Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Прикормка

Мах, штекер, матч, болонез

Re: Прикормка

» 24.02.2016 01:27 pm

serriel-71 написав:.......!Народ підкажіть де у Львові найбільший вібір по Сенсасу?

А чому власне Sensas? Я колись задавався також проблемами вибору прикормок, потім дійшов до власного підбору! Як на мене Sensas, це більше нарекламовані у всіх відяшках про рибалку ведра, сита і тому подібне. Тому і люди звертають увагу на цю фірму. А на рахунок смакових і інших складових, то є фірми і кращі!
http://www.fish-river.com.ua/categories/sensas.html тут Sensas є!

YuraLviv

Повідомлення: 8

» 24.02.2016 08:30 pm

YuraLviv написав:
serriel-71 написав:.......!Народ підкажіть де у Львові найбільший вібір по Сенсасу?

А чому власне Sensas? Я колись задавався також проблемами вибору прикормок, потім дійшов до власного підбору! Як на мене Sensas, це більше нарекламовані у всіх відяшках про рибалку ведра, сита і тому подібне. Тому і люди звертають увагу на цю фірму. А на рахунок смакових і інших складових, то є фірми і кращі!
http://www.fish-river.com.ua/categories/sensas.html тут Sensas є!

Для прикладу, які фірми?

serhij
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівська поплавочна ліга

Повідомлення: 524

» 26.02.2016 03:06 pm

Я особисто вважаю Сеннсас реальною робочою прикормкою.Вона самодостатня і тому не потребує додаткового доведення і вдосконалення(мається на увазі режим простої рибалки).Спортсмени в умовах змагань звичайно хімічать,але це вже зовсім інша історія.Дешеві прикормки(небуду їх називати,всі їх знають в лице :D ),це натуральний шрот,який дає такий самий результат,як звичайний грис,чи комбікорм.Прикормки середнього цінового діапазону,часто потрібно доводити різними прибамбасами,що на фініші дає майже Сенсасовську ціну.І ,чи вгадав ти ,чи ні зі своїми добавками -ще дуже велике питання.Звісно для тих ,хто любе поексперементувати і на виході кайфонути від отриманного позитивного результату,це прийнятно.Але я думаю ,що всім риболовам не слід сподіватися на чудо-прикормку(хвороба багатьох початківців),яка сама по собі ще не є 100%-ю гарантією результативної рибалки!Крім прикормки ,є ще масса різних факторів,які впливають на кінцевий результат.

serriel-71

Повідомлення: 90

» 27.02.2016 01:52 am

serriel-71 написав:Я особисто вважаю Сеннсас реальною робочою прикормкою.Вона самодостатня і тому не потребує додаткового доведення і вдосконалення(мається на увазі режим простої рибалки).Спортсмени в умовах змагань звичайно хімічать,але це вже зовсім інша історія.Дешеві прикормки(небуду їх називати,всі їх знають в лице :D ),це натуральний шрот,який дає такий самий результат,як звичайний грис,чи комбікорм.Прикормки середнього цінового діапазону,часто потрібно доводити різними прибамбасами,що на фініші дає майже Сенсасовську ціну.І ,чи вгадав ти ,чи ні зі своїми добавками -ще дуже велике питання.Звісно для тих ,хто любе поексперементувати і на виході кайфонути від отриманного позитивного результату,це прийнятно.Але я думаю ,що всім риболовам не слід сподіватися на чудо-прикормку(хвороба багатьох початківців),яка сама по собі ще не є 100%-ю гарантією результативної рибалки!Крім прикормки ,є ще масса різних факторів,які впливають на кінцевий результат.

Я з цим непогоджуюсь.
Кили прчинав ловити перепробував різні корми але результату такого як дає сенсас небуло. На простих рибалках теж сенсас але різниця в тому що кількість корму менша а результат такий як від 4 кг дишевого корму. На змаганнях використовую не більше як 2.5кг а обєм 20л. Треба просто вміти користуватись кормом .по весні то взагалі кружка корму на відро і результат є .а затрати ті самі як дишевий корм 2-3кг

GT

Повідомлення: 236

» 27.02.2016 03:45 am

Так з чим ,конкретно ви не погоджуєтесь?Щось я вас не дуже зрозумів.Конкретизуйте .Ви написали практично те,що написав я,але всеж таки з чим-ось не погоджуєтесь?

serriel-71

» 29.02.2016 10:13 am

Як по мені, Сенсас потрібно використовувати чуть пізніше, коли досить прогріта вода! Ароматика і поживність прикормки на висоті, тому є ймовірність у холодній воді перекормити або відлякати запахом рибу! Хоча в колекції є корм для холодної води! Скажу відверто я його не пробував. На водоймах де я ловлю, риба ранньою весною або підня зима дуже "тупа", як і всюди, тому вважаю що викидувати Сеснсас, нема сенсу!.
п.с. Проти Сенсас ніц не маю, корм суперовий,як на мене просто потребує тонкості вибору ароматики!

YuraLviv

Повідомлення: 8

» 29.02.2016 01:41 pm

Так не обовязково сипати його відрами!По холодній воді можна брати пів пачки - бадяжити грунтом і вперед.

serriel-71

» 29.02.2016 09:43 pm

YuraLviv написав:Як на мене Sensas, це більше нарекламовані у всіх відяшках про рибалку ведра, сита і тому подібне. Тому і люди звертають увагу на цю фірму. А на рахунок смакових і інших складових, то є фірми і кращі!

Які кращі? Розкажіть нам. :)
YuraLviv написав:Проти Сенсас ніц не маю, корм суперовий,як на мене просто потребує тонкості вибору ароматики!

А якими аромами Ви користувалися з цим кормом?
З ваших постів я щиро нічого не розумію по відношенню до прикормки Сенсас. Або, як варіант, - Ви не ловили цим кормом.
Без обід.

serhij

Повідомлення: 524

» 01.03.2016 12:59 am

В травні 2015року я особисто проводив єксперемент с Сенсасом.Водойма де я рибалив дуже специфична.Там водиться достойного розміру карась,але дуже прошений.Я два дня підряд рибалив там з колегою з 7ранку до 12г.Я годував сенсас 3000 карп(1пачка +2кг грунту і різаний хроб),колега кормив кукурудзяним грисом з звіжемолотим насінням +ваніль+різаний хроб.Обьм прикормки,тактика закорму і снасть однакові.На фініші в мене 16 карасів,загальною вагою 8.800,в колеги 6шт-2.5кг.На слідуючий день помінялись прикормками і як результат в мене 4 карася ,в нього 12.Місцями не мінялись.В результаті я сам собі ,а так ож свому напарнику(який завжди скептично ставився до брендових прикормок і крім пшонки з грисом нічиого не використовував)довів ,що той же Сенсас при правильному підході може розривати прикормки від Гаврили :D на раз-два!Я думаю тим хто запитував,чому Сенсас я відповів.Постійне його використання для мене особисто трохи дорогувато,але є такі водойми і умови де він реально може виручити.Прошу шановних колег не рахувати мої пости рекламою дорогого бренду,це просто моє особисте бачення .В більшості своїх рибалок,коли +- є надія на кльов я використовую щось дешевше.Зовсім дешевими кормами не користуюсь ,бо практично ні одного разу не бачив від них якогось відчутного результату.Такий самий результат від комбікорму за 5гр.,або ще чогось подібного.І купляти якусь фігню за 15-20гр.не бачу сенсу.

serriel-71

» 01.03.2016 08:43 am

В такому випадку -сенсас можна розцінювати, як браконьєрську прикормку! :roll:
А взагалі, якщо правильно зварити, правильно замішати і в міру добавити ароматизатор -то і в дома можна зробити непогану прикормку. Робочий аромат дає свіжоприготовлене насіння соняшника. Головне не переборщити з обжаркою. ;)

Суканець Роман

Повідомлення: 595

» 01.03.2016 09:36 am

В домашних условиях можно изготовить отменную прикормочную смесь . Если разобраться с пристрастием рыбы на определенном водоеме , то количество ингредиентов можно сократить до 3 - 4 . Главная проблема при таком подходе , это качество и " свежесть " составляющих . Обычно рыболовы используют отходы , просрочку , продукты низких сортов . Все это " горчит " , поражено плесенью и грибками , " аромат " не соответствует и т.п . Теперь вопрос : вы будете есть борщ из гнилых овощей и протухшего мяса ?
Секрет качественных прикормочных смесей от Sensas и других известных компаний в том , что используются составляющие наивысшего качества и кроме того продукт подвергается спецобработке для долгого сохранения " свежести " .
Попробуйте купить в магазине самое вкусное бисквитное печение , импортную консервированную кукурузу наивысшего сорта ,качественные специи в правильной стеклянной посуде и вы поймете , что пользоваться готовыми прикормками гораздо дешевле .

chinta

Повідомлення: 194

» 01.03.2016 02:19 pm

100% інгредієнти повинні бути свіжі. Якось варив прикормку з кукурудзяної крупи, яка через зиму простояла на балконі і в ній розвелась міль. Думав з метеликами буде краще... а виявилось навпаки. :D

Суканець Роман

Повідомлення: 595

» 01.03.2016 03:41 pm

Зрозуміло ,що і на домашні прикормки ловиться риба.Часто вона ловиться нормально і без прикорму,але мова йде про фірму.А вона коштує більших витрат ніж домашня,а працює коли як.А розмову про Сенсас я особисто почав,тому що інколи є бажання його використати,а у Львові його практично немає.Замовляти ж через інтернет 2-3 пачки не цікаво.Тому і вірішив попитати в народу ,може хто знає секрєтні точки :D .А на рахунок бракованої :D снасті,то ви вже загнули.Хочу ще раз повторитися ,що немає чудо-прикормок,які працюють в 100 випадках зі ста!Можна із Сенсасом пролетіти.

serriel-71

» 10.04.2016 07:05 pm

Краще купити 1 пачку Сенсас і розмішати з 4-ма кг. грунту, ніж купити 4кг. вітчизняної прикормки і розмішати з 1-им кг. грунту.
Це моя філософія, але вона працює))

Plitkar

Повідомлення: 409

» 12.04.2016 05:14 pm

Абсолютно згідний з вашою філософією.4 пачки дешевої прикормки ,щей + до них якісь вонючки і на виході по грошах той же сенсас,але результат наврядчи буде таким самим.

serriel-71

Поперед.Далі

Повернутись в Поплавок

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей