Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Перехрестя: Стрийська-Наукова :)

На рибалку тролейбусом
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Перехрестя: Стрийська-Наукова :)

» 25.05.2007 09:04 am

Зображення

Сьогодні:
сплю, тихий голос малого "піс, піс,піс,пісш" мене розбудив і я зрозумів що потрібно зняти памперса і посадити його на горшок. Танюха моя пішла за горшком, а я роздягнув малого і прошу щоб не надзюрив в ліжко. Вообщем спати мені вже не хотілось і в голові промайнула думка, а не взяти мені спінінг? думка не давала спати, і через трохи вмовлянь, Танюха згодилась мене відпустити. Через 17хв. я вже на ставку, спочатку вирішив спробувати свою новинку яку шукав вже 1,5 роки, дуже сподобалась гра ... але через трохи часу вирішив що сьогодні буду ловити волкером. Через декілька забросів знову приловчився до правильної проводки (волкер така штука, що швидко відвикаєш), і на черговому забросі на перших 2-х метрах проводки вилітає (в прямому змісті) окунище більше півкіля (железно) і промахуючись з шумом падає в воду, порушивши при цьому гладь і спокій ставочка. Серце після такого завмерло, а потім почало битись з прискоренням (ось воно - ВІДЧУТТЯ). Знову волкер пішов в воду і почав малювати звичну змійку, на цей раз проходячи між двома кущиками ззаді волкера щось чмокнуло з розворотом, в голові думка що точно нічого іншого ставити не буду. Через декілька проводок знову сплеск і приємно запищав фрікціон :) виважування нетерпеливе щоб подовше насолодитись ривками щучки. Хижак на березі, і взявши обережно рибину в руки бачу що один з гачків впнувся красуні в око (зачить на кукан, буде малому рибний супчик). В загальному 8 надзвичайно видовищних атак хижаків (щучка, окунь) і 2 щучки на кукані (друга через свою жадібність заглотнула волкер в шахту, добре що був 3см поводочок). Рибалка почалась в 5.15 закінчилась в 7.10.
P.S. не даремно малий мене розбудив :)

tosi

Повідомлення: 1419

» 09.07.2007 10:15 am

08/07/2007 Вирішив сходити провести пару годин на ставочку. Задум був впертися в поверхневі приманки і якщо пощастить зловити пару окуньців для "рибного супа". Але спочатку в воду пішли нові придбання :) трохи погравшись, ставлю ММ38 і на перших 5 проводках беру непоганого окуньця під 150гр :) для "рибного супу" малому - хватить ... ставлю баблпоп35 від Р2С і знову перші проводки і смачний "чмок" в попу поперу без всях протипоказань для окуня - настрій піднімається, знімаю попер і вішаю волкер, майже годину часу провів без будь-яких потичок зі сторони риби, вже навіть почали підтягуватись рибачки і тут грамотно покладений в чисту прогалину води уокер між кущом і берегом атакує риба, 1,5с дав витримки і роблю підсічку в той же момент щемпал виходить на свічку і робить два послідовних дуже гарних стрибка як дельфін в мене аж посмішка засяяла (звичайно дуже зосереджений, і мабуть смішний зі сторони) трохи часу на виважування і щемпал орієнтовно 1,2-1,5кіля на березі, один з рибачків округлює очі зі словами "я й не знав що тут така риба ловиться" питає в мене що це? тут вже я округлюю очі, і кажу "Щука" :) . Оцінивши рибину і подякувавши за приємні хвилини нахиляюсь щоб відпустити і трохи поспостерігати за хижаком, стришний крик рибачка "Що ти робиш? " на мить мене зупиняє, але зі словами "Вона для мене ЗАВЕЛИКА" роблю акт повернення в рідну стихію цієї гарної рибини. Про очі рибака вже промовчу, а сам зібравшись, пішов в інше місце подалі від людей. Дивлячись на сирітку-окуньця вирішую зловити ще, і знову таки вішаю ММ38f і на 3 проводці сідає полосатік, потім піднявся вітер і кидати 1,7гр стає не комфортно, перехожу на шедевр від київського майстра "вертушка лонг", і знову не більше 10 забросів і сідає ще один окунь. От і все, на сьогодні хватить навіть на пательню :) і близько 10 ранку я вже навіть зварив рибний спучик.
P.S. вже після обіду роздуплився що був День Рибака і в мене він пройшов досить приємно :wink:

tosi

Re: Перекрёсток : Стрийская- Научная :)

» 10.09.2007 11:44 pm

Ворона с фотиком пролетала...
_Научная.jpg
Озеро Стрийська-Наукова

Pavel K
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 2777

» 25.05.2008 12:32 pm

перша цьогорічна вилазка на болото :) Майже вся риба була піймана на топвотери, і одна щучка на ріджика 35 (на той що виміняв в Александр_К) з першої ж проводки. В загальному було піймано 6 чи 8 щучок і один окунь, покльовок в 2 рази більше :) кум більше відривався по окуню і мав гарний схід щуки на "зіпнзіг". Що цікаво я не засмикав ні одного окуня :roll: аж озадачився, або розівчився :lol: або все таки смікінг не панацея :)
IMG_1196_web.jpg
IMG_1195_web.jpg
IMG_1193_web.jpg
IMG_1189_web.jpg
IMG_1186_web.jpg
IMG_1183_web.jpg
IMG_1179_web.jpg
Востаннє редагувалось tosi в 25.05.2008 08:32 pm, всього редагувалось 1 раз.

tosi

» 31.05.2008 12:25 pm

сьогодні щось дуже слабо :( 2 окунця 1 щучка, і ще 2 покльовки на стік
IMG_1199_web.jpg

tosi

» 31.05.2008 03:06 pm

І у нас сьогодні не дуже заладилось. З ранку вставши в 5-й годині, змогли попасти на водойму лише о 6:45 - маршрутки в нас по графіку ходять...:( Добре хоч Сашку(Александр_К) підняли швидше - благо йому значно ближче і він вже був на водоймі, коли ми прибули. Тепер поясню чому я кажу "ми" :)
Прибув я з своєю юною рибачкою, яка нарешті вмовила мене взяти її на рибалку :D . Оскільки вставати для більшості дівчат вранці проблемно, вирішили йти не далеко - на перехресток.
Зібравши спінінг розказую їй, що і до чого :D . Після першої спроби було багато крику "що це ти мені підсунув, що ним неможливо кинути?!" та фраз типу "все, вистачить! я йду додому!" :lol: , але після кількох спроб вийшов перший вдалий закид... Я вже міг спокійно йти гуляти, так як мені за прут вже ніхто не давав навіть потриматись! Що я і зробив, оскільки бачив багато знайомих обличь. Порівнявшись з Сашкою вирішили повернутись назад до "рибачки", бо біля неї була фляга з коньячком і кілька канапок. Коли прийшли, побачили, що закиди виходять вже досить стабільно і точно, але їй вже надоїло трошки і ми зробили "перекус". Після перекусу, причепив їй маленьку коливалку і пояснив як її проводити, а сам з Сашкою пішов до компанії тих же знайомих лиць, що зібралась неподалік. Через деякий час чую крик (а ми якраз про щось цікаве говорили тоді...) думаю зачепила, трошки почекає, а я дослухаю і зараз підійду. Поки я прийшов вона вже витягнула окунця!!! Я був шокований, але радий - вона з усім і без мене справилась на 5! Пізніше ми взнали, що майже у всіх були якісь покльовки, невеликі "шнурки" і "матросики", так що наш результат не був найгіршим :wink: . Ще трохи покидали і при нас на тісто, вроді, був виловлений карась грам десь на 600-700 :shock: !!! Хто б міг подумати, що там є такі великани?! 5 годин пролетіло незамітно... і ми задоволені прибули додому. :f1:
Fisher_woman.JPG
перші спроби
woman_bass.JPG
перша рибина і купа радості
Ozero_Sawka.JPG

Так що ті, хто там був і кажуть, що нічого не клює - вчіться ;). Успіхів всім.
Востаннє редагувалось Z_SouL в 31.05.2008 08:26 pm, всього редагувалось 1 раз.

Z_SouL

Повідомлення: 207

» 20.07.2008 10:07 pm

як говориться "на безриб'ї і сам раком станеш" пішов сьогодні на "болітце". Першу щучку приніс Bug Minnow 20SR (BM) десь на 3 забросі :), потім на нього ж клюнула краснопірка і успішно зійшла :D . Рибу ловити не дуже хотілось тому випробовував різні приманки, 2 щучку принесла колєбелочка EEL. Потім захотілось видовищ і почав ловити на стіки. Вообщем в загальному зловив 6 щучок, одна з них можна сказати "монстр" грам 600 :) зробила пару ефектних свічок навпроти горе-рибацюг, які вичищали своїми колєбалками болото від водорослів, хотів її пофоткати, але як назло в фотику батарейки вже сіли, тому не вийшло їй стати фотомоделлю. Покльовок на стік було мабуть ще близько 10-тка, це тільки ті коли вона промазувала, ну і 6, як я вже писав раніше результативних. Щучка вся дуже маленька, старався бережно звільняти її від гаків і назад в "болото" :) . Щоб можна було оцінити розмір екземплярів, оцініть на фоні стіка (фото), довжина якого 55мм. Окуня не зловив ні одного, прям напасть якась :)
P.S. вся рибка була відпущена.
IMG_1407_web.jpg

tosi

» 08.09.2008 05:48 pm

Ось...
DSC07187.JPG
2.JPG
Ось...
Востаннє редагувалось Reptar в 14.09.2008 10:23 pm, всього редагувалось 1 раз.

Reptar

Повідомлення: 234

» 14.09.2008 10:12 am

P9120003a.jpg
розловлений Рідж з жертвою
12.09 з 11:45 до 14:45 відвідав даний ставочок! :) Для спінінгіста ставок просто клас, на ньому я відточував свою майстерність в точному забросі під саму кромку зарослів + експерементував з проводками японців... Але, розпочав я з Л33, ровномірна проводка + твіч. На рівномірній проводці в місці під самим острівком удар, підсічка, але мимо (полінився я до цього замінмти стандартні паршиві гачки цього воба). Думаю, йду далі, а на це місце через декілька хвилин, але вже з Ріджом 35. З невеличкою скруткою він в мене став суспендером, що на мою думку є плюсом і з першого точного забросу сідає щучька грам на 100. Обійщовши інші місця, міняю на ММ38 і повертаюсь до фартового місця, як результат окунець на 40 грам, але приємно... :) Під час всієї рибальської сесії час від часу падав холодний дощь, тому, вирішивши, що на сьогодні достатньо, поїхав грітись додому!
+ звичайно весь улов після фотосесії повернувся в рідну стихію... :)

К-2

Повідомлення: 112

» 31.03.2009 11:44 am

Блін... стільки накатав і все злетіло.. короче сьогодні з 7.00 до 9.30 були з колегою і шукали рибів. Риби були вередливими і відать не хотіли щоб їх знайшли. Наприкінці рибаловки всеж таки одна (відать нерозумна по малолєтству) щука, спокусилась на нєбєзізвєстну МДР міноху 46 розміру.
.gif

П.С: звісно була відпущена.

A_K

Повідомлення: 236

» 23.04.2009 11:48 am

Вирішили 21.04 зі знайомим, після роботи, розімятись з утралайтами. В 17:30 розпочали. Рибаків зі спінами чоловік 7-м було, при нас одну щучку грам до 200 витягнув і, здається, в кульок...:( Один рибак зранку з 4-ма вудочками на живця зловив щучку грам на 500. До 19 години покидавши, надурив на Ріджа35 двох окунців, приємних в розмірі і виважуванні. Фотосессія і всі по домівках! :)

21042009_008_.jpg
перший
Востаннє редагувалось К-2 в 10.03.2010 01:25 am, всього редагувалось 1 раз.

К-2

Повідомлення: 112

Re: Перехрестя: Стрийська-Наукова :)

» 07.04.2011 12:17 pm

був на водоймі 4.04 з ранку 08:00 рибаків -ціла купа ,нема де яблуку впасти. багато спінінгістів намагались піймати щуку але нікому не вдалось в тому числі і мені ,ну а на живця якісь хлопці 3х300гр піймали.
також відвідав водойму 06.04 близько 18:00 результат щучка 150 гр на l-minow. погладив і відпустив.

guige

Повідомлення: 57

» 29.04.2011 10:04 pm

був на озері 28.04.Зловив 1 окуня та невеличку щучку.Щучка меленька але бере охоче!
Приєднані файли
42011360.jpg

romawka

Повідомлення: 16

» 06.05.2011 12:42 pm

Був 3 числа з 07.30 до 14.00 години на цій водоймі, здивувало те, на скільки піднявся рівень води :shock: Ближче до обіду зловив одну щучку грам на 400, а один дядько зловив на живця десь таку саму, але зранку...
Щучку взяв на твістер оранжевого кольору, на 3г головку, аж сам здивувався )))Ловив з цього пляжу що засипали, бачив зграйку окунців під берегом грам на 200-300 але вони чомусь не брали, я їм прямо під ніс кидав... навіть не рухалися з місця ))) може замерзли :D На дні дуже багато водорослів, майже при кожній проводці шось начіпляється :x

demooo

Повідомлення: 12

» 09.05.2011 03:39 pm

був 6.05 з 17:40 десь до 20 .Погода була непогана, я на цьому озері давно не ловив, змоги виїхати десь дальше, за місто, не було, тому цікавість взяла верх і я зібрався тай поїхав. Підїжджаючи до озера людей багато не побачив, що мене здивувало тому, що частенько там проїжджаю і бачу скільки люду там кучкується. Одже всі передумови були для того, щоб хороше порибалити, тимпаче день чи два до того був в "озерному краю", де, як справжній лох, зловив тільки одного шнурка і мав пару ударів, зважаючи на те, як мій колєга зловив десь з добрий десяток!!))Дуже вже я хотів йому помститись за невдалу рибалку. А ... ще купив нову палку і дуже вже мені хотілось її випробувати. прийшов, розклався, поставив резину (ріпер оранжевого кольору) лише другий раз закинув.... і тут ударчик, 30 сек виважування і на березі шнурок , десь 300гр. радості моїй не було меж. пішов, ще трохи покидав резиною, результату не було, вирішив поставити мепс 1 , а.... пішов на той піщаний берег, де зустрів ще двох рибаків,які блєснили,результатом у них теж була мізерна щука , зловлена на мдж, і тут же запхана в чорний кульок "босс", я почав кидати, з першого разу удар, ще одна міні-щука на березі. роздратуванню їхньому не було меж. щоб їх не сердити ще більше я пішов кидати в кут, подальше від них.... і що ви думаєте, через дві-три хвилини знову удар, тепер вже окунь. і тут вони вже зовсім розчервонілися, перелізлили через паркан і пішли кидати на інший берег. тут на жаль кльов і в мене пропав, чи то може я не туди кидав, чи може не так проводив. словом, рибалка вдалась, патик випробував, себе потішив :D

Приходіть,пробуйте,ловіть. Удачі вам!!! :f1:
Востаннє редагувалось doc в 09.05.2011 05:34 pm, всього редагувалось 1 раз.

doc

Повідомлення: 194

Далі

Повернутись в Львівські калабані

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей