Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Спортивне життя

Мах, штекер, матч, болонез

Re: Спортивне життя

» 05.11.2009 09:34 pm

ОКСИГЕН написав:Для начала у нас какой то турнирчик провести водоемов хватает, вот только организовать некому.

Тут и дальше-крик души...

У нас большинство народа считает поплавочную тему пережитком прошлого,отстоем и темой где уже давно всё понятно(жаль нет старого топика,а то-б щас полетели цитаты типа :
...сидиш...ничё не делаеш...втыкаеш на поплавок...я это съел ещё со своим дедушкой...).
Организовать и провести"какой то турнирчик " нет проблемы,я "за" двумя руками и думаю Млынко,Козлов,Рывак меня поддержут.Вот только проблема зделать правельные рейтинговые обласные соревы с перспективой на КУ иЧУ.
Что говорить,если ещё недавно такие монстры-мегаполисы как Одесса,Запорожье... не могли собрать команду с четырёх человек.На город :два штыка.А у нас сколько штэкеров в городе :?: :?: :?:
Тут и дальше-для справки...

Большинство поплавочных соревнований проходит на пологих бетонных дамбах,где спортсмены бес платформы не допускаются(средняя стоимость импортной около 8000грн.).
На многих соревновниях без штыка делать нечего(хороший спортивный штэкер стоит около 14000грн.(нули я посчитал))
Плюс арсенал удилищ(по минимуму: пара болонок,пара матчей и несколько махов).
Ещё нависное,оснастки,аксесуары и тд.(где только один откаточный ролик стоит около 1300грн.)
Где тут пережитки прошлого :?: :?: :?: Как отнестись к такому"отстою" :?: :?: :?:
Colmic PNC GOLD DE LUXE.jpg
платформа
 удилище RBS Match Carpa AURORA.jpg
Штекерное удилище
Colmic RULLO ELITE.jpg
ролик

Plitkar
Львівська поплавочна ліга
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 409

» 05.11.2009 10:47 pm

Да, бачу, чоловіку наболіло: тягне на змагання, а напарників нема...Мені здається, що такий елегантний вид рибалки в нас стане популярнішим, коли не буде такого пресингу на водоймах-а то в нас приличні екземпляри можна "зустріти" переважно "біля горизонту", куди докинеш або карповиком, або важким фідером.Практично круглодобова почесна варта-і то часом з криками і гамнітофонними хіт-парадами.Сам я без поплавчанки на рибалку не їду-без поплавка рибалка, як Різдво без пампухів. :D

oleh

Повідомлення: 826

» 05.11.2009 11:00 pm

oleh написав:...Мені здається, що такий елегантний вид рибалки в нас стане популярнішим, коли не буде такого пресингу на водоймах-а то в нас приличні екземпляри можна "зустріти" переважно "біля горизонту", куди докинеш або карповиком, або важким фідером. :D

Так це тільки здається.Не кожен фідер перекине нормально настроєну матчувку... :)

Plitkar

Повідомлення: 409

» 06.11.2009 12:02 am

тяжела и неказиста жизнь простого штекериста :)
букаф багато - а конструктиву не видно. про що повідомлення? кругом вороги? хто заважає поплавочникам огранізувати змагання?
дивно якось ... фідерісти змагаються, карпятники змагаються ... навіть спінінгісти змагаються ... а у поплавочників космічні технології ...

ps звертатись до модераторів якось не солідно, коли сам такий :wink:
pps не знаю що таке ота більшість - але узагальнювати не варто
ppps більше писати в цю тему не буду

admin
Site Admin
Site Admin

Повідомлення: 614

» 06.11.2009 12:50 am

Тут скоріше тобі треба з Франківцями контакт тримати-в них хоть пару штекерів є.І змагання можливо частіше.Сам розумієш що в "поплавку" треба все піднімати з 0..З спіном також таке було.а зараз-бейкаст,УЛ,плетня по космічним технологіям,1-2,5 грам-норма..Ти давай щось придумуй.почни з поплавка болонська снасть.Верховодка .Я,для підтримання зачатків потрібної справи, навіть куплю собі махову 5 м. :D

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2464

» 06.11.2009 10:38 am

Я також підтримаю поплавок :)!
Що може бути кращим за ранковий туманчик, щебіт пташок, а ти сидиш собі і з насолодою втикаєш на поплавок...
Спінінг-спінінгом, але поплавок я уважаю !
Якщо змагання, то тре десь в Наварії влаштовувати (бажано або ще до льодоставу, або вже по ньому :))...
Платформи, штекера за космічну ціну - це все гут, але не обовязково - змагання зі спінінга часто виграють люди без супер-пупер спінінгів - головне снасть легенька, чутлива і максимально збалансована (ІМХА)...

Smutok

Повідомлення: 774

» 06.11.2009 02:46 pm

Я рахую себе карпятником, але поплавок це класика всі починали з нього і всі його люблять і поважають. Для довідки поплавок є самий дорогий вид рибальства це мені один спортсмен поплавочник довів на цифрах. А змагання треба робити і я впевнений команда набереться ,а досвід і перемоги прийдуть.Plitkar ,беріться і організовуйте ,а ми рибаки з задоволенням допоможемо і з задоволенням приймемо участь в змаганнях. А на рахунок масовости Ви помиляєтесь кожний рік Майдан проволить змагання так там до 30 команд набирається, а команда три рибака, ось вам і арифметика.

ОКСИГЕН
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 1474

» 06.11.2009 05:08 pm

Ох и Андрюха :)
Рано зимние симптомы начались или это начало подготовки? так сказать удочку закинул и пробил обстановку :)
Позно мы с тобой спохватились в этом сезоне, в следующем - обязательно проведём соревнования и поможем не только участием, но и подготовкой :)

Вова

Повідомлення: 3635

» 06.11.2009 11:52 pm

а чого це в слідоючому??? Пропоную роздивитись Дністер як ловля верховодки в проводку або ...я не спєц.Всі канали,міні річечки (Верещиця,Щирка і т.д).Відкривайте реєстрацію і вперед.

ryvak
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2464

» 07.11.2009 12:16 am

Та навіть не конче розглядати тільки річки. Можна організувати на озері де багато плотви, наприклад Майдан, Золочівський став чи, ті самі Ясниська на крайній випадок. Плотва, верховодка, окунь, йорш будуть брати до льодоставу.

serhij

Повідомлення: 524

» 07.11.2009 12:28 am

ryvak написав:а чого це в слідоючому??? Пропоную роздивитись Дністер як ловля верховодки в проводку або ...я не спєц.Всі канали,міні річечки (Верещиця,Щирка і т.д).Відкривайте реєстрацію і вперед.

Тыльки поплавки грам на 100, щоб грузило лід пробивало :D Сьогодні був в ОК-там зранку став був весь в кризі.

oleh

» 07.11.2009 12:31 am

Дуже хороша плотва ы краснопера в Олесько, але там мысць небагато.

oleh

» 07.11.2009 03:53 am

якщо щось надумаєте Я також постараюсь взяти участь. Бо давно небув біля води :f1:

коваль назар

Повідомлення: 40

» 12.11.2009 03:39 pm

Чекаю три зелених свистка :D

льотчик

Повідомлення: 62

» 25.01.2010 04:22 pm

Можливо комусь буде цікаво почитати...? А може й прийняти участь в цьому році...? :wink:

Кубок Drennan - полуфинал.
Полуфинал самого престижного британского соревнования по индивидуальной матчевой ловле
Водохранилище Boddington (Northamptonshire)
2009 г.

Інформація з http://www.sportfishing.ua

Vova_1986
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 88

Поперед.Далі

Повернутись в Поплавок

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей