Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Питання до рибінспекції, дії інспекторів.

Все, що пов'язано з охороною навколишнього середовища, боротьбою з браконьєрством

Re: Питання до рибінспекції, дії інспекторів.

» 01.04.2012 10:54 pm

На мою думку такі рейди просто показуха і для ЛКАВ і для рибаків. Ну невірю я в порядність рибінспекторів!!!.

YOrest

Повідомлення: 104

» 01.04.2012 10:57 pm

Мдя...Попав народ під "показовий рейд".Це щоб боялись.Шкода людей,але закон є закон.Могли б і лояльніше з рибаками.Все таки ще в нас силові органи караючі ,а не попереджуючі.Але факт порушення є і на нього вплинули.Це їхня робота.Головне щоб така завзятість діяла протягом всього нерестового періоду і на всіх річках області.
Сьогодні стався такий інцедент:в магазині СІЛЬПО,що на Сихові в продажі є річковий окунь.Весь з ікрою.Дякуючи людям " з життєвими позиціями" це не пройшло мимо і були попереджені органи ЕКОНАГЛЯДУ.Вони відразу (протягом 15 хв) вже були в даному магазині і поцікавились законністю продажу-всі документи будуть представлені завтра.Але більше всього турбує не законність продажу,а законніст вилову цієї риби.Все дізнаємось завтра після 15.00.Єдине що радує це 2 епізода-попередження про злочин(респект і уважуха) і миттєва реакція ЕКОНАГЛЯДУ.
Мені просто цікаво чи рибінспекція не хоче накласти штраф на підприємця котрий виловив цю рибу (вся з ікрою і один в один).Завтра ще перезвоню до них.
Востаннє редагувалось ryvak в 02.04.2012 03:38 pm, всього редагувалось 1 раз.

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2207

» 02.04.2012 08:35 am

З такіми тарифами скоро даішникі ломануться в рибінспекцію і на канал :P :D :P :D :D :D :D :D :D :D

jrko

Повідомлення: 3

» 02.04.2012 01:27 pm

тобто мотиля зараз для риболовлі вже не купити? Це ж тепер є незаконно добуті водні мешканці і всі хто намив мотиля і здав на продаж бракон"єри??? А коли нерестова заборона закінчиться то вже і мотиль закінчиться, вже аж до зими. Щось з мотилем перестарались напевне. І ще дивує ціна за одну риб"ячу особину за плотпу і за подуста. Та тої плотви як говорять в народі " як гівна", проте подуст здається занесено в червону книгу України. Та й зрівняння в цінності форелі і щуки дивна. Нам рибалкам-аматорам вся риба цінна але глянувши на цей цінник складається враження що найбільшу ціну встановили на рибу з якою реально можна зловити якогось рибака. І ще штраф за йоржа, ну просто офігенно рідкісна риба, майже з родини осетрових :P Ще на жабу треба ціну виставити, невідомо які гурмани можуть зустрітися.
Востаннє редагувалось Володимир Солтис в 02.04.2012 06:13 pm, всього редагувалось 2 разів.

Володимир Солтис

Повідомлення: 89

» 02.04.2012 04:18 pm

Значить, в країні гостра нехватка комарів! (Так як і здорового глузду в керівників галузі) :?

Bush

Повідомлення: 68

» 02.04.2012 04:37 pm

Розповім я вам одну історію з власного досвіду про доблесть рибінспекторів. Було це років 5 назад на Добротвірському каналі. Приїхали ми з батьком туди десь о 7 год. ,а зупинились на місці навроти брака з павуком який натягнув трос між деревами і через блок спускав сітку. Біля 9 год. До нас підїхав наряд рибінспекції,і почали злісно критикувати нечемного рибака який помаленьку зіврався, сів на велосипед і поїхав. А інспектори навіть не намагалися його зловити, хоча доїхати до нього можна було за 5 хв. І не попробували зняти трос. Після того як брак "утік" інспектори взялися за нас, хотіли щоб ми заплатили штраф. Закінчилось все це доброю перепалкою і зіпсутими нервами,правда штрафу не платили. Але діло було не в грошах а в принципі.

YOrest

Повідомлення: 104

» 04.04.2012 08:34 am

Назрел вот такой вопрос. Водоем Навария закреплен за УТМР, то есть на 1 крючок ловить можно. Но никаких специально отведенных мест для ловли там или спец. выделенных зон, насколько мне известно, там никогда не было. Вопрос - можно ли ловить по всему водоему?
PS Думаю этот вопрос интересует многих форумчан.

Vova_wu

Повідомлення: 40

» 04.04.2012 12:05 pm

Как я уже написал, по этому вопросу нужно обратиться к руководству организации за которой закреплено озеро и более детально узнать о согласованных местах лова. Или позвонить прямо в рыбоинспекцию.

В этот нерест рыбоинспекция хорошо взялась за свою работу, выделен бензин на рейды и проходит много показательных выездов. Штрафы раздают не шуточные доходящие до 3000 грн за какую-то верховодку. Лучше всё узнать и спокойно рыбачить без головной боли.

Вова
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 3280

» 04.04.2012 01:27 pm

Вопрос. Если я буду ловить на краю 500-метровой зоны на Днестре либо Стрыю, могут ли у меня быть проблемы? Просто есть пару насиженных мест, которые попадают в выделенные зоны, но впритык (по карте гугла 490-500м). Каким образом мне доказывать рыбинспектору что я ничего не нарушаю?
ЗЫ. И как самому убедиться что не нарушаю? :) Столбиков никто ж не ставит, а спутниковый снимок - тоже вещь относительная.

Pivot

Повідомлення: 219

» 04.04.2012 03:37 pm

В общем так, я только что звонил по поводу Наварии в рыбинспекцию по номеру указанному на форуме. Вот что мне ответили. Ловить в Наварии можно, но на специально отведенных участках. Сказали, что участки должны быть отмечены УТМР, чего я там никогда в глаза не видел. Попросил номер телефона по которому можно узнать конкретно какие участки, они что-то там искали искали и не нашли :) .
В общем, где разрешено ловить так и остается загадкой.
Может знает кто номер егеря или номер УТМР этого участка?

Vova_wu

» 04.04.2012 03:44 pm

Попробуй за оцим /topic-t1409.html#p18572

bodja1715

Повідомлення: 130

» 04.04.2012 03:56 pm

опробуй за оцим /topic-t1409.html#p18572

Спасибо.
Позвонил я по указанному номерку.
Сперва мне пытались пояснить где можно где нет, но я так ничего не понял. Потом свято заверили, что егерь поставил везде таблички где можна и нельзя, что все будет четко видно и ясно.
Такие вот дела. Поедем, посмотрим.

Vova_wu

» 04.04.2012 05:20 pm

Сьогодні стався такий інцедент:в магазині СІЛЬПО,що на Сихові в продажі є річковий окунь.Весь з ікрою.Дякуючи людям " з життєвими позиціями" це не пройшло мимо і були попереджені органи ЕКОНАГЛЯДУ.Вони відразу (протягом 15 хв) вже були в даному магазині і поцікавились законністю продажу-всі документи будуть представлені завтра.Але більше всього турбує не законність продажу,а законніст вилову цієї риби.Все дізнаємось завтра після 15.00.Єдине що радує це 2 епізода-попередження про злочин(респект і уважуха) і миттєва реакція ЕКОНАГЛЯДУ.
Мені просто цікаво чи рибінспекція не хоче накласти штраф на підприємця котрий виловив цю рибу (вся з ікрою і один в один).Завтра ще перезвоню до них.

Окунь і дальше плаває в акваріумі :(

Назар Непийпиво

Повідомлення: 126

» 04.04.2012 05:38 pm

Может мне еще кто-то ткнет носом в гугл мепс или внятно на словах пояснит где в Наварии домик егеря? Хотелось бы подъехать и поинтересоваться местами отведенными для лова. А то, что-то мне подсказывает, что никаких, как мне сказали, новеньких свежерозставленных табличек я там не найду
А после обязуюсь отписаться со всеми подробностями :)

Vova_wu

» 07.04.2012 11:33 am

азрел вот такой вопрос. Водоем Навария закреплен за УТМР, то есть на 1 крючок ловить можно. Но никаких специально отведенных мест для ловли там или спец. выделенных зон, насколько мне известно, там никогда не было. Вопрос - можно ли ловить по всему водоему?
PS Думаю этот вопрос интересует многих форумчан.

На водоемах закрепленных за УТМР вылов рыбы вообще запрещен .
Закон України "Про рибне господарство , промислове рибальство та охорону водних біоресурсів."

любительське рибальство - безоплатне добування (вилов) водних
біоресурсів у порядку загального використання, у дозволених
обсягах, для особистих потреб (без права реалізації) знаряддями
вилову, встановленими для цього правилами рибальства. В інших
випадках любительське рибальство здійснюється на праві
спеціального використання;

УТМР не має дозволу на спеціальне використання . Значить неможе отримувати кошти за виловлену рибу підчас нересту . Та надавати дозвіл на ловлю риби.

Максим22

Повідомлення: 1

Поперед.Далі

Повернутись в Еконагляд, рибінспекція

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей