Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Воблери

Воблери, Силікон, Блесна, Саморобні спінінгові приманки та інші

Воблери

» 09.03.2007 12:56 pm

Воблери для голавля, які я хотів би бачити в своїй коробці:

1) ZIP BAITS RIGGE 35F
2) JACKALL BROS TINY FRY 38SP, CHUBBY 38F
3) RAPALA MINI FAT RAP 3S
4) YO-ZURI L MINNOW 33,44; SNAP BEANS 20,25
5) UGLY DUCLING 2,3F
6) STORM SUB WART 04
7) MASU MASTERS MM40 SHAD
8) SALMO HORNET 4F,S; TINY 3F

Частина місць вже заповнена. Думаю випадкових воблерів в цьому списку немає. Про кожного з них в інтернеті є схвальні відгуки.
Можливо я помиляюсь, тому нікому своєї думки не нав"язую.
Зрозуміло,що при ловлі голавля не достатньо тільки вибрати хороший воблер. Потрібно дуже багато чого знати : про повадки цієї риби, про типи проводки , про маскування і т.д. Фактично досвід ловлі на воблери є.
До цього часу я ловив так би мовити на натуральні воблери. Жабка - чим не поверховий воблер, а дрібна рибка - не не суспендер.
При чому ловля активна: спінінг УЛ, тонка жилка, без поплавка , духе рідко груз до 1гр.,а так тільки поводок з трійничками і маленький карабін. Ловля в основному на всплеск з подальшою проводкою і доволі таки успішна. Але проходить час і дійсно розумієш, що повити рибу на натуральну наживку- не спортивно.

Miro

Повідомлення: 29

Ловля голавля

» 25.03.2007 10:29 pm

Ще декілька воблерів, якими поділився мій знайомий. Це його фаворити минулого сезону:
9. Jaxon Tingo 3,4F
10. Salmo Minnow 5F
Для minnow проводка не твічінгова, а рівномірна на межі зриву ігри.

Miro

» 25.03.2007 10:53 pm

bна 1місці-yo-zuri 33,далі river2see непам"ятаю назву,але копія 33,тільки гра більш різка,salmo tini,а під кущиками виручає лері мастер-3см.тільки знімаю середній тройник.дешево і сердито.НА лері брав марену на дністрі,на поломаний лері 5см взяв сомика 3 кг.
дуже прикольні river2see.серія букашок просто ульот.
але по кількості клена зловленного фаворит-AGLIA LONG 1

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2453

Ловля голавля

» 25.03.2007 11:42 pm

river2sea Hambug F 3,5 см з одним трійником ?

Miro

» 29.03.2007 02:11 am

так.35 f/але двійник замінив на трійник від yo-zuri 33.я ще мав на увазі humbug min45f,su.
на замітку-якщо в йо-зурі 33(тон.) забрати трійник з кільцем(біля лопатки) то він стає плавающим.а потім звичайну свинцеву дробинку на це місце-і він тонущий

ryvak
Львівський карповий клуб

» 30.03.2007 09:54 am

Если можно, и я вставлю свои соображения по поводу лоли голавля.
На воблер его можно и нужно ловить в периоды, когда вода немного прогрееться и он начнёт подниматься в вкрхние слои воды за букашками (основной корм некрупных голавлей) и мальком (более крупные особи).
на воблер голавль берёт или сразу после приводнения или на провдке вблизи места его засады...
На счёт вертушек- они безусловно фавориты по ловле некрупных особей и в местах, где голавля достаточно много...
Ранней весной эфективнее ловить голавля на небольшие силиконовые приманки (скорее подойдут твистеры) с ооочень медленной проводкой...
как вариант- ловля на фидер с использованием животных насадок( черви, опарыш) и обязательно хорошо пахнущая прикормка!

вот вроде и всё...
А по воблерам- у меня неплохо работал салмо хорнет 4 см.( правда давно уже не ловил голвля целенаправленно, но в этом году обязательно буду).

mishka

Повідомлення: 658

Ловля на попер

» 16.04.2007 10:21 am

1.jpg
4 года назад мне подарили рапаловский попер (на фото слева) и все эти годы я переодически пытался им "попать", и вроде "буль" уже очень натуральный начал получаться, но все безуспешно. И о радость!!! На конец получилось - на китайский за 5 грн. (на фото справа).

Результат "попанья":
2.jpg
Несмотря на небольшые размеры "трофея" впечатления потрясающие, ведь все происходило на глазах.
Видел еще один выход щуки и один раз промахнулась - перепрыгнула попер.

Место где я ловил (залив на реке Горынь):
3.jpg
4.jpg

На следующий день щука игнорировала все мои попытки словить ее на попер.
Прошу всех владеющих опытом ловли этим способом поделится своими знаниями. В первую очередь меня интресует вопрос: при каких условиях надо пытатся словить на попер?
Я думаю:
1. недостаточная глубина (заросли, коряги) для проводки других приманок.
2. поверхносная активность хищника (всплески).
Востаннє редагувалось And в 20.04.2007 11:21 am, всього редагувалось 1 раз.

And

Повідомлення: 40

» 16.04.2007 12:36 pm

нашел в инете статью многоуважаемого К. Кузьмина :arrow: :
http://www.dvsafari.ru/fish/books/fishing/desytpoper
Очень познавательно 8) .
Но темнеменее прошу делится своим личным опытом.

And

» 17.04.2007 01:15 am

в арсеналі 12 видів попера. Рапала дуже специфічний.давно замітив ,що в нього велика натуральність. а в китайцях -шум ,бризг. здається шо щука атакує для того, щоб та фігня забралася з місця її засади. на 1 місці - river2see. 3 розміри. всі працюють клас.
але використовую попер після повного ряду поверхневих приманок.спочатка хардкори. потім волкери, потім слайдери, а потім тільки попери. хоча по логіці треба з попера починати. Попер піднімає хижака з глубини. пару раз було що я поперю, а в друга удар на резину, яку він кидає зразу після мене. Сьогодні брав 2 щучки на хардкор. на попер виходу не було. По моїм спостереженням попер працює літом (коли чистої води в жабовниках 0) і в дуже ранішній час. проблема проводки існує. при неправильному підмоті утворюються послаблені витки на шпулі - з часом зброс гарантований. поводком користуюсь, але струна, будь-який інший запутується під час ривка.

ryvak
Львівський карповий клуб

» 18.04.2007 03:31 pm

1.jpg
це мій робочий арсенал на мілководні жабовники. цього року взяв слайдери салмо плаваючі. хоча розмір великий, але щучка на нього мала, ще й багриться. гра клас. Волкери дамікі і китай працюють рівноцінно.а от поверхневі воблери-на 1 місці.дивно, що на жука. так само бере щука а на рівер2сі (жовтий з хвостом) тільки окунь. хоча перевірив тільки 3 стави. на кожному є свій лідер

ryvak
Львівський карповий клуб

» 19.04.2007 09:10 am

Тепер розомію чому маючи один попер так довго не міг нічого зловити.
Буду поповнювати свій арсенал, вже купив ще одного симпатичного (не знаю чи щукі сподобаеться) - написано японія:
1.jpg
Хотів купити ще одного геть великого - 15 см., але покі утримався. Бачу в тебе всі не більше 7 см. А на великі пробував ловити? Можливо вони будуть піднімати щуку з більш глубоких місць?
И що таке "хардкори", які ти використовуеш спочатку?

And

» 19.04.2007 10:13 am

Попперів багато не потрібно, просто коли дійсно бачиш покльовки хочеться їх накупляти "да побольше"... назву найвдаліші моделі:
Шторм Чаг баг 8см (щука, голавль)
Шторм Чаг баг 6см (окунь)
Йо-Зурі Армс мікро поппер (окунь, щучка)
Р2С бабл поп 45
мабуть і хватить... :wink:
на твоїй фотографії явно не японська приманка ...

tosi

Повідомлення: 1422

» 20.04.2007 12:19 am

хардкор на фото (йо зурі)тільки один 6 в 2 ряді.але я називаю хардкорами все,що рухається по поверхні.йо зурі ти ще заглибиш на 10-15 см при великій швидкості. а от воблери які зправа на фото майже не заглубляються ,тобто видно спинку.і вуса які вони пускають шо катера.tosi правий-це не дуже японія.а величина попера-не панацея. Головне звук і натуральність руху.тому мій максимум 9см.але мій улюблений-рівер2сі 45.я ним вже можу виконувати любу проводку.потім 65.але на ранковій зорці від нього такий шум-шо гусі купаються.не впевнений що всюди є щука,яка атакує качок.я бачив на власні очі 1 раз.

ryvak
Львівський карповий клуб

» 10.05.2007 12:47 am

все почалось.Сьогодні працювали тільки воблери.Самий робочий- йо-зурі 33.Р2С-вихід є .-Салмо тіні -пусто.ММ38-назавжди в дністрі.А на кузнечик від джексон-пара ударів і окунь з палець.
На вертушкі 2 ударчика (аглія 1,лонг 0).Резина для УЛ- мовчала.Клена 3 шт.0,6;0,9;і 1кг064грама-важили при в"їзді у львів на заправці.Але клен з ікрою ще має бути.Тому виглядає таким грубим.Дивно,що міноу не працює.Клен брав на воблер з швидкою частотою гри.Тобто враження,що воблер просто пливе без гри.Але по спіну чуєш вібрацію.Як тільки ставив з більшими коливаннями (Салмо хорнети і Р2С) клен не брав.

ryvak
Львівський карповий клуб

» 11.05.2007 04:04 pm

ryvak а вода не сильно мутная была ? а-то я вчера ходил глянул на воду, ну просто болото , как там рыба воблер видит ? или там визуальный фактор отсутствует, рыба только на колебание (игру) реагирует?
йо-зури 33 хорошый воблерок от только тройнички там слабые, рыбка больше кило разгибает их !

vital

Повідомлення: 21

Далі

Повернутись в Спінінгові приманки та їх використання

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей