Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

річка Щирка

Рибні місця на річках, звіти
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Re: річка Щирка

» 28.03.2010 05:06 pm

Пройшовся сьогодні від Черкас (навпроти залізничної станції, приїхав електричкою) до Вербіжа. На цій ділянці річки був уперше, тому це була більше розвідка, ніж риболовля. Розмаїттям цікавих місць був вражений :-) Мочив воблери, пді греблею - трохи силікону, все дарма, риби не бачив. Річка повернулася в береги, але вода досить висока і каламутна. Спінінгіста бачив аж одного, вже біля мосту в кінці маршруту, а так - сидять люди з поплавцями, тягають плітку.

otar

Повідомлення: 72

» 28.03.2010 08:06 pm

ЯКЩО МОЖНА ДОКЛАДНІШЕ .на що ловили плотву ів якому р-ні.Якого розміру риб.?Як підходи до води?

karperman

Повідомлення: 342

» 28.03.2010 09:51 pm

КЩО МОЖНА ДОКЛАДНІШЕ .на що ловили плотву ів якому р-ні.Якого розміру риб.?Як підходи до води?

Я дуже сором'язливий, тому поплавочників із запитаннями не чіплявся :-) Бачив, що в людей клює, періодично витягають рибу до долоні розміром.

Підходів до води на ділянці від Черкас до греблі - маса, фактично весь берег вільний з обох боків. І течія дуже повільна. Нижче - окремі місця. На ділянці Гонятичі-Вербіж течія знову спокійніша і багато підходів, але, наскільки я відчув, скрізь мілко.

otar

» 18.04.2010 11:49 pm

Кидав вчора півдня спінінгом в районі с. Дмитре. Результат – маленька щучка і нормальний окунь. Колеги ловили поплавчанками на хробака і опариш – повний 0.

OlegTwister

Повідомлення: 7

» 12.09.2010 11:47 pm

Був сьогодні на Щирці -погода супер ,легкий вітерець + сонечко --що ще потрібно для рибацького задоволення ,,схід коропа десь приблизно на 1.5 кг,декілька покльвок проворонив ,,а так поїздкою задоволений.!

Ruba4ok

Повідомлення: 39

» 13.11.2010 09:12 pm

Сегодня были с Ваней на речке.
Обошли пару километров но намазано мёдом было только в одном месте. :)
Там Ваня насладился многочисленными выходами щуки, покусаными приманками и в результате на овсентный крючёк засёкся всё таки один шнурок :)
За моей приманкой жадно гонялся небольшой сомик, но пару раз промахнулся.
Получилась не совсем результативная, но очень зрелищная рыбалка :super1

1.jpg

Вова
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 3280

» 20.01.2011 07:38 pm

Шлюзи повідкривали.Вода впала але течія трішки сильніша.По берегам є рибаки на поплавок.По спіну-0,хоча шнурик виходив.Шукати треба ями.Річка чиста.

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2207

» 13.03.2011 03:53 pm

учора ходив на річку вода мілка місцеві тягали плотвичку раз за разом.ловили на мотиля

leuba

Повідомлення: 1

» 14.03.2011 04:47 pm

теж був у неділю 13.03 на Щирці поблизу Черкас -берег ще замерзший ,рівень падає (за час перебування впав приблизно на метр),клювала дрібна верховодка ,плотвичка ,інколи густера,. Ловив трохи на фідер ,трохи у проводку
Приєднані файли
IMG_4000.jpg
IMG_3996.jpg
IMG_3990.jpg

Ruba4ok

Повідомлення: 39

» 13.07.2011 10:19 pm

Мені останнім часом хронічно не щастить із річками (що й не дивно, з огляду на погоду) - вже двічі їздив марно, зустрічаючи в пункті призначення підняту, каламутну і непридатну для ловлі воду. Сьогодні вирішив застрахуватися і поїхати в Розвадів: якщо на Дністрі буде погано, можна піти на Зубру-Щирку, а якщо й там голяк, то, в крайньому випадку, на кар'єр біля станції.

На Дністрі содом і гоморра - вода височенна, каламутна, течія страшенна, коротше, не до риболовлі. Хотів піти до місця впадіння Зубри-Щирки, але там не пройдеш - повінь! Довелося йти дорогою, що йде паралельно річці, аж до місця злиття (біля залізничного переїзду).

Окрім отримати задоволення, у мене була стратегічна мета потестити новий прутик Kingfisher Уди, чим я й зайнявся у місці злиття Зубри і Щирки. Вода у Зубрі страшенно каламутна, у Щирці трошки піднята і не зовсім прозора, але трохи чистіша, а в місці, де вони мішаються, активно б'є хижак. Я намагався його дістати різними приманками, зацінивши при нагоді короткий спін - можна кидати з-під кущів і взагалі. Проколупавшись півгодини і не спокусивши невідому звірюку, яка била на середині річки, пішов обловлювати місця вище по Щирці. Щоправда, багато хороших місць були засиджені відпочивальниками, але все ж до мосту в селі Вербіж я мав дві приємні покльовки на Рідж 35сс. Щоправда, автори покльовок представитись не побажали. Біля мосту зустрів кількох спінінгістів, усі ловили на здоровий силікон, казали, що буває щука і окунь, але не сьогодні. Там, до речі, риють якийсь канал - чи то спрямлення русла Щирки, чи не знаю, навіщо він, але в ньому глибина близько метра і вже активно тусується мальок (з одного боку канал сполучений з річкою), тож і щука має бути.

Коротше, нічо не впіймав, але розвіявся. Покльовки були між 16-ю і 17-ю, далі до 19-30 нічого.

otar

» 02.10.2011 11:35 pm

Був сьогодні проїздом в селі Вербіж.Знав що буду проїзжати в цих районах,тому і взяв свій старенький ультралайт,яким давно неловив :)Ловив 2,5год,пройшов десь 1км.Пробував мепси 0-1,маленькі воблерки(салмо)-результат нуль.Потім почав пробувати твістерки червоного кольору.Результат 5 окуньків,один на 50гр,а 4ри по 150грам.Причому три видурив з однієї точки.Спінінгістів небачив,бачив одного поплавочника який ловив впроводку верховодку,раз за разом :) Бачив біля берега щупачка грам 400-500.Гарні місця і досить цікава річка

ВОВА83

Повідомлення: 365

» 04.11.2011 11:57 pm

Після невдалого полоскання приманок на Байкалі вирішив поїхати на р.Щирок.Вирішив пройтися від моста в с.Вербіж до впадіння в р.Зубру.Десь з 5-го забросу витяг шнурка розміром трошки більше долоні :) Згодом,знайшов одне непогане місце,заливчик з глибиною близько 1,5 метра.Одразу удар і зріз приманки щупачком грам на 600-700 :( ,обкидавши це місце вздовж і поперек покльовки більше непобачив.Пройшовши ще метрів 100,аналогічна покльовка,аналогічний щупачок грам 600-700-така ж 'свічка' і знов зріз,на цей раз віброхвоста.Чесно кажучи такого нечекав,щучка є і ловити можна.Дойшовши до самого впадіння в Зубру зловив одного окунька грам на 100.Вирішив вернутись до моста в с.Вербіж і спробувати ще годинку покидати вище за течією.За цю годину вдалось зловити ще одного грам на 100 окунька ну і одну щучку,правда меньшу ніж дві що 'підпортили настрій'-грам на 400.Нескажу що виїзд результативний,але досить цікава зараз річка і головне погода в листопаді радує і природа дуже гарна. :)

ВОВА83

» 06.01.2012 05:15 pm

Сьогодні зранку приїхав як і кожен рік до баби з дідом в с.Дроговиж на святу вечерю,до вечері часу багато!Ну а що мені залишається робити коли в машині лежить спінінг і майже під боком річка?! :) Правильно!!!бігом на річку,хоча дехто мене і незрозумів з родичів :) Як завжди зі мною мій ультралайтик і коробочка з силіконом і я на березі.Спочатку спробував покидати в с.Вербіж.Після годинного полоскання взяв двох окунців,один грам 100 інший взагалі 'монстр' грам так на 25.Вирішив переміститись до впадіння Зубри в Щирку,протестував пару нових приманок,покидав старі і як результат витяг з однієї провіреної ямки ще двох 100грамових окунців.На цьому все,правда мав ще вихід одного гарного окунця під берегом.На другому березі бачив ще одного 'богохульника'(так баба мене назвала коли я на річку поїхав :) Йому як і мені несиділось вдома і вдалось взяти щупачка грам на 400,також на силікон.Сезон 2012 відкрив,повітр'ям подихав,тепер і вечері почекати можна :) Всіх з Різдвом і смачної куті!!!

ВОВА83

» 06.01.2012 05:15 pm

Сьогодні зранку приїхав як і кожен рік до баби з дідом в с.Дроговиж на святу вечерю,до вечері часу багато!Ну а що мені залишається робити коли в машині лежить спінінг і майже під боком річка?! :) Правильно!!!бігом на річку,хоча дехто мене і незрозумів з родичів :) Як завжди зі мною мій ультралайтик і коробочка з силіконом і я на березі.Спочатку спробував покидати в с.Вербіж.Після годинного полоскання взяв двох окунців,один грам 100 інший взагалі 'монстр' грам так на 25.Вирішив переміститись до впадіння Зубри в Щирку,протестував пару нових приманок,покидав старі і як результат витяг з однієї провіреної ямки ще двох 100грамових окунців.На цьому все,правда мав ще вихід одного гарного окунця під берегом.На другому березі бачив ще одного 'богохульника'(так баба мене назвала коли я на річку поїхав :) Йому як і мені несиділось вдома і вдалось взяти щупачка грам на 400,також на силікон.Сезон 2012 відкрив,повітр'ям подихав,тепер і вечері почекати можна :) Всіх з Різдвом і смачної куті!!!

ВОВА83

» 09.02.2012 09:10 pm

УРА. Открыл сезон пингвина(достали в этом году морозы).Позвонили вчера пингвины на Щирке берет активно плотва и окуно за 100 гр.. Недолгие сборы сегодня на маршрутку в 11.30 в районе Черкас.Встреча с пингвинами после долгой полярной ночи...Ловили на поплавочную и мормышку слабовато на троих до 15.30 штук 50 асорти.Слабо скорей всего давление пошло до низа.У ребят с Щирца тоже самое ( клев как на черных камнях....).Заходил на шлюз возле Ганятич там жо..... кругом сетки , их наверное и не снимают круглый год. А кушать то хочеться..................

Anani2

Повідомлення: 25

Поперед.Далі

Повернутись в Річки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей