Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Мікроджиг (МДЖ)

Спінінг ультралайт: прути, катушки, шнури, приманки, тактика та техніка

Re: Мікроджиг (МДЖ)

» 25.10.2012 06:49 pm

На Каліку ловить дядя Сем.Спитай в нього.Мені казав що тащиться :D

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2207

» 25.11.2012 08:14 pm

RockFish у Франції
http://vimeo.com/52286492

P.S не знаю як зробити ссилку клікабельною :oops:

Орест

Повідомлення: 78

» 05.01.2013 11:16 pm

Класс!!!
Пусть ничего особенного (по рыбе), зато не колятся, и водку не пьют!!!
Молодцы, всегда был за ПРАВИЛЬНЫЙ отдых!

LESHUJ

Повідомлення: 423

» 18.03.2013 06:47 pm

Скажіть будь ласка як поставити гачок на чебурашку?

Васильович

Повідомлення: 56

» 18.03.2013 07:57 pm

Гачок має бути відповідний, тобто із великим вушком типу серії S-59 від Овнер, є із таким вушком і інших виробників, чіпляється за допомогою завідного кільця, або розвести вушко гачка і помістити туди вушко чебурашки, останнім часом люблю використовувати розбірні чебурашки, там взагалі все дуже просто і зручно.

jerkman

Повідомлення: 398

» 19.03.2013 09:56 am

Особисто мені найзручніше з розбірними чебурашками. Серед плюсів - швидко монтується і можна змінювати швидко при потребі вагу оснастки не знімаючи саму приманку з гачка

Taras_K

Повідомлення: 255

» 18.07.2013 09:06 am

Я також користуюсь гачками з великим вухом серії S-59 та MH - 12 від Овнер , MH - 12 тонші

Felix

Повідомлення: 63

» 19.09.2013 05:28 pm

всім привіт, вдячний за корисну інформацію..., від себе - в мене бланк BANAX Thunder TH66ULXF2 та катушка Shimano Rarenium Ci4 1000......., як на мене баланс ідеальний..., рука все відчуває.., та й не напрягається... :f1:

noolan

Повідомлення: 16

» 20.09.2013 06:18 pm

Всім привіт :) .Потрібна ваша порада.Потрібна палочка для мдж 2-4 (в основному 2-3 грама,4 рідко) грама плюс переважно свінг імпакт 2".Але бажано,щоб ця палочка хоча б трохи дружила з вагами 1-1.5 грама(для змагань).Довжину хочу десь 220-230,але можна і коротше..За палочку готовий викласти +- 3000 грн(фінеза прототіп ще впишеться,є можливість взяти її дешевше).Дякую.

Андрій Стравінський

Повідомлення: 344

» 20.09.2013 10:59 pm

якщо є можливість взяти прототип.... то думаю нема змісту розмірковувати .... тре брати....

jedi

Повідомлення: 130

» 21.09.2013 06:38 pm

кщо є можливість взяти прототип.... то думаю нема змісту розмірковувати .... тре брати....

ну можливо є ще якісь варіанти????я просто на прототіп ніколи не ловив,тому не маю уявлення що за палка...Ловив на фінку корту багато разів..чи варто переплачувати за прототіп??чи сильно він відрізняється від звичайної фінки????Зараз недавно вийшли палки фірми ТІКТ,і багато хто каже шо вони набагато кращі за фінези...І от я не знаю шо варто брати...

Андрій Стравінський

» 23.09.2013 11:00 am

Відписав у гілці про прути і катушки...
Стосовно тікта - почитай, що пишуть харківські спортсмени про них...
І взагалі, якщо бракує досвіду, то може краще наразі утриматись від палок топ-класу? Всетаки вони в більшості дуже вузькоспеціалізовані, і поки достеменно не знаєш чого хочеш отримати від палки і якими її характеристиками це досягається, варто спробувати щось простіше і вже на основі цього досвіду вибирати дорогий інструмент...
Для прикладу, якщо ловив фінезою, то чого в ній бракує? Якщо розглядаєш прототип, то чим для тебе він має бути кращим за просту фінку? Можливо спочатку сформуй список критеріїв відносно того, чим ловив... Може тоді і самому буде простіше визначитись, і іншим порадити тобі буде простіше...
Удачі.

Fishkeen

Повідомлення: 702

» 23.09.2013 02:16 pm

ідписав у гілці про прути і катушки...
Стосовно тікта - почитай, що пишуть харківські спортсмени про них...
І взагалі, якщо бракує досвіду, то може краще наразі утриматись від палок топ-класу? Всетаки вони в більшості дуже вузькоспеціалізовані, і поки достеменно не знаєш чого хочеш отримати від палки і якими її характеристиками це досягається, варто спробувати щось простіше і вже на основі цього досвіду вибирати дорогий інструмент...
Для прикладу, якщо ловив фінезою, то чого в ній бракує? Якщо розглядаєш прототип, то чим для тебе він має бути кращим за просту фінку? Можливо спочатку сформуй список критеріїв відносно того, чим ловив... Може тоді і самому буде простіше визначитись, і іншим порадити тобі буде простіше...
Удачі.

Так я і сам задумуюсь чи варто купляти "таку" палочку...Можливо взяти ту саму корту і ловити собі...але друге,що мене мучить,що корта-це суто інструмент для ловлі як кажуть на "коротке".І якшо би брав корту,то тільки с-ку під змагання.
Стосовно того чого я хочу від палки,то я точно знаю.Минулого року я купив собі трапару не знаючи що я буду робити,чим я буду ловити,де я буду ловити і т.д.Мікрушу я вже скоро як сезон і за цей час встиг багато чого зрозуміти,багато хороших порад мені дав Тарас Свердел.І дивлячись на прототіп я розраховую що бланк там "зліший" ніж в корти.Оскільки на мдж найчастіше ловлю на карєрах (Розділ,Цитуля),то мені потрібна палка якою я би міг працювати з "дальняка" вагами 2-4 грами.Але просто працювати мені не підходить,я і трапарою ловлю на чотири,але проводка чотирьох грам трапарою чесно кажучи знущання з окуня :(.Мені потрібний відносно злий бланк,яким я міг би нормально проанімувати 4 грами.Але в свою чергу палка не має зливати окунів по 18 грам(тут трапара на висоті).І ще має бути висока тактильна чутливість.Бо на трапарі навіть не чути половини покльовок окуня менше 30 грам :( Половивши на корту,я засумнівався,що корта навіть тубулярна перекриє мої потреби.І ще один аргумент.Один знайомий мав тубулярну фінку просту і продав її через місяць,обругнутувавши це тим,що на двох грамах там чуйки не було взагалі :? Мене це здивувало дуже,бо на Наварії з моста навіть моя трапара постукує в руку 2 грама...

Андрій Стравінський

» 23.09.2013 02:56 pm

Ну якшо ловиш в основному на кар"єрах, то тобі і прототип не сильно допоможе... За Розділ не знаю, а от на Цитулі ловлю частенько... Як на мене там на ДАЛЬНЯКУ і з 4-ма грамами нема шо робити, там би грам 6-8 мінімум... Та і для прототипа 4гр вже буде на межі комфорту, в кращому випадку...
Не знаю яка палка дала б чітко тактильно відчути падіння джиги до 2гр на мулистому дні... Маю фінку корто С-ку, таку як в Тараса, то нею чую 2 грами на піску, але ніяк не в мулі...

Fishkeen

Повідомлення: 702

» 27.09.2013 07:43 pm

Підняв бюджет.Тепер думаю між двома патиками...Finezza Prototype 762UL-T і Shimano Soare X-Tune S709ULT.Який з них краще справиться з поставленими задачами???І як в ікс тюна по верхах???Чи справиться він з головю 5 грам??Дякую.

Андрій Стравінський

Поперед.Далі

Повернутись в Ультралайт

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей