Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Идеи и предложения

Про клуб: як вступити, реєстрація, атрибутика

Идеи и предложения

» 16.01.2010 12:20 am

Сегодня разговаривали с Саней (SAS) и промелькнула такая мысль.
Монтировать ежегодные клипы (ролики) о деятельности Клуба из лучших фотографий и роликов.
Получится отличная ежегодняя визитная карточка Клуба для презентации на день рождения Клуба и просто для приятных воспоминаний. А так же идеальная презенташка для спонсоров.
Вопрос: кто умеет монтировать хорошие ролики? :)

Вова
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 3635

Re: Идеи и предложения

» 29.01.2010 02:48 pm

в мене брат весілля знімає і монтує відео просто потрібно в принципі показати якийсь зразок, а так можна його припрягти правда він не рибак і не мисливець.

Роман Григорович

Повідомлення: 227

» 29.01.2010 03:22 pm

С этого года начали собирать материалы, а то как-то не серьёзно к этому относились - после выкладывании на сайте всё удалялось. Так что предоставим всё в полном объёме :)

Вова

» 01.03.2010 10:22 pm

volvo написав:Напрямки діяльності клубу - рибальство, мисливство, дайвінг, більярд.
На мою думку туризму тут ой як бракує...

:roll:

Я рад, что всегда вовремя начинаем работу, значит развитие идёт своим правильным ходом.
Скоро в эфире появиться Актив-Тур, который удовлетворит все пожелания Клубников. :)

Вова

» 01.03.2010 10:44 pm

Можно, но нужно доработать! Это большой участок работы по разработке наших туров, поэтому - Всему своё время!

Вова

» 02.08.2010 01:40 pm

Було б добре коли б "клубні" часом задумувались не тільки про свої права але й про обов"язки.Кумедна ситуація-9 днів пишу про те що треба судей і з "клубнів" ніхто не реагує.Було 2 поползновєнія,але дали задню..

ryvak
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2464

» 03.08.2010 06:28 pm

ryvak написав:Було б добре коли б "клубні" часом задумувались не тільки про свої права але й про обов"язки.Кумедна ситуація-9 днів пишу про те що треба судей і з "клубнів" ніхто не реагує.Було 2 поползновєнія,але дали задню..

Якщо це камінь в мій город, то я хочу трошка відмазатись.
За приблизно пів року, що я прийнятий в клуб, відсудив:
26.jpg
Ясниська...це я, за Костею
12.jpg
Майдан... Майстер-клас від Дениса
73.jpg
Гамаліївка

... і в Жуків я б поїхав суддею, як-би знаменита Жуківська краснопера мене з толку не збила :) Ну дюже захотілось її половити :f1:
п.с.Ще раз повторюсь. В Х.Р. є у продажі горн газовий. На змагання саме воно (що-б не кричати "старт,фініш").
Ціна: горн-75грн.; балон-57грн.
Хто має виходи на ФРСЛО, або хай виділять на змагання, або скидуємось...

Plitkar
Львівська поплавочна ліга

Повідомлення: 409

» 03.08.2010 10:41 pm

:scare:
Востаннє редагувалось nazaruch в 06.08.2010 12:21 am, всього редагувалось 1 раз.

nazaruch

Повідомлення: 260

» 03.08.2010 11:51 pm

та я не камні розкидую а описую ситуацію.З самого початку все йшло через ж...Я 1000 раз переконуюсь що моя інтуіція працює.І погода,і трава,і зони,і хозяйка -ну все йшло проти.І суддів не назбирав,хоча в башці після тренування була мисля що треба 2 в зону,але й зони мусив змістити.Якби не зміщення то все було б гуд.Короче я не готовий проводити змагання всередині літа.Це був 1 і останній раз.По поплавку можна,по фідеру-ні зон,ні переходів,ні постійного зважування-все ок.Це просто ті спінінгуї мене заклювали і в самого руки чесались,там вже базар почався за наступні :evil:
А сама головна моя помилка заключається в тому що я в основному думаю за спортсменів,а треба за організаторів!!!!! Ще 1-2 таких акцій і сам буду судити,важити і т.д.Наступні змагання все буде трошки по іншому-перше це список судей,2 це гроші на організацію,3 нормальна оплата судей,4 -заробіток для сайту (не путати з клубом),5-все що залишилось в призовий.
Треба :зв"язок (хоч сімкарти купити щоб базарили безкоштовно),або рації,треба флажки ще б 40,сигнали-ракети або гудки..На федерацію немає чого надіятись-ми самі с усамі.

ryvak
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2464

» 04.08.2010 08:20 am

Олег, на рахунок переговорних пристроїв (3-4 нормальних радіостанції) думаю що можу допомогти, правда тільки в оренду (безкоштовну- але лише на вихідні).

кочевник

Повідомлення: 453

» 04.08.2010 10:38 am

кочевник написав:Олег, на рахунок переговорних пристроїв (3-4 нормальних радіостанції) думаю що можу допомогти, правда тільки в оренду (безкоштовну- але лише на вихідні).

4 штуки мінімум, по одній в секторі і одну на базу.

Ще підкину декілька "крамольних" думок.
Змагання це добре для кожного учасника, але треба не забувати про те, що залишаючись постійно на тому самому рівні організації змагань, Львів перестане бути цікавим для інших областей і з часом ці змагання перестануть бути цікавим для більшості учасників. Так само я переконаний в тому що не всі учасники мріють про великий грошовий приз, на мою думку головне в змаганнях, самі змагання, здобуття додаткового досвіду, дружня атмосфера, адреналін від бажання випередити суперників. І тому пропоную, значну кількість зібраних коштів, залишати для розвитку матеріальної бази проведення змагань. Зі свого боку, готовий відмовитись від оплати судівства у наступних змаганнях, з тим, щоб була можливість в подальшому не турбуватись про відсутність зв'язку, і т.д.
Соромно було перед командами з інших міст.
Для прикладу 4 радіостанції будуть коштувати 2400грн, Plitkar писав, що газовий горн з балончиком 150, казанок на уху вже є.

Альбертович

Повідомлення: 259

Повернутись в Про Львівський клуб активного відпочинку

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей