Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Нахлистові події (фестивалі, семінари, виставки)

Прути, шнури, підліски, бекінги, інструменти та матеріали, мухобудування

Нахлистові події (фестивалі, семінари, виставки)

» 06.08.2009 01:37 pm

Дорогі друзі! Хочу повідомити вам про нахлистову тусовку в Москві. Всім, кому не байдужий нахлист прошу мельдуватися і треба помало планувати поїздку до Москви. Додаткову інформацію, яка буде мені відома буду додавати до теми.

15 -18 Октября, 2009 г., состоится Осенний Международный FLY DAY – Мушкин День.

То, что датой начала является 15 октября, совсем не ошибка. Действительно, Fly Day начнется 15 Октября 2009 года! Но об этом – чуть позже…
Гости и почетные участники Осеннего Международного FLY DAY – Мушкин День:
Энди Мюррей (Andy Murray), Великобритания.
Штенер Скогмо(Stener Skogmo), Норвегия.
Раффаеле Маскаро(Raffaele Mascaro), Италия.
Скотт МакКензи(Scott MacKenzie), Шотландия.

Эти имена широко известны в международном нахлысте как специалисты самого высокого класса, мастера и чемпионы, инструкторы мастер – класса.
Все участники и посетители Fly Day получают уникальную возможность взять бесплатные уроки у профессионалов международного класса, познакомиться с одними из ведущих нахлыстовиков мира и чемпионами.

Продвинутые и опытные нахлыстовики смогут получить рекомендации от специалистов разных ассоциаций нахлыста: Энди Мюррей, Штенер Скогмо, Раффаеле Маскаро - Federation of Fly Fishers(FFF), Скотт МакКензи – Association of Advanced Professional Game Angling Instructors(AAPGAI).

Все гости обладают богатейшим багажом ловли нахлыстом в самых разных местах нашей планеты и готовы поделиться своими секретами с участниками FLY DAY.

Желающим повысить свой уровень в кастинге одноручным и двуручным удилищем:
Штенер Скогмо член Национальной Команды Норвегии, финалист Spey – O – Rama.
Скотт МакКензи – многократный Чемпион Мира по забросу двуручным удилищем, инвентор Scott MacKenzie Style(Ness Style).

Предполагается индивидуальная (платная) кастинг клиник у Скотта МакКензи для небольшой группы продвинутых кастеров.

15 – 16 Октября, впервые в Росси и странах СНГ, всем желающим предоставляется возможность пройти экзамены по версии FFF по категории CI – Casting Instructor(базовая техника заброса, одноручное удилище) и TCHI – Two Handed Casting Instructor (инструктор заброса двуручным удилищем).

Ждем вас на Осеннем Международном FLY DAY – Мушкин День!

Макс

Повідомлення: 179

Re: Нахлистові події (фестивалі, семінари, виставки)

» 20.11.2009 12:59 am

Нарешті вирішив сьогодні лаконічно написати про осінній ФЛАЙ ДЕЙ в Москві (фото тут - http://fotki.yandex.ru/users/koljad/album/85495/. ).
Отже 14 жовтня відправився сам-самький поїздом із засніженого Львова до сонячної(на той час) Москви. Щоб сказати що їхати було довго - всеодно що нічого не сказати. Дорога тягнулась просто вічно, але якось за допомогою книжки мені вдавалося постійно трошки засинати і якось час той вбивався. Як завжди їхало пару п’яних заробітчан, які трохи кумарили, але це було терпимо.
Наступного ранку, 15 жовтня, я прибув до Москви і на пероні мене чекав вже Тяпкін. Ми ще трохи пошарились по Москві. Якраз їздили за мікрофоном для його нового фільму, який так і не відремонтували, а після того на ФЛАЙ ДЕЙ. Місто-гігант-мегаполіс був мені відчутний відразу, ціни їхні мене також трохи присадили.
Отже 1-й день
Мій приїзд о 9 ранку і через пару годин я і Гарік прибули на Академічні пруди. Ще з маршрутки було видно прапори, суматоху. Словом люди готувалися. Вийшли. Підходи. І цю двіжуху про яку я думав, мріяв пару місяців я побачив своїми очима. Відразу ж впізнав декількох легендарних людей з на хлистового світу. В цей час бурно проходили екзамени FFF, якраз Володя Тюрін здавав екзамен. Отже, ознайомилися з хлопцями. Рибкін відразу всіх кого можливо запряг на допомогу розвішувати банери та ін. Потім мене запрягли трохи перекладати на екзамени по FFF для Стренера Скогмо і Рафаелло Маскаро. І ми на пару з перекладачкою Галиною перекладали вимоги екзаменаторів для майбутніх кастінгових інструкторів, а це «Расписной» Міша, «Терек»- Льоха з Новосібірска (з ними я активно перекладав), а інших кандидатів перекладала Галя, бо мені хтілося страшенно з усіма побалакати і взяти в руки двухручнік.
Трошки про двухручнік… Побачив – вжахнувся. Взяв в руки – що? як? куди кидати? Що з цим треба робити. Власник цього дива був О. Желтовський і він мені пояснив основи, тут щось кудись почало летіти)).
Відомий всім Клюєв практично не вилазив з води і я вперше побачив завдяки йому що таке дальність закиду і гарні петлі. Потім побачив тренування команди «Питерские перци» - вони взагалі монсти по двухручніку (кинув один з них на 49,85м.).
Під вечір всі успішно здали екзамени, хоч і не всі переконливо, але здали. Я встиг повністю прослухати програму здачі екзамену. Думаю, що за рік інтенсивних тренувань з інструктором цей екзамен можна здати запросто. Це не EFFA і цим все сказано.
Коли темніло я витягнув сало і нашу прозору. Інші теж повитягували що мали з собою. Трошки «поспілкувалися» і пішли доганятися в бар поблизу. Від цін я був в шоці, особливо горілки – 20 дол. за пляшку. Словом, не розженешся) Тому посиділи десь з годинки півтори і поїхали до Гаріка. В нього ще жили три нахлистовики з Новосибірську і я. В метро їхали ледве не вічно. Ще в метро зустрів якогось дивного земляка, ледве відмазався. Я ще був зі своїми лахами з поїзда. Зачуханий, невиспаний, немитий. Але в такі дні цього не помічаєш…
Отже приїхали на зупинку Ігора, він відправив сибіряк до нього, а ми ще пересіли в його машину і поїхали до його друга. Цей друг виявився дуже крутим муховязом. Я відразу витягнув фотік і почав фоткати всіх мух що міг і випитувати все що мені було не єсно. Навіть одну гарну лососеву муху в нього випросив. Попили кави і приїхали вже до Ігора в квартиру. Сибіряки попивали пивко. А я відразу помчав до в муховязальну лабораторію Тяпкіна і пропав у світі матеріалів, гачків, дабінгу… Потім долучився до них. Як завжди вічна тема про нахлист може продовжуватися вічно. Ну до 2-ї сиділи точно. Потім всі розбігалися спати, а ми з Тяпкіним ще до півпятої ранку готували кульочки з матеріалами для змагань по муховязанню. І який там може бути сон… Він відкривав шухлядки і я ще більше прозрівав від кількості матеріалів для мушок в професіонала. Потім я все ж таки вирубився на 2,5 години і знову на Флай дей
2-й день, або продовження першого.
МИ виїхали на машині досить раненько приблизно через 3-4 години після пів п’ятої) і за годину доїхали на місце. Там всюди мінімум годину треба добиратися.
Рибкін вже здавав екзамен по двухручніку, який нажаль не здав. Підтягувався народ з усіх куточків «необятного» екс-СССР. Приїхав Каплун С., Черниш С.(ЕФФА інструктор), Є. Боксер (легендарний нахлистовик і сенсей, головний редактор журналу «Нахлист»), Феско (лососева класика) та купа інших. Проходили змагання (на цьому зупинятися не буду бо все описано на fffc.ru) і була просто класна тусня.
Познайомився з Боксером. Настільки приємний дядя що нема слів, словом сенсей.
В бесідці можна було завжди проготувати каву або чай і випити якогось «горючого», бо моментами бувало дуже холодно. Після обіду наш земляк приготував куліш!
Вечором я, Тяпкін, сібірякі і Тюрін зібралися в «Елки палкі». Смачно поїли, потім поїхали всі разом до хатини Гаріка продовжувати розмову). Я нарешті заліз в душ і трохи відчув себе знову цивілізованою людиною). Всі раненько відносно (2 ночі) пішли спати.

3-й день.
Приїхали зранку свіженькі. Сіяло гарно сонечнко. Літали повсюду шнури. Ігор познайомив мене з Сашою Кібко (інструктор ЕФФА). Саша мені дуже докладно і гарно показав (навіть дозволи на відео зняти) основи по закиду «underhand» двухручним вудилищем. Постійно проходили якісь змагання. Всі спілкувалися, можна було взяти протестувати майже будь яке вудилище. Рибкін додавав особливого жару публіці! Тяпкін ні на хвилину не залишався без уваги новичків і продвинутик кастерів. Сергій Феско показував після обіду майстер-клас по в’язанню лососевої класики (моєї шаленої мрії), а тут мене Гарік нагло забрав і попросив перекладати йому майстер-клас від Рафаелло Маскаро по “skagit” (закид важких приманок двухручніком). Ширина «голови» мене просто вразила. Я спеціально її сфоткав разом із сигаретою.
Останні день був для мене справжнів вибухом в голові, бо стільки інформації про закид я ще в життя немав, але нахвататися треба було по максимуму.
В мене було також багато цікавих розмов із п. Скогмо про життя і його мастерклас по двухручніку.
Ввечері вручали призи переможцям! Там були і наші українці!
Атмосфера була весела і жива! Думаю тут не треба довго пояснювати, бо подібні акції на Закарпатті(р. Віча), Франківщині (р. Свіча) були в такому ж ритмі!

Макс

» 21.11.2009 03:09 am

Спасибо! Прочитал на духу. Очень хороший отчёт, заразительный не только для нахлыстовиков :)

Вова
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 3635

» 25.01.2010 12:12 am

6-й Украинский семинар-фестиваль по нахлысту
Киевская Академия Современного Нахлыста (MFFA) имеет честь сообщить о проведении 6-го Украинского семинара-фестиваля по нахлысту. Семинар планируется провести 1-3 мая на киевщине. Для участия в семинаре Академией приглашены инструкторы EFFA и FFF.
Регламент и программа семинара, точное место проведения и списки приглашенных инструкторов будут объявлены в прессе и интернете не позднее чем за 2 месяца.
Обсуждение деталей и правил будет проходить на форуме по адресу http://fly-fishing.lviv.ua/ru/forum.html
Всех желающих учавствовать в мероприятии приглашаем принять обсуждение о формате будущего семинара.
Автор Дима (Львов)

Макс

» 15.02.2010 05:25 pm

Оголошу заплановані події у світі нахлисту на 2010 рік!
- Флай дей, Москва - квітень
- 1-3 травня, Київ - 6-й УКРАИНСКИЙ СЕМИНАР-ФЕСТИВАЛЬ ПО НАХЛЫСТУ (http://mffa.kiev.ua/forum/viewtopic.php?f=13&t=15)
- 4,5,6 червня - десь на Закарпатті
- травень, 2010 - можлива спільна тусовка УЛ та Нахлистовиків на р. Дністер (думаю цей задум у цьому році реалізуємо)

Макс

» 16.02.2010 10:05 am

- травень, 2010 - можлива спільна тусовка УЛ та Нахлистовиків на р. Дністер (думаю цей задум у цьому році реалізуємо)[/quote]

Ото було б класно!
З великим задоволенням подивився як в "живу" ловлять нахлистом.

mark
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 147

» 16.02.2010 02:35 pm

mark написав:- травень, 2010 - можлива спільна тусовка УЛ та Нахлистовиків на р. Дністер (думаю цей задум у цьому році реалізуємо)

Ото було б класно!
З великим задоволенням подивився як в "живу" ловлять нахлистом.

По открытой воде в парке около лесотеха (в народе Алтай) будем проводить мастер-класс по забросам и в дальнейшем будем проводить так же мастер-класс по вязке мух (пока ищется помещение).

На день конституции планируем провести, трёхдневный клубный выезд. Полную информацию выложим чуть позже.

Приглашаем всех желающих!

Дима (Львов)

Повідомлення: 147

» 14.05.2010 01:20 pm

6-й Український семінар по нахлисту.
Організатор: Клубльвівьки нахлистовиків
Дата проведення: 26-28 червня, 2010р.
Місце проведення: с. Дубина, Сколівський р-н
Детальніша інформація на сайті ЛКАВ або КЛН

Макс

» 07.03.2012 01:28 pm

Цього року повинен відбутися просто грандіозний фестиваль від Академії сучасного нахлисту - "МАЙФЛАЙ-2012 29 апреля — 2 мая" . Будуть світові знаменитості нахлистового світу.
МАЙФЛАЙ-2012 29 апреля — 2 мая
Украина, Закарпатье, Мукачево. Река Латорица

Цели и задачи проводимого мероприятия:

Международное сотрудничество нахлыстовиков Восточной Европы и Украины, повышение спортивного мастерства, вовлечение в нахлыст широких слоев населения (особенно, молодежи), популяризация природоохранных мероприятий, а также развития Закарпатья, как центра рекреационной нахлыстовой рыбалки.
Место проведения выбрано не случайно. Закарпатье можно смело считать центром Европы - например, до Будапешта 300 км. Область граничит с Румынией, Венгрией, Словакией и Польшей. Пусть это мероприятие будет объединяющим и знаковым для стран Европы в год спорта и открытых границ, в год проведения Евро-2012!!!

Организаторы мероприятия:

Администрация города Мукачево, в лице мэра города Золтана Золтановича Лендела и отдел семьи, молодежи и спорта Мукачевской РГА.

Сообщество нахлыстовиков «ФЛАЙЦЕНТР» (Украина) и MFFA – Академия Современного нахлыста, (г.Киев) в лице сертифицированных инструкторов FFF Oле Норда и Новикова Анатолия;

Закарпатский нахлыстовый клуб в лице Ищенко Сергея, Русина Василия и Чеха Степана;

Нахлыстовый магазин «Flyfish.com.ua», в лице двукратного Чемпиона Украины Пугача Руслана.

Председатель судейской коллегии и Главный судья соревнований: Матюхин Юрий, сетифицированный инструктор FFF

Планируемые мероприятия:

29 апреля: Представление FFF— международной Федерации Нахлыстовиков. Сдача тестовых экзаменов на получение сертификата инструктора FFF. Планируется сертификация инструкторов во всех трех номинациях: Мастер-инструктор, инструктор по забросам двуручным удилищем, инструктор по забросам одноручным удилищем.

30апреля Открытие,международные соревнования по кастингу,мастер-классы,авторские семинары инструкторов, состязания и мастер-классы по вязанию мушек;

1 мая Международные соревнования, мастер-классы, авторские семинары инструкторов;

2 мая Закрытие,награждение.

Приглашенные лица и инструкторы

На сегодняшний день отправлены приглашения и ожидается подтверждение участия:

Garreth Jones (Англия)- Коммерческий директор компании AIRFLO, капитан сборной Англии по флайкастингу.

Руководитель закарпатского природоохранного проекта

Алексей Титов (Лондон,Англия) – Инструктор AAPGAI advanced

Erno Paskai (Будапешт, Венгрия) - главный тренер сборной Венгрии по ловле нахлыстом, Мастер-инструктор FFF, член Высшего совета инструкторов FFF.

Raffaello Maskara (Италия) - Мастер-инструктор и инструктор по забросу двуручным удилищем FFF, член Высшего совета инструкторов FFF.

Александр Черныш (С.Петербург, Россия) - сертифицированный инструктор EFFA, Председатель Межрегионального Союза нахлыстовиков России;

Сергей Бабин (Рига, Латвия) - инструктор по забросу двуручным удилищем FFF; представитель компаний CND в Восточной Европе и АIRFLO в странах Балтии;

Алексей Теряев (Новосибирск, Россия) –сертифицированный инструктор FFF; многократный победитель кастинговых соревнований

Ермаков Иван(Новгород, Россия) -сертифицированный инструктор EFFA, председатель Новгородского клуба нахлыстовиков.

Свои команды предварительно готовят россияне, словаки, чехи и венгры.

РАСЧЕТНАЯ СТОИМОСТЬ УЧАСТИЯ В МЕРОПРИЯТИИ (На все дни)
Для обычных нахлыстовиков - 15 евро,
Для спортсменов, принимающих участие в соревнованиях по правилам Чемпионата Мира - 20 евро
Детям до 18 лет - 1 евро
Льготные категории граждан - Бесплатно.
Окончательные расценки на участие будут опубликованы немного позже.

ПРОЖИВАНИЕ и ПИТАНИЕ:
Гостиницы и частный сектор г. Мукачево любого уровня комфорта и бюджета, от 4* гостиницы на площади возле Ратуши, до комнаты на троих за 50-70 грн.
Широкая сеть кафе и ресторанов в районе проведения. Планируется совместный ужин в ресторане прямо на берегу реки.

ВСТРЕЧИ-ПРОВОДЫ участников.
Мероприятие будет проходить в центре города. Стоимость такси от вокзала до места проведения - 20 гривен. Маршрутка - 1,5 грн.

Организаторы не несут ответственности за отсутствие кого-либо из заявленных персон.

СЛЕДИТЕ ЗА ДАЛЬНЕЙШИМИ ОБЪЯВЛЕНИЯМИ И ЗАДАВАЙТЕ ВОПРОСЫ, КОТОРЫЕ СМОГУТ ПОМОЧЬ КРАСИВО ПРОВЕСТИ ПРАЗДНИК!

джерело http://fly-centre.com.ua/threads/804-MAYFLY-MukacheFFFo-2012

Макс

» 03.05.2012 12:47 pm

Коротенький звіт про нахлистове свято "МАЙФЛАЙ-2012" (м. Мукачево)
1-ший неприємний момент - коли ми приїхали витягували утопленіка, поки його витягнули, мілція, мчс, журналісти. В цей час ми не могли нічого нормально почати - зробити построєніє.
А потім почалися змагання. По правді кажучи, серйозно приїхали змагатися російські спортсмени, а тим у кого шнур на 27 метрів і ти разом із бекінгом викидаєш, навіть 31 (як Стьопа) -можете забути про те що ви тут можете щось показати і вибороти. Так же само враження про інші дисципліни.
Не зважаючи на те, що сильні спортсмени ще є інструкторами, і змагання для них є спортом, то сподіватися побачити гарний заброс було й годі. Бачити скомкані петлі і пушистік, який не падає випрямлений - не саме приємне враження, але це не відіграє ролі на змаганнях, адже це не умови коли ви на рибалці..
Мукачево місце, звичайно, гарне та історичне, але чому вибрали саме це місце, можна пояснити тільки як метою популаризації нахлисту. Ок. Місцеві жителі мабуть побачили що це є та і у місцевих інтернет виданнях було викладено інформацію про це дійство.
Але але, після усіх відвіданних попередньо фестивалях-семінарах на дикій природій хотілося чогось іншого дикішого..
Чи поїхав би я повторно на кастінгове мироприємство по нахлисту - Ні.
Пол Арден - супер енергійний мужик, показав вечором мастер клас, майже за пиво. Хлопці з Росії випитували у нього деталі про кастінг, але вже занадто деталі. Чи відчув я його інфу корисною - та так собі. Чесно, кажучи, щорічне відвідування семінарів фестивалів більше в мене стало викликати чомусь відразу, і слухати щороку інфу про заброс у різних інтерпретація стало чомусь зовсім нецікаво. Але був момент я з Полом гарно поспілкувався, і після повернення подивився його роліки. Його спосіб життя заставляє задуматися! круто словом!
Ввечері файно поспілкувалися з Олегом Ж, О. Теряєвим, Сергієм (ПЕС), И. Єрмаковим за столиком у "піонерському" готелі. Файні хлопці і спілкуватися було з ниим приємно!
Ще ми файно повечеряли в місті. І навіть у деякій мірі відчули себе на курорті.
Але ще повторюся, щоб там не було в регламенті фестивалю - хочеться чогось дикішого, природи, палаток, щоб всі були одним цілим увечері, спілкувалися навколо вогню, прокидалися під один дзвінок... Щоб було так, що тим хто хоче змагатися - змагання, рибакам - рибалка. Оскільки це було у місті, то можливо було представити якісь товари, хоча на таку кількість люедй (не знаю чи 30 назбиралося) - це було б недоцільністю.
Вязання мушок взагалі було проігнорованим.. Домашнє, завдання виконав тільки я.. це була теж муха на скору руку але, всім іншим було пох. Майстер клас по мухам вроді теж ніхто не проводив, на превеликий жаль..
Гормону щастя не отримав...
Чомусь так сталося, що після того що я чув від Тяпкіна І. і після тривалого спілкування із ним - я не можу поки що почути викладення матеріалу у такому ж якісному стилі і "перформансі", який його б міг переплюнути...

Макс

» 28.03.2013 01:24 pm

Нахлистовий семінар м. Мукачево для всіх нахлистовиків і не тільки.

Нахлистовий гід (на Кольскому півострові) компанії «Спортфиш», практикуючий риболов та
Інструктор Сергей Демкин (Two-Handed Casting Instructor Federation of Fly Fishers, USA)
приїде на запрошення Закарпатського клубу нахлистовиків до нашого міста Мукачеве 11-12 травня 2013р.
Асистентами будуть Іщенко Сергій та Степан Чех м. Мукачево.
Можливий приїзд кандидата у інструктори FFF - Дмитра Захарова( м.Полтава).
Запрошуються усі, хто бажає навчитися робити закид одноручним та дворучним нахлистовими вудилищами.
Організатори нададуть декілька комплектів нахлистових вудилищ для особ, які ще не придбали або вагаються придбати нахлистові комплекти.

Організатори: Закарпатський клуб нахлистовиків
Федерація риболовного спорту Закарпатської області.
Степан Чех керівник нахлистового напрямку ФРСЗО

Ціль: популяризація нахлисту на Україні, розвиток нахлисту як спорту, навчання початківців та здобуття навиків для більш досвідчених нахлистовиків, обмін досвідом. Навчитися закиду одноручним та свіч удилищами.
Особливості проведення:
Одноручне нахлистове вудилище – доповідачі: Іщенко Сергій, Чех Степан, Сергій Демків та Дмитро Захаров
Дворучне нахлистове вудилище - Сергей Демкин Two-Handed Casting Instructor Federation of Fly Fishers, USA.

Місце проведення: р. Латориця, м. Мукачево, місцевий пляж біля ресторану «Фрегат».
Дата проведення: 11-12 травня 2013р.
Участь у семінарі складає 100 грн.. Оплата та реєстрація повинні бути здійснені (на сайті www.fly-fishing.uz.ua/forum.html) до 7 травня.
Передплата обов’язкова. Обовязково мати при собі кепку (бесболку) та сонцезахисні окуляри для забезпечення техніки безпеки.

Макс

» 28.03.2013 01:29 pm

Семінар-фестиваль по Нахлисту у Харкові

Загальний план проведення семінару-фестивалю:

Дата проведення 31 травня – 2 червня 2013р.

Мета: Організація зустрічі нахлистовиків, навчання початківців основним принципам ловлі нахлистом та володіння нахлистовою снастю. Розширення знань про техніку нахлисту, вязання нахлистових приманок. Ознайомлення з новинками нахлистового ринку. Поширення знань та інформації про нахлист, як спосіб рибалки, спорт і прекрасне проведення часу на природі.

Особливості проведення: Семінар проводиться на Печеніжському водосховищі поблизу с. Мартова, Харківської області. Основні види риб регіону: голавль, язь, жерех, щука, окунь та інші. Інформаційна частина семінару акцентована на ловлі цих риб, застосуванні снастей відповідних класів, спорядженні та відповідних приманок для ловлі.

Склад запрошених інструкторів для проведення семінару:

Алекс Тітов
(Інструктор AAPGAI і тренер по спортивному дистанційному кастингу BFCC. Лондон, Англія)
Григорій Бурденко
(Інструктор школи нахлисту при "Московському клубі нахлисту", Москва, Росія)
Руслан Пугач
(Чемпіон України, інструктор школи нахлисту при київськом магазині риболовних товарів «Екстрим Експедишн» www.exex.com.ua , Україна)
Едуард Ковалевский
(Досвідчений вязальщик мух, представник київського магазину "Lucky Flies"
www.luckyflies.com.ua , Україна)
Дмитро Петруняк
(Досвідчений вязальщик мух, представник інтернет-магазину www.fly-fishing.com.ua , Україна)
Євгеній Федоренко
(Чемпіон України, інструктор FFF, Україна)
Єгор Бабич
(Багаторазовий призер чемпіонатів України з нахлисту, інструктор FFF, Україна)
.....
Склад запрошених інструкторів не є кінцевий і може бути відкоректований

Місце проведення: Харківська обл., Печеніжське водосховище, розважально-оздоровчий комплекс "Елат"

План семінару:

1 день:

10:00 – 12:00 Заїзд, розташування
12:00 – 12:30 Відкриття семінару. Ознайомлення з програмою, інструктаж.
13:00 – 15:00 Показові виступи провідних нахлистовиків
15:00 – 16:00 Обід
16:00 – 18:00 Заняття в групах по нахлистовому забросу, монтажу снасті, екіпіровці.
18:00 – 20:00. Заняття по вязанню мушок. Конкурси по вязанню (проводять Едуард Ковалевський, Дмитро Петруняк, Григорій Бурденко).
20:00 Вечеря. Вільний час. (спілкування, вязання мушок, перегляд фільмів про ловля нахлистом, нахлистових забросах)

2 день.

9:00 – 9:30 Сніданок.
9:30 – 12:00 Продовження занять в групах. (теми: нахлистовий заброс, різноманітні техніки заброса, тактика ловлі, техніки вязання мушок)
15:00 – 16:00 Обід.
16:00 – 18:00 Нахлистові конкурси, змагання
18:00 – 20:00 Знайомство з новинками нахлистового ринку (снасть, екіпіровка)
20:00 Вечеря. Вільний час.

3 день

9:00 – 9:30 Сніданок
9:30 – 13:00 Заняття в групах по інтересах.
13:00 – 14:00 Закриття семінару. Вручення подарунків. Фотографування.
14:30 – 15:00 Обід. Збір.
15:00 Від'їзд в Харків. Відбуття.

План семінару орієнтовний. Після прибуття і реєстрації кожний приймаючий участь у семінарі отримає скоректований план і розклад проведення заходів.

Умови участі в семінарі-фестивалі:
Для участі в семінарі необхідно:
1. Відправити заяву на участь у семінарі та зареєструватися. Це можна зробити, відіславши необхідну інформацію на поштову скриньку fly.kharkiv@gmail.com
• Прізвище, ім'я, по-батькові, місто (регіон) де Вы мешкаєте.
• Ваш рівень у нахлисті (початківець, рибак, досвідчений)
• Контактні телефони, e-mail….
• Яким транспортом плануєте прибути у Харків.
• Організатори семінару планують умовитись з адміністрацією бази Елат стосовно
місця для розміщеня наметів. Якщо ви маєте намір розташуватись у наметі,
будь ласка повідомте організаторів завчасно.
• З якого джерела дізналися про семінар
Грошовий внесок учасника семінару - 200 грн. Ця сума враховує витрати на запрошених інструкторів, транспортні та організаційні витрати. До цієї суми не входить вартість проживання і харчування на базі Елат. ( Про умови проживання і харчування на базі буде повідомлено окремо)
Для підтвердження участі в семінарі зареєстровані учасники повинні провести оплату на карту Приват банку 5211 5373 2798 1598 на ім'я Дейнеки Ореста Ігоровича
Іноземні учасники мають змогу сплатити гроші безпосередньо після прибуття у Харків.
Заявки на участь приймаються до 15 травня 2013 р.. Оплата не пізніше 20 травня 2013.
Учасникам семінару необхідно мати з собою:
- Зручний для активних занять одяг, дощовик (на випадок дощу)
- інструменти та матеріали для в'язаня мушок (якщо маєте). Передбачаються конкурси по в’язаню мушок
- Нахлистові снасті (при наявності)
- Гарний настрій

Офіційні сторінки https://www.facebook.com/events/528122733907019/ та ФРСХО http://kharkov-fishing.org/forum/sorevnovanija-provodime-drugimi-organizacijami/nakhlstov-seminar-festivalj-v-kharjkove-2013/.
fly.kharkiv@gmail.com
тел. (067) 838 38 63
Приєднані файли
_фест.jpg

Макс

» 28.03.2013 03:21 pm

Нахлистовий семінар «Strike-2013»

План-проведення нахлистового навчального семінару «Strike-2013»
Опис
Навчальний семінар «Strike-2013» проходитиме 28, 29, 30 червня на березі мальовничої карпатської річки Мізунка, яка по праву вважається однією з найкрасивіших в Україні. Семінар розрахований як на початківців так і на середнього рівня нахлистовиків.
Семінар буде проходити на поляні розміром 100 на 200 метрів, розташованій на 500 метрів вище села Новий Мізунь Долинського району Івано-Франківської області (карта). На поляні буде розміщене наметове містечко, столи і накриття від сонця та дощу з розрахунком на всіх учасників семінару. Учасники семінару розміщаються у власних палатках в наметовому містечку, для бажаючих – поблизу є готелі. Для учасників, які приїдуть власним транспортом, паркування машин можливе біля палаток. Для учасників без власного автотранспорту буде організований трансфер з Івано-франківського та Львівського залізничного вокзалу, вартість трансферу складе 50 грн.
На семінарі заняття будуть проводити досвідчені інструктори та нахлистовики: Єгор Бабич (Луганськ), Євген Федоренко (Київ), Руслан Пугач (Київ), Орест Дейнека (Харків), Дмитро Захаров (Полтава), Дмитро Петруняк (Івано-Франківськ), Степан Чех (Мукачево), Максим Кусакін (Львів), Ростислав Ящишин (Львів).
За 3 дні семінару для всіх учасників буде максимально відкрита тема нахлисту: від техніки та тактики ловлі до розуміння поведінки тих чи інших нахлистових риб. Головною метою організаторів є навчити людей ловити рибу нахлистом.
Умови
Участь у семінарі зможуть взяти всі бажаючі. Вартість участі у трьохденному семінарі «Strike-2013» складає 300 грн. з учасника. Для постійних клієнтів Інтернет-магазину fly-fishing.com.ua вартість складатиме 150 грн. Для всіх дружин (чоловіків) та дітей учасників семінару участь є безкоштовною.
Екіпірування та техніка безпеки
Кожен учасник семінару повинен мати водонепроникний одяг на випадок дощу, намет, коврик, спальник, а також усе, що потрібно для ночівлі в горах. З собою також слід мати вудилище для тренувань, станок та матеріали для в’язання мух.
Під час занять на семінарі кожен з учасників, зважаючи на основні правила безпеки, повинен бути одягнений в блайзер (кепка) та окуляри (крім теоретичних занять).

Регламент
Четвер 27.06.13
12:00
Заїзд організаторів і підготовка місця проведення семінару. Всім бажаючим можна приїжджати в четвер. Табір вже буде розкладений.
П’ятниця 28.06.13
09:00
Для гостей, які не приїдуть власним транспортом, буде організовано два мікроавтобуси з залізничних вокзалів у Львові та Івано-Франківську. О 9:00 автобуси вирушають на місце проведення семінару, врахуйте це при покупці білетів. Трансфер на річку Мізунка коштуватиме 50 гривень з людини. Кожен бажаючий зможе дістатися до табору будь-яким іншим способом.
11:30
Приїзд усіх гостей. Збір усіх гостей в таборі.
12:00
Відкриття семінару, оголошення програми заходу.
12:10
Розбиття наметів

13:00
Обід
13:30
Теоретичне заняття №1:
- історія нахлисту в Україні – 20 хв
- основні елементи снасті для ловлі в наших умовах – 20 хв
- нахлистова екіпіровка – 20 хв
Питання – відповіді – 20 хв
Теоретичне заняття №2:
- форель струмкова , райдужна, харіус європейський – 20 хв
- голавль, єлець – 20 хв
- щука, окунь – 20 хв
- інші риби – 20 хв
Питання відповіді – 30 хв
Практичне заняття №1:
Виступ Інструкторів на воді:
- суха мушка – 20 хв
- мокра мушка – 20 хв
- чеська та французька німфа – 20 хв
- німфа – 20 хв
- стрімер – 20 хв
Питання відповіді – 30 хв
19:00
Вечеря
19:30
вільний час
Субота
Сніданок
09:30
Кастинг, теорія закидів, закиди об’ємних приманок, виступ інструкторів
10:30
Робота на траві (закид Overhead). Учасники семінару діляться на дві групи – початківці та середній рівень; інструктори навчають та виправляють помилки.
Робота на воді (основні види водних закидів). Ччасники семінару діляться на дві групи – початківці та середній рівень; інструктори навчають та виправляють помилки.
13:00
Теоретичні питання і робота над помилками
Підведення підсумків
14:00
Обід
14:30
В’язання мушок, теорія – 20 хв
Інструменти та матеріали, робоче місце в’язальника – 20 хв
В’язання мух під контролем учасників, виправлення помилок
Питання – відповіді – 30 хв
Підведення підсумків
19:00
Вечеря
19:30
Вільний час
Неділя
Сніданок
09:30
Демонстрація учасниками своїх навичок за час навчання, участь у різноманітних конкурсах:
- змагання на дальність закиду
- змагання на точність закиду
- змагання по в’язанню мушок (з матеріалів, які будуть надані організаторами семінару; потрібно буде зв’язати три різні мушки)
- змагання на дальність та точність сидячи на кріслі.
Обід
14:00
Підведення підсумків семінару, нагородження призами від Інтернет-магазину всіх призерів змагань та конкурсів.
15:00
Закриття семінару
16:00
Трансфер на вокзал.
PS Закриття семінару не означає масове виселення учасників. Усі бажаючі зможуть залишитися на поляні в таборі семінару, продовжуючи свою відпустку.
Для жінок та дітей є можливість покататися на вузькоколійному карпатському трамваї – єдиному в Україні . Він вирушає кожної неділі в 11:00 та повертається в 16:00. Також похід до мізунського водоспаду,цілюща вода джерела «Дзюркач»,та просто купання та загаряння на гіській річці,гриби ягоди і красивий ліс.
Як показала практика останніх 5 років в період, в який буде проходити семінар річка має температуру придатну для купання .
Харчування
Для всіх учасників семінару буде організоване харчування (сніданок, обід, вечеря), вартість якого складатиме 350 грн з чол.

Макс

» 13.05.2013 03:53 pm

Звіт: Семінар у Мукачево із інструктором С. Дьомкіним! (11-12 Травня)
Не можу просто так промовчати і стримувати позитивні емоції, які я отримав на цьому семінарі. Як і було заплановано семінар тримав два дні і проходив чітко по графіку.
У голові дуже багато позитивних емоцій переплетених з ідеями як саме написати мій звіт про ці дні.
Почнем тоді спочатку. Субота, о 5й ранку виїздимо з Володимиром П. на поїзді. Милуємось краєвидами. В Мукачево нас зустрічає Стьопа і відвозить до державного відпочинкового комплексу. Розклалися і йдем на місце проведення. Там вже Сергій і нахлистовики зі Сваляви і Мукачево розочали нахлистову активність.
Розпочалися заняття для новачків. Я не слухав. Не тому що не поважав, а просто тому що це все чув 100 раз. Натомість взяв двуручника і кидав усе коряво і страшно. Курс для початківців закінчився і сергій почав відразу розповідати і демонструвати спей закиди. Спершу він нагадав усім, що рік тому (у 2012р.) він здавав на цьому місці екзамен на інструктора по дворукому вудилищу, тому це місце було для нього особливим. Розповідав він дуже чітко, цікаво, все що треба. Всім все було зрозуміло і просто поки учасники на взялися за діло і діла були ужасні. Особисто в мене все летіло куда попало, як попало і т.д.. Сергій довго мені розжовував, показував, контролював руки і так два дні. Лише на другий день, вже під завершення семінару я зміг добився трохи вужчої петлі і відчутів, що я робло вже дещо правильно і динамічно. Дуже багато нюансів. Вудилище, шнур, катушки, синхронні і динамічні рухи і закохане ставлення до «спей» стилю – це все що вам потрібно щоб захопитися дворуким. Ну і забув про головне – рибалка на далекому півдні Росії.
Ввечором першого дня ми прикольно посиділи у піцерії, прогулялися містом та пішли спати після опівночі.
На другий день був підйом о 7й ранку. Я хтів піти половити рибку, таки пішов на пару хвилин, але повернувся, бо ми мали йти снідати. Найшли гарну кав’ярню, де продавали солодощі власного виробництва.
На другий день Сергій розповів нам про матеріал по різним закидам дворуким: double spey, T-snap, circle cast і ми їх практикували. Він підходив до кожного і пояснював помилки і шляхи як це подолати.
Десь під обід Степан Чех показував як ловити на німфу і демонстративно зловив моренку.
Після обіду Сергій розібрав сервісні закиди і показав що таке «хітчінг». Я офігів від того. В двох словах це ловля на стрімер на трубці, да жилка прикріплена збоку, тоді і мушка має особливу гру у воді і може привернути увагу будь-якої риби.
На прощання ми зробили фото. Подакували Сергію за чудову науку і роботу. Все вийшло гарно!!
Вже по дорозі додому я і Володя милувалися краєвидами, річками і думали над вилазками у цьому році.
Стьопі Чеху велике спасибі за організацію, прийом і за те що він є!! Спасибі всі за проведений разом час і спілкування!
Дозволю собі зробити ліричний відступ:
Хочу так сказати, що я був у м. Мукачево другий рік поспіль у цей період часу і маю таке відчуття ніби я на курорті. Місто особливе і калоритне: ріка у місті, причому чиста(а в нас під землею і тече там гівно, зате маємо Оперу), так що я навіть покупався у перший день, вулички дуже гарні і маленькі, а коріномму львівському аборигену покажи тільки бруківку і маленьків вулички і він відразу буде із прихильністю ставитися і до цього міста. Так, цигани, тут їх у уйма. Вони на возах їздять, купаються, косять траву у самому місці – це ексклюзивне щось.. О і ще запахи, тут пахне чимось вільним і курортом. Мова – тут розмовляють особливо - по-закарпатськи, цигани по-свому, багато по російськи. Тут я відчув якусь мовну свободу чи якесь розвантаження. Хоч я і люблю Львів, але тут важким грузом завжди висить і висітиме питання про мову, просто змучився від цього, а тут відпочив, говори собі як хочеш, хоч навіть угорською і тебе можуть теж зрозуміти.

Макс

» 24.05.2013 08:53 am

Хочу нагадати, що найближчим часом будуть дві чудові нахлистові події:
- Семінар-фест у Харкові /posting.php?mode=reply&f=138&t=2765#pr119986

- Кубок України з ловлі риби нахлистом 2013 проходитиме 14-15 червня в Закарпатській області в с. Вучкове Міжгірського р-ну на р.Ріка.

Організатори змагань:
- Федерація риболовного спорту України
- Закарпатський клуб нахлистовиків fly-fishing.uz.ua
- Федерація риболовного спорту Закарпатської обл.
- За підтримки ДП "Міжгірське лісове господарство" "Вучківське лісництво" та Закарпатдержрибохорони.
Спонсори змагань:
- Інтернет ресурс www.fly-fishing.com.ua
- Компанія "STRIKE flyfishing co."
- Экстрим Экспедишн
- мережа АЗС Веста сервіс
- Автозаправка НАРОДНА

Змагання проходитиме на річці Ріка. Організаторами змагань відібраний участок річки (ЗОНА) довжиною 6 км для проведення змагань. Відповідно від кількості учасників зона розділиться на сектори. На березі є простора поляна для розміщення палаточного табору.
Ширина річки 15-30м, є ями до 3-х метрів.

Вартість участі у змаганнях 300 грн з чоловіка.
• Для гостей вартість участі 100 грн з чоловіка.
• На місці проведення змагань буде організоване харчуванння 1 раз в день ( вечеря)для всіх зареєстрованих гостей та спортсменів.

Реєстрація проходитиме на сайті fly-fishing.uz.ua/forum/11-nahlystovye-m...-ni-po-nahlistu.html
до 2.06.2013р.
Зареєстрованим учасникам потрібно попередньо перерахувати 100грн. на картку Приват банка 4405 8858 2240 7703 Чех Степан. Про оплату обовязково повідомляти любим для вас способом
смс 050 537 63 77, мейл stepancheh@mail.ru, або тут на форумі. У повідомленні про оплату має міститись інформація про учасника(ПІБ), час та дата оплати, і кількість гостей які будуть разом з учасником.

Проживання відбуваєтя в власних палатках на поляні в таборі змагань.
З собою потрібно мати намет, спальник, туристичний коврик або надувний матрас , запас харчів на 3 дні(сніданок та обід, вечеря за організаторами) все спорядження потрібне вам для участі взмаганнях ,теплий одяг температура в ночі може опускатись до 5 С, непромокаючий одяг на випадок дощу.
На поляні організаторами змагань буде обладнаний табір: столи з накриттям від сонця та дощу для всіх учасників та гостей змагань, туалет.

Всім бажаючим при попередній реєстрації будуть заброньовані номери в готелі який знаходиться на відстані 12 км від зони змагань. Вартість проживання 200-500грн.

За зайняті призові місця від спонсорів змагань будуть вручені цінні призи.

Зверніть увагу!!! Щоб цього року приймати участь в Кубку України по ловлі риби нахлистом потрібно обовязково бути членом ФРСУ.
Обовязково мати: вейдерси, черевики до вейдерсів, окуляри, підсак та мушки на безбородих крючках.

Будь хто, хто хоче стати членом ФРСУ(Федерації Рибальського Спорту України) може стати ним звернувшись в Обласну ФРС будь якої області України. Якщо в вашій області по якихось причинах немає федерації,ви можете стати членом будь якої іншої Обласної Федерації.

Регламент змагань:

Четверг (13.06.2013)
• Прибуття спортсмені і готей змагань (на протя зі дня)

П‘ятниця (14.06.2013р.)

08:00 - відкриття
09:00 - жеребкування
10:00 - старт 1-й етап
12:00 – фініш
17:00 - 2-й етап
19:00 – фініш
20:00 - оголошення результатів
20:30 - вечеря
21:00 - вільний час

Субота (15.06.2013р.)
8:00 - сніданок