Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Зустрічі нахлистовиків!!!

Прути, шнури, підліски, бекінги, інструменти та матеріали, мухобудування

Зустрічі нахлистовиків!!!

» 29.01.2010 06:32 pm

...так,як преса була відсутня :? довелося користуватись підручними засобами 8)Фото нездале,але маємо те що маємо...

Макс дійсно МОЛОДЧАГА.Стільки інформації висипав нам на голову за вечір-ні в одних ЗМІ не знайдете.
Людина дійсно підготувалась і віднеслась до зустрічі з великою відповідальністю.
Окрема подяка Саші Бороді.
0624.jpg
Максим
0637.jpg
...і його кулемет:)

Заразна зараза.Цілий день за мною ті мухи літають :D
0625.jpg
різні штучки
0629.jpg
попугайчик
0633.jpg
кусочок оленя
0626.jpg
Ви Ривака бачите?..і я ні... а Він десь є:)
0627.jpg
трудове навчання
0634.jpg
моя і Смутка перші мухи

Plitkar
Львівська поплавочна ліга
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 409

Re: Зустрічі рибаків!!!

» 29.01.2010 10:15 pm

Я після зустрічі спішив додому, щоб написати звіт. Прийшов, - палець на кнопку, гуп..., а інтернету нема.
Так от, - не встиг, тепер хочу добавити.
Мені і думаю всім присутнім все дуже сподобалось. Зустріч відбулалась в дружній амосфері.
Перша частина - теорія, де оговорювались в усіх подробицях снасті і аксесуари необхідні для нахлистової рибалки.
 1.jpg

Друга частина - практична, де кожен бажаючий міг зв"язати свою першу мушку.
 2.jpg

Після другої частини, поки хлопці готувались до обговорення і закріплення пройденого матеріалу,
Макс показав мастер-клас швидкого в"язання мушки - ось вона на фото
IMG_12591.jpg

В проведенні зустрічі Максу допомагав Саша Борода. ось його витвір.
Мушка - емітація личинки ручейника.
IMG_12681.jpg

Отримавши купу вражень всі розійшлись по хатам.

SAS

Повідомлення: 328

» 25.02.2010 06:39 pm

Привіт всім! Отже 22 лютого,2010р. ми вперше зіббралися до купи і повязали трошки мушок. На привелику радість до нас приєдналося дві нові людини: Володя і Отець ... (просив його імені не згадувати і показувати на фото. Хоча я йому сьогодні показав початок фільму "Там де тече ріка", де священик розповідає "що учні христа були рибаками.. так що нам з братом залишилось думати, що усі найкращі рибаки в Галелеї ловили на мушку" і думаю він небуде встидатися бути одним серед нахлистовиків. Судячи по його реакції очі в нього загорілися).
Повязушки проводилися гарно. Діма продвінутим показував техніку вязання стрімерів з пуглісі, згодом жука, я показував основи по вязанню - примотування нитки, йоршик, дабінг, Андрій-Сколе показував як він вяже своїх місцевих і уловистих парашутиків і чешку.
Мало чи немало, але, думаю, що це було для всіх цікаво і пізнавально.
Був брак світла, тому із цим мусимо боротися настольними лампочками, тому і фото з мухами не вийшло, зате залишили одну мушку як доказ нашого перебування у пащі рисі)) Також вважаю за необхідне принести камеру і направити на муху яку хтось показує як вязати.
Отже, фото в студію..
Приєднані файли
 073.jpg
 069.jpg
 066.jpg
 065.jpg
 064.jpg

Макс

Повідомлення: 179

» 02.03.2010 12:37 am

Нинішня зустріч пройшла досить цікаво і не затягнулася до ночі..
Основною темою були мушки на головля, зв'язали і було показано декілька варіантів простих робочих мушок - жуків, а також коників стрибунців. Потім розмова перейшла в категорію німф пожарників, бокоплавів, підлісків та усьго різного.
Людей зібралось мало-небагато, але десь 11 - це члени львівського клубу нахлисту і нові прибульці Володя, Отець і Андрій Гребенів. Думаю що чим далі тим буде цікавіще!
Коли пригріє сонечко і день буде довгий - вилізем з бару і проводитемо раз на тиждень час на озері.
Наступного понеділка, а це 8 березня зустріч нахлистовиків відміняється через свято.
DSC07970.JPG
Любимі лакомства голавлів...
DSC07969.JPG
Німфа пожарника у виконанні Діми..уловиста дуже
DSC07967.JPG
Коник у моєму виконанні. Дістався нашій нахлистовичці Анні
DSC07966.JPG
Це ми..

Макс

Re: Зустрічі нахлистовиків!!!

» 23.03.2010 01:46 am

Сегодня прошла очередная встреча нахлыстовиков по понедельникам.

0.jpg
01.jpg
02.jpg
03.jpg

Было очень интересно, собралась хорошая и душевная компания, рад был познакомиться с ассами своего хобби!
Спасибо большое, что по моей просьбе нахлыстовики попробовали что-то придумать совместив приманки нахлыста и ультролайта.
Попробовали связать эмитатора маленького окуня на джигголовке в исполнении Димы.
И вот что получилось. :)

1.jpg
2.jpg
3.jpg

4.jpg
5.jpg
6.jpg

Окунь действительно получился очень похожий при игре под водой, для этого мы попробовали на струе воды с крана, пожалев что в баре нет аквариума :)
Потом попробовали связать муху и для хорошего заброса ультролайтом утежилили свинцовой проволокой.

11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg

Всем большое спасибо! Мне очень понравилось, буду пробовать на водоёме. :)

Вова
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 3635

» 26.03.2010 10:09 am

Вова, поскольку стримеры и подгруженные стримеры - это приманки на стыке нахлыста и ультралайта, то их полевые испытания (и трофеи!) будут интересны и нахлыстовикам и УЛ-ётчикам. Поэтому, большая просьба - о результатах испытаний, о замечаниях, особенностях проводки и игры написать в ветку "Ультралайт" (Ультралайтові приманки), ну и сюда ссылочку надо бы...

Бар

Повідомлення: 47

» 31.03.2010 10:56 am

Остання зустріч нахлистовиків була більше присвячена обговорення фестивалю в Карпатах та обговоренню стрімерів. Потім переглянули кіно Г. Андерсона. І звичайно наступних покидушок. Приблизна дата покидушок (освоєння нахлистового закиду) відбудеться 10 квітня на лтайських озерах чи де інде.

Макс

» 31.03.2010 02:46 pm

Из-за религиозных соображений и боязни быть проклятым на весь рыбацкий сезон истинно верующие нахлыстовики в понедельник 5 апреля встречаться не будут и встреча переноситься на субботу 10 апреля на близ лежащий водоём для изучения и моральной подготовке к нахлыстовым забросам. Имеющие желание и две не трясущиеся руки приходить обязательно, название водоёма сообщим опосля.

Дима (Львов)

Повідомлення: 147

» 08.04.2010 05:58 pm

Говорили з Дімою. Пропозиція на покидушки (нахлистовий заброс, обмін досвідом і навчання) в суботу (10 квітня, мабуть на Алтайських озерах, о 9 ранку)залишається в силі.
Час і місце вирішемо, мабуть, вже завтра.

Макс

» 08.04.2010 09:25 pm

Я, звичайно, до нахлистовиків не відношусь і радити не маю права, але на Алтайських вся риба знищена заморами. Я був сьогодні в Поршні-ставок кишить плотвою і верховодкою. Берег чистий (відкритий), рибалка 10 грн. Від Львова близько, асфальт під самий став.

oleh

Повідомлення: 826

» 09.04.2010 12:21 am

Олег, ми ж не рибу половити. А покидушки тому так і називаються, що риу ніхто не ловить, а замість мушки привязується "пушистік"-кавалок шерсті та ін. матерій.
Хотілось би поїхати в інше місце щоб було більше простору. Але вже як вийде.

Макс

» 09.04.2010 12:06 pm

Завтра (10 квітня) о 9 ранку від будуться покидушки на Алтайському озері.
Запрошуються усі бажаючі!

Макс

» 10.04.2010 07:44 pm

Ура! ПОкидушки відбулися у кількості 5 людей - мене, Діми, Діми-поплавка, Алекса і Влада (StriDer). Трохи помушили палки і помочили шнури. Новоприбульці вже можуть сміло виходити на ріку) А я мучив свого двухрукого..
Фото накидав сюда тут

Макс

» 13.04.2010 11:33 am

Следующие уроки Львовской Школы Нахлыста, пройдут 19 апреля непосредственно на водоёме около лесотеха (Алтай), занятия начнутся с 18,00. Приглашаем всех желающих.

Дима (Львов)

» 23.04.2010 10:19 am

Для закрепления прошлых занятий следующие уроки Львовской школы, пройдут опять непосредственно на водоёме около лесотеха (Алтай), 26,04,2010г. занятия начнутся с 18,00. Приглашаем всех желающих.

Дима (Львов)

Далі

Повернутись в Нахлист

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей