Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Мікроджиг (МДЖ)

Спінінг ультралайт: прути, катушки, шнури, приманки, тактика та техніка

Re: Мікроджиг (МДЖ)

» 02.02.2016 05:40 pm

Ну і останнє питання - вибір бюджетного вудилилища під наноджиг. Цікавить як найбільш бюджетний, але робочий спінніг, щоб доволі комфортно спробувати цей спосіб ловлі і прийняти для себе рішення, чи це моє, чи ні. Що можете порадити початківцю з доступних у Львові вудилищ?

slod

Повідомлення: 45

» 02.02.2016 09:40 pm

slod написав:Що можете порадити початківцю з доступних у Львові вудилищ?

Можеш звернути свою увагу на ТМ Фаворит.є в них моделька - Арена... :super ,або класика мікрухи - Blue Bird.

Jigmen
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 608

» 03.02.2016 11:26 am

Тут, як на мене, не все так просто...
Чого саме хочеться? Мормодроч(високочастотні низькоамплітудні проводки) чи "Чорні проводки"(низька частота, висока амплітуда)? Палочка має бути суто заточена під мормихи, чи більш універсальна, на випадок, якщо мормишинг не сподобається?
І наступне, "якнайбільш бюджетний" варіант має всі шанси зіпсувати перше враження... Я б казав звернути увагу на середній сегмент, так би мовити ліквідні моделі, які у випадку "не моє" можна буде легко продати з мінімальними втратами...
З наявним у Львові вибір невеликий... З того, що реально знайти і портусити в голову приходить тільки вказана арена, але тільки модель з найменшим тестом, або CrazyFish Ebisu Gold/Violet 602SUL Nano Jig.
Арену трусив тільки в більшому тесті, думаю, що в меншому буде класичний ареа-макарон, який гнеться від ручки. Такий типаж більше підходить власне для "Чорних проводок".
Ebisu - такий собі універсал, УЛ патичок з вклейкою, зможе і мормишку анімувати різними способами, і мдж до 2-2.5гр потягне, і дрібне залізо з мікробними воблерками потягне.
Як заявляє виробник, моделі Gold i Violet відрізняються тільки фурнітурою, бланк ніби той самий. Мені дуже сподобався Gold, подумую взяти собі на літо побавитись всякими мікробами. В порівнянні з Violet суттєво приємніше лежить в руці, бо краще збалансований.
Синьою Пташкою хоч і ловлять на мормишку, але на мою скромну думку, то не то пальто. Я хоч і не любитель вудилищ відверто "макаронного" строю(типу всім відомої Белеззи), але вважаю, що рокфішеві палки суттєво звужують спектр анімації мормишки...
Із того, що у Львові в продажі не знайдеш, але є в людей і можна потрусити, а потім замовити, то можна глянути MajorCraft Trapara Area, Nextino Area, FineTail Area(в порядку зростання ціни, приблизно 90-170у.о.)
Думаю, що можна пригадати іще варіанти, просто я в цей момент не згадав більше :D
Все написане - імхо, бо якщо решту компонентів мормишечної снасті простіше визначити, то вудилище - це вже більше на колір і смак...

Fishkeen

Повідомлення: 714

» 09.02.2016 03:47 am

Ну якщо НАНО джиг,ще й бюджет-то Ebisu Violet S 602SUL 0,6-3g 183cm 6’0” 87g(до 50 у.е).Воно таке сопливе як сфада тенрю(7 років назад перший взяв то в руки ) .важить на 25 гр більше,але коштує в 6 раз меньше :) Головне розуміти те,що входячи в НАНО ти будеш кидати 2 грама макс,хоча всі прути і допускають перегруз(5 грам не зламає).Але твій багаж приманок буде в 1 кробочці з мормихами(ясно що вольфрам),мухами +м"який свинець для поплавка(0.3-1.4 гр),шнур нанофіл 0.4(макс-бо 0.6 вже не то,а 0.2 фігня повна)-єдиний бюджет,або леска 0,9(фірма) чи 0.11(біля фірми)-хоча заявка буде на 0.9 в обидвох варіантах,твісери 1 дюйм обкушені,лінчі обгризені напополам,нарізка ,про віброхвіст можна майже забути,про відвідний теж....Отже шнур або леска дорога,груза(тільки вольфрам)-дорогі,приманки -за 20 рибалок не збереш свій арсенал,про катуху просто мовчу :D
Короче не ведись на шаблон.

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2464

» 09.02.2016 11:19 am

Олег, ти чого людей лякаєш? :D Про який шаблон говориш?
Якшо брати моно або нанофіл, то вимоги до катухи значно нижчі, ніж для РЕ шнурів...
По приманках, то бюджетного силікону і штучного мотиля на ринку вагон. По грузах - вольфрам бажаний, але не обов"язковий. Я, до того як обзавівся достатньою кількістю вольфрама, прекрасно використовував свинцеві джиг-головки 0.8гр та розбірні :!: чебурахи 0.5, 0.6 та 0.8гр... При бажанні можна на маленький гачок зажати поплавочну дробину потрібної ваги і ловити...
Людина шукає бюджетні снасті, щоб спробувати перший раз, а далі, якщо затягне, то буде апгрейдитись. Нормальний, хоча і не найдешевший, шлях освоєння нового :)

Fishkeen

Повідомлення: 714

» 09.06.2017 06:14 pm

Всім привіт! Шановні колеги, друг попросив допомоги у виборі спінінга під мікроджиг, але я шось давненько не слідкував за спінінговою тематикою так як останнім часом ловлю тенкарою, тому прошу допомоги у вас, підкажіть який з прутів підійде найкраще для цього методу лову. Цікавить щось з тестовим діапазоном приблизно 0,5-5гр, бо у нас на Бузі глибини то до 2м, а частіше й взагалі 1-1,5м. Ціновий діапазон 2000-3000грн. Я так розумію має бути вклейка ну і хотілось би щоб чуйка була на рівні. Я щось більше схиляюсь до Солпари до 5гр або Калзанте ну а Блю Бірд щось на мою думку якістю храмає, колись вони були нормальні а зараз незнаю, кажу було б добре Фінезу взяти але грошей малувато тому поки так. Підкажіть будьте добрі, яка ваша думка, що краще взяти щоб потім не розчаруватись, адже чим більше думок тим краще, кожен має свій досвід. Чесно кажучи я вже два роки не ловив спінінгом, а може за той час щось помінялось, появились нові цікаві модельки... БУДУ ВДЯЧНИЙ ЗА ВІДПОВІДІ!!!
Востаннє редагувалось jerkman в 09.06.2017 06:15 pm, всього редагувалось 1 раз.

jerkman

Повідомлення: 402

» 12.06.2017 11:56 am

Зараз юзаю Major Craft Firstcast FCS-S762UL 7'6 2.28, дуже гарний дальнобійний прутик, не в порівняні з ББ чуйка краща. 1Нюанс макс 3,5 по джигу далі завали ну це + приманка. Дрібні коливаки блешні все гарно тягає, але в межах 3,5 не упористі воби ++++

Vasyamel

Повідомлення: 95

Поперед.

Повернутись в Ультралайт

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей