Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Мисливські угіддя Миколаївського району

де були? які трофеї добули? звіти, фото

Мисливські угіддя Миколаївського району

» 07.11.2009 11:23 pm

Сьогодні відкривались по пуху в мисливських угіддям Миколаївського району.Територію полювання ми дещо змінили,а власне вирішили шукати зайця не в полі,а в лісі.Погода нас зустріла так як і ліс недружелюбно-ліс багатьма поваленими деревами після снігопаду,а погода нудно моросящим дощем.Обидва були настроєні на зіпсування нам відкриття сезону.Після першого проходу на мене вийшов "хитрий лис",який вже ніколи не буде робити кривду малим і великим зайчатам.Після,товаришами по полюванню, були добуті ще два зайчики.Велику допомогу нам в цей день надавали собачки-два РЕЛ,словацький копов і "Хаскі".Находились в цей день досхочу по гористих місцевостях,але ніхто з учасників полювання навіть не згадав про втому,адже це перше полювання такого виду в цьому році,а значить жаданне.А ще як завжди Олег нам зробив сюрприз,в вигдяді чудесного плову,після якого втому як рукою зняло.Радувало,що полювання вдалось і попереду їх ще багато- різних і цікавих зі своїми здобутками і без них.
9e1003f6a18c[1].jpg
Підготовка до виходу
e8f052b1b65f[1].jpg
Таким нас зустрів ліс
38bc4be7cbad[1].jpg
Так він нам заважав
a970bb054ad3[1].jpg
"Хитрий лис"
7cf0dbb5cab3[1].jpg
Сезон відкрито
a865c7cea5e5[1].jpg
Лісове озерце
fc7e2b9f3901[1].jpg
Словацький копов
7f1fdab69c01[1].jpg
РЄЛ(лайки)
9b386b667019[1].jpg
Хаскі
b95ecfcc7ba9[1].jpg
Страшна гора попереду
6f1d374829de[1].jpg
Олег як завжди

Арго

Повідомлення: 3816

Re: Мисливські угіддя Миколаївського району

» 08.11.2009 10:53 am

Не дивлячись на не втішність погоди та на неможливість зібратись всією бравою командою відкривати пух нажаль довелось в двох з батьком .Відкривались також в Миколаївському районі в с. Воля нажаль погода зайчику не сподобалась, а тому перший трофей цього сезону дався дуже тяжко аж близько 16.00, Дуже неприємно здивувала мала ,в порівнянні з минулим роком, кількість куріпки( не як трофею, а як відсутність збільшення популяціі) Нами було піднято 2 зайці ,з яких одного влучним пострілом здобув батько. :wink:
DSCF3157.jpg
Природа
DSCF3154.jpg
Занедбані поля
DSCF3162.jpg
перший пухнастий трофей
DSCF3160.jpg

Дімон

Повідомлення: 258

» 21.12.2009 12:28 pm

Їздили двоє з батьком у цю неділю на зайця, мали сезонки на Львівський "Лісівник". Полювали по полях десь між Миколаєвом і Комарно. За ніч випало 3-5 см снігу, слід був короткий, але його швидко притрушувало. По слідах визначили, що з жировки зайці пішли лягати в низини між горбами захищені від вітру, зарослі травами та кущами з меліоративними каналами. Мороз був тріскучий -15 градусів. Взяли по сліду, я йшов з одного боку канави батько з іншого. Аж тут бачу в полі по зеленях, метрів за 200 скаче зайчик. Я причаївся і спостерігав за ним, думав може побачу де ляже, або прискаче по ближче. Зайчик сів і тут до нього підлетів ворон і почав на нього нападати. Заєць побігав туди сюди і ворон полетів собі далі. Заєць посидів ще хвилин 5 і побіг за горбок. Я побіг за ним, думав вийду на горбок і прослідкую за ним куди побіжить і де ляже. Коли я вибіг за мною піднявся інший заєць і перестрибнувши через канаву побіг в сторону батька. Батько не схибив і ми вже були не порожні. Я вибіг на горбок але першого зайця вже не було видно. Я вирішив про тропити його. Це була помилка треба було зачекати з годину щоб він добре ліг, а тоді іти. Я пройшов по сліду метрів 300 і він піднявся переді мною метрів за 100, звичайно що втік. Пішов сильний сніг ми з батьком вирішили що по слідах ходити вже без толку і вирішили просто пройтись низиною між горбами. Пройшли десь з кілометр сніг припинився низина закінчувалась і переходила в підйом. Стали подумати куди йти далі рушниці на плечах, прикурили по папіросі. Я пропонував іти на сусідній горб, там я бачив як пробігав заєць, взяти свіжий слід і про тропити його. Батько пропонував іти в лози він бачив що сліди вели туди. Поки ми говорили біля нас метрів за 40 з канави піднімається вухань. Стріляли ми вже коли він був метрів за 60. Розрядили по магазину. Заєць сів метрів за 100 і не рухається ми помаленьку підходим я тримаю його на прицілі, коли ми підійшли метрів за 40 він знов кволо почав стрибати, ще один влучний постріл положив його. Почали полювати 8.30, а в 11.00 ми вже виконали норму відстрілу і збирались до дому.
20122009376 - копия.jpg

Вован_ЛВ

Повідомлення: 12

» 05.09.2012 08:33 pm

Привіт вісім мисливцям.... почав непогано сезон 2012 року. але дуже достали на охотах зенітчики. коли мало людей на озері - аж приємно полювати. в принципі трохи качки настріляв. (частина здобичі на фотографіях ) дуже важко без собаки. жалко підранків - тепер починаю задумуватись над придбанням мисливської собаки.
P.S. шукаючи збитого крижня знайшов мертвого лебедя - і навіщо портити природу, а як застрілив то хоть забери вже....
DSC03669.jpg
-0024.jpg
-0030_e1..jpg

pomanselvestp

Повідомлення: 83

» 05.09.2012 11:16 pm

ривіт вісім мисливцям.... почав непогано сезон 2012 року. але дуже достали на охотах зенітчики. коли мало людей на озері - аж приємно полювати. в принципі трохи качки настріляв. (частина здобичі на фотографіях ) дуже важко без собаки. жалко підранків - тепер починаю задумуватись над придбанням мисливської собаки.
P.S. шукаючи збитого крижня знайшов мертвого лебедя - і навіщо портити природу, а як застрілив то хоть забери вже....
DSC03669.jpg
-0024.jpg
-0030_e1..jpg
Такі реалії нашого життя!!Збили,а навіщо і самі не усвідомили!Так,собака на полюванні -це саме полювання.Колись сам того не усвідомлював,а зараз не представляю полювання без чотирногого друга!!Це і товариш на полюванні,і помічник під час розшуку битої дичини,і друг в біді!!Думай в порзитивну сторону і не помилишся.Удачі!!!

Арго

» 15.10.2012 03:31 pm

Всім привіт.
На вихідних був в районі Гонятич. Качки мало. зранку в суботу було пару перельотних, які ще за темноти вирішили покинути озеро і тільки одному вдалось взяти гарного крижня. я застрілив в суботу зранку 1 качку і пару "досадних" промахів. І в неділю в обід була можливість попасти на воду і 1 шикарний крижень і 1 чирок...
дуже мало качки.... перельотна або ще не дойшла, або обходить стороною. а місцевої нема....
DSC03782.jpg
DSC03793.jpg

pomanselvestp

» 12.11.2012 08:49 pm

І я "похвалюсь".
за два ранки ніодна качка не залетіла в район вистрілу. я був в шоці.
качка піднімалась з води ще за темна і ні одна не прилітала..... ще такого не бачив.
в неділю заранку бачив дуже багато великих стай качки - але вся сідала на задорожне ( великий байкал ) і щоб сісти вони робили кругів 10-20 ( по 15 хв літали на висоті перед тим як сідати)....
пролітало 6 гусок - красота, а через 20-30 хв вертались назад, але!!!!!!! уже 5 і то 1 явно відбивалась від решти - комусь явно повезло :) .
а так минулі тижні трохи настіляв.... саме білше 6 штук - крижні красавці..
і нарешті в нас появились лисухи. 2 штуки "прийшли до мене в гості" - таких жирних я ще не бачив...

pomanselvestp

» 13.11.2012 10:50 am

Казав що на качку запросиш :hunter :beer :dancing !!!!
З полем!

Fedia

Повідомлення: 738

» 11.12.2012 10:02 pm

погуляли ми трохи в неділю.... але крім прекрасної природи нічого не бачив.....
PC095688.jpg
PC095689.jpg
PC095690.jpg

pomanselvestp

» 18.08.2013 08:57 pm

Ну дождались!!!Открытие!!!
Решили коллективом которым вместе охотимся уже лет восем ехать в Криницю.Нашли место под лагерь,перекусили и выдвинулись в угодья.Томительные ожидания 18.00 и с первым выстрелом над ставами начинает кружиться лысуха.Первые торофеи были добыты уже на первых минутах начало охоты.В принципе как всегда это происходит лет продолжался минут 15-20.И все затихло.Решаю на вечерку переместиться на угол става.Тем более что наблюдалось что утка в не большом количестве поднятая с большого озера идет именно на этот угол.Пришел на место,поставил стульчик,присел и началось.КОМАРЫЫЫЫЫ :o Размахивая руками жду вечернего лета.Я,к сожалению охочюсь без собаки но в этот раз моим помошником в охоте стал лебедь.Да,Да лебедь! :shock: Впереди меня была широкая стена камыша.Я услышал всплески,стуки,шуршание,какието визги.Первым делом пришла в голову мысль что в став зашла выдра.Каково удивление мое было когда из камыша начали с кряканием подниматься утки.Первая которую я мазанул,вторая которую я успешно уложил на чистую воду,третья и четвертая по которым я не успел вскинуться.И потом я увидел моего помошника.Красавец лебедь с четырмя молодыми.Перед тем как выплыть на плес с детьми он повыганял всю утку с камыша в чем помог мне добыть трофей.
На утрянку следующего дня вышли в 5.00.Лет практически отсутствовал.Было добыто две лысухи.Всех с открытием!!!Интересных охот и удачных выстрелов!!!
IMG_2265.JPG
IMG_2263.JPG
IMG_2260.JPG

Дмитрий
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 131

» 21.08.2013 01:09 pm

Діма,с полем і відкриттям сезону!!!

Арго

Повернутись в Звіти про полювання, угіддя