кільки читаю в інтернеті і друкованих виданях, всі твердять потрібно "правильно" вязати повідок, а з іншого боку методи повязки відрізняються, не кардинально а все ж... Хотілось би хто має схему намальовану з розмірами, як хто правильно вяже повідки, можливо для нашого регіону є своя специфіка... Якщо не ліньки відгукніться.
Я б радив звернуть увагу увагу сюди: ... відео відзняв на Прилбичах ,буквально на днях ... під час ЧЕМПІОНАТУ "РІВНЕ-ВОЛИНЬ" ...
Строго не судіть. Камінням не кидайте. Набрався наглості прозвати поводок G-rig. Такої оснастки ще ніде не бачив. Не скажу, що кардинально нове ( подібне на Чод, і один з них на Ді ріги, але не вони), але принципово так. Вся суть повідка у тому, що гачок викривлений і флюр також на ців'я, тобто в середину і вбік. Успішно випробувано і витримано два сезони, тому з радістю ділюся у міжсезоння. До вашої уваги повідки для дна: G-rig: https://www.youtube.com/watch?v=1RmxSsVHs3E G-rig direct line: https://www.youtube.com/watch?v=lIOxBkxjxB0 скоро його опишу як робити.
Деякі англійські карпятники придумують один монтаж і стають відомі на всю країну, йде гонка придумування монтажів аби придумати. Зустрічав безліч абсурдних монтажів. Проте даний монтаж дуже цікавий та ідейно виважений, десь йшов до видовження ців'я гачка. Для ловлі великої риби використовував поводок з суцільного флюрика з м'ягким волосом. Обов'язково в новому сезоні попробую половити на Giorgio rig
Сказати що він радикально інший - ні. Але принципово - так. Колесо вже не придумаєш, та й по повідках все настільки проюзано вдалими і невдалими екземплярами та пробами, що реально щось нове важко зробити. Тому цей поводок є симбіозом всього, що крутилося у мене в голові з прочитаного і пробуваного, але... з однією принциповою різницею, яка дала мені змогу ловити обережну рибу тоді, коли інші потім писали: "Ти де ловив? у нас же не клювало!" І то тоді, коли я не напрягався і навіть не намагався щось зловити. Приїздив на пів для біля людей, які вже сиділи добу. Два заброси - дві риби... Повідок пройшов тестування два сезони, тому маю наглість його тут виставляти. Властиво суть його унікальності у вигині флюра під певними кутами і гачка в одну сторону. А також у кріпленні бойла, який працює також на розвертання гачка у потрібному напрямку. О, ледь не забув - це донна оснастка!!!
Востаннє редагувалось giorgio в 26.01.2015 05:57 pm, всього редагувалось 3 разів.
і по середині також. Засікається і класично До речі на фото ті випадки, про які я навіть не догадувався. Видно що риба його виплюнула, але цівя впилося і тому гачок засікся так би мовити верх ногами, тобто зовсім не так як мав би. Як на мене це означає, що риба засіклась ців'ям і воно втрималося. Дьоргаючись вона загнала гачок вже іншим боком. Але по суті оснастка працює. Головне, щоб жало чепануло, решта все по класиці...
снастка G-rig : я так розумію поводок тільки для донних бойлів ?? з поп-апами зась використовувати ?? чи все таки можна спробувати ??
Працює 100%. Вже ловив. Але суто для поп-апів ChodRig простіший у виготовленні. тому нема сенсу заморочуватися А G-rig для донних, сніговиків з поп-апами і нейтральнимх насадок. Працює супер. Спеціально для такої ловлі і задуманий. На останній рибалці всі засічки були не за край, а строго по середині губи. (+/- вбік)