Анонс

Facebook: Рибальський базар
Львівський Рибоохоронний патруль: Нерестова Заборона - 2019
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

річка Щирка

Рибні місця на річках, звіти
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

річка Щирка

» 16.02.2007 01:39 pm

Ріка Щирка (Щирець, Щирок, Щерек) – ліва притока Дністра першого порядку, довжина 46 км., площа басейну 434 кв.км., похил 1,5 м/км. Долина трапецієвидна, річище звивисте, ширина 6-10 м, глибина 0,5-1,5 м., лісистість 19%. Знаходиться в Пустомитівському та Миколаївському районах Львівської області. Початок бере біля села Оброшиного. Поблизу села Наварія в 1950-х роках перегороджена дамбою яка утворила добре відомий львівянам ставок - Глина Наварія. Долина між селами Демня та Дроговиж зливається з долиною р. Зубрі. У паводок частина стоку Зубри надходить у Щирку.

Найбільша притока Щирки – річка Ставчанка (Бартатівка) довжиною 21 км.
Щирка впадає в Дністер поблизу села Устя.

admin
Site Admin
Site Admin

Повідомлення: 359

» 17.02.2007 11:31 am

Поехали с Олегом на пару часиков поблеснить на речку Щирку.
Так и получилось, хорошая прогулка на свежем воздухе плюс спортивная рыбалка, рыбу отпускали. Окунь ловился хороший на маленький воблер, селикон просто прополоскали. В результате у меня один окунь, у Олега три. Сама речка не глубокая- метр, полтора. Кидали вдоль берега и лёгкой протяжкой тянули, окунь клевал прямо под берегом. Село где мы ловили вроде называется Черкасы (за Пустомытами).
Пока блеснили, поймали сеть, в ней оказалась небольшая щучка, повезло ей, что только попалась. Щучку отпустили, сетку порезали. Вот такой получился выезд :)
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg

Вова
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 3276

» 21.03.2007 04:58 pm

Сегодня были на Щірке Клёв был неплохой, но ловилась плотва, краснорёрка не больше ладошки, верховодка размером с палец клевала при каждом забросе( я такую рыбалку называю: маленькую рыбку выпускали, а большую в спичечный коробок складывали :D ) Пока я игрался с мальком в спортивную рыбалку Олег пошёл блеснить и наблеснил немного хищника,большая щучка 540гр.
1.jpg
2.jpg

Рядом с нами были рыбаки, им сегодня точно повезло, взяли карпа под кило :) на перловку с какой-то секретной добавкой :cry:

Вова

Повідомлення: 3276

Re: рiчка Щiрка

» 22.08.2007 10:22 pm

Маю інфу від наших спортсменів-безкомповиків :D Іздять туди періодично.Метод-резина на офсетнику...За 3 рази пару щурят і 2 витхода мамки,але витягнути не змогли-іде зразу в траву.Треба ставити плетню мін 0.18 і спін жорсткий,щоб після удару напряму і сильно тягнути...

ryvak
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2202

» 02.12.2007 04:26 pm

Mishka, ЮРка і я сьогодні робили вилазку на відкриту воду. Маршрут: Щирка, Дністер. На Щирці нічого нового. Той самий окунь 150-200 грам.
DSC00080.JPG
DSC00084.JPG
DSC00085.JPG

І ті самі браконьери :D
DSC00082.JPG

В сітках нічого не було. 1 підлящик на 350-400 грам. Були біля мосту і екранщики-в них веселіше. Раз на 15 хв. влітав окунь... Ми джигували(3 шт.), пробували вертушками (2 шт.), і в отвєс на мікроджиг (3 шт.-всі на фото). Одним словом, якби не дощ було б класно :D

ryvak
Львівський карповий клуб

» 02.12.2007 06:29 pm

І ми теж сьогодні були на Щирці . Інтересно як не зустрілись .... Нам Остап показував місця ....Річушка прикол але то на весну мабуть !!!!!
IMG_3379.jpg
IMG_3378.jpg
Щирка

v.pavlo

Повідомлення: 291

» 03.12.2007 11:14 am

Люди!!! Якшо не важко розкажіть де на тій Щирці нормальні місця для ловлі, який маршрут доїзду. Я вчора з колєгами проїхав ту Щирку від Щирця аж до виїзду на Миколаїв, місць толкових так і не бачив :? . Крім куп сміття і порожніх банок на тій річечці ніц не виділи :cry: НАПЕРЕД ДЯКУЮ!!! :)

PS Потім скокнули ше на Дністер.... Глухо як в доброму танку. Місцеві теж сиділи і мокли без толку... правда без оповіді про те що ... "ОТ ВЧОРА МУЖИК....!!!" теж не обійшлося. :wink:

Gmand

Повідомлення: 26

» 03.12.2007 01:58 pm

Місця на щірці якраз десь посередині між Миколаївом і Щірцем.
Я трьох зловив в тому місці де стоїть дамба (тіпа невелике озеро), ЮРка там, де візуально окунь малька ганяв, ну а Олег з собою привіз :) (там перед Олегом місцеві з екранами і павуками ходили, а він через 5 хвилин за ними окунів ловив :)
А Дністер дійсно не алё, але головне задоволення, яке всі і отримали! :)
П.С. Всім дуже дякую за компанію!!!

mishka

Повідомлення: 656

Re: річка Щирка

» 26.12.2007 10:40 pm

Рванули сьогодні з Зарумою на Щирку.В надії піймати перший лід.Запізнились на 4дні.Хоча є ще місця де течія по руслу не закрита.Переміна погоди + мороз також зробили свою справу.В результаті випробував 2 мормишки-працюють.Зловив 5 окунів по 4,5 см і 6 плотвичок-найбільша на фото :D
DSC00094.JPG

ryvak
Львівський карповий клуб

» 11.02.2008 05:26 pm

Був вчора в районі с.Черкаси. Льоду давно немає але вода висока, судячи зі всього через відкриття шлюзів у Глині наварії. За 5 годин обірвав пару незацепляйок і зацепляйок теж. Рибки ніодної так і не побачив, хоча мав один гарний удар, але так я за відсутності бойвої практики погано налаштував фрикціон так і не побачив "зловмисника". Пообриваши все що було в запасі поспілкувався з поплавочниками які постійно кочували по території (по інтенсивності міграці не поступались середньостатистичному спінінгісту) вказуючи тим самим на поганий кьов і могли похвалитись хіба що нечисленими дрібними плотвичками.
Місця гарні і в плані рибалки (правда казали що з хижаком там "треба ще попасти" ) і в плані відпочинку з палаткою, враховуючи мінімальну відстань до Львова.

BITR

Повідомлення: 781

» 26.02.2008 05:03 pm

Сьогодні звірив улюблені місця. Вода шикарна, не висока і прозора. Були блеснярі-повний ноль. Місцевий на екран взяв пару плотвичок. На фідерок мала би брати. Щука і окунь пропали. За 3 год 1 шт на маньячку і то здуру. Перепробував все.

ryvak
Львівський карповий клуб

» 08.04.2008 09:36 am

хтось знає, чому в Щирці немає голавля? чи я помиляюсь і є? кажуть раніше був.

hudz

Повідомлення: 35

» 08.04.2008 06:40 pm

Є голавль і не маленький. Минулого сезону бачив у річці кабанів і ловив (маленького). Вся справа у ділянках річки: та що безпосередньо біля Дністра - сама голавлина...

ученик.

Повідомлення: 178

» 09.04.2008 02:58 pm

hudz написав:... я на тій ділянці (впадіння, 1-2 км вверх) років 10 не був.

Не обовязково 1-2 км . Я б умовну межу ділянки на якій є зміст цілеспрямованої ловлі голавля визначив як бетонна дамба яка перегороджує (не повністю) Щирку метрів на 300 - 400 вище злиття Зубри і Щирки. Якраз недалеко біля неї я і бачив у річці, минулого літа, "здорованя" - десь на кілограмм - :) ...
Місцевий казав що саме в тому районі на ручайника регулярно ловить кленів за кілограмм.

P.S.: Але це все ІМХО . Можливо ще вище по голавлю теж не гірші місця.

ученик.

Повідомлення: 178

» 09.04.2008 10:02 pm

На скільки я знаю,а проходив я її немало,то до мосту через трасу клена вже даааавно немає.В Усті ще може є на щирці.

ryvak
Львівський карповий клуб

Далі

Повернутись в Річки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей