Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Рейтинг спортсменів ЛОФРС. Спінінг.

Re: Рейтинг спортсменів ЛОФРС. Спінінг.

» 20.04.2011 10:49 am

Ок, без питань, прошу модератора видалити мої повідомлення в цій темі за 19-20.04.2011 року.

кочевник
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 453

» 11.05.2011 09:14 pm

Після змагань в Тернополі, Рівному і на Прилбичах рейтинг спортсменів виглядає наступним чином:
Рейтинг
Востаннє редагувалось StriDer в 23.05.2011 11:46 am, всього редагувалось 1 раз.

StriDer

Повідомлення: 291

» 23.05.2011 11:45 am

Враховуючі останні виїзні змагання (Рівненська обл.), згідно рейтингу оголошую склад команди Львівської області для виступу на Чемпіонаті України 2011 р.:

Вільгуцький Владислав
Вільгуцький Олександр
Пономаренко Костянтин
Потилицький Денис

Так як цього тижня проходить Чемпіонат України, то рейтинг сезону 2010-2011 оголошую закритим...
Відтепер усі змагання йдуть в рейтинг 2011-2012 рр., за яким визначається склад збірної області на 2012 рік.

StriDer

» 25.05.2011 11:06 am

На наступний сезон спосіб підрахунку балів залишаємо той самий.Єдині зміни в нас будуть в к-сті турнірів.Залишаємо 4 ,але формула 2+2 (наші і виїздні) може помінятись на 1 виїздний і 3 наших (3 наш з коєфіцієнтом 1,2).Це робиться для того щоб всі спортсмени приймали участь в наших турнірах.І в разі неможливості виїзду на 2 виїздний могли зарахувати собі в рейтинг наш турнір (але з коєфіцієнтом -).Короче щоб могли записати собі не 1 бал а 0,... .Роздивляється пропозиція 10 кращих-тобто формування 10 кращих спортсменів ,а потім 2 -3 турніра серед них для визначення збірної.Думаю що Влад буде робити збори,всі поточні питання пишемо в лічку і розглядаємо на зборах спінінгу.(збори можливі під час проведення змагань в обідню перерву.)Рішення по зборах приймається виключно Президією ЛОФРС :!:
Ще раз нагадує що в цьому сезоні ні ЧУ ні КУ в наш рейтинг не йде.Спортсмен який ввійде в збірну області на ЧУ та КУ їздить для того щоб попасти в збірну України.Ці турніри є підсумкові і тому в рейтинг не йдуть.
Дуже хлтілось би щоб наші збірники зараз потрапили в фаворити-це збільшить нашу квоту на наступний сезон.

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2464

» 25.05.2011 12:04 pm

Про 3 наших + 1 виїзне - нічого проти не маю... Обговоримо з спортсменами - і можна приймати. Але така формула тоді має працювати тільки в випадку
в разі неможливості виїзду на 2 виїздний
... Якщо був на 2-х виїзних - тоді 2+2...

ryvak написав:Ще раз нагадує що в цьому сезоні ні ЧУ ні КУ в наш рейтинг не йде.Спортсмен який ввійде в збірну області на ЧУ та КУ їздить для того щоб попасти в збірну України.Ці турніри є підсумкові і тому в рейтинг не йдуть.

Категорично проти... Ми ж формуємо збірну для поїздки на ЧУ/КУ... І якщо людина там класно виступила - чому не зарахувати їй це??? Я так розумію, твоя мотивація приблизно така: той, хто попадає на ЧУ, той одразу має величезний бонус до рейтингу - багато людей і ще й коефіцієнт понижуючий... Маячня... Зараз на ЧУ зареєстровано 28 команд - 84 НАЙсильніших спортсмена в Україні на даний момент... Увійти навіть в тридцятку буде надзвичайно складно...
Тим більше при формулюванні
в цьому сезоні
...
Так що я наразі буду враховувати в рейтинг ці змагання, не буду - якщо на зборах спортсмени вирішать інакше, або Президія прийме відповідне рішення...

StriDer

» 25.05.2011 01:54 pm

StriDer написав:Про 3 наших + 1 виїзне - нічого проти не маю... Обговоримо з спортсменами - і можна приймати. Але така формула тоді має працювати тільки в випадку

в разі неможливості виїзду на 2 виїздний

... Якщо був на 2-х виїзних - тоді 2+2...

Що значить "в разі неможливості", хто це визначатиме?Це відкриває простір для хитрування...Треба однозначно визначитись, скільки ОБОВ`ЯЗКОВИХ внутрішніх і виїзних, але не більше 2-х, тому що бувають різні обставини і інколи людина просто фізично не може бути на змаганнях...

Bogd@n

Повідомлення: 189

» 25.05.2011 02:00 pm

ryvak написав:Ще раз нагадую що в цьому сезоні ні ЧУ ні КУ в наш рейтинг не йде. Спортсмен який ввійде в збірну області на ЧУ та КУ їздить для того щоб попасти в збірну України. Ці турніри є підсумкові і тому в рейтинг не йдуть.

+ 100
"мухи - отдельно, котлеты - отдельно" відбори на ЧУ і КУ без врахування виступів на попередніх ЧУ чи КУ - інакше, це ставить інших спортсменів в нерівні умови...
Не знаю для чого до цього повертатись - ніби це питання вже було узгоджене...

Smutok

Повідомлення: 774

» 25.05.2011 07:56 pm

Я не збираюсь знову спорити про Ку та ЧУ.Логічно я вам пояснив.Можу ще раз пояснити що федерація не збирається "отримувати" 4 постійних людей.Ви цілий сезон отримуєте рейтингові бали і тому їдете на ЧУ.Бали за ЧУ та КУ в рейтинг області не йдуть-вони йдуть в рейтинг України,і згідно них ви відбираєтесь на Європу та Світ.Все! Питання вичерпано.
Відносно формули 2+2 і 3+1.Там просто написано в разі неможливості прийняти участь в виїздному.Звичайно,що коли людина була на 2 виїздних то тільки вони йдуть в рейтинг.Якщо ж людина була на 1 виїзді і 3-4-5 наших змагань,то він бере собі 3 кращих результати наших змагань,але 1 результат з понижаючим коефіцієнтом (1,2).
До рейтингу обовЁязково йдуть 4 турніра.

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2464

Поперед.

Повернутись в Львівська обласна федерація риболовного спорту

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей