Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Питання до рибінспекції, дії інспекторів.

Все, що пов'язано з охороною навколишнього середовища, боротьбою з браконьєрством

Re: Питання до рибінспекції, дії інспекторів.

» 23.11.2010 11:04 pm

сь такими 20-ти кубовими тягачами...

Може треба було ще сфотографувати номери машин.

Лошара

Повідомлення: 112

» 24.11.2010 11:44 am

сь такими 20-ти кубовими тягачами...

Може треба було ще сфотографувати номери машин.

А понту з того? Ти гадаєш що хтось би того воділу за шкірку взяв? наприклад ДАЇ або природоохоронна прокуратура? розслабся - якщо рядові інспектори "кладуть" на виконання своїх обов"язків, то можеш собі уявити наскільки ці номери пофіг органам зазначеним вище....
Крім того борт високий, що везуть не видно - доведи що в кузові щось є! :wink: Толку з того що на Краківському сіткі фотографують і інспекторам показують - всерівно при перевірці їх "нема".... і якщо якийсь жлоб базарний так запросто відмазується - ти думаєш дяді що той камінь возять не зможуть? Та я більш ніж впевнений що про той камінь всі кому слід давно знають і неслабо з нього мають.... І куди прикласти ті фотографії? :(

seyvalter

Повідомлення: 257

» 24.11.2010 04:00 pm

seyvalter
Та я більш ніж впевнений що про той камінь всі кому слід давно знають і неслабо з нього мають.... І куди прикласти ті фотографії? :([/quote]

Тверезі думки однодумця!

ДИКОБРАЗ

Повідомлення: 117

» 25.11.2010 01:03 am

..А понту з того? ...

А понту з того тоді писати про те, що всі знають.
.. І куди прикласти ті фотографії?

Сюди і став, може знайдуться люди які зможуть з цим щось зробити.

Лошара

Повідомлення: 112

» 25.11.2010 04:32 pm

eyvalter
Та я більш ніж впевнений що про той камінь всі кому слід давно знають і неслабо з нього мають.... І куди прикласти ті фотографії? :(

Тверезі думки однодумця![/quote]

Напевно потрібно трошки розслабитись :wink: . Остання наша вилазка з mark на Дністер в с Хпопчиці :f1: . Зауважили великі гори шутру перед мостом. Його якраз і привозять ці 20-ти тонні самоскиди та зсипають на купи тому, що міст не витримає, номерні знаки всіх автомобілів (АА) або область :lol: . Екскаватор перевантажує на менші самоскиди, які возять на нову протипаводкову дамбу. Інше питання чи не продають "на лєво" цей шутр :o всі ж роботи за державні мані-мані :D ???

mark0098
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 140

» 26.11.2010 12:45 am

Хлопці стосовно каменю в самбірському районі і старосамбірському, турківскому як ви бачите факт незаконного видобутку в промислових масштабах, фоткайте номери машини і дзвоніть мені я маю прямий вихід на зацікавленого інспектора (ситуація складна прокурори, судді всім камінь потрібний) я думаю він зможе допомогти якщо застане їх на гарячому, мій телефон в моїх особистих даних, радий буду допомогти
Пес: Шутер в хлопчицях давно відмитий на верху, його возять з закарпаття, для дамби я маю переконання на 85%, що туди не підлізеш надто серйозні люди, і роблять річ вони в принципі хорошу, рятують від повені, хай з особистим прибутком проте хоч якось.
Пес2: мене звати Сергій

Zaochnyk

Повідомлення: 68

» 26.11.2010 01:18 am

роблять річ вони в принципі хорошу, рятують від повені, хай з особистим прибутком проте хоч якось.

Такі дії руйнують всю екосистему ріки, що в цьому хорошого? :?:
Це м'яко кажучи просто міні еко катастрофа. :!:

serhij
Львівська поплавочна ліга

Повідомлення: 582

» 26.11.2010 10:49 am

2 serhij
Стихія змиває села, руйнує мости і дороги ,
причому щоразу частіше і сильніше,
це також катастрофа

Zaochnyk

» 26.11.2010 07:46 pm

serhij
Стихія змиває села, руйнує мости і дороги ,
причому щоразу частіше і сильніше,
це також катастрофа

Я абсолютно впевнений в тому що писав вище і на повень таке питання навіть на 0,1% не впливає.

serhij
Львівська поплавочна ліга

Повідомлення: 582

» 27.11.2010 07:39 pm

[quote="Zaochnyk"] , фоткайте номери машини і дзвоніть мені я маю прямий вихід на зацікавленого інспектора (ситуація складна прокурори, судді всім камінь потрібний) я думаю він зможе допомогти якщо застане їх на гарячому, мій телефон в моїх особистих даних

Слухай Сергій якщо ти з Самбора то в любий робочий день вийди на дорогу навпроти с.Стрілковичі і сам все побачиш і не ганяй тут понти "дзвоніть мені". А твій "зацікавлений" інспектор так як і інші хапуги з Самбора, тільки і думає про те як зірвати лишнє бабло! А в Стрілковичі він не полізе бо добре розуміє що з ним буде. І взагалі не воюй чужими руками а сам щось зроби! Про "фоткайте номери"- а в тебе самого шо очко жим-жим? А про все інше я тобі розповім коли зустрінемось, можливо, десь на воді, після того я думаю ти подібних ізрєчєній писати не будеш.

ДИКОБРАЗ

» 27.11.2010 07:46 pm

Такі дії руйнують всю екосистему ріки, що в цьому хорошого? :?:
Це м'яко кажучи просто міні еко катастрофа. :!:[/quote]

Повністю згідний! А на укріплення мостів використовується гірська(!) порода коленого каменю.

ДИКОБРАЗ

» 30.11.2010 02:44 am

Мій інпектор не хапуга, і я зним часто ходив, були проблеми, буває помагало, переривали підїзди, накладали штрафи
насправді інспектор не може вирішити справи коли шутер бере прокурор, або голова району або ін. наприклад, бо справи ідуть через них, та може колись все змінится..., дамба яку вони насипають повинна виконувати такуж роль як та шо в зарайську-містковичах, доречі вона колись існувала, та занепала.
А словесну полеміку прошу вести акуратніше, без жим-жим,
як не володієте ситуацією по питайте

Zaochnyk

» 15.02.2011 02:28 pm

в Бурштині взагалі узаконене браноньєрство, кроім того, що весь лівий берег водосховища поділений на участки де ставляться сіти до кілометра, так ще й електоро трал лупить рибу раз в три-чотири дні по водосховищу і в каналі де нереститься більшість риби. трал належить горезвісному рибгоспу "Галицький", який кришується з Києва, спроби пояснити що в результаті таких дій завтра толку не буде ні від трала ні від рибгоспу, натикались на бидлодське яке тобі діло, не лізь тут бізнес. Ці алігофрени не бачать, що риболовний спорт швидко поширюється Україною, при їхніх можливостях можна було б багато що зробити, але коли люди живуть сьогоднішнім днем і по принципу "після мене хоч армагедон, лиш би мені хватило", з головою давно посварились, їх нецікавить нічого крім власного прибутку, а те що років 10 назад трал виходив раз в три місяці, а зараз раз в три дні ні на які висновки не наштовхує, головає а думати нема чим.

до речі Громадою рибалок України поданий "Законопроект № 6458-1 от 19.11.2010 о внесении изменений в Закон Украины «О животном мире» (об усилении мер по борьбе с браконьерством) рассматривался народными депутатами 03.02.11 и был принят за основу в первом чтении. Этот законопроект, в случае его последующего принятия, приведет к полному запрету ввоза, изготовления, хранения, продажи и применения браконьерских орудий добывания животных и водных живых ресурсов".

будем надіятися!!!!!!!!!

Віталий 45810

Повідомлення: 1

» 16.02.2011 03:47 am

У Верховній Раді буде розглядатися ще один законопроект рибалок та екологів

У середу 16 лютого ще одна законотворча ініціатива рибалок та екологів буде розглядатися у ВРУ. Це законопроект № 7322 від 02.11.2010 «Про внесення доповнень до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення заходів з охорони природи». Він був розроблений «Громадою Рибалок України» та Київським еколого-культурним центром, його підтримали народні депутати України М. Томенко, Ю. Прокопчук, В. Мойсик. Активісти ГРУ і КЕКЦ звернулися до керівництва Верховної Ради України з проханням підтримати дану ініціативу і сприяти розвитку співпраці природоохоронних органів з активістами екологічних і рибальських громадських організацій, аргументуючи таку необхідність вкрай низькою ефективністю роботи державних інспекцій і бурхливим зростанням браконьєрства в Україні.

Про це Законопроекті також говорилося і на Виставці знарядь браконьєрства, організованою 3 лютого активістами ГРУ і КЕКЦ за підтримки віце-спікера парламенту М. Томенко та його помічників у приміщенні Верховної Ради (перед сесійним залом - для демонстрації браконьєрських знарядь варварського знищення природи народним депутатам і представникам ЗМІ). На ній були продемонстровані різноманітні браконьєрські знаряддя, вилучені у природоохоронних рейдах активістами-общественниками вищевказаних організацій, а також роздані буклети «Браконьєрський беззаконня в Україні», що знайомлять з жахливою статистикою порушень у природоохоронній сфері.

Метою Законопроекту № 7322 є удосконалення природоохоронних заходів та розширення повноважень природоохоронної громадськості, зокрема повернення громадським інспекторам права складати протоколи за окремими статтями у сфері охорони природи:

· Порушення і грубе порушення Правил рибальства (ч.3-5 ст. 85 КУпАП),
· Виготовлення та збут заборонених знарядь добування об'єктів тваринного або рослинного світу (ст. 85-1);
· Порушення порядку придбання чи збуту об'єктів тваринного або рослинного світу, правил утримання диких тварин у неволі або в напіввільних умовах (ст. 88-1);
· Жорстоке поводження з тваринами (ст. 89);
· Порушення вимог щодо охорони видів тварин і рослин, занесених до Червоної книги України (ст. 90);
· Порушення правил охорони і використання територій та об'єктів природно-заповідного фонду (ст. 91) та ін

Прийняття цього Закону сприятиме підвищенню законності в галузі охорони та раціонального використання природних багатств України, і, як наслідок - очевидного поліпшення екологічної ситуації в країні. «Здійснення громадського контролю та участь громадськості у формуванні та реалізації державної політики, особливо в сфері природоохорони - запорука успіху та ефективності роботи держструктур у боротьбі з браконьєрством, охорони і примноження природних багатств нашої Батьківщини» - зазначає Президент ГРУ Андрій Неліпа.

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2207

» 30.03.2011 08:58 pm

Доброго дня! Маю питанячко до інспекторів і відвідувачів форуму. Мене попросили дізнатись, та і самому цікаво як на вашу думку, чи правомірно поступили інспектори рибнадзору в даній ситуації? На одному із озер Львівської області, яке має орендаря на 50років особи ловили сіткою щук для зариблення свого озера. Із їх слів орендар був не проти їхньої ловлі, про це й сказав інспекторам по телефону, але рибнадзор, забрав сітку, лодку і виписав ім штраф. Цікаво хто тут правий?

jerkman

Повідомлення: 398

Поперед.Далі

Повернутись в Еконагляд, рибінспекція

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей