Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Берегово, "Бумеранг"

Озера та ставки Закарпатської області де ловиться риба, як туда добратись, звіти
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись.

Перед створенням нової теми обов’язково прочитайте Про створення нових тем про водойми. Теми які не містять «нормальну» інформацію про водойму будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Берегово, "Бумеранг"

» 28.06.2009 12:39 pm

Зона відпочинку "Бумеранг".
Закарпатська обл.,Береговський р-н.,с.Дийдово.
Водоймище в приватній власності(чи в оренді).тел-380997742766.
Водоймище кар"єрного типу,площа 55га,макс.глубина 16м.,дно піщане,водорості помірні.
Розділене заборами на сектори(я був в 68),де можна заїхати авто,розкласти палатки і закрити ворота на колодку.Пляж з водними атракціонами,прокат катамаранів та катерів.Кафе,столики,бесідки.
В секторі стіл,мангал,парасоля.Вартість сектора 80-200грн/сутка.Кількість люду,снасті і улов необмежені.
З риб ловив верховодку(не мілку),плітку,окунь,сомік,сонечко (все на поплавок).Місцевий дайвер-мисливець показував карасів на 400-600гр.Казав що всі сидять в шварях.
Відстань від Львова приблизно 250км.Їхати на Чоп,біля Мукачево звертати на Берегово,в Берегово шукати поворот на Дийдово(або брати в полон місцевого).Від Берегово до Дийдово 5км.
0217.jpg
дорога
0237.jpg
кар"єр
0241.jpg
пляж
0236.jpg
сектори
0234.jpg
палат-містечко
0244.jpg
стіл
0261.jpg
панорама з "вікна"
0276.jpg
гирос і бограч

Plitkar
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська поплавочна ліга
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 401

Re: Берегово, "Бумеранг"

» 29.06.2009 11:05 am

раньше (лет 10 назад) там было много хорошего леща. Там же распологалось форелевое хозяйство, но форель прорвала сетку и ушла в карьер. Долгое время ловилась в конце зимы на сыр и мотыля.

Бонд

Повідомлення: 177

» 29.06.2009 06:44 pm

oleh написав:А що це за риба така-сонечко?

Місцеві назвали її "сонечко"(і ще якось по мадярськи).
Кажуть з"явилась після повені на початку 2000-х.Настоящий біч.Клює всюди і на все.Стайна.Можна ловити під берегом на кусок волосіні і гачок з опаріком.
.jpg
сонечко

Plitkar
Львівська поплавочна ліга

Повідомлення: 401

» 29.06.2009 06:55 pm

Эту рыбку зовут солнечный окунь http://www.ekzotika.com/fish108, я таких ловила в Одесской области, там местные называют её царь-карасик из-за яркого окраса.

dada

Повідомлення: 48

» 02.07.2009 11:22 am

Да, этого сонечка там немерянно, ходит стаями. Я сначала не понял, что за чудо пришло за блесной, а когда нырнул, то увидел - окунем там и не пахло.
Похожа на синявку, только побольше :) Вот снимок, правда немного неудачный, но видно, как смотрится это сонечко под водой.

82.JPG

Вова

Повідомлення: 3098

» 12.01.2010 11:44 pm

Хочу трішки описати дану водойму так, як там провів все своє дитинство.
Водойма дійсно чудова, вода кришталево чиста. Це колишній піщаний кар'єр, як писав вище Plitkar, глибина - найбільша 26 м, по середині озера є острів, який раніше виступав над водою, а зараз там стоїть буйок.
Рівень води піднявся приблизно на 3,0 м за останні 10 років, утворились чудові заводі мілководдя, з'явилось дуже багато водоростей та рогозу, риба почала активніше нереститись. На озері є затоплені
старі баржі, понтони - сліди діяльності кар'єру, особливо це буде цікаво дайверам. Так умови відпочинку для декого стали комфортними, взяли в аренду весь берег, загородили сітками, по вирубували дерева. Навколо цього
точились великі сварки і суди, між олігархами. Але менше з тим, мене шось понесло. Раніше природа там була майже дика. Пам'ятаю, як зараз. Прийду зі школи на веліка, три спінінга на раму, і на Дедово ( Дейдово - це венгерська назва) на ніч. Тиша, краса незабутні покльовки лящів, кілограмових карасів. А зараз шум гам, короче так,як всюди.
З риби водиться - карась дуже приємних розмірів, на власні очі бачив на 1,9 кг, короп - просто монстри, при нересті вночі можна обіс...., лящ - від дрібного до 1,5 кг. Ці риби тримаються окремих місці і зловити їх можна не по всьому озері. Також присутня плотва до 600 г, уклейка - як оселедець, сонячний окунь про якого згадували вище і не однократно, хочу добавити, що дуже цікаво за ним спостерігати під водою, як він охороняє свої гнізда, червоніє і нападає при наближенні до нього. Останнім часом з'явилося дуже багато "канадського" сомика, який до речі виростає близько 400 гр. в даній водоймі. А раків поменшало в десятки разів, але не через те, що вода нібито стала на багато бруднішою, а через масовий вилов місцевими циганами і іншими на продаж.
Вагу риб я писав, що бачив на власні очі, надіюсь є і більші екземпляри.
Дійсно раніше там було форелеве господарство, чи риба прорвала сітку чи її порізали не відомо. Але форель за останні років 7 не попадається зовсім. Також було багато судака де він подівся ..... ?
Блін, забув про окунів. Окуня багато є різний і дрібний і дуже крупний. І що саме основне дуже гарний.
Так, що моя вам порада туди варто з'їздити відпочити.
Вибачаюсь, що не має фото.
Якщо будуть якісь запитання дзвоніть.
З повагою !!!
Востаннє редагувалось Rubachok в 14.01.2010 07:16 pm, всього редагувалось 1 раз.

Rubachok

Повідомлення: 122

» 13.01.2010 11:23 am

Описання водойми та фото трофеїв від команди "Берег":

"Дедово". Бывший песчаный карьер , площадь зеркала 59 га, кристально-читая вода, гравийно-песчаное дно, глубины до 15м. Подпитывается 12-ю донными родниками бассейна р. Тисса.
Ихтиофауна разнообразная и трофеем может быть лещ 4 кг, плотва 1,5 кг, окунь 1,5 кг, карась 3 кг, судак 6 кг и конечно красавец карп. Рыба дикая и очень упористая. Рыбалка - одно удовольствие!"

"Местные карпятники, при покупке кормов и принадлужностей, стали жаловаться, что у нас карпа нет и ловить его негде. Пришлось доказывать, что он есть. Просто для этого немного нужно потрудиться. И ездить за три-девять-земель нет необходимости".
Приєднані файли
deidovo.jpg

Vova_1986

Повідомлення: 88

» 13.01.2010 02:52 pm

Приветствуем команду "Берег"!
Видел под водой и сома, правда не большого, но он там есть :)
В иле были большие и глубокие норы, интересно кто их мог оставить?
О дайверской поездке можно почитать тут /topic-t1914.html

Вова

Повідомлення: 3098

» 13.09.2011 11:33 pm

Був на даній водоймі тиждень назад. Зняли будиночок коло самої води. Краєвиди чудові, озеро чудове . За два дні рибалки було зловлено карпа вагою 7,500 і 5 лящів по 1.2 кг. Лящ клював на бойли 18мм. Якщо хтось бажає там порибалити викладаю номер телефона власника будинку 0955017762 Іван. Будиночок з дерева в кімнатах душ і туалет.На вулиці біля води бісєдка. Віддих дуже сподобався. в кого виникнуть питання пишіть з радістю розкажу конкретніше.

timofej

Повідомлення: 44

» 14.09.2011 01:19 pm

яка ціна будиначка чи кімнати???

Жора_LV

Повідомлення: 7

» 14.09.2011 08:07 pm

Кімната коштує 350 гр.

timofej

Повідомлення: 44

» 19.07.2014 11:52 am

Всім ПРИВІТ! :)
Повернувся сьогодні з даної водойми додому. Перебував там 5 днів, так озеро гарне і чисте, глибина в ньому 8-12 метрів є ями на яких 14-15 метрів.
Правда озеро не таке велике як здається на фотографіях, (НАШЕ Львівське МОРЕ набагато-багато більше і нічим не гірше). Рибалили на ньому з лодки, результат
один Лящ вагою 1,8кг, декілька полосатих 50-150 гр. та сонечко 50-100 гр.. Ловили на кукурузу, опариш, кук жовтий та червоний... Під час прогулянок по водоймі нами було замічено,
що майже від кожного будиночка який мав свій вихід до водойми було закинуто на ризинці по дві - три сітки прикриваючи спінінгами, це підтвердилось коли ми почали плисти під їхній берег
і нам почали кричати з берега цитую "ОБЕРЕЖНО ТАМ СІТКИ", також при спілкувані із ще одним відпочиваючим рибаком почули що тут клює лише на сітку 30-35.
Отже висновок робіть собі самі :!:

Щодо відпочинку, то один плюс там лише то що клімат такий як і в Криму і все. БІЛЬШЕ Я ТУДИ НЕ ПОЇДУ :evil: . КРАЩЕ В с. Сокіл НА Дністер!!! :f1:

zv-mitr

Повідомлення: 2

» 20.07.2014 11:45 am

Відпочивали 17-18 липня на Дідовому. Сектор №83, якраз біля пляжу. Поміж відпочинок закинув одну махову вудку, фідер та пікер на класичні оснастки з патерностером. Так як на рибалку упор не робив, то і підсак не розклав, за що і був покараний 18 липня о 06-30. Класична лящова покльовка, ще всі сплять, підтягую до берега десь кілограмового ляща, трохи різко і він обриває поводок 0,14((((((( :( . Переставляю поводки на 0,18 і продовжую ловити, на фідери - повний ноль. Переходжу ловити на мах, клює верховодка, але дуже крупна, такої навіть не бачив, широка, з долоню, як оселедець, також впіймав одного гарного окуня з долоню, ротана з долоню, в якого з рота стирчав хвіст маленького сонячного окуня, 2 краснопірки з долоню. Все зловлено на опариш, покльовка ляща була на опариш з кукурудзою. Глибина ловлі на мах, десь 3-3,5 метра, але я ловив в півводи. Глибина ловлі на фідери - десь 12-15 метрів. Але це ще не все!! Того ж дня, десь о 14-30, якраз перед грозою я все таки отримав свого ляща!!! Вагу так опріділити не можу, але думаю 1,3-1,5, хоча може і перебільшую.
Хотілось би сказати на рахунок сіток, штраф - 150 грн. і якщо позвонити дівчатам з адміністрації або власникам, то думаю вони приймуть міри. Озеро сподобалось, як відпочинком так і рибалкою. Всім НХНЛ :D
Зображення

mr. Lordi

Повідомлення: 66

Повернутись в Озера та ставки Закарпаття

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей