Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Навчання

Корисні поради, питання, відповіді

Навчання

» 21.09.2009 09:44 pm

Хто, де і як може покращити рівень гри в рос.більярд? Чи існують якісь курси?
І як можна стати членом ФБСЛ?

Mario

Повідомлення: 1

Re: Навчання

» 22.09.2009 12:01 pm

В сбк"ЕФФЕ" вже існує школа .Тому можна туди перезвонити і поцікавитись (520171) але найкраще туди заїхати десь в р-ні 12.00-13.00.Там збираються майже всі спортсмени і конкретно поговорити з Мартином Ігором або Захаровим Володимиром про лекції.Школу більярда створити не важко-важко зробити процес тренування.Тому що бажаючих дуже багато і коли 3-5 чол.тренуються на 1 столі якось не дуже прогресивно виходить.Тому я рекомендую завжди знаходити Вчителя і залазити йому на голову :D (сам так зробив в свій час).

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2464

» 08.12.2009 02:28 pm

а де і як можна навчитись снукеру? в яких закладах є снукерні столи і де реально можуть навчити... ну, і що таке задоволення би коштувало.. бо поки що моє знайомство зі снукером - це відкритий рот на Євроспортівські чемпіонати... на Салівана, Хіггінса...

lorex

Повідомлення: 1

» 09.12.2009 12:48 am

Романтик (2 поверх) і Червона Рута (сихів,хуторівка 16)-там є нормальні столи і маркьори які більш-менш грають в цю гру.Школи по снукеру немає і нескоро буде.

ryvak
Львівський карповий клуб

» 06.02.2012 10:06 pm

Лучше бильярду самому на практике учиться)

sergey.ivanov12345

Повідомлення: 2

» 07.02.2012 01:49 am

практика аля "сам з собою"-це наіграш ударів.Можна також грати максимум з розбиття.Але такі ігри тільки повишають кладку,але зовсім не повишають поняття ведення гри.Толку з того що я "складав" 7 пірамід за годину,а зараз 5 якщо бачу що гра впала на 50-70%.Кий тримаю раз на місяць і то без кайфу. Навчитись самому грати на більярді неможливо.По книжкам і по відео-також неможливо.Такі науки тільки збільшують вашу самооцінку ,а після "нариву" на нормального гравця ви впадаєте в сильну депресію.Згадую такий випадок: приходив один "мажорчик" в більярдну і вічно хотів в мене виграти.І кушом давив,і часом,і шари забивав але мозгів бракувало.Потім ,після чергового попандосу,він зникав на місяць ,а потім "наша пєсня хороша"...Я вже сам дивувався-якого милого на ті самі граблі він наступає,з завидною періодичністю.Останній раз я був не в настрої,та і він почав хамити..Прийшлось його "вбути" серйозніше.Після гри стало його шкода,почав його журити-мол якого милого ти раз в місяць нариваєшся,ніде не грає,ти думаєш що гра сама прийде і під тебе постелиться? Його відповідь мене поставила в тупік-"я на компьютері маю спеціальну гру,де сила удару вимірюється і можливість забивання,вінти і т.д.".я сказав що якщо він прочитає ще книжку Лємана то може відразу починати гру з 100 баксів..щоб не мучався :D
Висновок: треба мати тренера,спарінгпартнера,і грати з незнайомим (це для перевірки себе).

ryvak
Львівський карповий клуб

» 16.04.2015 04:52 pm

ну, і що таке задоволення би коштувало.. бо поки що моє знайомство зі снукером - це відкритий рот на Євроспортівські чемпіонати... на Салівана, Хіггінса...

annaya

Повідомлення: 2

Повернутись в Майстер клас

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей