Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Кімната слави форуму

Обговорюємо цей сайт, як його покращити, як працювати з форумом, як розмістити свої матеріали та фото

Кімната слави форуму

» 13.12.2009 12:38 am

Навіяла атмосфера форуму

Всім привіт !

Почав я останнім часом помічати що на фоні суперечок почали тускніти гарні справи, які відвідувачі цього форуму роблять щодня. Тому вирішив створити тему в якій кожен зможе висловити свою подяку за гарні справи які робляться навколо нас.

Не шукайте прихованого підтексту в моїх повідомленнях – відразу скажу, що розмір моєї подяки є абсолютно однаковий для всіх, і порядок людей в переліку якій наведений нижче абсолютно нічого не означає (просто дуже важко всіх перерахувати першими), Ніки користувачів перераховані так як вони зареєстровані на форумі (без відмінювання).

Модераторам: Юра, Сергей А, Pavel K, ORKO, Арго, volvo, Boss, Smutok, Plitkar, Макс, BITR, ryvak – за те що вони щодня витрачають свій час та нерви для того щоб цей форум існував.

Альбертович, ryvak за організацію та проведення спінінгових змагань. Всім хто організовує змагання та пропагує спортивне рибальство.

Всім хто прибирає та зариблює водойми (не буду перераховувати щоб когось не пропустити). Хлопці ви справді робите гарну справу щоб там що не казав.

Romko за те що поприбирав срач після змагань в Грушеві ... мені досі соромно що я тобі не допоміг.

Всім хто пише гарні звіти та цікаві повідомлення, а особливо: Smutok, volvo, Сергей А, ученик., Альбертович, giorgio, StarSamuraj, Romko, tosi, Остап, Igor, Pavel K, Бонд, otar, К-2, Taras_K, mishka, A_K (хоч з двома останніми я і перестав спілкуватись ... не навмисно)

Вові за звіти зі змагань.

tosi, Kostaj за те що розказали і показали як правильно ловити рибу.

ryvak за те що бере мене порибалити (хоч і пише каряво).

далі буде ...

admin
Site Admin
Site Admin

Повідомлення: 614

Re: Кімната слави форуму

» 13.12.2009 10:20 am

Щеб подякував
-Тані(zanooda)-за неповторний дизайн та атрибутику Клуба
-Тані(Лиса)-за душевні світлини,звіти і за активну участь в роботі Клуба
-Максу(Мах)-за незабутні"Сімейні змагання"

Plitkar
Львівська поплавочна ліга
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 409

» 13.12.2009 04:00 pm

Интересную тему открыл Олег (админ), сразу ему за этот позитив скажу -спасибо! :)
Всем, кому бы я хотел сказать спасибо, то наверное и не перечислить - все молодцы! Каждый принёс свою пользу в жизни форума, в сборе интересной информации, в помощи проведения мероприятий, выездов, кто-то просто болел со стороны- болельщики тоже нужны в общем деле....и т.д. :)
Всем огромное спасибо!!!!! :)

Вова
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 3637

» 13.12.2009 09:27 pm

Також ще подяка нашим мисливцям які також пишуть непогані цікаві звіти :wink: :) І Прохання продовжувати в цьому ж дусі :wink: Завжди тепліше робиться на душі коли їх переглядаєш :!:
Адміну що має стільки терпіння і наснаги щоб дивитись на той наш балаган що ми тут деколи влаштовуєм :oops: :)

ORKO

Повідомлення: 1210

» 13.12.2009 09:49 pm

давайте все ж таки вказувати конкретні дії і конкретних людей ...

admin
Site Admin
Site Admin

Повідомлення: 614

» 14.12.2009 11:40 am

Додатково хотів би відмітити ще низку активних дописувачів (рибалок - спінінгістів), повідомлення яких інформативні та цікаві, а суперечки та флуд на форумі вони не підтримують та не розвивають :) :
Сергій (К-2)
Констянтин (кочевник)
Тарас (Taras_K)
Віталій (Wit)
Богдан (Bogd@n)
Влад (Strider)
Олександр (Jigman)
Андрій (mark)
(Minero)
та ін.
Та тих, повідомлення котрих внесли значний внесок в розвиток деяких напрямків (зокрема, спінінг та УЛ), проте, на разі, вони не знаходять достатньо часу на активне дописування на нашому форумі (нажаль :( ):
Анатолій (tosi)
Артем (mishka)
Роман (Romko)
Констянтин (Kostaj)
Богдан (SWAN)
Віктор (BITR)
Павло (Solt)
Олександр (A_K)
Остап (Остап)
Богдан (reno72)
Востаннє редагувалось Smutok в 31.12.2009 12:57 pm, всього редагувалось 1 раз.

Smutok

Повідомлення: 774

» 31.12.2009 12:30 pm

Велика подяка Олегу (admin) за те,що терпiв нас непутьових весь 2009рiк...щей встигав до сайту рiзнi кориснi штуки поприкручувати.
В нас самий толковий admin в захiдному регiонi i за його межами.Ура!
З новим роком!

Plitkar
Львівська поплавочна ліга

Повідомлення: 409

Повернутись в Правила форума, питання про роботу сайта, пропозицій про вдосконалення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей