотілось врешті сьогодні після роботи спробувати хижака поганяти... Чесно кажу, навіть спін з приманухами в багажнику вже лежав, але... Але не сьогодні... :(
Вибачте що пишу це тут, але цей форум колись був самим найбільш інформативнішим для нас рибаків і щоденні звіти були як свіжий подих. Шкода що соцмережі поглинули нашу "домівку" дописувачів з риболовлі. А конкретно ця тема була як рідним домом для одного з нас, бо він був одним з найактивніших дописувачів про стан кльову на Щирецькому водосховищі, яку він ласково назвав "Варя".
Це наш спільний знайомий Karperman /member2988.html , він же Володимир Петрович. І власне дякуючи цьому форуму і темі про Наварію я і познайомився з Наварійським Гуру, і домовились ми зустрітись власне на березі цієї водойми!
Буквально після декількох спільних рибалок знайомство переросло в дружбу, а далі ми просто не уявляли як окремо можемо рибалити, тільки разом....

Сьогодні зранку Володимир Петрович помер, відсвяткувавши недавно своє 65-ти річчя...... Страшна недуга- рак, з якою він боровся декілька років, таки перемогла....
Останній його виїзд на риболовлю в Наварію здається був ще весною, він обійшов фактично всю водойму згадуючи свої "бойові" часи, свої трофеї. Після цього йому вже було важко самому, по старинці в маршрутках з пересадкою, добиратись сюди. Але риболовля манила і він продовжував рибалити на водоймах, але вже в межах міста Лева.
Як доказ про свою відданість та любов до наварійської природи він залишив по собі друковану книгу з романтичною назвою "Моя НАВАРІЯ", в якій розповів про всі свої вдалі та не дуже виїзди. Фактично це ті ж звіти з риболовлі, якими він ділився з нами у цій темі, але щоб не загубити свої спогади та передати їх своїм нащадкак він закарбував це на папері. Не забув він згадати у цій книзі і про мене, про інших наших колег, про нашу зустрічі, про переживання і відпочинок на березі Варки.... Я й сам не сподівався що зі звичайних дописів може вийти чудова книга, одну з примірників якої він спрезентував мені тиждень тому.
....
Так розпорядився Бог, що власне сьогодні в церковне свято Успіння Святої Богородиці, пішов у вічність наш колега-рибак Володимир.
Життя продовжується, риба клює але вже у інших, і єдина просьба від Karpermana до всіх наварійських рибалок- "Бережіть Варю!"
Цим сказано все....
Дякую Вам Володимире Петрович за ту життєву науку що отримав від Вас, за ту міцну дружбу та підтримку у всіх моїх починаннях.
Земля Вам пухом та вічна память.... Варька пам*ятатиме вас завжди!
Приєднані файли
5 (1).jpg
2.jpg
IMG_20180902_113135.jpg
IMG_20180324_170932-EFFECTS.jpg
IMG_1202.JPG
_DSC3375.jpg
_DSC3206.jpg

Петрович

Повідомлення: 1021

» 28.08.2021 09:27 pm

ВІчна пам'ять і Царства Небесного чудовій людині, дуже шкода...

Мишко

Повідомлення: 243

» 29.08.2021 12:56 pm

Зображення

Дуже хороша людина була, дуже боляче.. Вічна пам'ять тобі Друже!

Вова
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 3285

» 14.09.2021 01:36 am

Шкода що так рано :(. Вічна пам'ять!

Taipen

Повідомлення: 553

Поперед.

Повернутись в Озера та ставки Львівщини

Хто зараз онлайн