Анонс

Ласкаво просимо на форум любителів активного відпочинку!

Дитяча школа риболовлі та спорту: 1.06 - 1.12.2018 Конкурс дитячого фото на рибалці
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Сервіси

Сервіси

» 19.02.2007 03:59 pm

Сегодня заехал за своим бампером, который отдавал на сервис в ремонт. Работа мне очень понравилась. Решил написать здесь об этом сервисе, потому что я остался доволен, моя сестричка осталась довольна когда ей ремонтировали машину, мои друзья довольны. Поэтому не стыдно и кому-то посоветовать :) Автосевис: Стрийская 195-б тел: 8 (067) 908 96 84

Вова
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 3676

Re: Хорошие советы

» 09.03.2008 05:27 pm

А яка в них спеціалізація? (які марки машин) чи роблять любе?

v'JurOK
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 472

Re: Сервіси (Автосервіс на Садовій 2а чи Мерс-сервіс))

» 26.06.2009 02:31 pm

І я вирішив написати, бо аж курвить від "спеціалістів" :!:

Перед курортом як назло з машиною (ВАЗ 21099) біда! При нагріванні до 90С не хоче їхати, глохне. Звернувся я до "майстрів" з автосервісу на вул.Садовій 2а (Мерс-сервіс). Піда.аси два дні мордували машину. Дзвонили питали чи треба пильники міняти, бо ті що є погані, чи треба води в акумулятор залити, бо пластини сухі, чи знімати каталізатор, бо розхід топлива буде меншим і т.д і т.п. Добре хлопці, робіть як краще, кажу. Через два дні, заплативши по рахунку 1002 грн :shock: :shock: :shock: я щасливий виїхав з сервісу..... і на перехрестку Кульпарківська-Антоновича заглох :evil:
Знову ж до них - робіть. Ще пів дня пішло на з"ясування причини - НЕ З"ЯСУВАЛИ!!! Розвели руками (і мене розвели), ми не знаємо в чому причина, чому глохне, шукайте майстра. Ах й..б вашу мать, а ви хто???
За пів години вже був в майстра на Віктор-сервісі (електрик Олексій), який за дві хвилини з"ясував причину - забилась сіточка в баку в насосі, а ще через 15 хв. машина бла зреонтована і не глохла більше.
Але е ще невсе!
Коли електрик Олексій закінчував роботу з сіточкою, я домовився про діагностику ходової (діагностикою ремонтом якої займались на Садовій). Після почутого я припух. Ще треба було пів ходової доробляти і переробляти + запчастини. І знову вльот на 700 грн, але цього разу вже бачив що роблять і як роблять.
Висновок я зробив такий:
- при ремонті неслід покладатись на майстрів, якими би вони не були "солодкими", дивитись і питатись що робить, як робить, для чого робить;
- запчастини купляти самому, а не в "сервісовському магазині" - буде вдвічі дешевше!

- не їдьте на довбаний "Мерс-сервіс" (на Садовій), бо там ган.они нає..уть вас 100% :!:

Можливо зарізко вийшло, але накипіло! Все вищеописане дійсно мало місце 22-23-24.06.2009 року. Висновки - моє ІМХО.

.Ігор.

Повідомлення: 423

Re: Сервіси

» 01.05.2010 11:29 pm

Всім автовласникам привіт. Прочитав тут про майстрів автосервісу тому щоб вас не курвило від такої роботи пропоную завітати до професійного майстра.Ремонтую ходову всіх автомобілів та мікроавтобусів.Основний напрямок марки італійського та французського виробництва Запчастини по гуртових цінах.Маємо дуже хороших мотористів та майстрів по фарбуванні авто.Якість роботи гарантована за умовою виконання всіх вказівок майстра. :arrow: тел.0968431141 :arrow: 2438528

анатольевич

Повідомлення: 4

Re: Сервіси

» 28.05.2010 04:45 am

для того, щоб машина їздила і не було вище написаних проблем, потрібно в більшості ремонтувати самому!
раніше мав волгу і ремонтував її сам, тепер маю мітсубісі, але в руки майстрам не даю.
навіть після елементарної діагностики, приходиться після них самому розбиратися,бо виявляється і такого робити нормально не можуть.
Питання, зачим плптити горші, якщо після того самому приходиться лізти пізти під машину.
Не раз і сам переконувався, що те , що механіки мені радили, виявлялося зовсім протилежні речі.
Ось тому і в мене не виникає проблем, що десь ричаг не докрутили, щось не так зібрали!

andriy4444

Повідомлення: 81

Повернутись в Техніка та машини

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей