Анонс

Facebook: Рибальський базар
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Який мальок краще використовувати на жерлиці

Все про зимову рибалку: зимові вудки, ящики, шнури, мормишки, балансіри, бури, пешні, жерлиці

Який мальок краще використовувати на жерлиці

» 08.01.2010 05:51 pm

Народ розкажіть якого малька краще використовувати на жерлиці:
1. плотва
2. карась
3. окунь

Тарас

Повідомлення: 37

Re: Який мальок краще використовувати на жерлиці

» 08.01.2010 06:35 pm

Балачки про живчика були в темі /topic-t1072.html
А стосовно питання - кращим можна вважати окунця, йоршика і ротана, зловлених безпосередньо на цій же водоймі. Карасик живчик універсальний для будь якої водойми. Якщо він в хорошій кондиції, то його щучці зауважити легше. Бо коли "брикається" - відблискує. Але бувають моменти, коли щучка на окунця бере краще. Плотвичка, зловлена в тій же водоймі у мене якось не дуже результативна.

Pavel K
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 2654

» 01.12.2010 11:03 am

а як на рахунок ротана?

MadMed

Повідомлення: 4

» 01.12.2010 11:25 am

Живчиком беру карасиків плотвичку або окуньків ротани шось себе не проявляли ніяк минулого року ще ловив на верховодку мало живе але якщо вона в хорошому стані то не залишеться без уваги хижака.

yrik_lvov

Повідомлення: 162

» 01.12.2010 12:27 pm

Питання досить неоднозначне! Був в мене просто хрестоматійний випадок (а по сумісництву - мій перший раз на жерлиці і взагалі на льоду).... Пішли з другом на кар"єри - він мав мене вчити поводитись з мормишкою, зловили з десяток окуньців і кльов заглох - вирішили виставити жерлиці, перейшли на "щучий" кар"єр - а там на льду як маком всіяно :o флажок на флажку - і всі на карася (виставили їх кілька знайомих мужиків, такщо інфа достовірна) - і всі стяоть глухо! Ну, робити нічого - примостились і ми собі з краєчку (мали 10 жерлиць), ЦЕ БУЛО ЩОСЬ!!! доки ми цей десяток виставили ми три щукі впіймали і ще мали 3-4 сходи :o , уявіть - ставимо жерлицю на лід - відходимо крутити лунку для наступної - а щойно поставлена стрілє і починає крутити.... Бігали ми по льоду як дурні, і це все під недобрим оком мужиків що маючи штук 50-60 жерлиць пів дня протояли покльовкі не бачивши.... Такий жор продовжувався десь протягом 1-1,5 години - зловили ми за цей час 8 щук і мали просто море сходів (повторююсь - обоє на жерлиці ловили вперше в житті, а я взагалі був вперше на льоду), всі інші жерлиці мовчали.... Коли почало сутеніти урвався кльов і нам - грішили що живець вже видохся - зняв я трьох окунців і пішов до поплавочника мінятись - виміняв 2 плоточкі і 1окунця. Ставлю свіжого окунця - ноль! ставлю плотку - і жерлиця вистрілює в мене в рукак і починає мотати! :shock: на другу плотку покльовка теж була практино одразу.... результат - з 14,00 до сутінок - 10 щук, В мужиків на карася - одна!
Наступної неділі повні ентузіазма повертаємось на кар"єр - погода сонячна, маємо 20 жерлиць і відро плотви! І хоч би удар на неї!!! :evil: ловимо на мормишку пару окунців і беремо на них дві щучкі....

Моя думка по темі:
1.Карась - живець міцний, живучий, універсальний але не найкращий! як правило в мене стоїть на жерлицях з ранку - доки я ловлю щось інше. Головний недолік - якщо він може дотягнутись до трави то він буде в ній ! Задля справедливості маю зазначити що бувають поодинокі випадкі коли саме карась "вистрілює" і робить результат...
2.Окунь - відмінний живець ДЛЯ СОНЯЧНОЇ ПОГОДИ, недолік - іноді щука бере його обережніше ніж інших рибок, а часом і повністю ігнорує...
3.Плотва - ідеальний живець для пасмурної погоди і сутінків - неодноразово переконувався - якщо на жерлиці плотка - покльовка на неї буде 100%. Головні недоліки - швидко гине, дуже любить підніматись і плавати під самою лункою, тому потребує важчого грузила, а також - як ніхто заплутає поводок :D

seyvalter

Повідомлення: 257

» 01.12.2010 10:10 pm

Як на мене, найкращий живець на жерлиці, це маленька рибка - столітка, її щука дуже любить і вона надзвичайно живуча. А загалом вибір живця залежить від місця розташування жерлиці, водойми... Звичайно що карасик найпопулярніший, його найлегше наловити на живця або просто купити і запастися на всю зиму. Недавно знайомий купляв, на 20грн., получилось 190 мальків карася, думаю супер.

jerkman

Повідомлення: 398

» 01.12.2010 10:26 pm

Мені здаэться самий ліпший живець зловлений на даній водоймі на якій ви ловити :f1:

koman

Повідомлення: 61

» 01.12.2010 10:32 pm

по моїм спостереженням універсальна наживка - карась, на окуня бере слабше

Юра

Повідомлення: 311

» 02.12.2010 11:59 am

Живець з карася не поганий - але окунь на відміну від карася в траву так не лізе і гуляє інтенсивніше! Постав карася поряд з якоюсь корягою (а такі місця для щукі примітні) - і побачиш де він буде! :wink:

seyvalter

Повідомлення: 257

» 02.12.2010 12:53 pm

Був свідком, коли найкраще клювало на дрібного йоржика, причому чим менший тим більша щука :D

Назар Непийпиво

Повідомлення: 126

» 05.12.2010 12:34 am

Если есть выбор меж плотвой и окунем, то всегда ставлю плотву. На окуня еще не разу ничего не поймал. Хотя я по жерлицам не спец.

Pivot

Повідомлення: 215

» 05.12.2010 01:52 am

Мені здаэться самий ліпший живець зловлений на даній водоймі на якій ви ловити

Частково згодний - знаю водойму де на привозного карася не клює абсолютно, приходиться ловити місцевих окунців (окунець поза конкуренцією) чи плотву. На іншій найкраще ловиться на коблика (піскаря) (якого в цій водоймі взагалі немає), в найближчій Гамаліївці щука надає перевагу плотві (краще всього місцевій).Так що кожну водойму і хижака в ній треба вивчати - абсолютної універсальності живця не існує. Хоча карася можна вважати найбільш невибагливим і живучим живцем, і на основній масі водойм щука його полюбляє.

Володимир Левінський

Повідомлення: 112

» 31.01.2011 01:11 pm

Був на річці і зловив 5 невеличких ковблів, привіз додому живими, пустив у посудину з водою і вони собі плавають. Тому питання, який з ковбля живець для жерлиць? Буде його щука їсти?

Назар Непийпиво

» 31.01.2011 01:23 pm

Назар Непийпиво написав:Був на річці і зловив 5 невеличких ковблів, привіз додому живими, пустив у посудину з водою і вони собі плавають. Тому питання, який з ковбля живець для жерлиць? Буде його щука їсти?

буде і то досить добре щука його бере тому став і не думай

yrik_lvov

Повідомлення: 162

» 31.01.2011 01:36 pm

Зрозуміло. Я бачив одне відео(з Росії), то там казали шо живець з ковбля хороший, оскільки дуже рухливий, бо весь час хоче втікнути на дно.От він щуці й подобається. Тому перепитав як він у нас буде працювати.

Назар Непийпиво

Далі

Повернутись в Пінгвін

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей