Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

річка Тапсуй,Тюменска область,Росія

де були? які трофеї добули? звіти, фото

річка Тапсуй,Тюменска область,Росія

» 26.10.2009 11:39 am

риЦе перший звіт тому сильно прошу не звинувачувати )). Коли їхав туди був у Москві на МАКСІ і бачив класну машинку для полювання.А тепер власне про рибалку ну і так вишло,що полювання.Їздили ми на човні (марки нема,їх ханти роблять на замовлення),в брата мотор Сузукі (30 л.с.)-моща скажу :boat1 :boat2 .На трьох в нас було два спінінги і вудочка (все просте і елементарне,без фірми і т.д.),а ловили все на такі силіконові різнокольорові рибки.По ходу поїздки трошки постріляли,але нічого особливого.А ось на зворотньому шляху трофей сам прийшов.І ше бачив тему про човен тому скажу і покажу-човен легкий (10-12 кг) зроблений з фанери і служить дуже довго,проте є мінус-тільки на одну людину і стріляти вздовж.А для власників мисливських собак покажу дядькових орлів :P .

Р.С. Фото маю більші і якісніші-звертайтесь якщо треба.
Р.Р.С Фото пейзажів річки не ставлю-їх багато,а в зменшеному вигляді вони не дивляться :(
DSC_1255.JPG
Класна штучка :)
DSC_1601.JPG
Проводжала нас на риболовлю :)
DSC_1625.JPG
Шось літало і доліталось)
DSC_1628.JPG
Власне момент риболовлі)
DSC_1642.JPG
Частина човна на якому ми їздили (фото робив я,а за моєю спиною ще метра 3 плюс мінус)
DSC_1664.JPG
Власне мій трофей))
DSC_1709.JPG
"Вдруг откуда не возьмись,появилось вот оно..." :))))))
DSC_1743.JPG
Ящик був повний-просто трошки розібрали (це орієнтовно наловили втрьох за півдня)
DSC_1797.JPG
Дядькові "орли" )))))
DSC_1823.JPG
Це власне фанерний човен (йому більше 10 років)
004.jpg
Це називається коли вдома скучно (уважно подивіться в що взутий мій брат) :)
Востаннє редагувалось e8ra в 10.03.2010 01:27 pm, всього редагувалось 1 раз.

e8ra

Повідомлення: 241

Повернутись в Звіти про полювання, угіддя

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей