Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Питання до рибінспекції, дії інспекторів.

Все, що пов'язано з охороною навколишнього середовища, боротьбою з браконьєрством

Re: Питання до рибінспекції, дії інспекторів.

» 01.08.2010 12:19 pm

Як повідомляє Львівська обласна рада у липні 2010:
"Депутати виявили на Добротвірському водосховищі понад 2 км сіток
Численні скарги, які надходили на адресу обласної ради про незаконний вилов риби на Добротвірському водосховищі знайшли підтвердження.
На виконання рішення постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради голова комісії Михайло Коваль здійснив виїзд на водосховище Добротвірської ТЕС.
За інформацією Михайла Коваля, водосховище рясніло поплавками сіток. Депутат викликав на водосховище представників Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Львівській області, Державної екологічної інспекції у Львівській області та Головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Львівській області. Працівники управління охорони навколишнього природного середовища Богдан Чукор та екологічної інспекції Микола Барабаш відразу прибули на водосховище. Вони витягнули з води близько двох кілометрів сіток, які знаходилися в безпосередній близькості до дамби ТЕЦ (в 500-метровій охоронній зоні). Таким чином численні скарги, які надходили на адресу обласної ради про незаконний вилов риби на Добротвірському водосховищі знайшли підтвердження.
Натомість представник Держрибоохорони, який прибув лише через шість годин після повідомлення про виявлення сіток на водоймі, замість того, щоб подякувати присутнім за допомогу у припиненні протиправних дій, намагався з'ясувати, хто витягав сітки і хто на це дав дозвіл.
Як розповів Михайло Коваль, місцеві мешканці підтверджують повну бездіяльність Держрибоохорони на Добротвірському водосховищі та наявність корупційних схем."
От-така ситуація не тільки у Львівській області, а й по всій Україні. Це корито до якого хоче дорватись значна кількість людей, яка платить великі гроші за посади, які в подальшому потрібно відбивати з наваром. І що тепер, що і колись, нажаль вона залишаєть такоюж. Поки не буде покарань як у Китаї порядку не буде.

Юрій

Повідомлення: 7

» 18.08.2010 06:59 pm

Гамаліївка.

16.08.2010 в 5 утра был задержан при проверке сетей заступник начальника Львівської рибінспекції - Курбак Михаило с сыном.
Задержание проводил - заступник начальника природокористування (Львівська міська рада)- Козамир Михайло.

Вот такие печальные новости поступают - те кто должен бороться с браконьрами, попадаются сами. :?

Преса

Повідомлення: 772

» 19.08.2010 11:16 am

Мы публикуем все новости приходящие на нашу электронку от официальных и не официальных источников.
Страна должна знать своих героев!

Дело не было запущено в производство.

Преса

Повідомлення: 772

» 01.09.2010 12:33 pm

ело не было запущено в производство.

Хто б сумнівався.... дивно що така інфа взагалі з"явилась...

seyvalter

Повідомлення: 257

» 24.10.2010 05:33 pm

Дело не было запущено в производство.

Поділили рибу, поділили бабло, випили по сто... Можна про законодавчу базу і не говорити...
"злодеи злодействуют и злодействуют злодеи злодейски" Пророк Ісая.

ДИКОБРАЗ

Повідомлення: 117

» 28.10.2010 01:22 am

Очередные интересные новости.
Развёрнутая деятельность Ткачика Володи на Западном Буге против браконьеров и чинов рыбоинспекции, которые кроют всю эту мразь уничтожающую всё живое, ни к чему не приводит. Письма, обращения, заявления - все остаются без внимания и как обычно у нас в стране - органы отправляют письма-отписки. Все даже видеоматериалы рейдов - всё это монтаж и фотошоп. Но больше всего удивила какая-то - ВГО "Ассоциация рыбаков Украины" которая осудила на Форуме рыбаков Западной Украины действия Володи против браконьерства самостоятельно. Знаем мы эту совместную работу с органами, пока сам не уничтожишь сеть, то инспектора и не дождаться. Сам звонил не раз. Кто-то слышал про это ВГО и Форум рыбаков Западной Украины? Это очередная организация созданная для пиара и работы в нужный момент, на сколько я смотрю, в нете много заказных статей про них и ни каких действий в реале. Если я ошибаюсь, то поправьте, может и действительно слеп и глух.

1111.jpg
1112.jpg

Вова
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 3280

» 28.10.2010 10:20 am

Тут про АРУ, кому лінь шукати: http://avn.rybalka.com/blog/view/3401/. Схоже, пора все таки братися за вила(або щось посерйозніше :evil: ), бажання "поімєть" так просто не витрясеш, особливо в кого була хоч якась влада, а "обліко моралє" їх можна побачити в тій же гноївці, під вилами.
Востаннє редагувалось Bush в 28.10.2010 10:31 am, всього редагувалось 1 раз.

Bush

Повідомлення: 68

» 28.10.2010 10:21 am

[quote="Вова"] Кто-то слышал про это ВГО и Форум рыбаков Западной Украины? Это очередная организация созданная для пиара и работы в нужный момент, на сколько я смотрю, в нете много заказных статей про них и ни каких действий в реале. Если я ошибаюсь, то поправьте, может и действительно слеп и глух.

Ні Вова, ти не помиляєшся, ВГО і форум рибаків Зах. України це чергова затичка для того щоб прикрити ту клоаку з якої лиється і лиється

ДИКОБРАЗ

» 28.10.2010 10:45 am

2 Вова - схоже за останній час твій світогляд кардинально змінився :) , цікаво - що на нього так вплинуло?
а щодо ВГО "Ассоциация рыбаков Украины" - це скоріш за все карманна оганізація тієїж іспекції, створена спеціально щоб нівелювати Ваш вплив! не здивуюсь якщо в майбутньому у відповідь на ваші акції і пікетування вони стануть виставляти свої пікети в підтримку інспекторів!

seyvalter

» 28.10.2010 11:51 am

Вова - схоже за останній час твій світогляд кардинально змінився :) , цікаво - що на нього так вплинуло?

Нет, не изменился. Я всегда готов давать шанс и если будет о чём писать хорошем, то с удовольствием напишем. Нас всех характеризуют только поступки, а обещания только и сыпятся отовсюду.
Самое весёлое, что мы говорили - где, отсылали фото, настаивали на рейдах, а до сих пор сетки на Кракорвском продаются открыто. Зачем выезжать в районы, рыбоинспекция и не выезжая ничего не может.

Вова
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 3280

» 28.10.2010 12:19 pm

Інспектору Ляхову Б.І. я дуже хочу задати питання : коли господін Ляхов соізволять приїхати в закріплені за ним Самбірський та ін. райони. Може вилізете з-під Любіньського мосту і перестанете штрафувати пенсіонерів та інвалідів які нижче мосту не можуть іти - бо не можуть!
Я Борис Олексійович виконую по суті вашу роботу то за шо вам платять? Вас скоро не буде потрібно бо риби не буде!

ДИКОБРАЗ

» 28.10.2010 12:29 pm

нспектору Ляхову Б.І. я дуже хочу задати питання : коли господін Ляхов соізволять приїхати в закріплені за ним Самбірський та ін. райони. Може вилізете з-під Любіньського мосту і перестанете штрафувати пенсіонерів та інвалідів які нижче мосту не можуть іти - бо не можуть!
Я Борис Олексійович виконую по суті вашу роботу то за шо вам платять? Вас скоро не буде потрібно бо риби не буде!

Глас вопіющего в пустине.... Не пнись чоловіче, всі правоохоронні органи в цій державі давно стали всього навсього бізнеспроектами.... якщо беруть хабарі і крадуть ВСІ правоохоронці - чому таж іспекція має жити на одну зарплату?
Робиш їхню роботу? за яку вони гроші отримують? А риба кому треба? тобі чи їм? якщо тобі - то роби і не плакай :wink: ! на цьому фронті ми вже давно самі, схоже нікого крім рибалок не цікавить збереження рибних запасів..... і це вже не злісні випади з мого боку в сторону інспекторів і т.д. а проста констатація факту....

seyvalter

» 28.10.2010 12:45 pm

seyvalter та я з тобою згідний на 100%! Просто бувають такі ситуації що ентузіазму мало а потрібні ще й повноваження, особливо коли по Дністрі від Старого Самбора і аж до Самбора сплавляються "електрики" та ще й з мєнтовськими ксівами тільки що одягнені в цивільний одяг.

ДИКОБРАЗ

» 09.11.2010 07:30 pm

8.11.2010 року с.Подорожне Жидачівського району браки ставлять сітки (приблизно метрів 150-200) і діловито на очах у всіх рибалок цілий день їх перевіряють.Вражає їхня цілковита впевненість в своїй безкарності і злить особиста безсилість що до данної ситуації,адже цю картину я бачу кожного тижня коли приїзджаю туди на риболовлю.

vasylm

Повідомлення: 28

» 23.11.2010 05:53 pm

Ось такими 20-ти кубовими тягачами вивозять піщано-гравійну суміш (шутер) з Дністра. Видобуток проводять прямо на основному руслі.

Зображення

Зображення

І так з раннього ранку до пізньої ніченьки. Кажуть що кришують все це беззаноння чиновники силових структур. І ніхто їм нічого не зробить. Нажаль!
Самбірський район, с. Стрілковичі

ДИКОБРАЗ

Поперед.Далі

Повернутись в Еконагляд, рибінспекція

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей