Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Добротвір

Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Re: Добротвір

» 03.12.2011 08:31 pm

Був сьогодні на каналі.За 5 годин ловлі на фідери на опариша зловив 12 коропчиків до 500гр.(більшість відпускав,взяв три штучки найбільші).Ще пару плотвиць.Взагалі сподобалось,природа супер.Рибаків досить багато.

Юра Волков

Повідомлення: 193

» 05.12.2011 12:38 pm

Вчора були з mark на каналі 2,5 год. Так як на барометрі тиск падав то сподіватись на хороший кльов було марно, але всеж таки без хороших окунів не залишились.
Приєднані файли
DSC01033.JPG
DSC01031.JPG
DSC01030.JPG
DSC01029.JPG
DSC01028.JPG
DSC01027.JPG

mark0098
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 140

» 06.12.2011 07:16 pm

Підкажіть будь-ласка, як на рахунок оплати на Добротворі, рибінспекція ганяє? Плануємо їхати 10 грудня порибачити на канали. Взагалі в таку пору там щось клює, чи вже краще чекати весни?

genapolis

Повідомлення: 1

» 16.12.2011 08:39 pm

Був 15 числа на каналі.Рибачив на махову.Улов непоганий,був у мене.Брала плотва на бовтанку і на перловку.Всі хто сидів поруч,були на мене :twisted: .В мене клюе а вних ні.Причина?Вибір приманки і прикормки.Вони ловили на опариш і на пшиницю.В результаті в них пару плотвиць і один карпік гр.на 200 і все.А вмене пів відра відбірної плотви і чотири карпіка 350-400гр.,меньших відпускав,а мальком нагодував тамтешнього кота.Окунь,на мої приманки нереагував взагалі,повний 0.

ruslan77

Повідомлення: 10

» 19.12.2011 01:26 pm

Привіт всім!!! Багато не пишу бо немаю часу... Був вчора на в місці впадіння каналу в водойму.
Насадки: пшениця, перловка, опариш. Найбільше покльовок на перловку з часником.
Результат: десь 30 грубих плотвичок(десь на долоню), 3 карпики.
Снасті: фідер в який забивав Флагман карп (лишилось з літа), доречі на нього і більшість покльовок. І махова вудочка в проводку на неї зловив десь 10 плотвиць.
Погода була нормальна нічого не капало на голову, вітер не сильний дув в спину холодно не було...

Zava
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська поплавочна ліга

Повідомлення: 12

» 19.12.2011 09:08 pm

Знайомий вчора був на каналі,агітував їхати мене,але нічого з того неполучилось :) (Загуляв Я перед Миколаєм :oops: :) ) Ловив на 2 фідера(Фіш Дрім(ріка) + Хробак/опариш і Опариш/перловка)Улов-Близько 30шт.гарної плотви і 3 карпика на 400,800 і 1.200г.П.С.Риба активна,можна ще їздити!!!Фідер Рулить :f1:

ВОВА83

Повідомлення: 370

» 03.01.2012 01:49 pm

2 січня, перша фідерна рибалка у 2012 році :)
Вчора, як і було заплановано ще в минулому році відбувся виїзд на добротвірський канал з метою половити рибку фідерами і поєднати з легким, символічним святкуванням Нового Року біля води :wink: . Хоча і не всі бажаючі змогли це зробити ( в кого справи, в кого свято продовжувалось :) ), але Віктор, два Романа, Діма і я десь під десяту годину ранку таки добрались до каналу. Стали за поворотом, зліва від моста через канал. З наживки була тільки перловка і кукурузка. Ні мотиля, ні опарика з собою не було. Як не дивно, покльовки почались відразу, після другого забросу. Покльовочки різкі і коротки, але реалізувати їх не вдавалось. На гачку залишалась "облизана" перловка :? Довжина поводків великої ролі не грала. Були покльовки і на 30 см, і на 60. Єдине що допомогло, це тонкий мотильний гачок. Нам таки вдолось піймати аж три плотвички :D . Але рибка піймана, задоволення отримали. Погодка просто таки осіння, але аж ніяк не січнева. Короткий, одну-дві хвилинки дощик змінювався ясним небом і навіть сонечком.
Як виявилось, ще один невгамовний (Млинко Сергій) добрався до каналу маршруткою трошки раніше нас, але став ближче до виходу каналу, ловив махалкою, фактично в проводку над дном. Йому вдалось насмикати плотвичок і навіть потримати на удочку пару карпіків. Ловив Сергій на пів перловки, бо на цілу так само як і в нас були лише "холостяки".
Ну, половили, відпочили, випили по 100 за НР, природу, погоду і рибалку :)
1.jpg
2.jpg
4.jpg

До речі, вода в каналі була досить таки холодна, течія зовсім не сильна. Закинув один фідер на кукурузку під кущі на протилежному березі, а пікером став обстрілювати свій берег, не далі середини. Картинка та сама - різкі короткі і без реалізації покльовки.
3.jpg
5.jpg

Pavel K

Повідомлення: 2646

» 03.01.2012 02:12 pm

Вчора відкрив сезон 2012р по ловлі вудочкою. Виходжу з дому як завжди о 6.00 і розумію ,що в звязку зі зміною маршрутів не вспіваю на АС-2. Сідаю на першу ліпшу маршрутку, аби тільки вибратись з Левандівки і добираюсь на перекладних, по дорозі згадуючи незлим тихим словом Львівське керівництво за новорічний подарунок. На першу маршрутку я відповідно не встигаю. Ітут мені повезло, першої маршрутки не було. Наступна відправилась о .8.10. 9.30 я на каналі. Вирішую йти на вихід. Канал порожній людей майже немає, тільки на виході з правого боку, видно декілька рибаків. Переходжу через місток на лівий бік тут нікого немає. Вибираю місце ,закормлюю, налаштовую поплавчанку і перша плотва в садку. До 12.00 піймав 20штук. Вся плотва доволі пристойного розміру неменше долоні.Потім кльов припиняеться і приходиться рибу шукати переходячи з місця на місце.Таким методом до 14.00 було піймано ще 10шт.Збивши оскомину та отримавши задоволення зираюсь додому . Дивує що крім плотви більше нічого не брало навіть верховодка.

jura56

Повідомлення: 62

» 03.01.2012 08:21 pm

В неділю вечером звонив до свіх і пропонував поїхати на канал Добротворірської ТЕЦ. Нажаль ніхто не відгукнувся......
Настрій бойовий, і рішення прийняте - їхати марштруткою. Це далося мені не легко.
Однак, в понеділок зранку, близько 7,30 я вже па АС-2. І зразу сідаю на маршрутку. Доїхав до перехрестя траса на Радехів-Добротвір, 35 хв. швидкої ходьби і я побачив канал. Ще за 15 хв. я вже на визначеному місті. Мішаю прикормку і думаю.......як ловити в таких умовах.... Складно. Мало практики.
Замішався. Розкладю 7-ми метровий мах. І в бій. Перший заброс - риба. Це щось. Умови міняються - вітер, дощик, ефективність прикормки, наживка........Складно.
Однак, продовжую ефективно ловити. Риба не велика, переважно - плотва. кльов динамічний, постійності тут ніякої, деколи 15 хвилин сидаш в холосту, а деколи за 5 хвилин витягуєш 20 рибин. Темп шалений.
Докрмлюю, і біля 12.00 перша доросла покльовка, підсічка і щось важке на тій сторні.....працюю з снастю і бачу коропця чуть більшого за кільграм....ще декілька хв. боротьбі і ...жаль обрив, хоча проивник достойний на таку снасть (поводок 0,09). Задоволення масса.
Кайф отримав повністю.....вже подумую закінчувати рибалку...і тут десь о 13.30 знову доросла покльовка. І риа динамічніша живіша, однак легша в рази. Надія на реалізацію велика, но не так сталося як гадалося - прикрий сход.
Біля 14.00 закінчуюю рибалку і мандрую на маршрутку. В улові 67 шт. плотви і верховодки, загальною вагою близько 4-5 кг.
Як на зимовий період результат просто супер.
Тренування вдалося. Успіху друзі.
Вибачайте, фото не робив, однак є свідки.....результату. :)

serhij
Львівська поплавочна ліга

Повідомлення: 591

» 04.01.2012 11:59 pm

Всім доброго дня.Наднях познайомився з людиною як і внас з діагнозом рибак і вирішили поїхати на Добротвір.Середа 8.30 я , знайомий і його кіт вже на каналі рибаків мало,неприємний вітер але природа супер. Набрали стільки різних каш що можна на базарі торгувати і ще опариш,хробак,манка,пінопласт але це був не наш день.Позакидали спінінги але понулях.На проводці в Андрія 8 плотвичок і карпік 400гр.Під час обіду ми замітили що наш кіт заліз в камиш насторожився і щось довго видивляєтся, думали миш але коли залізли туди були в шоці там був підбитий 1.5кг.толстолоб.Витягнули в нього була глубока рана біля ока можливо уроди кошкою зацепили.Висновок, двох матьорих рибаків з купою палок опозорив кіт Емі своїм уловом.Всім удачі і скорішого льоду. :f1:

Модератор: Попередження за порушення правил форуму п. 2.23. Вимоги та рекомендації до фото в повідомленнях форуму
Приєднані файли
1325676394360.jpg
1.jpg
2.jpg
1.jpg

шварц

Повідомлення: 113

» 05.01.2012 09:56 pm

Добрий вечір ,Шановні ! Щойно з каналу.... Так-от . Приїхав автобусом в 9.30 , прийшов до самого виходу -а там рибачків :o і стільки ж вудочок :o !!!!Постояв , подумав , і вирішив , що буду ловити з другого берега . \... це була найдурніша думка в цей день :woodpecker: \ Перейшов через місток , черезбраму , прийшов аж до бетонних блоків . Розклав фідер та пікер замішав прикормку - заброс ... і зразу покльовка та перша плотва є :) . Плотвички так собі і покльовували , але я щораз гірше це помічав :? Причина - вітер , який поилюючись дув мені в лице і кидав кінчиками вудилищ . ..не помилились в метеопргнозі :evil: .Спасаюсь - бігством :oops: .Через місток до найвищого берега , який мене прикриває зі спини . Затишніше . Фідер - під дальній беріг , пікер - під ноги.Прикормка - Тімар Облачная Смесь Фідер + Тімар Плотва + 250гр молотого мотиля + кротовиння :D . Наживка - хробак , моиль , опариш та їхні композиції . З дальньго берега - плотва , з ближнього - тишина :?: :?: Але гепнуло і на ньому.На короткій дистанції , на пікер , карпік - і схід :oops: :cry: Швидко міняю гачок та кількість наживки . Є !!! ... але очень уж маленький :D .Фото - та назад у воду. Таких було ще два , за 40 хв - що мені аж здалося , що це один і той самий клює :lol: :lol: А на дальньому - рівномірно йшла плотва .Після 3-ої години клює агресивніше та трошки грубша . Доречі - за попередні три рибалки в грудні так і виглядао піся обіду , або мені так хотілось.. :| Плотва приїхала додому - де буде протушена з овочами та томатним соусом до Святкової Вечері . Бажаю Всім Веселих Свят!!!!!

Юра М,

Повідомлення: 82

» 08.01.2012 07:49 pm

Був сьогодні на каналі з метою зловити плотву на тісто. Вода чиста, видно стайку, кидав під ніс - повний ігнор............ :Риба потопилась

ПапаЗайчик

Повідомлення: 130

» 09.01.2012 10:09 pm

Праздники продолжаются. :)

651.jpg

Вот и сегодня группа рыбаков соскучившаяся за рыбалкой просто перенесла праздничный стол на Добротворский канал. :)
Это застолье можно было назвать - рыбалкой, так как между байками и весёлыми анекдотами рыба всётаки ловилась, хоть маленькая, хоть совсем редко, но ловилась даря нам радость :)

652.jpg
653.jpg
654.jpg
655.jpg

Но как бывает на рыбалке, когда рыбаки больше гуляют чем рыбачат - что-то обязательно случаиться. В этот раз подвёл не затянутый ручник и машина просто скатилась на обочину канала. Жесть, такого на рыбалке ещё не было, но нужно было выходить из ситуации и искать тракториста. Хорошо, что в зоне цевилизации и при наличии денежных средств возможно решить любую проблемму, трактор был найден и машину вернули на устойчивую часть земли. :)
700.jpg
701.jpg
702.jpg
703.jpg

Будьте внимательнее на отдыхе!

Вова
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 3285

» 11.01.2012 10:35 pm

Добрий вечір , Рибачки ! Повертаючись з послідньої поїздки на канал , задумався :?: - а де поділись з каналу карасі ?? Канікули в Сокальских школах , та вперте бажання сина Діми попасти на рибалочку - дали мені можливість пошаманити сьогодні в Добротворі. Друг Василь на машині і ми з ним в 9.00 на воді :) . Рибачків - хватає , навіть канал неподілили :? :? \ було чути здалеку\ . Стаєм де нікого нема , бо всетаки хочеться провести час на риболовлі спокійно :wink: . Діма - по плотві .Прикормка Корона Холодна Вода Опариш + Ай Подсекай Плотва + льон + мотиль . Таку прикормку треба сильно затемнювати !!! На гачок опариш . ...і у нього все гуд :super1 , карпіки проскакують 8) . У мене прикормка Корона Холодна Вода Хробак + Ай Поддсекай Карась + конопля + мотиль. На гачок - хробак . Хлопаки , карась там ще є! :) Непогано тягали сусіди смоктунами на мастирку . Ми ж получали задоволення від своєї рибалки ! Всім НХНЛ !!!
Приєднані файли
DSCN3082.JPG
DSCN3080.JPG
DSCN3079.JPG
DSCN3077.JPG
DSCN3076.JPG
DSCN3075.JPG
DSCN3073.JPG

Юра М,

» 23.01.2012 09:13 pm

Добрий вечір , Шановне Товариство ! В очікуванні першого льоду , а по прогнозам він уже ось-ось :) , вирішив , тимчасово , завершити затяжний сезон :D !!! Зізвонююсь з другом Василем і в 9.30 ми на виході . Людей аж ... троє :D !!! ... тимчасове явище , бо на протязі двох годин підтягнулись :yes: . Рибка напевне теж прогнози слухає - тому кльов , так собі :? . Пікер - в кормушці Кльовий Деньок Плотва + Тімар Облачная Смесь Фідер + сухе молоко , на гачок опариш , мотиль .Фідер - в флет Пелетс Дінаміт Бейт Оригінал 3-мм + кукурудза + кукурудзяний клей , на гачок - кукуруда . На фідер за весь час аж :D :D дві покльовки , нереалізовані :oops: ! Пікерочком так і завершив сезон . .. ох би лиш метеорологи не помилились :) Всім НХНЛ !!! Чекаєм льоду !
Приєднані файли
DSCN3303.JPG
DSCN3302.JPG
DSCN3301.JPG
DSCN3299.JPG
DSCN3298.JPG

Юра М,

Поперед.Далі

Повернутись в р. Західний Буг

Хто зараз онлайн