Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Човен своїми руками

Про надувний човен, електродвигун, двигун внутрішнього згорання, GPS навігаію, карти, ехолот

Re: Човен своїми руками

» 21.08.2011 04:58 pm

YOrest написав
Обґрунтуйте будьласка свою думку!

Це який човен буде? ...надутi камери i зверху доски?, чи зроблений каркас i в подальшому обтягнутий резиною з камер? :D Сам маю китайський продукт...але з ПВХ i три камери якi незалежно надуваються, iще й трьохмiсний, а сiдаю завжди один i то переживаю...бо не надiйно на мою думку..., а тут резина!? Це навiть не Титанiк, вiн хоч трохи плавав...

barmaley

Повідомлення: 136

» 21.08.2011 05:55 pm

Це будуть дві камери скріплені дошками зверху. На рахунок надійності камер в мене сумнівів нема(товщина гуми приблизно 3 мм.) колись на озері дітьми каталися на таких,що ця камера тільки нд терпіла, а розривів небуло. Мене цікавить стійкість до перевертання, бо на одній камері було досить незручно плавати зверху сидячи,а тут дві!?

YOrest

Повідомлення: 105

» 21.08.2011 07:10 pm

одній камері було досить незручно плавати зверху сидячи,а тут дві!?

Ты на ней кататься собираешься или рыбачить? Если рыбачить, выбрось пожалуйста эту идею из головы... Какая устойчивость? Лодка "прилипает" к воде...Про волны забыл? При волнах на этом "човнi" можно только как баба в раскоряку сидеть, и то двумя руками держаться... Ставь уже четыре камеры - получится плот, а еще лучше продай камеры и немножко доложи денег и купи нормальную лодку...ИМХО

barmaley

» 21.08.2011 08:12 pm

Будь яка надувна лодка плоскодонна і теж прилипає, але з неї чомусь ловлять,причому,площа контакту з водою менша в камери ніж в лодки!? ,а ширина одномісноі лодки і камери майже однакові.

YOrest

» 21.08.2011 08:21 pm

і теж прилипає, але з неї чомусь ловлять,причому,площа контакту з водою менша в камери ніж в лодки

То что прилипает это плюс, а не минус... Если уж сильно загорелся, вот нашел: http://www.huntsfish.narod.ru/lodka1.htm, ну и здесь, дном вниз, а не как у тебя доски сверху...извини ну фигня получается...

barmaley

» 11.09.2011 02:12 pm

Ось! До вашої уваги мій човен з камазовских камер. Попри усі відмовляння я зробив по своєму і не прогадав. Уже встиг і випробувати,і повірте це зовсім не титанік.
Приєднані файли
11027_новый размер.jpg
11026_новый размер.jpg

YOrest

» 11.09.2011 02:30 pm

Уже встиг і випробувати,і повірте це зовсім не титанік.

Огромная просьба! Во второй раз будешь спускать "это" на воду возьми друга с камерой, уж очень интересно посмотреть...

barmaley

» 11.09.2011 02:56 pm

YOrest, плохо одно - дно протикает. В идеале можно сделать как настояшую лодку, даже с вёслами. Тяп-ляп не нужно делать, это же для себя любимого :)

Вова
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 3635

» 11.09.2011 10:45 pm

Вова я з вами цілком згоден що"тяп-ляп не нужно делать"!Це лише попередній варіант на якому я перевіряв стійкісто на воді,а вдосконалювати можна скільки завгодно головне мати бажання і можливості.Ідеї вже є, бажання теж.
Шановний barmaley не треба насміхатися не у всіх є можливість купити човен навіть китайський, а фотки на воді зроблю пр першій же можливості.

YOrest

» 11.09.2011 10:56 pm

Эта мысль далеко не ноу-хау, она часто используется браконьерами, но мне лично нравиться, когда людям что-то интересно сделать для себя и колличество денег тут не причём.

Вова
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 3635

» 12.09.2011 08:50 am

На оригінальність ідеї не притендую(ідея інтернету),але я не думаю Вова що хтось би витрачали час і гроші на такий човен ще й з сумнівними на перший погляд якостями коли у нього у гаражі лежить якісний човен з ПВХ.

YOrest

» 12.09.2011 11:32 am

Идея не новая, но в свое время такие плавсредства были очень популярными. Для них, как правило шился чехол из брезента - получалась лодка. На днищевой части пришивались продольные, во всю длину карманы, в которые вкладывались рейки - днищевые стрингера. Рекомендую заменить шнурок широкими ремнями, меньше перетирает резину и повышает надежность.
Молодец!
Ждем продолжения! :)

Мік

Повідомлення: 68

» 12.09.2011 09:07 pm

Шановний barmaley не треба насміхатися

А я и не думал... Написал - "это", потому что ни лодкой ни плотом назвать не могу, как и мне, думаю и многим будет действительно интересно посмотреть видео (не фотки) как себя поведет данное плавсредство на воде...
П.с. И пожалуйста ни нужно делать из кого-то :twisted: , только потому что нету денег даже на китайскую лодку, кажись я единственный кто дал ссылку как лучше сделать...и вроди бы спасибо не услышал! :? И что-бы кто не говорил, плавать на этом можно, рыбачить - нет! ИМХО. И во избежание дальнейшего словоблудия прошу не отвечай на это сообщение...

barmaley

» 13.09.2011 10:20 pm

Я вже роздумував на рахунок брезенту, але в мене є сумніви на рахунок його водонепроникності особливо по швах з низу. Бо якщо він протікатиме то нема змісту з ним морочитися. Можливо хтось знає де у Львові можна купити матеріал ПВХ,і яка ціна?Я вже роздумував на рахунок брезенту, але в мене є сумніви на рахунок його водонепроникності особливо по швах з низу. Бо якщо він протікатиме то нема змісту з ним морочитися. Можливо хтось знає де у Львові можна купити матеріал ПВХ,і яка ціна?

YOrest

» 14.09.2011 09:46 am

Есть два варианта. 1-й - под брезент укладывать полотно полиэтиленовай пленки. 2-й - взять брезент, накрыть сверху полиэтиленом, сверху слой тонкой ткани (можно тонкий брезент) и все это очень хорошо прогладить утюгом. Получается водонепроницаемый холст. :)

Мік

Повідомлення: 68

Поперед.Далі

Повернутись в Човни, мотори, ехолоти, GPS, навігація, карти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей