Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Мікроджиг (МДЖ)

Спінінг ультралайт: прути, катушки, шнури, приманки, тактика та техніка

Re: Мікроджиг (МДЖ)

» 27.09.2013 11:48 pm

зла і дуже чутлива палка-це Унітра від понтун: при заявлених 1-4гр. працює до 6 гр. без провалів. Метає на рівні корти, але не дальше. З виробництва знята, але по барахолках ще доступна.

oleh

Повідомлення: 826

» 28.09.2013 12:42 pm

oleh написав:зла і дуже чутлива палка-це Унітра від понтун: при заявлених 1-4гр. працює до 6 гр. без провалів. Метає на рівні корти, але не дальше. З виробництва знята, але по барахолках ще доступна.

Ну унітру зараз тяжко знайти,і я би більше хотів щось чітко направлене на джиг,бо унітра це універсал.Мені дуже подобається ікс тюн,але не знаю як в нього по верхах з приманками :?

Андрій Стравінський

Повідомлення: 338

» 30.09.2013 09:47 am

Унітру без як мінімум потряха брати ніззя!!! Для мене всі її плюси нівелюються дикою незручністю ручки(це мій суб"єктивізьм, але може не я один такий)... А брати палку за такі гроші, щоб віддати білдеру на переробку і ще вкласти грошей - невигідно, краще одразу білдерський інструмент...
Стосовно Х-Тюна попитай на форумі магазину фішингсток, вони такі на змаганнях юзають, думаю розкажуть достатньо.
І всетаки повернусь до білдерських палок... Якщо є гроші, то може варто замовити якусь Розі Фігаро чи Мебару кастомну?
Білдерська палка без зайвих наворотів вийде в районі 450-500 умовних, може уварто звернутись до конкретного майстра і обговорити твої потреби, а він би і бланк який порадив...

Fishkeen
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 714

» 30.09.2013 12:44 pm

Fishkeen написав:Унітру без як мінімум потряха брати ніззя!!! Для мене всі її плюси нівелюються дикою незручністю ручки(це мій суб"єктивізьм, але може не я один такий)... А брати палку за такі гроші, щоб віддати білдеру на переробку і ще вкласти грошей - невигідно, краще одразу білдерський інструмент...
Стосовно Х-Тюна попитай на форумі магазину фішингсток, вони такі на змаганнях юзають, думаю розкажуть достатньо.
І всетаки повернусь до білдерських палок... Якщо є гроші, то може варто замовити якусь Розі Фігаро чи Мебару кастомну?
Білдерська палка без зайвих наворотів вийде в районі 450-500 умовних, може уварто звернутись до конкретного майстра і обговорити твої потреби, а він би і бланк який порадив...

Нажаль білдерська точно не вийде,бо я до ікс тюна ледве дозбирую :( Але можливо я візьму фінку корту с-ку і ше цей сезон подумаю чи потрібна мені палка топ класу...

Андрій Стравінський

Повідомлення: 338

» 29.10.2013 06:23 pm

Всім привіт. Підкажіть будь-ласка вирішити одне питання. Два тижні назад почав займатися мдж ловлю. Купив палку, катушку, нанофіл, "крейзіфіш поларіс" і в перед. Все получається, покльовок дуже багато, але виникла одна проблема. В нашій річці, Західний Буг, район м. Червоноград, дуже багато щуки. За цей час, 5 рибалок, зловив 2 в зачоті, більше 1 кг., а зрізало зо 3-4 пачки приманок. Пробував ставити флюр в діаметрі 0.35 мм., який не кусає, грв не та, покльовок зовсім немає. Підкажіть, який діаметр флюра підійде, щоб і вовки ситі, і вівці цілі :D . Нанофіл діаметром 0.08 мм. від Берклі. Буду дуже вдячний за інформацію. Хорошої рибалки

kesha_labuh

Повідомлення: 123

» 29.10.2013 07:05 pm

kesha_labuh написав:Підкажіть, який діаметр флюра підійде, щоб і вовки ситі, і вівці цілі :D . Нанофіл діаметром 0.08 мм. від Берклі. Буду дуже вдячний за інформацію. Хорошої рибалки

забудь за флюр, використовуй стальку.

tosi

Повідомлення: 1419

» 29.10.2013 10:16 pm

А зі сталькою гра приманки не поміняється? Якого діаметра може бути сталька?

kesha_labuh

Повідомлення: 123

» 30.10.2013 10:38 am

Сталька на гру джиги не дуже впливає, особливо, коли сталька тоненька і коротка, з достатньо великим вушком...
Але сталька вплине на кількість покльовок окуня... Але тут вже треба обирати: або більше окуня, або реалізація щучих покльовок...

Fishkeen

» 30.10.2013 03:55 pm

Краще скрутка з гітареоі струни першого номеру.Можна купити готові поводки а можна в магазині Мелодія купити і в неті нвйтм як крутити

Washington

Повідомлення: 80

» 30.10.2013 04:11 pm

Перша струна має діаметр (написаний і не перевірений) 0,25мм.А є ще 0,09 номер з діаметром 0.23 мм. - той же виробник "Соломія". Вона реально тонша і легша.
Кажуть що є імпортні струни тонші,але там вже і ціна інша.

Щучечник

Повідомлення: 176

» 30.10.2013 05:53 pm

Fishkeen написав:Але сталька вплине на кількість покльовок окуня... ..
На цих вихідних не відчув цього. 7-8 см стальки з тел.кабеля окунь не помічав або був дуже голодний ))) . Прозорість води була досить висока.
п.с. стальку поставив вперше, бо реально водойма з різним хижаком і тим паче щучі поводки банально забув в дома. Щуки я так і не побачив...
Востаннє редагувалось Петрович в 01.11.2013 01:42 pm, всього редагувалось 1 раз.

Петрович

Повідомлення: 1032

» 31.10.2013 04:51 pm

Петрович написав:
Fishkeen написав:Але сталька вплине на кількість покльовок окуня... ..
На цих вихідних не відчув цього. 7-8 см стальки з тел.кабеля окунь не помічав або був дуже голодний ))) . Прозорість води була досить висока.

Згоден, що коли окунь "жре", то йому той поводок десь... Але коли кльов слабкий і риба пасивна - різниця проявляється одразу, навіть якщо прив"язувати приманку напряму до шнура - з флюром краще... Ну це мій власний досвід, а отже ІМХО.

Fishkeen

» 21.11.2013 06:02 pm

kesha_labuh написав:Всім привіт. Підкажіть будь-ласка вирішити одне питання. Два тижні назад почав займатися мдж ловлю. Купив палку, катушку, нанофіл, "крейзіфіш поларіс" і в перед. Все получається, покльовок дуже багато, але виникла одна проблема. В нашій річці, Західний Буг, район м. Червоноград, дуже багато щуки. За цей час, 5 рибалок, зловив 2 в зачоті, більше 1 кг., а зрізало зо 3-4 пачки приманок. Пробував ставити флюр в діаметрі 0.35 мм., який не кусає, грв не та, покльовок зовсім немає. Підкажіть, який діаметр флюра підійде, щоб і вовки ситі, і вівці цілі :D . Нанофіл діаметром 0.08 мм. від Берклі. Буду дуже вдячний за інформацію. Хорошої рибалки

Використовуйте поводки із флюра не менше 0,37 (деякі шанси дає), 0, 42- вже досить не погано.
Звісно виключно моє!

Malu4ok

Повідомлення: 4

» 21.11.2013 06:12 pm

Malu4ok написав:
kesha_labuh написав:Всім привіт. Підкажіть будь-ласка вирішити одне питання. Два тижні назад почав займатися мдж ловлю. Купив палку, катушку, нанофіл, "крейзіфіш поларіс" і в перед. Все получається, покльовок дуже багато, але виникла одна проблема. В нашій річці, Західний Буг, район м. Червоноград, дуже багато щуки. За цей час, 5 рибалок, зловив 2 в зачоті, більше 1 кг., а зрізало зо 3-4 пачки приманок. Пробував ставити флюр в діаметрі 0.35 мм., який не кусає, грв не та, покльовок зовсім немає. Підкажіть, який діаметр флюра підійде, щоб і вовки ситі, і вівці цілі :D . Нанофіл діаметром 0.08 мм. від Берклі. Буду дуже вдячний за інформацію. Хорошої рибалки

Використовуйте поводки із флюра не менше 0,37 (деякі шанси дає), 0, 42- вже досить не погано.
Звісно виключно моє!

Який 0.37-0.42 це ж МДЖ :shock:. В таких умовах тільки скрутка з польовика і ніяких альтернатив.

Pulsar

Повідомлення: 45

» 21.11.2013 06:18 pm

Подивись у магазинах Флагман, були тоненькі стальки. Мали би підійти. Вони досить короткі і тонкі, ще й з безвузловкою на кінці. По діаметру бачив тонші ніж польовка. Але між сталькою і нанофілом став кусок флюра. Удачі в :f1:

RYM

Повідомлення: 166

Поперед.Далі

Повернутись в Ультралайт

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей