Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Угіддя "Воєнохоти"поблизу с.Грушів

де були? які трофеї добули? звіти, фото

Угіддя "Воєнохоти"поблизу с.Грушів

» 07.09.2009 07:24 pm

Були в 6.08.09 в цих угіддях,як на мене досить непогані є багато озерець, канальчиків і саме водосховище яке має заплави і комиш подібно як в Сухоріччі.
І так ще за темна почали вихід на заливи і в камиш що на самому водосховищі і тут над головами пройшов один крижень якого Федя зняв і буквально через 10 хвилин на нього вилітає другий який після пострілу падає,далі було чекання але качка більше не появлялась.Я пішов дальше по камишу і думаю взнав причину чому не було там хорошого льоту, вийшовши з камишу по бачив таку картину :? водосховище є добряче спущене і весь камиш і заплави є без води,вода впала десь приблизно на 1.5метри :shock:
DSC02810.jpg
Вихід на номери
DSC02812.jpg
Спущене водосховище
DSC02813.jpg
DSC02814.jpg
DSC02815.jpg
DSC02816.jpg
Повернення з заплав
DSC02817.jpg
Трофеї

Вийшовши з водосховища ми поїхали на дамбу вздовж якої є багато різних невеликих ставочків але нажаль і там ми не знайшли качечки зато добре відпочили на березі і добули трошки інші трофеї :wink:
DSC02833.jpg
DSC02841.jpg
DSC02835.jpg
Ті самі трофеї

І вже їдучи до дому з нами повторилась історія яка трапилась минулого року на розливах,проїзджаючи мимо одного ставочка при дорозі замічаємо двох качок приторможуємо і маємо ще два трофеї до загалу :wink:
DSC02843.jpg
Хороше завершення полювання

Так що розвідка нових угідь думаю вдалась :wink: :)

ORKO

Повідомлення: 1189

Повернутись в Звіти про полювання, угіддя

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей