Анонс

Facebook: Рибальський базар
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Що робити, якщо ви провалилися під лід

Все про зимову рибалку: зимові вудки, ящики, шнури, мормишки, балансіри, бури, пешні, жерлиці

Re: Что делать, если вы провалились под лед

» 26.12.2011 01:24 am

згідний коли провалився голова про це незгадує найкраще дві ручки від напильника звязані дратвою довжиною на витягнуті руки і забитими добре заточеними 100 цвяхами щоб стирчали по 4-5см зручки.дуже зручно вилазити на животі але краще таке не використовувати.

roman10

Повідомлення: 66

» 26.12.2011 06:40 pm

Вчора провалився в Корчеві. Глибина десь 2-2,5 метри, до берега метрів 20-25. Так ось, виліз я через спину, правда з третьої спроби, лід під спиною проламувався, але з третьої спроби вдалось нормально зафіксуватись , далі викинув на лід ліву ногу, перекрутився на груди, і поповз по пластунськи в сторону берега (оскільки прийшов саме звідти). В даному випадку лід біля берега з очеретом виявився міцнішим ніж лід на чистій воді далі від берега. Тому теорія про те що після провалу йти в сторону від берега безпечнішше, не завжди справджується, наприклад вчора лід під берегом ще й в камиші був міцніший ніж на чистій воді. Тому вважаю, що після того як вибрався на лід після провалу, необхідно вертатись по своїх слідах звідки прийшов, навіть якщо прийшов зі сторони берега. Що стосується способу вибирання, як я вже казав я вилазив спиною, оскільки це мій перший (щиро надіюсь що і останній) провал, порівнювати способи вибирання не маю можливості, але вихід на спину видався мені дуже зручним і комфортним.
Ще одна порада, виходячи на лід, по можливості старайтесь залишати на березі мобільні телефони, ключі від машини і т.д. Якщо такої можливості немає, речі які можуть постраждати від контакту з водою, слід тримати у водонепроникних поліетиленових мішечках у внутрішніх кишенях (щоб не вилетіли). Я вчора дуже тішився з того, що мені хватило розуму залишити на березі телефон, ключі від машини і саме головне папіроси і запальничку.

Sergio

Повідомлення: 31

» 26.12.2011 08:28 pm

Хоч я в таку ситуацію не попадав, але на мою думку правело "про те що після провалу йти в сторону від берега безпечнішше" діє завжди, крім першого льоду. А саме, коли лід вже давно встановився, всюди однаково міцний для перебування на ньому, то після потепління, як правело лід починає танути від берега - провалився при заході і не дістаєш до дна, то вилазити від берега.
Якщо вже знаходився на льоді і попав в промоїну, то вилазити звідки попав (по крайній мірі там вже перевірено) - це описано вище.

p.s. На перший лід, жодне правело не діє - людина свідомо ризикує, виходячи на нього. ІМХО

SAS

Повідомлення: 305

» 11.01.2013 12:54 pm

Gonduras

Повідомлення: 117

» 11.01.2013 04:36 pm

Gonduras написав:Жесть.
http://www.youtube.com/watch?v=FjW4NQeIgfc#!

Ну основна помилка, що всі на лід намагаються вибратись - ближній берег вільний від криги (принаймні так здається на відео), але паніка і стадний інстинкт всіх "моржів" тягне до людей на кризі :?...
Провалився - не борсайся і не панікуй - перекури, зваж де краще вилізти - тоді вже волай про допомогу :D.

Smutok

Повідомлення: 697

» 11.01.2013 10:38 pm

Smutok написав:Провалився - не борсайся і не панікуй - перекури, зваж де краще вилізти - тоді вже волай про допомогу :D.

О це єдине правильне рішення!!!!

Ytsymbala

Повідомлення: 191

» 10.02.2013 03:51 pm

Я вважаю якщо вирішив ходити на лід перше про що кожин рибак повинен подумати і передбачити це безпека а лоді і якщо щось як він буде вибиратися з ополонки якщо :shock: Також ніколи не панікувати і чим швидше з лунки тим краще для здоров"я рибака. Я провалювався три рази і один раз підімною глибина складала 10-12 метрів. Не знаю як там на спину але на живіт вилазити знаю точно що швидко а саме краще це прийняти горизонтальне положення в ополонці одну а потім і іншу ногу поставити на лід при цему випрямити руки за межі ополонки і перекотитися в сторону, якщо ополонка не більша в діаметрі за зріст рибака який в ній. Також можна і потрібно завжди носити з собою спасалки на грудях чи рукавах закріплені. Є дуже хороша річ костюм поплавок або жилети спасатильні вдівають по верх куртки.

Igora_85
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 22

» 10.12.2013 11:31 pm

Ну тут можно много чего советовать. Я вон слыхал сегодня на лед в плавнях народ ловить ходил.. на лед... аж на целых "три пальца".Почему именно в пальцах не понятно. Но то что там про правила на льду не слыхали это 100%. Ах да, самое забавное - они доска к сапогам примотали и так выходили (площадь увеличивали так).

ДмитрийАлекс-ч

Повідомлення: 27

» 31.10.2014 11:03 pm

Я взагалі раджу людям похилого віку або з сердечними проблемами дуже обережно ставитись до льоду.Я також провалювався але це було або в плюсову або до -10 градусів.Та коли я провалився в -25,хоча серце слава Богу добре я думав що його роздавить, навколо ні душі,глибина метра 2 та я не вибрався я якось вилетів з неї головне не панікувати.Як но мою думку в такій воді здорової людини є 2-3хв.Після цього випадку я став більш розважливим особливо на ріках та і правила безпеки писалися не одним життям.Самий гірший ворог на леді горілка,в звичній ситуації вона дає якоїсь ейфорії та в критичній це камінь на шиї.

Миколайович

Повідомлення: 69

» 05.11.2014 11:48 pm

Думаю це буде на замітку.
Приєднані файли
111100_l.jpg

mdendyuk

Повідомлення: 136

Поперед.

Повернутись в Пінгвін

Хто зараз онлайн