Анонс

Дорогі друзі! Дякуємо що ділитеся на Форумі корисною інформацією!!!

Пінгвін: Лід - де і який: Сезон 2018 - 2019
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Правила форуму

Обговорюємо цей сайт, як його покращити, як працювати з форумом, як розмістити свої матеріали та фото

Правила форуму

» 13.01.2007 11:01 pm

1. Загальна інформація

1.1. Форум Львівського клубу активного відпочинку представляє собою місце для доброзичливого спілкування на самі різні теми. Тут існують свої правила які повинні виконувати всі відвідувачі в повному обсязі.

1.2. Правила не підлягають обговоренню в форумі у будь якому вигляді (за виключенням випадків коли таке обговорення явно пропонується адміністрацією). Якщо ви не згідні з якимись з цих правил або не хочете чи не можете їх виконувати – вийдіть з форуму

1.3. Тут поважають любу точку зору, якщо вона висловлюється ввічливо і доброзичливо. Інші способи спілкування не припустимі. Ви повинні поважати своїх співрозмовників навіть якщо їх думка з будь якого питання не співпадає з вашою.

1.4. В разі навмисного розповсюдження не правдивої інформації про форум та його учасників на цьому форумі або за його межами доступ на форум Вам може бути закритий.

1.5. На форумі заборонено розміщення повідомлень яки порушують законодавство України. Повідомлення яки на думку модераторів порушують законодавство будуть видалятись негайно. Особливо звертаємо вашу увагу на закони України пов’язані з авторськими та суміжними правами. Забороняється розміщувати чужі матеріали без дозволу автора. Якщо ж ви маєте дозвіл на використання якогось матеріалу – прошу зазначати автора матеріалу і ким надано дозвіл на використання.

2. Загальні правила та рекомендації про написання повідомлень в розділах форуму.

2.1. На форумі заборонені будь які прояви міжнаціональної ворожнечі, висловлювання що ображають чужу гідність а також використання не нормативної лексики. Наш форум призначений для дружнього спілкування, а не для з’ясовування стосунків.

2.2. Якщо ви вважаєте що якесь повідомлення є образливим для вас чи таким що принижує вашу гідність, вчиніть наступне:

2.2.1. Проігноруйте таке повідомлення

2.2.2. Напишіть відповідь автору повідомлення в приватному листі

2.2.3. Зверніться приватним листом до модератора відповідного розділу

2.3. Забороняється приватне листування що не відповідає тематиці форуму.

2.4. Заборонено розміщення повідомлень що не містять корисної інформації. Такі повідомлення дратують інших користувачів, які платять зі своєї кишені, витрачають свій час на скачування та читання неінформативних повідомлень. Визначення чи повідомлення є інформативними повністю покладається на модератора.

2.5. Забороняється флейм (бурне обговорення теми, що відрізняється від теми самого топіка) и флуд (явище, що має багато проявів, в результаті чого топік заповнюється непотрібною, небажаною і зайвою інформацією. Як правило, це повідомлення що часто повторюється за невеликий проміжок часу) в будь яких проявах. Рішення про переході топа у флейм/флуд приймає модератор і це рішення обговоренню не підлягає. Винні в створенні флейма/флуда несуть відповідальність відповідно до цих правил.

2.6. На форумі заборонена публікація оголошень рекламного характеру (крім відповідних тому розділів) и кросс-постінг (публікація однакових або схожих повідомлень відразу в декількох темах чи форумах). Такі повідомлення будуть видалятись.

2.7. Намагайтесь не писати назви тем ВЕЛИКИМИ буквами (в Мережі це рівнозначно крику), правильно розставляйте коми (разом з попереднім словом і відділяє пропуском від наступного слова) та інші знаки пунктуації. Повідомлення в яких неодноразово використовуються слова написані великими буквами або злісно нехтуються правила пунктуації будуть видалятись.

2.8. Намагайтесь, щоб назва теми відповідала суті питання - заголовки типу “Потрібна допомога!” чи “Дуже важливо!” швидко втомлюють і перестають викликати цікавість у відвідувачів форуму. Повідомлення тема яких не відповідає вмісту будуть видалятись.

2.9. Не спотворюйте імена на нікі інших користувачів. Вам буде приємно, якщо Вас будуть весь час називати невірно?

2.10. Намагайтесь, якщо це можливо, граматично правильно писати свої повідомлення. Випадкові описки бувають у кожного (і до них не потрібно чіплятись!), але навмисне спотворення слів може викликати нерозуміння інших учасників форуму.

2.11. Забороняється оверквотінг (overquoting - надмірне, надлишкове цитування в повідомленні). Якщо ви цитуєте повідомлення іншого учасника, використовуйте спеціальні тегі quote и /quote, забравши попередньо з цитати все зайве, включно зі смайлами і картинками. Множинне цитування всередині Вашого повідомлення допустимо. Однак, в такому випадку, розмір цитати не повинен перевищувати 6 6рядків на одне повідомлення.

2.12. Забороняється люба явна або прихована реклама. Це відноситься до реклами інтернет-сайтів, товарів, послуг та всього іншого (без дозволу адміністрації сайту), а також релігійна, політична та інша агітація в будь якій формі

2.13. На форумі дозволено спілкування лише українською та російською мовами (як виключення можливе використання польської та англійської). Повідомлення написані на інших мовах або транслітерацією будуть видалятись.

2.14. Забороняється обговорення тем закритих модератором.

2.15. На форумі заборонено розміщення не правдивої, неперевіреної, основаної на чутках інформації без явного наголошення що така інформація є не достовірною. Користувачам яки розміщую не правдиву інформацію доступ до форуму може бути заблокований.

2.16. Заборонено використовувати лінки на ніші сайти в підписах користувачів

2.17. Намагайтесь не використовувати картинки в підписі – це викликає роздратування в інших користувачів

2.18. Не використовуйте підпис довжиною більше трьох рядків – поважайте чужий час та гроші

2.19. Перед тим як створювати нову тему використовуйте функції Пошук або перегляньте існуючі теми, можливо вже хтось створив тему що вас цікавить

2.20. Не створюйте декілька повідомлень підряд в одній темі – напишіть все в одному повідомленні. Якщо ви забули що-небудь написати, просто відредагуйте своє повідомлення, замість того, щоб писати нове.

2.21. Заборонено при реєстрації на форумі вказувати не існуючу e-mail адресу, чи адресу якою ви не користуєтесь.

2.22. Заборонено реєструватись на форумі одній людині з різними логінами (ніками).

2.23. Вимоги та рекомендації до фото в повідомленнях форуму:
  1. Заборонено розміщувати фото зроблені мобільними телефонами, нажаль якість таких фото в більшості випадків, м’яко кажучи, не задовільна. Неякісні фото дратують відвідувачів форуму які витрачають час та гроші на скачування таких зображень. Як виключення дозволяється публікувати світлини з унікальним сюжетом та якістю прийнятною для перегляду, перед розміщенням таких фото на форумі, будь ласка, проконсультуйтесь з модератором/адміністратором.
  2. Намагайтесь не виставляти більше 3 фото в одному повідомленні. Вибирайте лише найкращі фото яки б ви хтіли бачити в своєму фотоальбомі. Надмірна кількість світлин (особливо якщо на них зображено один і той самий об’єкт) дратують відвідувачів форуму які витрачають свій час та гроші на них (як виключення дозволяється розміщувати більше світлин у звітах зі змагань, тривалих подорожей, статтях, описах водойм та мисливських угідь).
  3. Використовуйте спеціальне програмне забезпечення для підготовки зображень перед розміщенням таким чином щоб розмір файлів був мінімальним при збереженні прийнятної якості зображення.
  4. Заборонено викладати фото трофеїв в болоті, на траві, в тазиках, на вагах, у кульках, в ванні, дома, на столі, з предметами для масштабу (такими як пачки сигарет, риболовні снасті), рибу яку тримають за зябра, кучки трофеїв (як виключення дозволяється розміщувати фото риби на спеціальних матах призначених для збереження риби перед відпусканням, а також процес зважування у звітах до змагань), тварин які занесені до червоної книги чи ловлю або полювання на які заборонено (як виключення дозволено використання таких фото в статтях присвячених охороні цих тварин). Кожен відвідувач цього форуму знає як виглядає риба чи звір, цей форум призначений для дружнього спілкування а не хизування трофеями. Якщо ви маєте бажання розмістити фото свого трофея – виберіть найкращий і сфотографуйтеся з ним.
  5. Модератори на свій розсуд визначають які світлини не відповідають цим вимогам і видаляють їх. Якщо ви сумніваєтесь чи відповідають фото вимогам – проконсультуйтесь з модератором/адміністратором перед тим як розміщувати такі фото на форумі. Доступ до форуму користувачам які неодноразово порушують ці вимоги буде закритий.
3. Модерування

3.1. На форумі Львівського клубу активного відпочинку існує модерування. В разі неодноразового порушення користувачем Правил модератор має право відключити доступ до форуму, про що повідомляє того хто порушив правила.

3.2. Повідомлення яки не відповідають правилам форуму видаляються модератором

3.3. Будь яке обговорення дій Модератора дозволене лише шляхом приватного листування.

3.4. Якщо Ви не врегулювали питання з модератором, питання буде вирішуватись Адміністратором. Не забудьте зберегти попереднє листування для того щоб звернуться зі скаргою до Адміністратора.

3.5. Інформація про модераторів форуму знаходиться на титульній сторінці під відповідним форумом. Якщо в якомусь форумі не має модератора – звертайтесь безпосередньо до Адміністратора.


4. Реєстрація

4.1. На нашому форумі необхідно зареєструватись щоб мати можливість писати повідомлення.

Зареєстровані користувачі мають наступні можливості:

4.1. можливість створювати нові теми

4.2. можливість відповідати на повідомлення

4.3. можливість редагувати та видаляти свої повідомлення

4.4. можливість одержувати та відправляти приватні повідомлення через форум

4.5. можливість користуватись пошуком

4.6. можливість брати участь в опитуваннях


5. Адміністрація форуму не несе відповідальності

5.1. Адміністрація форуму не несе відповідальності за Ваші висловлювання. Все, що Ви публікуєте, залишається повністю на Вашому сумлінні та на Вашій відповідальності.

5.2 Не розглядаються претензії пов’язані з авторством матеріалів що розміщенні в форумі.


УВАГА! При будь-якому використанні матеріалів (текстових чи графічних), розміщених на сайті, посилання на автора матеріалу і www.active.lviv.ua обов'язкове. Використання матеріалів в комерційних цілях можливе виключно з дозволу автора


Для показу рекламних оголошень на нашому сайті ми користуємось послугами сторонніх рекламних компаній. Ці компанії можуть використовувати інформацію (за виключенням вашого імені, адреси електронної пошти та номера телефону) про вашу активність на цьому веб-сайті та інших веб-сайтах з метою надання найбільш релевантних оголошень про товари та послуги.

Додатково про файли cookie рекламних продуктів DoubleClick DART ви можете прочитати тут

Ви можете відмовитись від використання файлів cookie DART для оголошень і мереж партнерских сайтів Google, відвідавши цю сторніку

admin
Site Admin
Site Admin
 
Повідомлення: 614
З нами з: 13.01.2007 01:10 pm
Звідки: Львів

Повернутись в Правила форума, питання про роботу сайта, пропозицій про вдосконаленняХто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей