Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Добротвір

Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Re: Добротвір

» 17.09.2011 12:59 pm

Всім привіт! Вибачаюсь :( , що затримав звіт. Запропонував знайомий, якого звуть Юра, поїхати в Добротвір порибалити на водосховище 13.09.2011 року з ночівлею. Збори зайняли півдня і о 16.00 виїхали в дорогу. Дорога виявилась дуже погана: багато ям, але нас це не злякало. Я особисто в Добротвір не їздив вже на рибалку 3-4 роки. Місця знаю там досить непогані для ловлі риби і Юру переконав поїхати на моє місце. Юра погодився і не шкодував. Прибувши о 17.20 на одне місце, застали одного рибака карп'ятника, з яким ми і познайомилися, звати його Микола. Він планував збиратися додому. Коли розговорилися, він рішив залишитись на ніч ще з нами. Для нас місця вистачило, щоб ловити разом. Микола зрадів, що є компанія, а то самому якось каже скучно. Ми почали розкладати свої спіни і замішувати прикормку. Закормивши місця, закинули спініги на бойли, кукурудзу, мамалигу, опариш і т. д. Юра, як профі по карасю, наловив карася для ухи дуже швидко. Дуже активно брала плотва. Під вечір кльов риби відрізало. У ночі теж. А зранку почався кльов. Відпочили прекрасно, порибалили, отримали велике задоволення :) .
Приєднані файли
0177_001_thumb.jpg
Ох важкий.
0183.jpg
жарим рибу на обід.
0184.jpg
Микола.
0185_001.jpg
Я і Юра .
0186.jpg
Сазан.
Востаннє редагувалось Кузьма в 06.04.2012 10:17 am, всього редагувалось 4 разів.

Кузьма

Повідомлення: 137

» 29.09.2011 08:42 pm

Всім привіт! Вирішив знову порибалити на водосховищі в Добротворі з 28.09.11. до 29.09.11. з ночівлею. Збори зайняли доволі мало часу і виїхали в дорогу. Цього разу я поїхав рибалити з Миколою, про якого вже писав в попередньому звіті. З Миколою познайомився я в Добротворі минулої рибалки. Прибули на наше місце 0 18.00, а там зайнято. Ми розвернулися і поїхали в інше. Розташувалися, позакидали спіни і вже ніч. В ночі кльову не було взагалі. Можливо, що вже холодно, а зранку пішло і не погано. Хочу сказати, що бойли рулять в Добротворі. Риба була зловлена на бойли і не одна та пристойних розмірів. Правду кажучи в ночі вже холодно, вдівайтесь тепліше, розпалюйте вогнище щоб грітися. Відпочили, отримали велике задоволення :f1: .
Приєднані файли
0197.jpg
Бойли рулять, сазани клюють.
Востаннє редагувалось Кузьма в 25.03.2013 07:38 pm, всього редагувалось 8 разів.

Кузьма

Повідомлення: 137

» 06.10.2011 03:32 pm

Годину назад дзвонили знайомі які зараз знаходяться на водосх.Приїхали туди ще вчора о 8ранку.Мій знайомий ловить на 3 фідери,на двох використовує кормушку типу метод і перезакидує снасть рідше,а одним фідером працює активно.Його товарищ ловить виключно на 4-ри карпові прути.Результат-карась не дуже активний,але за добу зловили близько 40шт.від 50 до 500г,час від часу проскакує карпик до 400г.а з 'нормальних' екземплярів знайомий взяв на фідер на 3,500 і 5.200,а його напарник такого ж на 3,500.З насадок є практично все,але найкраще працює перловка,або 'бутерброд' перловка+червяк.Ще розказав таку річ,вчора приблизно в 10ранку дуже делікатна покльовка на фідер і як результат боротьба яка тривала хв 30 і закінчилась не на користь мого знайомого Івана.Схід карпа в районі 8-10кг,який взяв знову таки на перловку(зійшов через напарника,який зробив помилку при взятті риби в підсак-і обрив поводка)Мій знайомий рибак провірений :) Як доказ обіцяв показати фото рибин.Будуть новини,звіт викладу при можливості.З пов.Вова

ВОВА83
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 370

» 12.10.2011 10:39 pm

IMG_1951.jpg
Сегодня прогулялся по Бугу в районе Добротвора.
Погода была жуткая - то налетали тучи с дождём, то выходило солнышко, потом налетал сильный ветер ....но это не пугало крейзи-рыбаков, которых по берегу было не мало. :)

В районе Перекалки сидело много карпятников, но неплохой ночной трофей в 6 кг удалось взять только одной компании. В районе спада сегодня тоже повезло одному рыбаку с трофейной щукой в 8 кг, даже пришлось ему лезть за ней в воду. В районе выхода с канала все рыбаки возвращались с полными садками карпа и карася.

А я использовал очень страшную снасть - сбирулино + съедобка :)
Время от времени ловил неплохих окуней и к моему большому удивлению - взял на съедобку трёх карпов до кило.

Вова
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 3285

» 19.10.2011 09:24 pm

В прошлом году, приблизительно в это же время Добротвор дарил незабываемые поклёвки крупного окуня. Я конечно себе решил, что это закономерность и так же будет в этом году,... а ни фига :)

Сегодня были с Саней на всех интересных точах Добротвора (выход канала, перед спадом, за спадом).
Искали хищника, но..... окунь был неизвестно где, проскакивали единичные поклёвки, но они были на столько редкими, что на фоне общей рыбалки практически незаметными. Из интересных моментов - за спадом взял жерешка размером с верховодку, можно даже перепутать :D На волкер окунь кидался славно, но постоянно промазывал :D А на выходе с канала взял на твистер толстолобика :shock: , сбирулино ФОРЕВА или забагрил за губу :notknow :D

3.jpg

А это Вовка - настоящий рыбак, уже 4-й раз его встречаю на рыбалке не только усердно ловящего рыбу, но и абсолютно без помощи взрослых. Молодчина!

5.jpg

Вова

» 27.10.2011 05:15 pm

Сьогодні почув інфо.,яка трошки мене здивувала.Вчора батька хороший знайомий приїхав з каналу.Ловив на живця,живця ловив на місці малявошницею без жодних проблем.Снасть-фідер,оснастка-на кінці глухий груз в 50см вище коротенький поводок з тройничком.Улов-різний окунь,шість з яких пристойних розмірів(300-600гр)Такий спосіб ловлі він побачив тиждень назад,коли один рибацюга умудрився крім таких же окунів ще і пару щучок до 1кг взяти.Потрібно час від часу міняти місце.Ловив в районі с.Руда за Бугом,недалеко від залізного моста.Улов батько бачив,інфо провірена.P.S. ніколи неміг подумати про таких окунів на каналі в цих місцях

ВОВА83

» 28.10.2011 07:33 pm

Сьогодні вдалось виїхати на рибалку.Приїхали на перекалку,закинули спінінги на хроба, опариша,кукурудзу,макуху.Просидіди до 13-00 кльову ноль.Переїхали попробувати на каналі.Коли вже приїхав з Львова хотілось посидіти ,наживка та сама.До 16-00 знову ніоднієЇ покльовки,в товариша на опариш клюнув карпик грам на 200 і це все за весь час.16-10 поіхали на Львів,висновок сьогодні не наш день. :?

ЛЮБИТЕЛЬ-1

Повідомлення: 19

» 03.11.2011 11:10 am

Були вчора проїздом через Добротвір. Спінінги завчасно закинули в машину :D . Зупинились біля каналу і пішли до впадіння в Буг. Рибаків на каналі просто тьма :o , а закидушок ще більше ловлять переважно плотвичку та карпика 150-200гр. Почали ловити на їстівний силікон, джигголовки 2-3гр. Покльовки почались одразу :D . Розмір окуня був 40-50гр, одного mark зловив під100гр :) . Загалом за 1,5 години було виловлено близько 40 окунів. Відвівши душу поїхали заробляти бабло :lol: . Всім удачі!
Приєднані файли
DSC01009.JPG
DSC01010.JPG
DSC01011.JPG
DSC01012.JPG
DSC01013.JPG
DSC01014.JPG
DSC01015.JPG
Біг-фіш
DSC01016.JPG
DSC01017.JPG

mark0098

Повідомлення: 140

» 07.11.2011 04:14 pm

Я їздив у неділю на канал. Погода була погана - дув холодний вітер. Але рибаків на каналі було дуже багато, що не було де стати, але майже в нікого не клювало. Я пробував окуня ловити, то померз дві години і нічого не зловив. Правда, я питав в одного рибака, то він два коропа по 400 грам зловив на мастирку.

matvs

Повідомлення: 46

» 08.11.2011 01:35 pm

Були з неділі на понеділок на каналі.Народу тьма.Поки ми :booze: народ розїхався і ми позакидали спінінги.Наживка-макуха(базарні макушатники). Клювало виключно вночі :wow .Результат-2 коропа приблизно 1.5кг і 8 шт 400-500гр.Ловив тільки один ,всі решта :booze: :flame :kz .Зранку клювати перестало і біля 11год. поїхали відсипатись. :f1: вдалась.

Ruslan100

Повідомлення: 56

» 10.11.2011 07:24 pm

Был сегодня на рыбалочке.
Прихожу утром на выход канала в Буг, а там ни кого :shock: , ещё бы, такой ледянной ветрюган в харю :D

Настроил снасть сбирулино с поправкой на ветер и стал таскать окуней, но в такую погоду баловаться окунями ну совсем не прильщало, раз уж припёрся, то нужно что-то взять поинтереснее. Вот с таким настроением я последовал к спаду.....и... ОП, там совсем ОП по всем видам рыб даже у ещё двух чёкнутых, которые сидели с вчерашнего вечера. :shock: :)

Вова

» 17.11.2011 08:08 pm

Сегодня компания из пяти спиннингистов проведала Добротвор (выход канала и спад)
Окунь иногда отзывался на предлогаемые приманки, а щука была явно в полной спячке.
По количеству хвостов победила браконьерская снасть - сбирулино. :D

Вова

» 18.11.2011 11:44 pm

Так склались обставини що опинився сьогодні зі знайомим на каналі.Були з 10.00 до 14.30,ловили переважно на джиг,уловом похвалитись неможу,але все ж нешкодую що поїхав.За весь час що ми були я зловив на силікон аж три 'полосатих монстра',два з яких грам по 30,а один десь на 50.А перед самим відїздом кидали недалеко від бетонного моста(в с.Руда за Бугом) і десь на 4-5 проводці удар в метрах 2-х від берега!!!і... на березі гарний окунь грам на 250-300.Це мій найбільший окунь в Добротворі,хоча спеціально за хижаком сюди ніколи неїздив.Взяв на маленький прозорий твістер зеленого кольору.На мій Ulайт-від виважування отримав масу задоволення від цього одного риба.Всетаки є на каналі гарний окунь,але на свої очі ніколи небачив,тепер сам переконався :) Улов знайомого-один окунець грам на 100 і один забагрений карась :) Холодно вже біля води...Зима скоро...Готуємся і чекаєм першого льоду!

ВОВА83

» 28.11.2011 10:43 pm

Привіт всім.19-го був на виході з канала.Результат 3 полосатих 300-350гр.і десяток меньших.Ловив на джиг а приманка джава-стік 2.і їй подібні.Мав ще махову,в результаті два карпи \1.100 і 800гр\нерахуючи гарної плотви . :f1: вдала.Коропці взяли на опариш а плотва на мотиль.Ще варто їхати.Тільки одне прохання;не смітіть!Берега наших водойм дуже засмічені.Заздалегіть дякую.

ruslan77

Повідомлення: 10

» 30.11.2011 04:04 pm

Помянувши прошлую осень, и как тогда клевал окунь на выходе канала в это же время, я решил хоть на пол дня отложить работу и проведать Добротвор. С первого же заброса поймал неплохого окуня за хвост :), следующего грамм на 70 - через час. И все. Были правда еще тычки, но то ли я подсекал невпопад, то ли рыба был размером с палец... в 12 собрался и свалил домой.
Мужики, сидевшие на карпа, тоже особо с пацаками не бегали, а больше лежали на берегу и грелись на солнце.

Pivot

Повідомлення: 222

Поперед.Далі

Повернутись в р. Західний Буг

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей