Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Питання до рибінспекції, дії інспекторів.

Все, що пов'язано з охороною навколишнього середовища, боротьбою з браконьєрством

Re: Чому рибінспеція не реагує на виклики???

» 01.04.2010 12:02 am

І знову м.Яворів озеро "Генеральське" сьогодні вечіром браконьєри розставляли сітки. Як і минулого разу
зателефонував у міліцію.Чергова група приїхала вчасно, але браконьєри виявилися спритнішими, перестрибнувши
через бетонну огорожу (озеро межує з військовою частиною) втекли на територію частини , сітку біля 100м
працівники міліції витягнули з води та вилучили.
Я на 99% впевнений що сітки ставили військовослужбовці з частини, але як говорять наші східні сусіди
"Не пойман-не вор", але це справа часу ...
Як і в попередній раз міліція спрацювала оперативно.

IGOR--76

Повідомлення: 20

» 12.04.2010 09:51 am

Минулого тижня в Заріччі наші обласні інспектори під прикриттям Беркутівців тупо забрали у рибака фідерний прут, на який він рибалив (до речі одна єдина снасть) мотивуючи це відсутністтю членського квитка УТМР. Ще й вимагали щоб той підписав ЧИСТИЙ протокол.

Питання - з ким боремось і за що?

volvo-leon
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 744

» 12.04.2010 10:53 am

Може вийде повернути? хто там за них активно "мазу тягнув" і захищав їх "моральний облік"? хай піде і прояснить ситуацію, а заодно і колезі допоможе!

seyvalter

Повідомлення: 257

» 12.04.2010 01:27 pm

хто там за них активно "мазу тягнув" і захищав їх "моральний облік"? хай піде і прояснить ситуацію, а заодно і колезі допоможе!

А чего с таким намёком? Этот- хто там? - я.

Только, что позвонил в рыбоинспекцию и разговаривал с заместителем.
В этот четверг в 11:00 собирают всех инспекторов и попросили придти данного рыбака. Если у него забрали снасть без оснований и с нарушениями, то инспектор лично извиниться и вернёт снасть.

Телефон для связи с рыбоинспекцией 270-41-88

Вова
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 3280

» 12.04.2010 01:47 pm

2 Вова - не вказував конкретно на Тебе (якщо можна на ТИ?) тому що в темі були присутні і інші ідеалісти, які вірять що дана служба займається чимось ще крім кришування браків та очкозамилювання. приклад останнього - даний випадок! зловили чесного рибалку , очевидно - першого хто на очі втрапив щоб далеко не шукати, конфіскували снасть і зробили з людини бракон"єра.... Навіщо? відпоідь проста - СТАТИСТИКА... раз в рік вийшли на став - треба хоч когось зловити, а якщо порушень і немає то вони намалюють (інакше навіщо підпис на чистому бланку?). Єдине не пощастило - ми бучу підняли, а скільком ось так просто штраф вліпили ні за цапову душу?

А ти молоток! швидко відреагував! прохання, якщо Ти будеш присутній на даній зустрічі відпишеш потім чим закінчилось і ЯКІ ПРИЧИНИ КОНФІСКАЦІЇ ЗАКОННОЇ СНАТІ, і до чого там взагаліУТМР?

seyvalter

» 12.04.2010 02:07 pm

Та людина мені теж потім розкаже чим це закінчилось. Фідер недорогий, 300грн, недавно придбаний, все відбулось в пятницю як я зрозумів, була компанія молодих людей з Жидачева з тим самим одним прутом. Серед них як раз постраждалий, знайомий мого хорошого колєги. Особисто мені би було просто обідно.
Вова +5!!!

volvo-leon
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 744

» 12.04.2010 02:15 pm

Мы не можем выбрать другую рыбоинспекцию, поэтому я сторонник того, чтобы рыбаки и рыбоинспектора вместе боролись с браками и выявляли нарушителей среди своих рядов. Вы видите, как мы сами не дадим злоупотреблять ни инспекторам, ни самим рыбакам если будем вплотную общаться как единая организация. Это моё мнение, есть конечно люди которые полностью разочаровались в рыбоинспекции, так мы рыбоинспекцию и заставим работать совместно подключившись!

Вова
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 3280

» 12.04.2010 03:00 pm

Я був в суботу в Іванівцях . Оштрафували мене за ловлю на дві вудочки в нерестовий період. Каюсь , винен, навіть не спорив :) Тепер чекаю коли штраф прийде.
Рибінспекція працює.

fisher

Повідомлення: 326

» 12.04.2010 04:02 pm

А я лише за останні 3 тижні дзвонив 6 разів і повідомляв про сітки, НІ РАЗУ ніхто нічого не зробив! і минулого, і поза минулого року дзвонив з тим же результатом :? .... останній раз бачив інспекторів на льоду (в березні), ходили троє і штрафували в кого більше 5 жерлиць, а коли їм показували на відкриту воду де вже було добре видно сітки то тільки бубніли "розберемося... ви за собою слідкуйте...." і т.д., поїхали вони штрафанувши двох рибаків за жерлиці і НЕ ЗАЧЕПИВШИ ЖОДНОЇ СІТКИ.... Свідком цього я був особисто! так що мій скептицизм відносно цих панів глибокий і обгрунтований! хоча можливо багато залежить від позиції керівництва - десь нормальне начальство, а десь таке як у нас на Рівненщині....

seyvalter

» 15.04.2010 03:27 pm

Чем дальше в лес - тем толще партизаны.
Некоторые ответы на вопрос темы.

21.jpg
22.jpg
23.jpg

Преса

Повідомлення: 772

» 16.04.2010 10:59 am

Ну що панове, ще є питання "Чому рибінспеція не реагує на виклики???" ? думаю дані факти красномовно про все говорять....
Вова! дуже цікавить твій коментар даної ситуації.....

seyvalter

» 16.04.2010 03:56 pm

До речі, в четвер мала відбуватися розмова в рибохороні на рахунок рибака якого штрафанули х.з. за що і забрали фідер, є якісь відомості по цій справі? до чого там фігурував УТМР і чому так вийшло?

seyvalter

» 16.04.2010 06:05 pm

"Прям "Сіцилія" яка-то..." :D :( "Рука руку миє"- довго будемо топати до Європи. :roll: Без слів... :shock:

RAT

Повідомлення: 580

Re: Питання до рибінспекції, дії інспекторів.

» 16.05.2010 10:42 pm

Цікаво.Може це вже відпрацьовують гроші за посади? І ще одне: Оселя теж технічна водойма . може і туди приїдуть "шукачі браконьєрів" .,хоча сіткарів там вистачає., а гроші платять прості рибалки-любителі?

karperman

Повідомлення: 342

Re: Питання до рибінспекції, дії інспекторів.

» 14.06.2010 10:30 pm

Доброго дня! Є одне запитання "на якій основі можуть збирати гроші за риболовлю на бувших карєрах у Роздолі?" Навіть виписують квитанції по 10гр. (потім відсканую і додам), ходять троє , а паперів мають скільки, що лишній груз носять. Хто щось знає підскажіть!!!

Peligroso

Повідомлення: 7

Поперед.Далі

Повернутись в Еконагляд, рибінспекція

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей