Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Соколовский гранкар'єр що в місті Житомир

Інформація про поїздки що плануються. Ділимося враженнями про поїздки і сафарі що відбулися

Соколовский гранкар'єр що в місті Житомир

» 19.10.2009 08:20 pm

Кар'єр знаходиться в самому місті Житомир навіть адресу має вул. Карьєрна
координати по GPS: 50°17'36"N 28°38'27"E
Найбільша глибина сягає близько 100 -110 метрів. глибина починається майже біля самого берега и плавною лінією йде до низу є лише "полки" бувші дороги по яких граніт вивозили автомобілями перша знаходиться на глибіні приблизно 30 метрів.- далі не знаю не спускався.
Заїзд до кар'єру через прохідну але всіх пускають- зразу скажу місце популярне так як людей приїзджає багато для того щоб зайняті нормальне місце для збору необхідно особливо в вихідні дні приїздити треба ще за темна -це зі слів засідателів дайверів вслід за нами на 11 годину ранку було близько 4 авто. десь по 2 чоловіка в кожній . в наших двох було 6 чоловік
Приїжджають люди різних рівнів як просто любителі так і профі - технарі
Видимість як на мене то просто класна хоча ми й брали з собою фонарі й домовлялися про знаки для спілкування це все було дарма там і так все чудово видно.
Ну що сказати просто краса вийшло сонце и гранітні береги просто заграли в ньому.
Так як дна я не бачив це не мій рівень (100 метрів) можу сказати про береги камінь з вкрапленням сміття та деревами які росли по стінкам кар'єру коли ще там води не було.
риба плаває хоча й великої я не бачив не сумніваюсь вона там є

фото своїх я не зробив але випадково натрапив на сайті центру підготовки дайверів на фото їхньої поїздки на кар'єр - думаю вони не образяться якщо я дам посилання на їх сайт бажаючи зможуть подивитися для того щоб скласти враження про це місце а хтось може захоче пройти якійсь курс в їх школі
http://www.undersea.com.ua/gallery/62/

alex_smirnov

Повідомлення: 11

Re: Соколовский гранкар'єр що в місті Житомир

» 20.10.2009 12:41 am

Молодцы! Водичка наверное холодновата была, губы не отмёрзли? :wink:
Чем ещё интересен карьер в плане нырялки кроме хорошей видимости?

Вова
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 3637

» 20.10.2009 01:12 am

Там Вова, где то Жигуль валяется и экскаватор здоровенный стоит. Такого плана как у соседей- поляков.
Посмотрите кстати. Прикольно.
http://www.youtube.com/watch?v=BFMC6XliebI&feature=fvw

Сергей А

Повідомлення: 370

» 20.10.2009 08:41 am

Да взагалі там жигуль не один а три штуки на глибині десь 25-30 метрів і навіть плаває "поплавець " такий замість грузла камінчик до ніжки прив'язаній але я поки не бачив так що напишу точно як з плаваю пишу зі слів колег

alex_smirnov

Повідомлення: 11

Повернутись в Поїздки, сафарі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей