Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Рыбалка для меня...

Рыбалка для меня...

Люблю хорошо отдохнуть за одно и закинуть удочку
18
5%
Рыбалка - это общение и уединение с природой, какую рыбу я поймаю - не имеет значения
261
70%
На рыбалку я еду только за рыбой (трофейной) и работаю на результат, но предепочитаю спортивную рыбалку (значительную часть рыбы отпускаю)
85
23%
На рыбалку я еду только за рыбой и работаю на результат, большую часть пойманой рыбу забираю
11
3%

Всього голосів : 375

Re: Рыбалка для меня...

» 31.08.2009 11:57 am

В принципі для мене 2 і 3 разом.
Це хоббі яке переросло у діагноз :D

giorgio
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 1369

» 31.08.2009 12:05 pm

Чтож тогда все так растраиваются если улов меньше 15 рыбин? :D

Вова
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 3284

» 31.08.2009 12:58 pm

2 Вова Полностью подписываюсь, что написал Smutok ,
а насчет "если улов меньше 15 рыбин" - вчера ничего не поймал
и что, просто "ломка" бистрее начнется.

p.s. Для меня выловленная рыба, это всего один элемент
большого комплекса составляющих под названием - "РЫБАЛКА"

SAS

Повідомлення: 305

» 10.08.2010 10:36 pm

проголосовал за второй вариант и поспешил -третий более подходящий Какойже РЫБАК не мечтает о трофее

борода

Повідомлення: 2

» 07.09.2010 04:04 pm

Я обираю другій варіант! Трофеі це звісно мета, до якої кожен із нас іде (поступово вдосконалюючи свій рибацький досвід та снасті). Проте що може буте краще ніж світанок на воді, коли ти в лодці і перші промені сонця починають пробиватись крізь ранішній туман разом із радісним щебетом перших прокинувшихся пташок.... А хлюпання риби на рівній як скло поверхні води в абсолютній тиші?! ....ВАРІАНТ №2! :f1: :D

variag

Повідомлення: 17

» 07.09.2010 10:32 pm

Мій стаж рибалки приблизно 44 роки.І коли б не їхав, кожного разу їду в очікуванні адреналінчику , боротьби з великою рибою, коли ноги не слухаються, ходять ходуном. Але в першу чергу це таки спілкування з природою.Скільки чудових ранків і тихих вечорів на берегах водойм і річок,скільки гарних людей зустрів на риболовлі.Що помітив,- що серед рибалок нема поганих, злих людей, принаймі серед моїх знайомих.Дуже багато спогадів у мене чомусь звязані у більшості з 70-80 -ми роками .Тоді якось простіше було із снастями та і дешевше, і риби було повно у кожній калюжі і ніхто не робив на цьому бізнесу ( за виключенням продавців тараньки ) Найбільшу рибу я піймав у наш час (карп 10 кг.) на волосінь 0,3 мм Чернігівського виробництва, а їхав за карасем і окунем.Приємна несподіванка і варіант везіння мабуть часто присутні у нашому хоббі (не люблю цього слова)і ще згоден 100 пудово з Олегом у нашій "..... залежності". Ми цілий тиждень мріємо про наступну риболовлю, буває йдемо на якісь дрібні побутові пожертви, інколи,що гріха таїти,на обман, шукаємо різні "відмазки" щоб тільки вирватись до води, до улюбленого заняття.
Як на мене я б обєднав 2 і 3 пункти ,хоча голосував за другий. Згоден з усіма дописувачами : ми і хворі і це наш стан душі і ми залежні
і цим живемо і цим щасливі.

karperman

Повідомлення: 342

» 08.09.2010 09:13 am

всі так гарно пишуть :D
давно голосував, а от щось не коментував.
сам вибрав також другий варіант але голоснув би і за третій.
хоча на рибалку стараюсь вирватись хоча б раз в тиждень, все таки , ота "ломка" присутня , і через пару днів починає підсилюватись.
для мене рибалка це велика кількість складових, починаючи від інтернету(цього і кількох інших сайтів), магазинів, продавців :D , знайомих рибаків із спілними темами спілкування, і самого процесу рибалки.
і не так критично чи впімав щось чи ні, головне , що поїхав на водойму, походив, помилувався краєвидами (де вони ще є, бо в нас з цим уже туго :( )
а риба..
а риба є в магазині :D коли дуже хочеться їсти, ну або зловилося щось столове :f1: , а якщо не зловилось, то див попереднє.
ніколи не розумів людей, які впадали в істерику і вопили на цілий берег через сход риби :lol:
до цього треба ставитись по філософськи!
от шкода, що в нас з кожним роком хороших місць стає все менше і менше(( а жаль, земля чудова а решта...
а дехто їздить на рибалку отак- :? :evil:
Приєднані файли
DSC04394.JPG

Outsider

Повідомлення: 156

» 08.10.2010 10:51 am

пропоную дадати пункт " приготування до рибалки " :D , це ж теж не абиякий кайф !!! коли купуєш, або власноруч вигтовляєш, скільки надії та сподівань !!! :D

PIKE KILLER

Повідомлення: 142

» 08.10.2010 12:29 pm

Пріорітетно проголосував за ІІІ-й пункт,розуміючи що суть ІІ-го "сидить в мені" якось підсвідомо. :) Зрозуміло,що людина яка ставить перед собою ціль- вилов трофейного екземпляру мусить мати неабияке терпіння і відношення до процесу лову я би сказав якесь "специфічне",навіть корректне. Без поєднання цих двох пунктів в одне ціле хоббі переросло б в промисел,який заставляє людину виживати в скрутному становищі не помічаючи прекрасного навкруги. :roll:

RAT

Повідомлення: 580

» 08.10.2010 01:02 pm

Поражаюсь людям которые охотятся именно за трофеем, в хорошем смысле, особенно спиннингистам.
Можно отъездить весь сезон так и не увидев поклёвки - колосальное терпение.
В этом плане хочется поздравить Витю (Битр), в этом сезоне всё таки выхватил щуку на 6 кг. Молодчина!

Вова

» 13.10.2010 06:38 am

Нужно ещё добавить вариант для спортсменов: Не важно что я поймаю, главное - отойти от нуля! :laugh2

Вова

» 18.10.2010 12:02 am

:f1: Залежність, або хвороба :)

user106

Повідомлення: 85

» 18.11.2010 03:20 pm

Я ловля рибу для задоволення і щоб бути на природі але заодно і хочу зловити рибу :f1: це покращує якість відпочинку. Коли ловлю мелоч цінних риб або якщо в водоймі мало риби то випускаю. Якщо водойма чиста і багата рибою то улов забираю. Думаю так роблять всі справжні рибаки крім тих яким влом чистити. Бо на мою думку рибак має любити їсти рибу.

danko ПІЦУР

Повідомлення: 33

» 20.11.2010 08:14 pm

Всім :hoop: привіт. Для мене особисто, цікавий сам процес. Ловлю рибу для задоволення. На рибалці повністю відключаюся від життєвих проблем, яких хватає по горло. Звичайно малу рибу відпускаю у водну стихію, щоб підростала. Люблю побути на природі, вдихнути свіжого повітря, радію що живу. Та і потягатися з хорошим экземпляром також прекрасне задоволення та хороший адреналін. Їсти рибу люблю ще більше жарену,парену,запечину,тушковану. Скажу вам правду - рибалка інколи сниться :laugh2.
Востаннє редагувалось Кузьма в 05.02.2011 06:33 pm, всього редагувалось 1 раз.

Кузьма

Повідомлення: 137

» 05.02.2011 12:54 am

Я люблю рибалити на водоймах на якій можна зловити на 100гр так і на 10 кг. :f1: :f1:

koman

Повідомлення: 61

Поперед.Далі

Повернутись в Конкурси, опитування

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей