Анонс

Facebook: Рибальський базар
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Поради пінгвінам-початківцям

Все про зимову рибалку: зимові вудки, ящики, шнури, мормишки, балансіри, бури, пешні, жерлиці

Поради пінгвінам-початківцям

» 19.12.2009 03:50 pm

Вирішив створити цю тему,тому-що сам таким є :oops:
Для початкку задам пару питань:
-яким вузлом в"яжуть мормишку до лєски?
-де у Львові можна придбати зимові вудочки Салмо?
-на зимовий поплавок Хтось ловить?
І ще.Друзі,виложіть будь-ласка фото робочих мормишок(кому не шкода).Не хочеться понакуповувати всякого "Г"...
Буду вельми вдячний :booze:

Plitkar
Львівська поплавочна ліга
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 348

Re: Поради пінгвінам-початківцям

» 20.12.2009 01:33 am

1.Я в"яжу таким самим як і звичайні гачки.На морозі в"яжу 8.
2.Балалайки Салмо в Золотому Карасі,Хаті Рибака,Привокзальна.Але зверни увагу на балалайки з катушкою типу телефон-вони трошки кращі.Впринципі є балалайки з пінопласту,дешеві як борщ.Єдина проблема -це треба підігнати катушку щоб був вільний хід.Береш наждачок і катушку трошки обробляєш.Потім ще шайбочку бажано вирізати з баклашки-тоді просто супер.Салмовська балаайка з фрікционом-ге...ламається той фрікцион,та кнопочка іноді заїдає,а іноді ти сам її тупо нажимаєш при покльовці.Всі 3 балалайки на фото (салмо,телефон і пінопласт)
3.Робоча -це дробинка під золото аба срібло(2-3 мм діаметр)фольфрам.Золота в мене на 1 місці.Також треба мати в запасі муравей (бажано чорний з жовтими очками) і каплю (вона тяжча і іноді вистрілює краще).Також бажано мати колір мідь (дробинка) і на стоячу класно працює звичайний свинець (дроб або капля).
На поплавок ловлять плотву,або на стоячу мормишку.На поплавок прикольно при + температурі.
Головна проблема це ліска і сторожок.По цих питаннях не поможу бо не пам"ятаю назв.Сторожки від салмо пластикові.Минулого року по 10 грн в усіх точках були-працюють класно.Є 3 види -всі під різну вагу.(вони також на фото на балалайках)
DSC00058.jpg
DSC00055.jpg

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2209

» 20.12.2009 04:18 pm

Олег,великий :huge респект Тобі.
По мормишках:
наберу різних дробинок і буду вчився :f1: :)
(зрозумів що мормишки-дробинки рулять)
По вузлу:
ryvak написав:1.Я в"яжу таким самим як і звичайні гачки.

Тут я щось туплю...
В"яжу звичайні гачки овнеровським вузлом.Як ним мормишки в"язати :?: :?

Plitkar

» 20.12.2009 10:52 pm

Мормишку вяжу так як токазано на ссилці
http://www.fishinginfo.ru/index.php?CLID=1608&THID=1334&lim&tt=main
....спосіб з вузлом....

Кивки тепер в районі 15 грн .....
Жилку використовую діаметром до 0.1...

Перепробував багато зимових вудок, але до душі припала ICE 10 фірми Line Winder....
Там між катушкою і зажимом стоїть шайба яка не дає самовільно зажиматись (або розжиматись) гайці зажиму...
Дуже хороший хлистик...
Отвiр в корпусi з кембриком...

RIS

Повідомлення: 127

» 21.12.2009 10:44 am

Plitkar написав:Тут я щось туплю...
В"яжу звичайні гачки овнеровським вузлом.Як ним мормишки в"язати :?: :?

Для прив'язування мормишки підходить любий вузол, який затягується навколо ців'я гачка, а не вушка. Тобто всі, яким прив'язується гачок з лопаткою.Фактично отвір через тіло мормишки потрібний тільки для її центрування, правильного положення.
Багато років користуюсь не вузлом, а звичайним накидуванням петель на гачок. Кожна петля перекручена на 90 так, щоб хвостик виходив з середини петлі. І так 4-6 раз і затягнути. Ніразу не підвів, на морозі виконується швидко і легко.

Pavel K

Повідомлення: 2654

» 22.12.2009 08:41 pm

Завдяки Вам,зрозумів як в"язати мормишки різними вузлами :super1
Перший:як на ссилці RISа.
Другий:тут Pavel K допоміг,в"яжу овнером.
Третій:певне не робочий,бо сам до нього дійшов(не нагуглив).Так,як в теплу погоду також ловлю поплавчанкою з використовуванням мормишок,роблю звичайну медецинску петлю...просуваю в отвір мормишки і закидую петлю на цевйо гачка.Літом ніби працювало.
Схиляюсь до другого.Овнеровський вузол відпрацьований в мене до автоматизму :)
Виникли в мене тут нові питання.
Взяв на пробу балалайку,типу телефон(6грн.) і три кивка(по 15грн.) різного строю.
По балалайці:
куди і в яку сторону намотувати волосінь я розібрався,а куди її дальше :?:
Отворів немає :!: хлистик з обох сторін суцільний :!:
По кивках:
не один не налазить на хлист(тре або хлист пиляти,або кивок сверлити :? )
З трьох кивків на мормишку(хоч і не мєлку) відреагував один,самий УЛ.
Вибачте за дитячі питання.Приходьте пліз на зустрічі рибаків,і приносіть на показ робочі снасті.Краще раз побачити...
П.С.2Смуток Олег.Поділись,чим Ви тут рибалили :?:
2RIS.Де купити вудку Line Winder :?:
.jpg
телефон і кивки
.jpg
робочий кивок(як на мене)

Plitkar

» 22.12.2009 08:58 pm

чесно кажучи я майже " нулячий" в плані зимової рибалки, маю два десятки якихось старих мормишок, а сьогодні прикупив ще декілька Салмовських вольфрамових, може хто підкаже як їх раціональніше використовувати......(фото не дуже, фотографував телефоном)
ще питаннячко на рахунок мормишок зі стразами ( я бачив червоні кристалики, а продавець казав що то стрази :-)))) ціна 24 грн шо то за річ і чи варта уваги ?
Приєднані файли
.jpg
вольфрам Салмо

PIKE KILLER

Повідомлення: 142

» 22.12.2009 11:42 pm

Нашо тобі ті стрази!!! Маєш дуже файні, робочі мормихи. Пробуй, лови експериментуй. Відпрацьовуй проводку. Головне не накупувати мільйон мормишок, а потім користуєшся десятком уловистих і улюблених. А на решту рук не вистарчає їх випробувати.
Успіхів!

Romko

Повідомлення: 252

» 23.12.2009 12:27 pm

в кого не виходить з мормишкою - ловіть на поплавочну! улови теж гарні! або на зимову блешню! (сам зимою ловлю вже років 5 і скажу чесно - мормишка то не моє! хоча і ловив непогано, просто терпіння нема)

seyvalter

Повідомлення: 257

» 24.12.2009 12:16 am

В балалайці типу "телефон" ліска випускається через отвір в який вставляється ніжки-через праву дирку.Там може бути запаяно (брак) або невидно дірки.Тому зправої дирки потикайте голкою і знайдете отвір.
Відносно мормишок на фото-всі робочі.Чорна почне працювати по останньому льоді.Золота тяжка.Працювати можна на глибинах більше 2 м.Такими мормишками ловлять на Заріччі на боковий кивок окуня.Мідна-працювала в мене тільки на річках.малих річках (Верещиця,Щирка) але та що на фото трошки хренова-завеликий отвір і кембрик кінський дасть збій в грі.Мормишки з стразами,кембриками-це все безмотилки.Іноді вони вистрілюють краще ніж мотиль.Наступає період коли окунь не харчується але проявляє бійцівські риси-тобто мотиля не жре а всякі казявки прибиває.Тому часто на такі мормихи витягуєш окуня засіченого а не в рот.

ryvak
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2209

» 24.12.2009 06:06 pm

Ось мої робочі мормишки (Salmo), самі дрібні класно працюють по плотві і пасивному окуню. Не знаю, як в кого, але в мене самі робочі це - чорні і мідні кольори. Мормишки з гранями час від часу вистрілюють по крупному окуню.
Що до безмотильних мормишок - цією снастю ловлю близько 10 років, з власного досвіду можу порекомендувати використовувати темні кольори, з різними цятками, підсадками типу бісера, ізоляції - світлих кольорів. На фоні темної мормишки світла цятка, чи підсадка виглядає дуже контрастно і риба атакує переважно в неї. Не так гра самої безмотильної мормишки, як високочастотні коливання підсадки (бісеру, ізоляції...) можуть змінити докорінно вашу рибалку, і в декілька разів збільшити ваш улов. Дійсно бувають ситуації коли риба майже зовсім ігнорує мотиля і навіть його шугається, як це було в Наварії 23.12.2009 (див. звіт К-2) в таких випадках безмотилка може виручити. Ця снасть працює в озерах з більш менш чистою водою. Так не в всіх озерах вона працює, але в більшості випадках навіть дуже приємно дивує.
Вудочки я використовую тупу балалайки, зроблені з пінопласту.
Ківки - лавсанові, вони досить чутливі, не ламаються, не бояться морозу, але мають один недолік бояться вітру.
Фото безмотильних мормишок виставлю пізніше.
Untitled-1.jpg
DSC02581.jpg
DSC02582.jpg

Вдалої рибалки !!! :f1:

Rubachok

Повідомлення: 122

» 25.12.2009 03:15 am

Rubachok написав:Ось мої робочі мормишки (Salmo), самі дрібні класно працюють по плотві і пасивному окуню. Не знаю, як в кого, але в мене самі робочі це - чорні і мідні кольори.
:f1:

Ще хочу додати, що мормишки у верхньому ряді взагалі можна рахувати універсальними. Весь минулий сезон ловив тільки на них, а саме на чорну, причому спочатку використовував виключно як безмотильну з білим бісером. Гарно відзивалась плотвичка від мізинця до ста грам і окунець не лишав без уваги.

К-2

Повідомлення: 133

» 20.01.2010 11:24 am

Не зовсім наша полоса і наш метод зимового рибальства, але відеороліки поможуть зазирнути під лід і трішки прояснити для початківців, що ж воно там робиться :)
Зимняя рыбалка. Вид из подо льда.
Зимняя рыбалка - взгляд из подо льда Часть 1
Зимняя рыбалка - взгляд из подо льда Часть 2
Зимняя рыбалка - взгляд из подо льда Часть 3

Pavel K

Повідомлення: 2654

» 11.12.2013 11:27 am

Дам один только совет новичкам. Если вы увидели что у соседа рядом ловится, а у вас ноль. Не сверлите лунки у него в под ящиком - может трагично закончится весь отдых )))

ДмитрийАлекс-ч

Повідомлення: 27

Повернутись в Пінгвін

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей