Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Акции против браконьерства

Все, що пов'язано з охороною навколишнього середовища, боротьбою з браконьєрством

Re: Акции против браконьерства

» 16.04.2014 04:41 pm

На сьогоднішній день ми вже не обговорюємо більше чи менше ЗЛО.Вже всі свідомі того що природу треба берегти (в своїх хаті не срати).Тому розмови про ТРАДИЦІЮ тут неумісні.Чому немає традиції сісти всім селом на прибранному березі і ловити рибу в вигляді ФЕСТА чи КОНКУРСА?Якщо ж село хоче на праздник рибу-то дійте в рамках людського закону-за 7-8 м. запустіть 100 кг карпа малька а потім виловіть 300 кг карпа дорослого.І дуже велике прохання не підводити блудське під ТРАДИЦІЮ.
Пи.Си.гомосексуалізм також був споконвіку-але ніхто його в ранг ТРАДИЦІЇ не запихує

Аватар користувача
ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівський карповий клуб
 
Повідомлення: 2209
З нами з: 15.01.2007 11:22 pm
Звідки: Львів

Re: Акции против браконьерства

» 16.04.2014 05:35 pm

а сьогоднішній день ми вже не обговорюємо більше чи менше ЗЛО.Вже всі свідомі того що природу треба берегти (в своїх хаті не срати).Тому розмови про ТРАДИЦІЮ тут неумісні.Чому немає традиції сісти всім селом на прибранному березі і ловити рибу в вигляді ФЕСТА чи КОНКУРСА?Якщо ж село хоче на праздник рибу-то дійте в рамках людського закону-за 7-8 м. запустіть 100 кг карпа малька а потім виловіть 300 кг карпа дорослого.І дуже велике прохання не підводити блудське під ТРАДИЦІЮ.
Пи.Си.гомосексуалізм також був споконвіку-але ніхто його в ранг ТРАДИЦІЇ не запихує


Традиції є всякі. І прибирати тоже є такі традиції. І в селах на озерах часто є досить чисто. Бо в себе в хаті не сруть. А сруть якраз приїжджі і зальотні. Хоча і в селах є биків валом. Ну тут вже не поспориш. І якшо хтось собі зловить карпа будь то вудкою, донкою чи сіткою щоб біля берега пожарити і з"їсти, то хай собі ловлять. І якраз в диких селах в ставки місцеві і запускають і виловлюють ту рибу. А от не місцеві її витовкають масово або сітами вночі, або током. Тому тоже не треба путати підарасів і відпочиваючих. Треба мати міру у всьому, як в рибалці так і в висказуваннях. Бо тоді рибак який розкладає 15 методів є більший брак ніж той селянин який кине 10м сітки. Але про тих гандонів які заставляють береги армадами тичок всі мовчать. Всьо по закону.

Не буде в нас порядку, доки свідомість не поміняється. І сітки ніколи ніхто не викорінить під нуль, і голота буде, і рагулі будуть. З тим треба боротись, але теж в межах розумного.

ПС: сам сіток не ставив ніколи. Навіть би не поставив, якби хотів, бо не вмію. Ловлю виключно з берега.

xfight
 
Повідомлення: 80
З нами з: 11.04.2010 09:48 pm

Re: Акции против браконьерства

» 16.04.2014 06:36 pm

Вставлю і свої 5 копійок.
По перше про традиції.
Рибний промисел має давню історію, відколи люди зрозуміли шо рибу можна вживати в їжу то і почали її ловити.
Методи звісно були різні.
Однак зараз ми живемо в іншому світі і ситуація є така що тої риби стає все менше і менше.
Тому відповідно і ловля риби сіткою без відповідної на то ліцензії вважається браконьєрством.
Хочу зазначити що даний вид лову риби є фактично промисловим, відповідно для чого комусь ловити рибу сіткою як не на продаж (іншої логіки тут просто нема).

Ловля риби вудкою, це вже підвид відпочинку, а за відпочинок треба платити або дікарьом.
В даному випадку потрібно зрозуміти дві важливі речі сітка - це промисел, вудка - це відпочинок.
Щодо к-сті вудок згоден питання є але не вважаю це проблемою, вважаю проблемою безконтрольний вилов риби на будь якій водоймі.

Yuras
 
Повідомлення: 230
З нами з: 24.08.2009 05:57 pm
Звідки: Сихів

Re: Акции против браконьерства

» 17.04.2014 10:19 am

Всім привіт. Звертаюсь до тих хто має пряме відношення до озера у Тернавиці. Є підозра що на Тернавиці минулого тиждня браки обнагліли до того, що використовували радикальні методи вилову риби, а саме током. Є непровірена інформація, що охоронці озера є за одно з браконєрами. Я рибачив минулого тиждня на озері у Тернавиці до нас підїхала машина Ваз 2106(жовтого кольору), яка завжди стоїть біля вагончиків охорони, з неї вийшов безвідповідальний браконєр Цап Іван, поінтересувався чи ми будемо рибачити з ночівлею. В мене виникла підозра що він виставив сітки, а вночі хоче зібрати рибу. Обійшов озеро зі сторони лісу, не бачив сіток. Помітив автомобіль Ваз 2101 білого кольору 189-50тв, яка неодноразово стоїть зі сторони лісу у зарослях. Цього тиждня також рибачив на тернавиці було видно під берегом карасики які ледь плавали, таке враження що вони почули силу току, декілька рибаків також говорили , що бачили карасиків які плавали боком.
Велике прохання до Львівсикого карпового клубу чи до тих людей які мають пряме відношення до цього озера проведіть кадрові зміни, і візьміть до уваги мої слова. Дякую

vovkafeel
 
Повідомлення: 35
З нами з: 11.04.2013 02:50 pm
Звідки: Новояворіськ

Re: Акции против браконьерства

» 17.04.2014 01:02 pm

Тоді і водій який ніколи випившим за кермо не сідає, а раз в рік на Паску в своєму селі їздить п"яним - то на це ДАІ має закривати очі, бо це ж раз у рік і то в своєму селі.
Не може бути відповідальність для одних застосована - для інших ні. Чому у феміди очі зав"язані?

Назар Непийпиво
 
Повідомлення: 127
З нами з: 07.07.2010 02:14 pm
Звідки: Стрий

Re: Акции против браконьерства

» 20.04.2014 11:18 am

Христос Воскрес! Цього тиждня здійснили 2 рейди вночі з четверга на п'ятницю та з п'ятниці на суботу. В четверг патрулювали двома групами, перша група зняла одну сітку на кар'єрі,три невеликі на Оселі, друга група прочесала полігон: Саперне,Інженерне,Мостове,Бойченка,Пеньки, За парком, Жеки - сіток не бачили!!! В п'ятницю знову вирішили перевірити кар'єр ,була деяка інформація ,зняли дві сітки в "апендециті" між Залужжям і Цитулею. Розслаблятися не можна,йде потепління браки можуть активізуватися... Всім веселих свят!!!

igor---76
Львівський клуб активного відпочинку
 
Повідомлення: 16
З нами з: 26.03.2012 06:18 pm

Re: Акции против браконьерства

» 21.04.2014 03:49 pm

Якщо ви не неодноразово бачили як ставлять сітки, чому не телефонуєте в міліцію чи рибінспекцію, дзвоніть (0676737910) будемо виїзжати, не треба їх боятися, вони порушують тому вони повинні боятися!

igor---76
Львівський клуб активного відпочинку
 
Повідомлення: 16
З нами з: 26.03.2012 06:18 pm

Re: Акции против браконьерства

» 21.04.2014 10:04 pm

Во Істину ВоСкрес!! Більш ефективніша робота визначається вмінням (властивістю) спілкуватись на однорідну (направлену в тому ж руслі) тему.Тому дуже велике прохання до власників 2_ох останніх повідомлень списатись в лічці,обмінятись телефонами і налагодити моментальний контакт в разі виявлення бракованих.Думаю що ваша співпраця принесе плоди.
:!: :!: :!: Для усіх ,хто співчуває даній проблемі раджу використовувати такі дії:
1.Взяти на сайті телефони рибінспекторів
2.Взяти в довідкових телефони МВС свого р-ну
3.При виявлені недороблених звонити по тим номерам
4.Писати мені в лічку про ваші звінки і реакції (розмови чи дії) представників влади на це питання.
П.С. Я не в захваті від ідеї що мені будуть писати пару десятків людей,і я буду реагувати на ці повідомлення,але...на сьогоднішній день я маю "свою вагу" і розмовляти (виставляти претензії) я навчений.Тому мої діалоги з владою можуть нести більш ефективний характер ніж ваш написаний тут.
Всім вдалого полювання,або гарного прибирання -хто як звик оцінювати свої дії :D

Аватар користувача
ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівський карповий клуб
 
Повідомлення: 2209
З нами з: 15.01.2007 11:22 pm
Звідки: Львів

Re: Акции против браконьерства

» 25.04.2014 09:46 am

Суто по темі. Був свідком акції проти браконьєрства підчас нересту декілька років тому на Добротвірському водосховищі в районі села Перекалки.
Даю картинку.
Дуже коротко. Сидимо троє (відмічено трьома червоними крапками) напроти острова, ловимо вудочками рибу :f1: , . не клює, навколишні камиші аж киплять від риби яка нереститься.
Спостерігаємо слідуючу картину: з материка на острів в напрямку стрілки вбрід направляється брак і обходить по кругу острів, перевіряє сітки і в зворотньому напрямку виходить на сушу, направляється в село. І таке відбувається кілька разів.
Бачимо як по протилежному березі в напрямку проти течії повільно їде машина УАЗ "буханка" (відмічено червоною лінією). Знайомий каже що то машина рибінспекції, напевно в бінокль брака наблюдають.
Проїхала. Через деякий час виявляємо що на горі за нашими спинами стоїть рибінспектор в формі (маршрут його руху позначено лінією зі стрілками) і довго мовчки спостерігає за нами. Знайомий не витримує і звертається до нього і каже - там весь острів сіткою обставлений. :evil:
Той відповів - ви пропонуєте щоб я в костюмі поліз в вводу її знімати? :D
І пішов далі в напрямку села. Була неділя. :)
Чисто риторичне питання - кому дзвонити!
Приєднані файли
.JPG
Добротвірське водосховище. Перекалки.Острів.

Аватар користувача
Romuald
 
Повідомлення: 123
З нами з: 07.05.2012 10:41 am
Звідки: м.Львів, Рясне-2

Re: Акции против браконьерства

» 14.05.2014 04:23 pm

Зображення

Сегодня Рыбоинспекция уничтожила очередную партию браконьерских снастей. Сотни сетей были порезаны, порублены и за чертой города будут спалены. На складах ещё остаётся огромное количество сетей, которые пока фигурируют в административных делах и позже будут так же уничтожены. Молодцы! Так держать!
На акции присутствовали представители общественных организаций и прессы.

DSC00016.JPG
DSC00020.JPG
DSC00034.JPG
DSC00035.JPG

Аватар користувача
Вова
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 3285
З нами з: 13.01.2007 08:00 pm
Звідки: Львів

Re: Акции против браконьерства

» 03.06.2014 09:24 pm

Українці! Патріоти! Всі хто любить рідну природу! Хто ненавидить браконьєрство! Кому не байдуже що буде завтра з нашими водоймами! Підтримайте будь ласка нашу петицію! Жміть за посиланням http://goo.gl/e4WmX4 на кнопку "Подати петицію", вкажіть свої дані і проголосуйте

Аватар користувача
Spombik
 
Повідомлення: 25
З нами з: 29.05.2014 09:04 pm
Звідки: Радивилів

Re: Акции против браконьерства

» 10.04.2015 11:50 am

Доброго дня Всім! Вчора відновили нічні рейди проти браконьєрства. Розпочали з Яворівського кар'єру, обійшли по берегу від шлюзи до Цитулі (будки охорони), обхід зайняв 3 години . Жодної сітки не знайшли. Також перевірили невеличкі озера навколо Яворова, сіток не виявили. З наступної середи плануємо регулярні виїзди.
Всім Гарних і Веселих свят!!!!

igor---76
Львівський клуб активного відпочинку
 
Повідомлення: 16
З нами з: 26.03.2012 06:18 pm

Re: Акции против браконьерства

» 19.04.2015 10:57 pm

Доброго вечора! На минулому тиждні здійснили два рейди. З середи на четверг перевірили Яворівський кар'єр і стару Цитульську дамбу , сіток знову не виявили, в цей час рибінспектори були на Віжомлі і зняли там 700м сітки, спілкувався з І.Федуньом, і взагалі всі свої виїзди погоджуємо з ним. В п'ятницю нас повідомили ,що на кар'єрі зі сторони с.Залужжя розставляють сітки. Заїхали в райвідділ міліції,дали нам на підмогу оперативника . На місці вилучили з води 3 сітки (300м), в якій було 7-8кг плотви +/-200-300гр, і один окунь, по наших розрахунках , сітки стояли не більше двох годин, можна уявити скільки риби зайшло б за ніч... Браконьєри втекли.

igor---76
Львівський клуб активного відпочинку
 
Повідомлення: 16
З нами з: 26.03.2012 06:18 pm

Re: Акции против браконьерства

» 02.05.2015 10:01 pm

Доброго вечора! Сьогодні вночі здійснили рейд спільно з рибінспекторами (Федунем І., Петриком І. ) . Рейд виявився вдалим на браконьєрів. На кар'єрі виявили дві сітки по 100м набитою 300гр. плотвою, "господарів не було", далі на гарячому спіймали двох жителів с.Залужжя, які знімали сітки і пакували в відро рибу.Було складено протоколи в них вилучено 3 сітки, 49 пліток (200-400гр) і 2 карасі (600-700гр).Все це відбувалося біля 1-ої ночі,незважаючи на пізній час,почалися дзвінки від посадових осіб правоохоронних органів, з проханням домовитись і відпустити цих двох бракошів, не допомогло, протоколи складено і все включно з рибою занесено в протокол. Далі поїхали на Інженерне озеро ,там вночі рибачили 3-є рибаків на спінінги,здивував накачаний човен на березі... прийшлось використати їхній плавзасіб , у воді знайшли сітку 50м,правда без риби,рибаки на березі заперечували,що відношення до сітки не мають... для чого тоді човен накачаний...???? Протоколи склали.

igor---76
Львівський клуб активного відпочинку
 
Повідомлення: 16
З нами з: 26.03.2012 06:18 pm

Re: Акции против браконьерства

» 03.05.2015 12:16 am

Красавцы!!!! Единственная просьба крамсать сети на месте, чтобы не было даже мысли что они могут снова использоваться.

Аватар користувача
Вова
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 3285
З нами з: 13.01.2007 08:00 pm
Звідки: Львів

Поперед.Далі

Повернутись в Еконагляд, рибінспекціяХто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей